Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 179
Reģ: 14.05.2024
Everests @ 14.05.2024 23:33
Jā, viņa dalīsies kā kopj savus PIEAUDZETOS matus. 1. Solis - izmazgāt tikai pie friziera, 2. Solis - uztaisīt kaut ko bezgaumīgu un tad staigāt tik ilgi, kad vairs nevar izturēt, ka galvas āda niez no nemazgasanas, 3. Solis - atkārtot pirmo. Nu bled. Un 67 bezsmadsenu radības ir saspiedusas uguns emociju. Nu jā.

Es zinu meitenes, kuras nemazgā matus veselu nedēļu, par to es vēl varu padomāt, vai tiešām tas ir super labi, bet vismaz zinu to, ka viņas iet dušā un kopj sevi, tādēļ par šo variantu gan man liekas ir strīdīgs jautājums, jo tie mati neizskatās labi, man viņa nedod clean girl vibes.
15.05.2024 14:06 |
 
Reitings 684
Reģ: 21.11.2023
Sapņu medniece FB par šo bija diezgan garu ierakstu veikusi un apgalvo, ka tomēr var uzsākt atcelšanas procesu, lai gan tas tālāk ir pašam jāapstiprina, bet kādus ievirzījumus var veikt.
15.05.2024 14:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Elīnas sprediķi Ej un dari! Tieši tā,Elīn,EJ un DARI! Uztaisi ģimenei pusdienas, pavadi laiku,paspēlējie,aizej pastaigāties ar dēlu, iemācies angļu valodu, sāc sekot modes tendencēm, NEMELO, palasi vismaz kautko par uzņēmējdarbību, nerādi visur bez izņēmuma savu pliko pakaļu, pamācies vismaz mazliet ģeogrāfiju un t.t.Pat ja tev nepatīk,celies un dari! Vienīgais,ko tu dari,ir fotografēšanās🤣bet ej un dari! Tu pat tādu sīkumu,kā biļešu rezervāciju nezini🤣Citus mācīt,tu baigi gudra🤣Tu varētu tādu sarakstiņu fanītēm uzrakstīt,ko tu proti😅domāju,tur būtu tikai viens punkts🤣un ja godīgi,modele tu arī esi diezgan prasta, esi pieprasīta tikai savā buķikā🤮🤮
15.05.2024 15:08 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.01.2024
Kāpēc īsti tās modeles vēl filmē tās trakās sintētikas drēbes. Tagad arī tie tiks bildēti - kosmanauta svārki utt. Vai tad viņām tik labi maksā, lai dirst.. pircējiem?! Saprotu tā maziņā, kas filmē Didri ir noteikti ar pirmo darba pieredzi, tāpēc filmē un ir sabiedrotā. Bet tās pārējās? Itsevišķi tā garā blondā?!
15.05.2024 15:23 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
LivaLauva1 @ 15.05.2024 14:06

Es zinu meitenes, kuras nemazgā matus veselu nedēļu, par to es vēl varu padomāt, vai tiešām tas ir super labi, bet vismaz zinu to, ka viņas iet dušā un kopj sevi, tādēļ par šo variantu gan man liekas ir strīdīgs jautājums, jo tie mati neizskatās labi, man viņa nedod clean girl vibes.
nu es mazgaju 2x nedēļā. Man mati nav uz tendenci taukoties, bet svētdienās un trešdienās ir ok matu dienu sataisīt. Arī pārlieku bieža mazgāšana var novest pie matu lūšanas, bet ne par to ir stāsts, Elīna nedēļām nemazgā.
15.05.2024 15:38 |
 
Reitings 17438
Reģ: 16.04.2023
Elīnas TG - kā viņa to konfekti ēd!🤯 Es arī domāju, ka viņa tiešām ēdienu nenorij. Pakošļā un spļauj ārā.
Slimi!
15.05.2024 16:20 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Ciena @ 15.05.2024 15:23
Kāpēc īsti tās modeles vēl filmē tās trakās sintētikas drēbes. Tagad arī tie tiks bildēti - kosmanauta svārki utt. Vai tad viņām tik labi maksā, lai dirst.. pircējiem?! Saprotu tā maziņā, kas filmē Didri ir noteikti ar pirmo darba pieredzi, tāpēc filmē un ir sabiedrotā. Bet tās pārējās? Itsevišķi tā garā blondā?!
Bet kuras ir tās sievietes,kas pērk? Jau vasara iestājusies,ko viņi tur reklamē? Vismaz 5 gadu vecas šmotkas🤮🤮Kur skaisti peldkostīmi, īsti vasarīgas skaistas kleitas?Ne jau tā 100% sintētika. Cik var tos bodijus un tās briesmīgās trusenes reklamēt? Es gribu skaistu seksīgu veļiņu,nevis to bodiju🤮un Elīna vēl reklamēja to kā peldkostīmu🤣🤣nu piedodiet,bet es uz pludmali dodos skaistā peldkostīmā😅Izskatās,ka didriķi,nezinot valodu un biznesa iemaņas,nemaz nemāk atrast jaunus ražotājus🤣
15.05.2024 17:05 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
SantaC @ 15.05.2024 16:20
Elīnas TG - kā viņa to konfekti ēd!? Es arī domāju, ka viņa tiešām ēdienu nenorij. Pakošļā un spļauj ārā.
Slimi!
lai tā slimā neēd, vismaz pie bērna netiks. Un par cik viņai fanes ir sievietes gados, tad ja tās pavelkas līdzi tiem ēšanas problēmam, pašas vainīgas.
15.05.2024 17:16 |
 
Reitings 4266
Reģ: 06.08.2014
Kāpēc vēl neviena nav neko iekomentējusi par to, ka Elīna gaudo, ka pieņēmusies svarā par pusotru kilogramu ceļojuma laikā?🤣🤣 Nu bet pasakat, vai šis nav slimi??Vai viņai tieši neieteica pieņemties svarā, lai tiktu pie bērna?Bet šī dara visu pretējo. Kur tik tupa sieviete var būt. Tiešām stulba, neizglītota sieviete. Un nav jābūt augstākajai izglītībai, lai sieviete būtu gudra. Viņa ir vnk reāls zābaks pa dzīvi. Nabadzīte. Nu tik resna tagad, par veselu pusotru kilogramu smagāka palikusi. Oii didra mums Tavas problēmas 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Priecājusies būtu.
15.05.2024 20:53 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
novērotāja @ 14.05.2024 20:27
Man vienīgajai liekas, ka Elīna pēdējās dienās nedaudz dabīgāk sākusi izskatīties?
viņa vnk iegāja dušā
15.05.2024 20:56 |
 
Reitings 3210
Reģ: 09.04.2023
EsPati @ 15.05.2024 20:53
Kāpēc vēl neviena nav neko iekomentējusi par to, ka Elīna gaudo, ka pieņēmusies svarā par pusotru kilogramu ceļojuma laikā??? Nu bet pasakat, vai šis nav slimi??Vai viņai tieši neieteica pieņemties svarā, lai tiktu pie bērna?Bet šī dara visu pretējo. Kur tik tupa sieviete var būt. Tiešām stulba, neizglītota sieviete. Un nav jābūt augstākajai izglītībai, lai sieviete būtu gudra. Viņa ir vnk reāls zābaks pa dzīvi. Nabadzīte. Nu tik resna tagad, par veselu pusotru kilogramu smagāka palikusi. Oii didra mums Tavas problēmas ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Priecājusies būtu.

Jaunā bēdu dziesma gadījumā nebija par to, ka nevis jāpieņemās svarā, bet gan jāēd vairāk olbaltumvielas? 😂
15.05.2024 21:31 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
Nu annemarija paliek 1:1 ar didreni. Tagad arī apmacis cilvēkus un arī tikai pāris vietinas, jo grib iedziļināties cilvēka 🤢🤢💩 nākamā apiseja aug, #reklama ari nenorāda
15.05.2024 22:59 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Ciena @ 14.05.2024 13:15
Bet tāda ziņā, tāda malace, paskaties šeit arī pa visām ir tik padaudz aizmiglotu acu fanes, kas ceļas un krīt viņas dēļ, bet kamēr pašas neieraudzīs īsto seju turpinās pirkt tās lupatas un viņu nabadzīti aizstāvēt. Lai kā gudrās, dažas kuras pat sākotnēji uzķērās uz viņas bezkaunību te cīnās, cilvēki, kuriem aizmālētas acis to neredz. Un tik - es par Didri, es par Didri. Būs aitas, būs cirpēji. Tikai žēl, ka tām personām nesāk šķist, ka baigi aizdomīgi, kādēļ tik daudz cilvēku sāk palikt pret viņu, tātad būtu jāapskatās arī no otra skatupunkta, bet izskatās, ka tās tik iet taisni ar pieri sienā?‍♀️?‍♀️ Kā tad veikalam var būt novērtējums vien Google maps 2.7, pat sabiedriskai tualetei ir augstāks, tātad tie nav heiteri, bet cilvēki, kas iegrābušies tajās lupatās un cik daudz Andelē pārdod pilnīgi jaunus Butterfly apģērbus. Vienkārši, kaut vai apskaties, aizmiglotā!!!??
Tāpēc arī Butterfly mērķauditorija ir cilvēki ar zemu izglītību un bez kritiskās domāšanas.
Fanes, variet man nespiest mīnusus, jo šādu informāciju paši Didrihsoni bija norādījuši pie rebrendinga informācijas, par to, kāds tad ir Butterfly klients.
Un daļai trūkst kritiskās domāšanas, lai gan dzīvē sasnieguši daudz, tomēr nespēj saprast, ka Elīnas dzīve var neskaust, jo ne viņa iekšēji laimīga, ne arī izbauda visas sniegtās iespējas dzīvē. Viņa ir Latvijas klauns bezvīļu apenēs.
15.05.2024 23:56 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 15.05.2024 23:56
Tāpēc arī Butterfly mērķauditorija ir cilvēki ar zemu izglītību un bez kritiskās domāšanas.
Fanes, variet man nespiest mīnusus, jo šādu informāciju paši Didrihsoni bija norādījuši pie rebrendinga informācijas, par to, kāds tad ir Butterfly klients.
Un daļai trūkst kritiskās domāšanas, lai gan dzīvē sasnieguši daudz, tomēr nespēj saprast, ka Elīnas dzīve var neskaust, jo ne viņa iekšēji laimīga, ne arī izbauda visas sniegtās iespējas dzīvē. Viņa ir Latvijas klauns bezvīļu apenēs.

Klauns bezvilu apenes🤣 tik labs
16.05.2024 00:07 |
 
Reitings 362
Reģ: 24.09.2022
tas nav jādara ieejot profilā
16.05.2024 00:54 |
 
Reitings 362
Reģ: 24.09.2022
novērotāja @ 14.05.2024 13:46
Iemetu aci SBF, tā ir apmaksāta slēptā reklāma. Viss sižets sastāv no lielīšanās un sarunām par un ap butterfly. Vēl man patika Jenota iesmējiens par mīļās sieviņas dāvanu dzimšanas dienā. ?
ja seko līdzi Didras telegram un ig viņa diezgan nejauki ir čikstējusi, ka producenti ir viņu gribējuši filmēt. Man šķiet, ka producenti galīgi nav muļķi un pierunājuši, jo redzot esošās sērijas, redzams, ka ķerti ne pārāk Elīnai glaimojoši kadri...
Ņemot viņas sludināšanu, cik mums ideālas attiecības, SBF atvien vairāk redzama patiesība.
Rezumē - Didra savu mūžu par to nemaksātu.
Pilnīgi kas cits, ka viņa 24/7 fočējas (vienā sērijā Nauris jau sarkastiski par to izsakās) un lai filmētājiem būtu vispār ko filmēt, to arī pieķēruši, jo tā dāmīte jau neko citu dzīvē darīt negrib
16.05.2024 01:01 |
 
Reitings 128
Reģ: 18.04.2024
KrūzīteDūzīte @ 16.05.2024 00:07

Klauns bezvilu apenes? tik labs
Eļinkas vecāki ir no putlerstānas , 59 minūte https://www.youtube.com/watch?v=hTCY4p6VK-E&list=PLC_P8ATVgtYVxXyPtJ1p3JCIALD8nk1uc un poteniciāli spiedzene, ņemot vērā gejisko vīru, pārveidoto ārieni, anorekisju, ķīnas lēto šmotku pārdošanu, pohujistisku attieksmi pret bērniem, sektantismu un saltiņiem. Dobelē ko tā krievu ģimene darija? Armijas bāzi Dobelē neesat redzējuši čabulīši? Bet protams, joks, joks:) Kā tur pēseres sauca tos joku šovus?
16.05.2024 03:26 |
 
Reitings 784
Reģ: 12.10.2023
zebramežā @ 16.05.2024 01:01
ja seko līdzi Didras telegram un ig viņa diezgan nejauki ir čikstējusi, ka producenti ir viņu gribējuši filmēt. Man šķiet, ka producenti galīgi nav muļķi un pierunājuši, jo redzot esošās sērijas, redzams, ka ķerti ne pārāk Elīnai glaimojoši kadri...
Ņemot viņas sludināšanu, cik mums ideālas attiecības, SBF atvien vairāk redzama patiesība.
Rezumē - Didra savu mūžu par to nemaksātu.
Pilnīgi kas cits, ka viņa 24/7 fočējas (vienā sērijā Nauris jau sarkastiski par to izsakās) un lai filmētājiem būtu vispār ko filmēt, to arī pieķēruši, jo tā dāmīte jau neko citu dzīvē darīt negrib

Tagad tiešām to var nosaukt "Slavenības bez filtra", vismaz atklāti parāda reālās "saldā" pārīša attiecības. Tā vien liekas, ka abi viens otram riebjas
16.05.2024 06:43 |
 
Reitings 179
Reģ: 14.05.2024
Everests @ 15.05.2024 15:38
nu es mazgaju 2x nedēļā. Man mati nav uz tendenci taukoties, bet svētdienās un trešdienās ir ok matu dienu sataisīt. Arī pārlieku bieža mazgāšana var novest pie matu lūšanas, bet ne par to ir stāsts, Elīna nedēļām nemazgā.

Tur jau tā lieta, ka katram ir sava matu struktūra, zinu arī tādu meiteni, kurai nākamajā dienā ir jau taukaini un viņai ir jāmazgā katru dienu mati, kā arī frizieri saka, ka tas ir mīts par to, ka mazgā mazāk, būs veselīgāk, tādēļ katrs dara kā zina labāk, bet šeit ir cits tiešām variants, te var redzēt, ka higiēnas normas nav, tagad vēl, ja iet uz solāriju, vismaz vēl vairāk var paslēpt to, ka nemazgājās.
16.05.2024 07:59 |
 
Reitings 179
Reģ: 14.05.2024
Everests @ 15.05.2024 22:59
Nu annemarija paliek 1:1 ar didreni. Tagad arī apmacis cilvēkus un arī tikai pāris vietinas, jo grib iedziļināties cilvēka ??? nākamā apiseja aug, #reklama ari nenorāda

Nu ja redz, ka ir tādas, kuras tic šim visam, kādēļ nenopelnīt? :D Ja tā godīgi, šīs sievietes jau pašas vainīgas, man tiešām interesē, kura ir gatava arī nopirkt pasākuma video, vai tiešām šim visam tic?
16.05.2024 08:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits