Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
āboliņš @ 03.01.2024 13:14
Sudraba zābaki viņai kājās bija uz to viņas "bombīgo" pasākumu Tallinas kvartāla angārā.
Tās visas lupatas max 10 lidz 10 eur bija nopērkamas.
Atceros viņa teica par fotosesijas exemplāriem,ka noraksta un utilizē!! Hah ,izkatās ka notirgo fotosesiju materiālus,pretīgi!!
Viņa šodien tik šķibi uzkrāsojusies,vaigi notonēti kā ar Džesona sūdiem,kā pa sūdiem būtu dzīvosies,netīrā ,smirdīgā mamzele!!???
Mati nav mazgāti..???
Tie melnie zābaki uz papēžiem netur svaru,ejot papēži liecas katrs uz savu pusi!
Mārvel varoņu legingi šodienas un tas krievuškas body kombo ,vnk pizd**s.?????
Viņa ir viena liela cūku māte ar cūciskām izdarībām.
Nesaprotu cilvēkus,kas pirks viņas fotosesiju nonēsātos brāķus..
Galīgi stulbas.
botas pa 7-10,kleitas- 12,topi- 5.ādenes bija visdārgākās,bet tas defekts ādenēm arī bija zem bārkstīm.ja nepietuvina ar kameru nevar redzēt.Kurtkām arī pietuvinot pie paša defekta varēja pamanīt tikai.
03.01.2024 13:49 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 03.01.2024 09:16

Vēl pēc dažiem gadiem mož sapratīs, ka solārijā un sporta zālē ar full make-up nevajag iet.
Nu reāli negodīgi, citas tā cīnās par tīru sejas ādu, bet šitā bendē kā vien var un nekā!
Matus mazgā arī 2x mēnesī, apbrīnojami.
Elīna nesporto, bet atrāda sevi kā fitnesa influenceri.
Vai kāda no jums sporto ar izlaistiem matiem? Var aizmirst matu gumiju vienu reizi vai nesavākt matus, lai gumija neieguļas matos, ja pēc tam ir plānotas kādas darīšanas, bet Elīnai tāda ir katra reize.
Par make-up un viņas sejas ādu nav komentāru. :D
Elīnai vajadzētu pasniegt kursus, Kā izskatīties 20 gadus vecākai nekā esi. Šajā ziņā viņa ir eksperte.
03.01.2024 13:56 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Kenty @ 03.01.2024 13:49
botas pa 7-10,kleitas- 12,topi- 5.ādenes bija visdārgākās,bet tas defekts ādenēm arī bija zem bārkstīm.ja nepietuvina ar kameru nevar redzēt.Kurtkām arī pietuvinot pie paša defekta varēja pamanīt tikai.
botas no 7-12 nokludijos ar ciparu
03.01.2024 14:00 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 03.01.2024 11:59
Jā, dīvaini, tirgo tagad defektus, kad viņai katra otrā lupata ir ar defektu? Un, kas, tad notika ar shēmu, aizsūtām klientam brāķi, un pēc tam upss, pakotājs nepamanīja, bet piedāvājam savas “šuvējas pakalpojumus”? Man gan izskatās, ka nu cenšas visādi notirgot lupatas, domā, ka caur live notirgos, jo, kad gan Elīnai ir uztraukuši brāķi! Kā vispār Ķīnas brāķus var tirgot vēl par 20€, bet aitas atradīsies, tā pat kā tās, kas pērk lupatas no Elīnas skapja vēl par tādām cenām, kur mierīgi var aiziet uz zaru un nopirkt jaunas lupatas ar šībrīža aktuālu piegriezni.
Telegram Elīna stāsta, ka viena bikšu partija un visa vienas ādas jaku sērija atnākusi brāķēta. Līgumi ar piegādātājiem nav par to, ka preces var tikt atgrieztas, ja visa partija ir brāķis? Vai vienošanās ir mutiski, ar skaidru naudu, lai nemaksātu nodokļus, tāpēc jāsamierinās ar brāķiem?
03.01.2024 14:18 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Kenty @ 03.01.2024 13:49
botas pa 7-10,kleitas- 12,topi- 5.ādenes bija visdārgākās,bet tas defekts ādenēm arī bija zem bārkstīm.ja nepietuvina ar kameru nevar redzēt.Kurtkām arī pietuvinot pie paša defekta varēja pamanīt tikai.
Es zinu, ka esi Elīnas fane, bet kā tu nesaproti, ka šīs lupatas tiek iztirgotas, jo ir valkātas uz fotosesijām, piesviedrētas, mētātas pa zemi, zem bodijiem nav vilkta apakšveļa, zābakos netiek vilktas zeķes? Fuj.
Pa tādu cenu var atrast arī veikalos labus apģērbus.
03.01.2024 14:34 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
CallMeAnnika @ 03.01.2024 14:34
Es zinu, ka esi Elīnas fane, bet kā tu nesaproti, ka šīs lupatas tiek iztirgotas, jo ir valkātas uz fotosesijām, piesviedrētas, mētātas pa zemi, zem bodijiem nav vilkta apakšveļa, zābakos netiek vilktas zeķes? Fuj.
Pa tādu cenu var atrast arī veikalos labus apģērbus.
1. es nosaucu cenas,kas izskanēja tiešraidē,jo te pieminēja tikai zābaku cenas.Kas bija augstākās.Ja sauc tad sauc visas kategorijas cenas.2.bija pateikts ,kas ir fotosesijas,uzvilktie un kas,atnākuši no ražotāja ar defektu.Lielakoties apavi bija fotosesijas,apģērbs nebija no fotosesijām.Apģerbs nebija netīrs,bija uzrauti diegi,vai kā ādenem un kurtkām,nobrāzums uz materiala.Sauc mani kā gribi,Es te pašķaidu diskusiju ik pa laikam,lai Jums nav garlaicīgi vienu un to pašu runāt.Un nevienu šajā diskusijā neapvainoju personīgi,un neaizskaru,tikai norādu uz atseviškām lietām,kuras es dzirdu savādāk
03.01.2024 15:11 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Kenty @ 03.01.2024 14:00
botas no 7-12 nokludijos ar ciparu
tā bija vislielākā antireklāma kāda vien var būt.Nesaprotu tās sievietes,kas grib pa lēto kautko ieķert.Elina parāda apavus, te tikai zoles netīras, jūs nopietni tam ticat? Ir līdzekļi ar kuriem zoles var notīrīt. Jūs esat pārliecinātas,ka tur nav citu defektu,ko jums nerāda? Preci taču nevar atgriezt,nopirki,pati vainīga.Kleita netīra, Elina saka, izmazgāsiet un viss, jūs par to esat pārliecināta,ka to var izmazgāt?Elina saka,jā,bikses būs, daudz bikšu. Ārprāts,kur un pa cik viņa iepērk to preci? Viņa tagad tirgo brāķus un vēl 100% grib nopelnīt uz fanītēm muļķitēm, tas nekas,ka fanītes pēc tam varēs izmest tās pa lēto iegādātas lupatas.Normāliem uzņēmumiem ir līgumi ar preču piegādātājiem,un ja gadās brāķis,tad preci var atgriezt un saņemt atpakaļ naudu,bet Elīnas gadījumā tas nestrādā,jo noteikti pērk vislielāko sūdu par viszemāko cenu, ar domu,kautkā jau iesmērēsim fanītēm,galvenais pārliecinoši pamuldēt.
03.01.2024 15:34 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
Roze sarkanā @ 03.01.2024 15:34
tā bija vislielākā antireklāma kāda vien var būt.Nesaprotu tās sievietes,kas grib pa lēto kautko ieķert.Elina parāda apavus, te tikai zoles netīras, jūs nopietni tam ticat? Ir līdzekļi ar kuriem zoles var notīrīt. Jūs esat pārliecinātas,ka tur nav citu defektu,ko jums nerāda? Preci taču nevar atgriezt,nopirki,pati vainīga.Kleita netīra, Elina saka, izmazgāsiet un viss, jūs par to esat pārliecināta,ka to var izmazgāt?Elina saka,jā,bikses būs, daudz bikšu. Ārprāts,kur un pa cik viņa iepērk to preci? Viņa tagad tirgo brāķus un vēl 100% grib nopelnīt uz fanītēm muļķitēm, tas nekas,ka fanītes pēc tam varēs izmest tās pa lēto iegādātas lupatas.Normāliem uzņēmumiem ir līgumi ar preču piegādātājiem,un ja gadās brāķis,tad preci var atgriezt un saņemt atpakaļ naudu,bet Elīnas gadījumā tas nestrādā,jo noteikti pērk vislielāko sūdu par viszemāko cenu, ar domu,kautkā jau iesmērēsim fanītēm,galvenais pārliecinoši pamuldēt.
100 punkti tie brāķi jau sen ir norakstīti. Tāpēc jau minēja, ka iepirkšanās tikai IG čatā, attiecīgi naudu liks skaitīt uz kādu ļevo kontu, kā rezultātā atkal apies nodokļus
03.01.2024 15:37 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
Kenty @ 03.01.2024 15:11
1. es nosaucu cenas,kas izskanēja tiešraidē,jo te pieminēja tikai zābaku cenas.Kas bija augstākās.Ja sauc tad sauc visas kategorijas cenas.2.bija pateikts ,kas ir fotosesijas,uzvilktie un kas,atnākuši no ražotāja ar defektu.Lielakoties apavi bija fotosesijas,apģērbs nebija no fotosesijām.Apģerbs nebija netīrs,bija uzrauti diegi,vai kā ādenem un kurtkām,nobrāzums uz materiala.Sauc mani kā gribi,Es te pašķaidu diskusiju ik pa laikam,lai Jums nav garlaicīgi vienu un to pašu runāt.Un nevienu šajā diskusijā neapvainoju personīgi,un neaizskaru,tikai norādu uz atseviškām lietām,kuras es dzirdu savādāk
noskaties vēlreiz un pamanīsi, ka apģērbs BIJA netīrs. Gan kleitas, gan baltā ādas jaka ar melniem pleķiem uz piedurknes, ko pati ķīnas fashionista vēl pieminēja.
03.01.2024 15:38 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Yololo @ 03.01.2024 15:38
noskaties vēlreiz un pamanīsi, ka apģērbs BIJA netīrs. Gan kleitas, gan baltā ādas jaka ar melniem pleķiem uz piedurknes, ko pati ķīnas fashionista vēl pieminēja.

Tā fanīte,lai tak pērk didras netīros un novalkātos krušturus,un body ,kuri gan jau smird pēc pārsauļotas pe*as netīrās Didras stilā.
Ja neredz netīru un drausmīgi deformētu apģērbu ,ej pērc.
Kurai sievietei ir tik zema pašcieņa nēsāt netīru,izmantotu apģērbu,netīrus zābakus,botes kuras ir vilktas max karstos laika apstākļos tur viņas bombīgajā Dubajā ,Ēgiptē un tā turpināt.
Esi tik zemu kritusi,netīrīga rukšķe kā Didra tak ej un atbalsti,velc viņas apenes un deformētos krūšturus ar polsteriem,tikai tāpēc ka didra savus pupus mēģina iespiest visos apģērbos.
03.01.2024 17:01 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Normāls cilvēks pirms pārdod jau valkātas drēbes tās vismaz izmazgā , apavus notīra. Kā var pārdot netīrus apavus, un tiešām, ka tagad padomāju, ka viņa tos zābakus valkāja pa visām malām, pat pie +30, nu tiešām cirvenes, kas tiešām to pērk. Tā, ka nebūtu lētu veikalu, kur var vēl lētāk nopirkt nevalkātu apavus un drēbes. Un dermamtīna jaka, kas ir brāķis un valkāta, piesviedrēta, pa 20€ es neuzskatu, ka šī cena ir Ok. Un pats galvenais, es nekad nepirktu brāķi caur internetu, jo Tu nezinu, kas tam nāks komplektā, bet atgriezt Tev nav tiesības!
03.01.2024 17:10 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Yololo @ 03.01.2024 15:38
noskaties vēlreiz un pamanīsi, ka apģērbs BIJA netīrs. Gan kleitas, gan baltā ādas jaka ar melniem pleķiem uz piedurknes, ko pati ķīnas fashionista vēl pieminēja.
baltā jakai tika norādits kā defekts-piedurknei,un arī baltajai kleitai,tas pleķītis tika norādīts -defekts.Kas grib ņem ,kas negrib neņem.Tiešraide bija organizeta ar defektiem, speciali tika rādīti kurā vietā ir.
03.01.2024 18:01 |
 
Reitings 2602
Reģ: 17.03.2022
Esi, esi Elinit tu tievaka, bez laineriti..... Nekraso vēl uzactiņas un būsi vispār bombigi tieviņa....😂😂😂😂 Bļaa, varētu viņai sadarbību kāds psihologs piedāvāt.....
03.01.2024 18:03 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
Kenty @ 03.01.2024 18:01
baltā jakai tika norādits kā defekts-piedurknei,un arī baltajai kleitai,tas pleķītis tika norādīts -defekts.Kas grib ņem ,kas negrib neņem.Tiešraide bija organizeta ar defektiem, speciali tika rādīti kurā vietā ir.
fantastisks tas viņu level up, noliktava, brāķēti apģērbi. Kas var būt vēl lielāks level up 😀
03.01.2024 18:08 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Yololo @ 03.01.2024 18:08
fantastisks tas viņu level up, noliktava, brāķēti apģērbi. Kas var būt vēl lielāks level up ?
Nu, lai ir.Pārtikas veikalos noceno pēdejas dienas preci,sadzīves tehnikas veikali,atdod pa puscenu tehniku ar skrapejumiem un buktēm.Andele Mandele par briesmīga paskata brenda kombinezonu gandrīz pilnu cenu😂Katrā nostūri ir tādas pārdošanas. Nekā unikāla.Kā visi.
03.01.2024 18:34 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
Kenty @ 03.01.2024 18:34
Nu, lai ir.Pārtikas veikalos noceno pēdejas dienas preci,sadzīves tehnikas veikali,atdod pa puscenu tehniku ar skrapejumiem un buktēm.Andele Mandele par briesmīga paskata brenda kombinezonu gandrīz pilnu cenu?Katrā nostūri ir tādas pārdošanas. Nekā unikāla.Kā visi.
ēdienu ta apēd un tehnika gadus kalpos, bet tie fast fashion sūdi gan tūlīt nonāks musara. 🙃🥲
03.01.2024 19:14 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Kenty @ 03.01.2024 15:11
1. es nosaucu cenas,kas izskanēja tiešraidē,jo te pieminēja tikai zābaku cenas.Kas bija augstākās.Ja sauc tad sauc visas kategorijas cenas.2.bija pateikts ,kas ir fotosesijas,uzvilktie un kas,atnākuši no ražotāja ar defektu.Lielakoties apavi bija fotosesijas,apģērbs nebija no fotosesijām.Apģerbs nebija netīrs,bija uzrauti diegi,vai kā ādenem un kurtkām,nobrāzums uz materiala.Sauc mani kā gribi,Es te pašķaidu diskusiju ik pa laikam,lai Jums nav garlaicīgi vienu un to pašu runāt.Un nevienu šajā diskusijā neapvainoju personīgi,un neaizskaru,tikai norādu uz atseviškām lietām,kuras es dzirdu savādāk
Un tu vēl tici Elīnai, ja lasi šo diskusiju, kur kā uz paplātes tiek atklāti viņas meli katru dienu? Apbrīnojami naivi.
Tāpat kā Elīna vienmēr 'ieķer' sev bestsellerus no Taureņa, bet viņas skapis ir tukšs. Pavalkā ar birkām, un atliek atpakaļ tirgoties.
To, vai nebija papildus pleķi uz apģērba, tu nezini, jo caur telefona ekrānu nevar redzēt. Ne pa velti viņa teica, ka šīs drēbes nevarēs atgriezt.
Un kā tad maksāja, ja pieteikties varēja caur čatiņiem? Nauda tika skaitīta uz Lietuvas kontu?
03.01.2024 20:22 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Jauns līmenis no savas pe*as sakaltušās izvilkt body apakšdaļu un aizbāst viņu kaut kur mugurpusē.
Kauns..😄😅🤣fucking pretīga un smirdaina vecene,kura sev sportam drēbes nevar atļauties..
Gan jau body un legingi būs uz nākamo "sausamo brāķu" izpārdošanu.
Baisi.
03.01.2024 20:39 |
 
Reitings 2619
Reģ: 02.04.2020
Pretīgais Ņurix uzvilka sieva sitēju maiku lai izrādītu savu speķi. Fuj pasaules neglītākais gejs
03.01.2024 20:47 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Kenty @ 03.01.2024 18:34
Nu, lai ir.Pārtikas veikalos noceno pēdejas dienas preci,sadzīves tehnikas veikali,atdod pa puscenu tehniku ar skrapejumiem un buktēm.Andele Mandele par briesmīga paskata brenda kombinezonu gandrīz pilnu cenu?Katrā nostūri ir tādas pārdošanas. Nekā unikāla.Kā visi.

Nu viens ir pirkt brāķētu preci uz vietas, kad to var apskatīt, izvērtēt, un, galvenais, uzlaikot. Pirkt brāķētu preci no neskaidras interneta tiešraides, kur to nav iespējams atgriezt - tas ir marazms. Ja vēl viss par max 5eur, bet ne jau pa 20+eur pirkt. 🙈 Tad jau Humanā var nopirkt daudz labākas drēbes, reizēm pat pa 50 centiem.
03.01.2024 20:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits