Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3244
Reģ: 05.12.2021
brunettte @ 22.08.2024 07:56

Man elčas krelles šajā visā kompozīcijā likās par daudz. Video doma ir laba, bet tiešām, pat no malas nesajutu to dzirkstelīti starp viņiem, abi tādi kokaini. Man liekas, ka starp pāriem ir tā kaisle, tad to nav grūti nodot caur video.
Nu tieši tā. Pēc būtības, normālam pārim, ar normālu intīmo dzīvi, nebūtu nekādu problēmu šo savu tuvību nodot caur ekrānu. OK, ne visi jūtas labi kameru priekšā, bet Elīna taču dzīvo dēļ kamerām. Un ja viņu starpā būtu normālas attiecības, tad kā sāktu Meņģēties kameru priekšā, arī Nauris pa vilktos. Bet te nekā nav. Iestudēts viss. Un Elīna, varbūt ir laiks tiešām kaut ko mainīt savā dzīvē, jo tici mums meitenēm, ja tevi šādi paņem uz galda, tas ir ko vērts 😉😉😉
22.08.2024 08:13 |
 
Reitings 1583
Reģ: 25.01.2023
Pakalne13 @ 22.08.2024 00:45
tad priekš kam viņi ķémojas, ja nav aktieri, sanāk slikti notélot. Level up, bet tad kam? Grūti saprast to ideju priekš kam tas vajadzīgs. Reklāma ar sliktu télojumu?
katrā ziņā šie stāsti ir daudz baudāmāki nekā paši, kad mulķības filmēja ar tām ēdienu mētāšanām
22.08.2024 08:37 |
 
10 gadi
Reitings 1563
Reģ: 01.08.2012
Mākoņu Dejotāja @ 22.08.2024 00:44
Par kaislīgo video
Varu, teikt ka viņš ir pilnīgi garām. Man tiešām ir ļoti grūti iztēloties no Elīnas un Naura baigi kaislīgos un seksīgos cilvēkus. Drīzāk pilnīgi pretēji.
Interesanti, kāda vispār ir jēga un vēstījums tam video???
Vairāki, pat komentāros iesmej par to ka kristieši tā nedara.
kristieši tā dara, bet neiet visiem izrādīt, tur vot atšķirībā.
22.08.2024 08:39 |
 
Reitings 3696
Reģ: 06.05.2014
brunettte @ 22.08.2024 07:56

Man elčas krelles šajā visā kompozīcijā likās par daudz. Video doma ir laba, bet tiešām, pat no malas nesajutu to dzirkstelīti starp viņiem, abi tādi kokaini. Man liekas, ka starp pāriem ir tā kaisle, tad to nav grūti nodot caur video.

Kāda tur kaisle var būt? Redzēji viņu matraci? Ja starp šiem kaut kas būtu, Nauris staigātu apkārt pleķains kā dalmācietis. Gan jau vienā gultā tagad guļ, jo Džeisons tajā pašā istabā. Iepriekš tak bieži bija jūtams, ka pat kopā neguļ - kadri, kur Didra viena pati pa visu gultu no paša rīta; skati uz dīvānu, kur kāds pa nakti gulējis.
22.08.2024 11:27 |
 
Reitings 2801
Reģ: 14.09.2023
SaulcerīteRasa @ 22.08.2024 08:39
kristieši tā dara, bet neiet visiem izrādīt, tur vot atšķirībā.

Tieši tā, kristieši arī kaut kā pie bērniem tiek 🤭 Vienīgi kristieši nerāda visai pasaulei kā to dara un uz kuras mēbeles. Bet nu ir skaidrs, ka viņi nekad tā nav visu no galda noslaucījuši, jo bija ļoti acīm redzams, ka neviens tā īsti nesaprot kur rokas likt, tās pozas arī ļoti iestudētas.. Un jā, aktieri viņi tiešām nav, bet viņi ir precēts pāris, kas regulāri dzīvo kameru priekšā, tātad kaisle nebūtu jātēlo, tā vienkārši būtu. Bet paskatoties to Naura jaunāko video - nu ja tas ir tas kā viņš uzvedas, kad domā, ka ir seksīgs… Nezinu, man arī Elīnas vietā negribētos neko. Nu un otrādi, skatos reizēm kā Elīna ar tiem hotdogiem dod bučas, nav īsti pat skaidrs vai viņa kaut ko sajūt, krūtis arī gan jau pēc taustes ir tikpat nedabīgas kā pēc skata, gandrīz kā plastmasas lelle. Un tas viss vēl būtu štrunts, katram sava gaume utt, bet starp viņiem nav ikdienišķa, dabīga siltuma.
22.08.2024 11:44 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
Ambulance @ 21.08.2024 20:13

It kā tas būtu kaut kāds baigais jaunums !
Ne velti jau vairākus mēnešus , viņa piesprauž to čolku .
Drīz pupi un abas sardeles čokurā arī sarausies .

Nu priekš manis jaunums, es nebiju redzējusi TIK lielu pliku caurumu.
Agrāk varēja redzēt, ka plānāki mati priekšā, bet nu nejau šādi.
22.08.2024 12:03 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
Tējnīca @ 22.08.2024 11:44

Tieši tā, kristieši arī kaut kā pie bērniem tiek ? Vienīgi kristieši nerāda visai pasaulei kā to dara un uz kuras mēbeles. Bet nu ir skaidrs, ka viņi nekad tā nav visu no galda noslaucījuši, jo bija ļoti acīm redzams, ka neviens tā īsti nesaprot kur rokas likt, tās pozas arī ļoti iestudētas.. Un jā, aktieri viņi tiešām nav, bet viņi ir precēts pāris, kas regulāri dzīvo kameru priekšā, tātad kaisle nebūtu jātēlo, tā vienkārši būtu. Bet paskatoties to Naura jaunāko video - nu ja tas ir tas kā viņš uzvedas, kad domā, ka ir seksīgs… Nezinu, man arī Elīnas vietā negribētos neko. Nu un otrādi, skatos reizēm kā Elīna ar tiem hotdogiem dod bučas, nav īsti pat skaidrs vai viņa kaut ko sajūt, krūtis arī gan jau pēc taustes ir tikpat nedabīgas kā pēc skata, gandrīz kā plastmasas lelle. Un tas viss vēl būtu štrunts, katram sava gaume utt, bet starp viņiem nav ikdienišķa, dabīga siltuma.

+++ gluži manas domas.
Video būtu labs, bet ne ar šiem "aktieriem". Zinot to, cik viss fake ir viņu ikdienā, ieskaitot auto avārijas "skumjas", tad nu vispār 0 ticamības moments šim.
22.08.2024 12:09 |
 
Patīk
Reitings 22410
Reģ: 27.01.2021
magdalena333 @ 21.08.2024 23:34
Interesanti, ka šāds video nāk no pāra kam seks attiecības ir svešvārds? Vispār interesanti, no Elīnas nāk ārā tik daudz seksualitāte, visi tie baigi kaislīgie video, regulāri sevi puspliku atrādīt, tāda sajūta, ka viņa reāli meklējas. Jautājums, vai viņa apzināti nelaiž Nauri sev klāt (dzīvē), jo viņš neuzrunā kā vīrietis, vai viņai zemapziņā Nauris riebjas tāpēc viņa tuvību noliedz, bet tajā pašā laikā uzvedas kā nogribejusies kucīte. Galu galā svetule jau viņa nav, tas ir skaidrs, ja jau sūtīja savas kājstarpes bildes apkārt esot tīņu gados? laikam vienkārši Nauris viņai seksuāli nepievelk, bet to skaļi nespēj atzīt. Ja uzrastos vecis, kas viņu piesaistītu, tad arī dzīvē ļautu sevi uz galda paņemt priekšā , ne tikai fantazētu par to?
es domāju, viņai tāda paranoja palikt stāvoklī pat bez MR, ka nelaiž klāt Ņurci vispār :D visi pārējie faktori, protams, gan jau arī spēlē savu lomu, bet varbūt arī otrādi - viņa grib, bet viņš nē, jo, nu, tādu netīreli, kurai ūdens, acīmredzot, arī ir mārketinga triks, klāt negribas laist 🤢
22.08.2024 12:17 |
 
Reitings 899
Reģ: 05.07.2024
L.. @ 22.08.2024 11:27

Kāda tur kaisle var būt? Redzēji viņu matraci? Ja starp šiem kaut kas būtu, Nauris staigātu apkārt pleķains kā dalmācietis. Gan jau vienā gultā tagad guļ, jo Džeisons tajā pašā istabā. Iepriekš tak bieži bija jūtams, ka pat kopā neguļ - kadri, kur Didra viena pati pa visu gultu no paša rīta; skati uz dīvānu, kur kāds pa nakti gulējis.

Nauris vienkārši regulāri mazgājas, atšķirībā no sievas 😀 Bet tā padomājot, nu traki skumji. Viņa tik daudz stāsta par to, kā uzturēt attiecības, kad ir kopīgs bizness, bet no malas taču var redzēt, ka tur no attiecībām kā tādām nav ne smakas. Elīna ir tik ļoti uz sevi koncentrējusies, savu izskatu, "wannabe izaugsmi", kamēr visa ģimenes dzīve kā tāda brūk viņai pat nemanot.
Ir taču sievietes, kuras veiksmīgi vada savus biznesus un ārpus darba ir fantastiskas mātes un sievas. Te viss ir tik nepareizi, cik vien nepareizi var būt.
22.08.2024 12:17 |
 
Reitings 94
Reģ: 11.10.2023
Viņai neesot laiks sev? Pat uz Drogām aiziet? Ko viņa tur muld? Viņai laiks ir tikai priekš sevis un savām lietām.
22.08.2024 12:25 |
 
Patīk
Reitings 39868
Reģ: 12.10.2022
Pakalne13 @ 21.08.2024 23:19
Nuuu, noticējāt kaislīgam video?
Es nē, sitiet nost, smieklīgi un mazliet neērti skatīties, tik stīvi un iestudēti.
Un, jā, man traucē tās šķībi saliktās sveces.
Kā arī labi var redzēt, ka tās sveces kuras viņš grūž nost nedeg.
Ko viņa reklamēja šajā video, diez?
Šajā video labāks Giba darbs.
Noskatījos video un manu uzmanību piesaistīja tas, ka Elīna nevar nopūst sveces ar savām sardeļlūpām. :D
22.08.2024 12:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 24.07.2023
Nereālā @ 22.08.2024 12:09

+++ gluži manas domas.
Video būtu labs, bet ne ar šiem "aktieriem". Zinot to, cik viss fake ir viņu ikdienā, ieskaitot auto avārijas "skumjas", tad nu vispār 0 ticamības moments šim.
Tie video,Elinas pašapmierināšanās.Viņa tak teica,ka gribējusi,lai viņu uzaicina kādā projektā filmēties,gribējusi būt par modeli,neviens nav aicinājis(nu ,piedodiet,īss augums ar lielu galvu un sakumpušu muguru,līdz modelei tur,kā līdz mēnesim).Vai tas palīdzēs pārdot viņu lupatas?Un to vēstījumu arī nesapratu,jūtu,mīlestības viņu starpā ,var tak redzēt,vienkārši nav,nesaprotu,kāpēc Nauris uz šo parakstās🤔par izmaksām te jau pareizi rakstīja,savam dēliņam dāvanu uz dzimšanas dienu nenopērk, no ceļojumiem(ja tos vispār var saukt par ceļojumiem🤮🤮) nekādu pat mantiņu neatved, bet te sūdam tūkstošus tērē😅neticu,protams,nenorādītas sadarbības🤣Cipari norādīti,VID pilnīgi varētu pārbaudīt pārskaitījumus frizierei,Gibam😅Pati muļķe,un vēl citu nelielus biznesus pakļauj riskam norādot maksājuma ciparus. Giba izskatās foršs puika, talantīgs,bet protams viņam vēl jāmācās🙂
22.08.2024 12:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 24.07.2023
TeaPot @ 22.08.2024 12:17
es domāju, viņai tāda paranoja palikt stāvoklī pat bez MR, ka nelaiž klāt Ņurci vispār :D visi pārējie faktori, protams, gan jau arī spēlē savu lomu, bet varbūt arī otrādi - viņa grib, bet viņš nē, jo, nu, tādu netīreli, kurai ūdens, acīmredzot, arī ir mārketinga triks, klāt negribas laist ?
pēkšņi sāk rādīt,ka tagad divas reizes nedēļā matus mazgās🤣🤣es nevaru🤣,forumu salasījusies🤣Bet vispār par to video un kaisli, es piekrītu forumniecēm, tur seksa viņu starpā nav jau sen,nu ,varbūt,Naurim ir,ārpus mājas,un ne jau ar Elinu. Didra dzīvē pilnīgi neko nemāk, un mēģināt iemācīties arī negrib, tad,pieļauju,ka arī seksa lietās ir tik pat glupa un neinteresanta, kā arī seksam viņai nav laika,jāsēž telefonā un jātiksminās par sevi😅
22.08.2024 13:28 |
 
Reitings 3930
Reģ: 08.09.2015
Next level, Elīna ir tīkla mārketingā, protams, pēc Elīnas teiktā nē, jo viņai tak ir jāsamelojas😀
1.viņa tik tevi piereģistrēs
2. jā, noteikti viņai no tā neatlec nekāds labums, viņa tā pat veltīja savu dārgo laiku 20 storijiem, lai pastāstītu kādu super šampūnu viņa lieto 😀
Elīna varēja mierīgi turpināt lietot savu drogas šampūnus, tā pat kā to dara lielākā daļu sieviešu, bet pēdējais laiks ir sākt uznemt normālu uzturu, pārtraukt bāzt matos bērnu pūderi un taisīt tās drausmīgās frizūras, tad nebūs jālīmē 101 plāksne, lai notušētu, ka iestājas plikpaurība!
22.08.2024 14:27 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
Es vēl iedomājos... ja viņai ir keratīns matos.. kā viņa tos mazgā ar Garnier, Elvital, utt.? Tak zirgam pat skaidrs, ka keratīna taisnotos matus ir jāmazgā ar speciāliem šampūniem, kuros nav sulfātu un parabēnu.. tieši tā iemesla dēļ viņi arī nav taisni, jo tu izmazgā keratīnu laukā vienkārši.. arī to neviens nepateica? 😁 Ja neliek keratīnu kaut kādos kaktos un par velti, tad to parasti meistare cītīgi piekodina..
22.08.2024 14:35 |
 
Reitings 96
Reģ: 17.06.2024
Nu par tiem drogu šampūniem un citiem līdzekļiem, uzskatu, ka tādus lietos tikai tās, kurām ir vienalga par matu stāvokli.
22.08.2024 14:39 |
 
Patīk
Reitings 39868
Reģ: 12.10.2022
Mākoņu Dejotāja @ 22.08.2024 00:44
Par kaislīgo video
Varu, teikt ka viņš ir pilnīgi garām. Man tiešām ir ļoti grūti iztēloties no Elīnas un Naura baigi kaislīgos un seksīgos cilvēkus. Drīzāk pilnīgi pretēji.
Interesanti, kāda vispār ir jēga un vēstījums tam video???
Vairāki, pat komentāros iesmej par to ka kristieši tā nedara.
Šodien visi komentāri par kristiešiem izdzēsti. Elīnas kalponēm čakli jāstrādā, lai radītu ilūziju, ka Elīna visiem patīk.
3,6 tūkstoši like no 114k? Brīnos kā viņa nav vēl paslēpusi like skaitu.
22.08.2024 14:39 |
 
Patīk
Reitings 39868
Reģ: 12.10.2022
Dovana @ 22.08.2024 03:53
Tur tak viss sen bija iestudēts un speciāli uztaisīts lai būtu lielāks haips un celtu Tomasam reitingu. Tak Tomass ne tikai samaksāja Caunem ar karību fondiem, bet Kazanovskis vēl uz viņa rēķina burā dzīvoja!
Bet kāds iemesls pieminēt Nauri?
22.08.2024 14:43 |
 
Reitings 1858
Reģ: 06.12.2023
smūtijs @ 22.08.2024 14:39
Nu par tiem drogu šampūniem un citiem līdzekļiem, uzskatu, ka tādus lietos tikai tās, kurām ir vienalga par matu stāvokli.

Tur jau var nopirkt arī labus šampūnus, bet tie nebūs elinčika nosauktie par 3 Eur..
22.08.2024 14:47 |
 
Reitings 1540
Reģ: 30.07.2023
Nereālā @ 22.08.2024 14:47

Tur jau var nopirkt arī labus šampūnus, bet tie nebūs elinčika nosauktie par 3 Eur..

Protams, ka var. Nesaprotu kā var mazgāt matus ar 3 eiro vērtu šampūnu. (Esmu mēģinājusi, drausmīgi mati paliek pēc viņiem):D
Okey, omītes var tos lētos nopirkt, bet te Biznesa siļķe sev tādus lētus šampūnus izmanto :D
Ā, nu ja šai jau vajag sadarbību, lai iedod to dārgo šampūniņu. Savu naudu jau netērēs :D
22.08.2024 14:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits