Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Pusgalvu gadījumā nav grūtāk izmazgāt nekā visus matus? Nesaprotu to loģiku.. Katrā ziņā Elīna jau nu noteikti nav tas cilvēks, no kura ņemt padomus par matu kopšanu🤭 vai vispār kopumā par higiēnu.
07.08.2022 23:04 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Viss, es pēc tā storija ar tām diben-caurajām biksēm un visiem tiem “sold out” tekstiem uzspiedu unfollow. Apnika tās mūžīgās reklāmas tām briesmīgajām drēbēm. Reāli biju piesekojusi uz grūtniecības + dzemdību laiku, bet tagad saprotu, ka šis cilvēks ir vienkārši staigājoša reklāma, kas nevis dzīvo savu dzīvi, bet eksistē, lai reklamētu savas šmotkas un kontā kristu €€. Viss tiek darīts IG dēļ. Šķiet, ka visa grūtniecība bija speciāli uztaisīta kā viena liela reklāma, lai tikai cilvēki piesekotu un palielinātos potenciālo pircēju loks. Es neesmu nekāda #jažemaķj, bet pat man visas šīs izdarības ir neaptveramas. Nu kā var savu bērnu izmantot, lai uztaisītu atlaižu kodu… that’s just cringe, pat latviski nemāku pateikt. Lai veicas biznesā, protams, bet es nekad nespētu upurēt tik svarīgas vērtības tikai naudas dēļ.
07.08.2022 23:11 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Spanic @ 07.08.2022 23:04
Pusgalvu gadījumā nav grūtāk izmazgāt nekā visus matus? Nesaprotu to loģiku.. Katrā ziņā Elīna jau nu noteikti nav tas cilvēks, no kura ņemt padomus par matu kopšanu? vai vispār kopumā par higiēnu.

Ņemot vērā to ka man nesastāv mati 90% no pieliktajiem un ir savi kuri ir vidēji biezi , norm , tad neredzu šim jēgu, varasā eju ārā ar skapjiem ja nav vajadzības ieveidot superīgi izžūst un ja vajag ātri tad fēns un fiksi viss gatavs . Reāli šis ieteikums ir dīvains un no kurienes šim ieteikumam vispār aug kājas?
07.08.2022 23:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kornēlija @ 07.08.2022 23:11
Viss, es pēc tā storija ar tām diben-caurajām biksēm un visiem tiem “sold out” tekstiem uzspiedu unfollow. Apnika tās mūžīgās reklāmas tām briesmīgajām drēbēm. Reāli biju piesekojusi uz grūtniecības + dzemdību laiku, bet tagad saprotu, ka šis cilvēks ir vienkārši staigājoša reklāma, kas nevis dzīvo savu dzīvi, bet eksistē, lai reklamētu savas šmotkas un kontā kristu €€. Viss tiek darīts IG dēļ. Šķiet, ka visa grūtniecība bija speciāli uztaisīta kā viena liela reklāma, lai tikai cilvēki piesekotu un palielinātos potenciālo pircēju loks. Es neesmu nekāda #jažemaķj, bet pat man visas šīs izdarības ir neaptveramas. Nu kā var savu bērnu izmantot, lai uztaisītu atlaižu kodu… that’s just cringe, pat latviski nemāku pateikt. Lai veicas biznesā, protams, bet es nekad nespētu upurēt tik svarīgas vērtības tikai naudas dēļ.

Njā, kodiņš Džeisons un Čempions, lai dabūtu atlaidi.
Sīkais Butterfly kastēs sabildēts, tas viss ir, nu tā ļoti traki
07.08.2022 23:17 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Bet nu ir lietas kur es skatos kā te kā tādas pusaudzes piesienās tikai tādēļ ka to dara didra ja to darītu kāda cita mazāk nīstā ietekmele liktos ok.

Ja es pareizi sapratu, tad mātes piesienas citu bērnu mātēm neatkarīgi no tā, vai tā iemīļota influencere vai nīsta kaimiņiene 😀 Pilnīgi bail dzemdēt un būt kādās vietās kopā ar citām mātēm, tādas piesiešanās un kritizēšanas 😁
07.08.2022 23:20 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Kornēlija @ 07.08.2022 23:11
Viss, es pēc tā storija ar tām diben-caurajām biksēm un visiem tiem “sold out” tekstiem uzspiedu unfollow. Apnika tās mūžīgās reklāmas tām briesmīgajām drēbēm. Reāli biju piesekojusi uz grūtniecības + dzemdību laiku, bet tagad saprotu, ka šis cilvēks ir vienkārši staigājoša reklāma, kas nevis dzīvo savu dzīvi, bet eksistē, lai reklamētu savas šmotkas un kontā kristu €€. Viss tiek darīts IG dēļ. Šķiet, ka visa grūtniecība bija speciāli uztaisīta kā viena liela reklāma, lai tikai cilvēki piesekotu un palielinātos potenciālo pircēju loks. Es neesmu nekāda #jažemaķj, bet pat man visas šīs izdarības ir neaptveramas. Nu kā var savu bērnu izmantot, lai uztaisītu atlaižu kodu… that’s just cringe, pat latviski nemāku pateikt. Lai veicas biznesā, protams, bet es nekad nespētu upurēt tik svarīgas vērtības tikai naudas dēļ.

Jā tās reklāmas uz bērna un iesaistot bērnu ir dīvaini un arī tas ka tik ātri parādīja sejiņu liekas lai veretu viegli veidot reklāmas iesaistot bērnu kas ietu uz urrā. Arī tas ka brauc nepiedprādzēti un nevar saprast cerams kļūdos ka bērnu arī ved klēpī ne vienmēr piesprādzēts ir 🤦🏽‍♀️
07.08.2022 23:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 07.08.2022 23:20

Ja es pareizi sapratu, tad mātes piesienas citu bērnu mātēm neatkarīgi no tā, vai tā iemīļota influencere vai nīsta kaimiņiene ? Pilnīgi bail dzemdēt un būt kādās vietās kopā ar citām mātēm, tādas piesiešanās un kritizēšanas ?

Vai ne, man ar bail. Jānoslēdz sev internetu pirms dzemdībām 😀
07.08.2022 23:22 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Kitijaaaa @ 07.08.2022 23:20

Ja es pareizi sapratu, tad mātes piesienas citu bērnu mātēm neatkarīgi no tā, vai tā iemīļota influencere vai nīsta kaimiņiene ? Pilnīgi bail dzemdēt un būt kādās vietās kopā ar citām mātēm, tādas piesiešanās un kritizēšanas ?

Viņas jau tā acīs nesaka viņas ir ļoti slidenas tikai internetā kur tieši pa pieri neatrausies vai dzīvē caur puķēm “nu es jau neko , bet nu es tavā vietā… “ vai aiz muguras “nu tai gan bērnam 8 mēneši un vēl uz poda neiet, manējais jau 4 mēnešos prasījās” 🤣
Es maz ar tādam ja ze matj čupojos jo viņu vienīgā saruntēma ir no pamperiem līdz skolai un citu kuras nedara pēc viņu prāta nolikšana . ( tas ir ļoti nogurdinoši un kā likums ja Tu sāc runāt par grāmatu , skaistumkopšanu , politisko situāciju vai jeb ko citu nesaistītu ar bērniem viņām iestājas pauze galvā un neviļus atgriežamies pie pamperu tēmas)
07.08.2022 23:35 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Tā botoksa "bārbija" atkailinās kaitinoši un viņainpat tas sanāk šausmīgi tizli...😀😅 neprot to pat pasniegt un izdarīt sievišķīgi kā tāds lauku vecis dzērājs rausta sevi aiz kules tā Elīna sevi aiz apenēm un brutāli nomet līdz puss ķermenim bikses,nu wtf ,kā viņa nez sevi gultā prezentē ,noteikti sūdīgi...😀
Manuprāt, tajā, ka cilvēks publiski atkailinās, nav nekā nosodāma. Ir tikai viens jautājums - kāpēc viņš to dara? Jau sen ir pārbaudīts, ka kailums tiek labi pārdots. Sekss un šoks ir reklāmas speciālistu spēcīgākie ieroči.
Cilvēki kaili dodas piketēt, sludina mieru pasaulē, cīnās pret dzīvnieku mocīšanu modes vārdā un visbeidzot - iemūžina skaisto jaunību, lai vecumdienās būtu, ko rādīt mazbērniem. Ķemenis ir kā instruments! Bet Elīna to neprot izdarīt normāli.
07.08.2022 23:40 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Zuziii @ 07.08.2022 23:35

Viņas jau tā acīs nesaka viņas ir ļoti slidenas tikai internetā kur tieši pa pieri neatrausies vai dzīvē caur puķēm “nu es jau neko , bet nu es tavā vietā… “ vai aiz muguras “nu tai gan bērnam 8 mēneši un vēl uz poda neiet, manējais jau 4 mēnešos prasījās” ?
Es maz ar tādam ja ze matj čupojos jo viņu vienīgā saruntēma ir no pamperiem līdz skolai un citu kuras nedara pēc viņu prāta nolikšana . ( tas ir ļoti nogurdinoši un kā likums ja Tu sāc runāt par grāmatu , skaistumkopšanu , politisko situāciju vai jeb ko citu nesaistītu ar bērniem viņām iestājas pauze galvā un neviļus atgriežamies pie pamperu tēmas)

Izklausās jautri :D
07.08.2022 23:47 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
HiacinteBurkaa @ 07.08.2022 22:30

Ko Tu te dramatizē, visi bērni līdz 4 gadu vecumam jau iet dārziņā ? Un, ja vecākiem ir pielāgojams darba laiks, pa dienu var paspēt gan kkur divatā aiziet, gan citas lietas ?

Nu spert citas EU valstis bērnus jau laiž uz nursery no 6menesiem piemēram jau kamēr vecākiem ir iespējas turpināt darbu
Protams tas viss maksa skaisti
Didra riebjas, bet laist mazu bērnu uz nursery nav pasaules beigas
07.08.2022 23:53 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Spanic @ 07.08.2022 23:04
Pusgalvu gadījumā nav grūtāk izmazgāt nekā visus matus? Nesaprotu to loģiku.. Katrā ziņā Elīna jau nu noteikti nav tas cilvēks, no kura ņemt padomus par matu kopšanu? vai vispār kopumā par higiēnu.

Tur ir sava loģika apakšā nedaudz. Pati ar tā daru, ja nesanāk laiks ņemties ar matiem no rīta. Laika ziņā ir atšķirība, vai jātiek galā tikai ar nelielu matu daļu vai visu. Un man nav pielikti mati, tikai savi. Arī pirms pati pamēģināju likās, ka kaut kādas muļķības, bet šis ir tāds "fiksi vajag izskatīties sakoptai" variants. Nezinu, cik lielu galvas daļu Didra mazgā, bet man pietiek tikai ar čolkas daļu un vēl mazliet. Šo gan no Didras neiemācījos - sen zināms triks.
08.08.2022 00:38 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.04.2021
Vai man tikai liekas, vai arī Naura radi nemaz nav ciemojušies pir Didrikiem Rīgā? Cik storijos redzēts, tad tik Elīnas vecāki.
08.08.2022 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 46
Reģ: 24.03.2010
" rel="nofollow" target="_blank">http:// Katrai tādu vīru, kuram patiktu, ka izgriežam džinsās caurumu, lai varētu pavēdināt ānusu :))
08.08.2022 09:37 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Solvis @ 08.08.2022 09:37
http:// Katrai tādu vīru, kuram patiktu, ka izgriežam džinsās caurumu, lai varētu pavēdināt ānusu :))

Kristiete, bļe! 🤮
08.08.2022 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 5190
Reģ: 17.09.2009
Solvis @ 08.08.2022 09:37
http:// Katrai tādu vīru, kuram patiktu, ka izgriežam džinsās caurumu, lai varētu pavēdināt ānusu :))
murgs 😯
08.08.2022 10:55 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Solvis @ 08.08.2022 09:37
http:// Katrai tādu vīru, kuram patiktu, ka izgriežam džinsās caurumu, lai varētu pavēdināt ānusu :))

Oj, a kas ar matiem...? Tik šausmīgi sataisīti. Pa malām īsie, aizmugurē kaut kāda gara plāna strēmelīte. Ļoti nelīdzeni un neglīti izskatās.
08.08.2022 10:56 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Zuziii @ 07.08.2022 22:51

Nebūt ar ne! Nedramatizēju, izsakos kā ir. Man liekas dīvaini, ja bērnu nevar atstāt ar kādu uzticamu personu līdz 4 gadu vecumam. Un kas par muļķībām reti kurš randiņiem pielāgos darba laiku, tas notiek piektdienu, brīvdienu vakaros. Un burtiski pāris lapas atpakaļ bija viena komentētāja , kura izteica ka pašai vīrs bijis prom kad bērns bija tikko piedzimis nebija ne omes nekā un pati mocījusies bet nesūdzējusies , ļoti žēl viņas bet piedod mīļā citām nav jāatsakās no Omu vīru utt palīdzības tikai tādēļ ka kāda ir izcietusi, upurējusi sevi un mocījusies. Tas tiešām tā izklausās! Badā mirstošās arī varētu tad rakstīt, ka redz uz nedēļu sadala vienu maizes kukulīti un knapinās, bet redz tas ir slikts, jo atļaujas nopirkt ne tikai maizes kukulīti bet vēl kaviāru un končas, bez kā var iztikt , fui nelietis!
Vēlreiz atkārtošos , ka saprotu objektīvu kritiku , kurai ir pamats. Saprotu ka Didra nav asākais nazīts un viņa liekas aprobežota homofobe ar to savu Dievu un ļoti nosodoša persona, kura noteikti uz resnulēm skatās no augšas utt . Bet nu ir lietas kur es skatos kā te kā tādas pusaudzes piesienās tikai tādēļ ka to dara didra ja to darītu kāda cita mazāk nīstā ietekmele liktos ok. Es ceru ka izteicu savu domu skaidru un visām ir saprotams vārds objektīva kritika.

Nu bet lasi taču uzmanīgāk tekstu, es rakstīju par pilnu dienu un nakti bez vecākiem. Protams, ka divatā tika iziets viskautkur arī daudz ātrāk.
08.08.2022 11:35 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Jenots malacis, nav jāčakarējas ar bikšu novilkšanu, lai paņemtu priekšā 👌🤣
08.08.2022 11:39 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Elīna”Mums ir ļoti mazs uzcenojums” tikmēr siluetā identiska jaka 10€ lētāk . (Butterfly cena 37€,nogriezās netīšām apakša bildei.)
08.08.2022 13:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits