Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 6458
Reģ: 04.08.2022
Vai tiešām viņa teica, ka viņiem esot apsolīts šonakt pieskatīt bērnu, lai viņi abi nabadziņi var izgulēties? Nopietni- atstāj 3 nedēļas vecu zīdaini omei, lai izgulētos??? 🤯
Pēc viņas teiktā, tāda sajūta, ka bērns ir traucēklis, viņi jāžēlo, pārguruši, bet kā citi vecāki tiek galā? 😂 vientuļās māmiņas piemēram 🤦🏼‍♀️
Tēlo no sevis tik svarīgus biznesmeņus- it kā kaut ko orģinālu būtu radījuši- lētas lupatas pārdot dārgi nav nekas unikāls 😂 galvenais uz kāda fona nofočēts- tas ietekmē lupatas dārdzību- Limited edition 😂😂😂
Kaut viņa ar tādu aizrautību par savu bērnu runātu, nevis lētām lupatām.
06.08.2022 23:01 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Didrihsone noteikti neko nezin, kas ir ceturtais trimestris! Neviens nabadzītei nav pastāstījis
06.08.2022 23:01 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Zinot ka viss paliek internetā... Ko Džeisons pēc gadiem domās, ieguglējot savas ģimenes vārdu un lasot, ka māte un tēvs viņu tur ne tā un ne šā...
06.08.2022 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Jēziņ, bērnam 3 nedēļas un viņa tik reāli sevi jau paspējusi pierādīt sliktās mātes statusā. Fuj.
Ja iepriekš es tā tīri parēkšanai viņu paskatījos, tad kopš grūtniecības sākuma visu, ko viņa nodara tam NABAGA bērnam, man pret viņu tāda konkrēti nepatika radusies.
Un jā, Elīna, "nabaga" nav nekas domāts par mantisko stāvokli. Par Tavu gara nabadzību gan un to, ko Tu nedod savam bērnam, tas nav naudā mērāms. Var jau izšūt uz spilvena - tik ļoti mīlēts, bet ko tas līdz, ja tas nesakrīt ar reālitāti.
100 punkti, ka pilsētas svētki tikai iemesls nogrūst bērnu, baigā ideja radusies. Gan jau, ka pie saviem vecākiem tā vis nevarētu ar pudeli atstāt. Tur tak tēvs, kas teica skaļi, ka viņai pašai jābaro. Ar maisījuma buteli cauri netiktu.
06.08.2022 23:42 |
 
Reitings 2170
Reģ: 07.03.2022
Lielā sapņotāja beidzot apjēgusi, kāda, tad ir realitāte ar mazu bērnu.
06.08.2022 23:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 06.08.2022 13:28
- Kā panāc, ka mati tik spīdīgi?
Eeemmm..lol, viņai tur savu matu uz galvas ir varbūt 20% ?
Un reizi mēnesī uz galvas tiek uzlikti citas sievietes mati, jo savējie ir vnk čau plānas pīckiņas.
Šis gan man katru reizi atsauc atmiņā tās dokumentālās par dzīves nodzītām sievietēm, kas par 2$ pārdod savus 2gadus audzētos matus, lai ģimene kaut cik varētu izdzīvot.
Citas sievietes īsto matu pieaudzēšana, likšana (ja vien iemesls nav smaga slimība) man personīgi šķiet kaut kā amorāli... Mati tomēr ir kā intīma daļa no cilvēka. Var taču pats savus audzēt un kopt, bet nu protams ? kur nu didra ? /ar šo nesaku, ka jādomā līdzīgi, bet nu man viņas "frizūra" tādas asociācijas raisa/

Šis starp citu, bet kaut kad vienā youtube podkastā kaut kā visi aizrunājās par to, ko par mums domātu citplanētieši. Un viena no atbildēm bija, ka pilnīgs wtf kāpēc mēs nēsājam viens otra matus 😀😀
07.08.2022 00:00 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mayaaa @ 06.08.2022 10:47
Elīn,mati tev sāks krist ārā mazliet vēlāk,neuztraucies!

Ja, jā viņa jau man teica, ka izlasīja tavu komentāru.
07.08.2022 00:05 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Saona @ 06.08.2022 23:01
Vai tiešām viņa teica, ka viņiem esot apsolīts šonakt pieskatīt bērnu, lai viņi abi nabadziņi var izgulēties? Nopietni- atstāj 3 nedēļas vecu zīdaini omei, lai izgulētos??? ?
Pēc viņas teiktā, tāda sajūta, ka bērns ir traucēklis, viņi jāžēlo, pārguruši, bet kā citi vecāki tiek galā? ? vientuļās māmiņas piemēram ??‍♀️
Tēlo no sevis tik svarīgus biznesmeņus- it kā kaut ko orģinālu būtu radījuši- lētas lupatas pārdot dārgi nav nekas unikāls ? galvenais uz kāda fona nofočēts- tas ietekmē lupatas dārdzību- Limited edition ???
Kaut viņa ar tādu aizrautību par savu bērnu runātu, nevis lētām lupatām.

Nja. Kruti viņai.. A es tajā laikā biju viena pati ar mazu zīdaini- bērna tēvs bija ārzemēs un omītes nebija kam atstāt (nemaz neiedomātos tik mazu atstāt kādam, jo bija krūts bēbis, ne maisījuma), bet es nesūdzējos nevienam par to, ka man bija grūti celties pa nakti augšā un vel gaidīt "atraudziņu" nakts vidū un tā katru dienu, līdz mazā vairs necēlās pa nakti ēst.. Viena pati to paveicu, ne kā Elīnai, kad Nauris uzņemas gan mātes, gan tēva lomu.😁
P.S. Es arī tagad nesūdzos.🤣😅
07.08.2022 00:44 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
hmm, Elīnai pēcdzemdību depresija diez bijusi..🤣🤣🤣🤣
07.08.2022 00:46 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Es reāli tikai ap 4 gadu vecumu bērnus sāku atstāt uz pilnu dienu un nakti vecvecākiem 🙄 Tikai tad bija sirdsmiers, jo zināju, ka bērni naktī neraudās pēc mammas un ka viņi prot labi runāt un par sevi parūpēties...
Man šķiet, ka visiem Elīnas aizstāvjiem laiks nolēkt no tilta. Nu, neinteresē viņai bērns. Nav viņai mātes jūtu. Un pret Nauri ar hz vai ir, jo nav nekādas ģimenes kopības sajūtas.
07.08.2022 02:05 |
 
Reitings 1071
Reģ: 28.04.2022
Nepamet sajūta, ka viņa ar to savu Johnsons baby pūderi ir aizpūderējusi sev ne tikai matu saknes, bet arī smadzenes, godavārds 😑
07.08.2022 06:01 |
 
Reitings 28141
Reģ: 11.02.2015
Par sava izskata uzpumpēšanu, max pucēšanos un mega grimu katru dienu saka - ja zini, ka var labāk, kāpēc tā nedarīt.
Hey, Elīn, hey, bērna aprūpē arī ir daudzas nianses, ko varētu darīt labāk..
Par to ceļojumu runājot.. nu tur garantēts, ka pēc tam krūtsbarošana atkrīt, jo neveidojas vairs piens (dāaa). I Know... Vienas veselības nianses dēļ es 2ned nedrīkstēju barot savu bērnu, centos atslaukt un liet ārā, lai kkas veidotos, bet nu, principā, veltas pūles. Atslaukšana vs bērna zīdīšana nav tas pats, lai piens veidotos. Viņai gan jau tas win win, tiek gan ceļojumā prom no bērna, gan mazajām fanītēm būs atmazka, ka piens mistiski pats pārstāja veidoties.
07.08.2022 08:31 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ahhhh, Elīna.
Tauriņam var redzēt, ka nemaz tik labi vairs neiet. Kā māte arī viņa īsti nekam neder un cilvēki seko, lai tik to cirku paskatītos. Teorētiski, instā un telegramā cipari kāpj, bet bezvīļu apenes gan jau, ka neviena vairs nepērk. Taisa mārketinga trikus - ķip pa stundu viss sold out, taisa haipu un nākamajā dienā atkal back in stock, lai meitenes ātri pērk, jo baigais pieprasījums, baigi bombīgā prece.
Es dodu pāris gadus un Didra būs pagātne.
07.08.2022 09:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Esmu sapratusi, ka viss ko Didrihsoni dara ir mārketings.
Jo tālāk, jo trakāk.
Viņiem galvenais ir sekotājus tagad noturēt, jo nevar atļauties, ka pēkšņi pus LV no tiem instagramiem un telegramiem atsekos. Slikta zīme tak. Taurenis atstieps spārnus.
Nu tad taisa cirku.
Tas kas bija vakar, šodien ir jāpārspēj.
Visi tie stringi storijos, dīvainie teksti, pat pareizrakstības kļūdas Elīnai. Lai tik cilvēki runātu.
Ēdīsim strogobovu vakariņās 👌🏻
Man liekas jāatseko tam prikolam. Tauriņam jau atsekoju, jo tāpat neko pirkt netaisos. Sāku domāt jau par atsekošanu visur citur. Karstākos jaunumus uzzināšu te 😆
07.08.2022 09:12 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
mazaskudra @ 07.08.2022 09:02
Ahhhh, Elīna.
Tauriņam var redzēt, ka nemaz tik labi vairs neiet. Kā māte arī viņa īsti nekam neder un cilvēki seko, lai tik to cirku paskatītos. Teorētiski, instā un telegramā cipari kāpj, bet bezvīļu apenes gan jau, ka neviena vairs nepērk. Taisa mārketinga trikus - ķip pa stundu viss sold out, taisa haipu un nākamajā dienā atkal back in stock, lai meitenes ātri pērk, jo baigais pieprasījums, baigi bombīgā prece.
Es dodu pāris gadus un Didra būs pagātne.
bombīgā apakšveļa bieži vien tirgojas andelē, tekstā pat bija minēts , ka nepatīkot polsteri. Bildēs var redzēt , ka viņi neturas normāli savā vietā bet gan “staigā” , tāpēc viņi ir max neērti un riktīgi sūdi.
07.08.2022 09:33 |
 
Reitings 2153
Reģ: 13.07.2016
Dibena bērna pūderi. Ok
07.08.2022 09:54 |
 
Reitings 28141
Reģ: 11.02.2015
mazaskudra @ 07.08.2022 09:12
Esmu sapratusi, ka viss ko Didrihsoni dara ir mārketings.
Jo tālāk, jo trakāk.
Viņiem galvenais ir sekotājus tagad noturēt, jo nevar atļauties, ka pēkšņi pus LV no tiem instagramiem un telegramiem atsekos. Slikta zīme tak. Taurenis atstieps spārnus.
Nu tad taisa cirku.
Tas kas bija vakar, šodien ir jāpārspēj.
Visi tie stringi storijos, dīvainie teksti, pat pareizrakstības kļūdas Elīnai. Lai tik cilvēki runātu.
Ēdīsim strogobovu vakariņās ??
Man liekas jāatseko tam prikolam. Tauriņam jau atsekoju, jo tāpat neko pirkt netaisos. Sāku domāt jau par atsekošanu visur citur. Karstākos jaunumus uzzināšu te ?

Principā, ja mēs te liela daļa atsekotu, viņai kristos tie algoritmi. Mazinātos popularitāte = mazinātos iespēja noķert jaunus klientus. Vajadzētu mums saņemties tādai revolūcijai.. 😁
Ļoti apšaubu, ka ir daudz regulāro, kas, vienreiz saņēmuši tās šausmas, iepērkas atkārtoti. Standarta biznesā pirmām kārtām uzsvars uz jau esošajiem klientiem, viņu apmierinātību. Nu, pa kādam regulāram klientam ir arī buķikam, bet no malas izskatās, ka mazākums tomēr. Viņi spiež uz arvien jaunu un jaunu piesaisti. Tāpēc viss tas haips, muļķīgās izdarības utt.
07.08.2022 10:03 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
pilnigalaimee @ 06.08.2022 13:05
Mani šis viss vienkārši uzvelk. Nu KĀ, KĀ VAR vazāties visur riņķī, atstāt JAUNDZIMUŠO mājās ar tēti vai kādu citu uz vairākām stundām, izskatīties tik priecīga un pat dienas gaitā neieminēties par Džeisonu. Viņa ir egoistiska patmīle, es iedomāties nespēju kā viss būs tālāk. Kā vispār māte var apsvērt domu MĒNESI vecu bērnu atstāt uz nedēļu, lai brauktu fočēt savas šmotkas. Ja meitenes te runāja pirms dzemdībām, ka gan jau atmodīsies mātes jūtas utt, vienīgais, kas ir atmodies, ir papildus kompleksi un vēl kāda skrūve no galvas izlidojusi. Šausmīgi. Šo skatīties vairs pat nav smieklīgi. Viņai nerūp ne bērna labsajūta, ne veselība. Ja rūpētu, painteresētos par babybjorn izmantošanu, ilgumu sēdeklītī vai izdarītu ELEMENTĀRĀKO-aizbrauktu līdzi pie ģimenes ārsta. Ja bez tabu viņai gada beigās neiedos to zelta balvu kā gada māte, būšu vīlusies?

Man joprojām liekas, izdzirdot vārdu "Džeisons", ka tas domāts kā tāda iesauka, apmēram kā "bombenīte". Lai piedod mani tas bērniņš, bet vārds ir ielikts galīgi stulbs.
07.08.2022 10:32 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
mazaskudra @ 07.08.2022 09:12
Esmu sapratusi, ka viss ko Didrihsoni dara ir mārketings.
Jo tālāk, jo trakāk.
Viņiem galvenais ir sekotājus tagad noturēt, jo nevar atļauties, ka pēkšņi pus LV no tiem instagramiem un telegramiem atsekos. Slikta zīme tak. Taurenis atstieps spārnus.
Nu tad taisa cirku.
Tas kas bija vakar, šodien ir jāpārspēj.
Visi tie stringi storijos, dīvainie teksti, pat pareizrakstības kļūdas Elīnai. Lai tik cilvēki runātu.
Ēdīsim strogobovu vakariņās ??
Man liekas jāatseko tam prikolam. Tauriņam jau atsekoju, jo tāpat neko pirkt netaisos. Sāku domāt jau par atsekošanu visur citur. Karstākos jaunumus uzzināšu te ?

Viņa gan nav sapratusi, ka būt "sūdīgai mātei" baigi neceļ viņas popularitāti pozitīvā nozīmē, manuprāt, ja cilvēki sāk pamanīt, ka pret savu bērnu sūdīgi izturas, tad jau dabīgi sāk rasties riebums pret to cilvēku. Un nedomāju, ka tiem, kam viņa izbesi, grib kaut ko pirkt no viņas. Man didī sākumā ( sāku viņai pirms mazliet vairāk kā gada sekot līdzi) likās jokaina, bet nu baigi nenoliku viņu, jo viņa tak tomēr biznesā iet un it kā sapratu kāpēc viņa visādas muļķības dara. No sākuma pat viņas muļķības šeit aizstāvēju, jo likās, ka jūs tak te pārspīlējat. Bet ar laiku sapratu, ka jūs te vienkārši sekojiet viņai līdzi ilgāk un esiet jau atkodušas viņu 😁 un nu jau man viņa besī, jo reāli pasekojot viņai, es sāku pamanīt, ka tas, ko viņa runā un dara pilnīgi dažādas lietas.
07.08.2022 10:35 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Vai kāds var lūdzu izskaidrot man ko nozīmė Didras ieteikums mazgāt “pusi galvas”?
07.08.2022 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!