Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1470
Reģ: 27.04.2023
Gudralapsa @ 28.10.2023 22:47

Te vairāk runa par "pirmajām reizēm", kur it kā vecākiem vajadzētu gribēt būt klāt un redzēt savu bērnu piedzīvojam un atklājam ko jaunu.
Ne jau tas, ka tēvi nevar. Var, protams, un vajag. Bet tas mirklis ir "čuss", pagaisis. To vairs neatgūt.

Bernu aizved pie friziera! PIE FRIZIERA! Iesedina svesha vieta, svesha kresla- kas tieshi tur ir jaredz abiem vecakiem? Kapec abiem jastav butu klat taja bridi??? Varbut vel iesakiet visas omites lidzi panemt? Nu lai visa gimene piedzivo so briniskigi neaizmirstamo notikumu- MATU GRIESHANU🤯😂
Kautka stulbi sanak- ja mate dara shis lietas viena pati ar bernu- tas okay! Bet ja to dara tevs viens pats- mate ir automatiski slikta?
Nu realas zagu skaidas dazham te galvas
29.10.2023 01:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5036
Reģ: 03.11.2012
KrūzīteDūzīte @ 29.10.2023 01:11

Es, personigi, vispar nesaprotu shito nemsanos ar “kur tad mamma”!!! Visur jaiet matei? Ir divi vecaki, kuram ir laiks, varesana vai gribesana, tas ari iet ar bernu uz visurieni!
Foruma ka tik pakliegt, kur atkal mammas nav?
Sievietes, Jums savas dzives nav? Ir tikai berni 24/7? Visa pasaule rinko ap bernu?
Tapec jau ir pilns forums ar nelaimigam sievietem- jo bernam pie pakalas jau pieaugushas, forums ir vieniga vieta, kur var izkapt lauka no “mammoshanas”?
Reizem tiesham te nav pilns buritis dazham!

Man arī šis liekas dīvaini, ja bērnu audzina divi vecāki, tad arī rūpēm jābūt vienlīdzīgām. Un tad sievietes brīnās, kāpēc vīri nevar iziet pastaigā ar bērnu vai aizbraukt kaut kur bez mammas, mammai atļaut atpūsties visu dienu utt.
Piemēram, man nekad nav bijusi problēma uzticēt bērnu vīram, bērns kopā ar tēti jūtas tik pat droši kā ar mani.
Arī pie friziera viņi iet divatā, tā ir viņu nodarbe, viņiem tas ir pat sava veida tusiņš.
29.10.2023 01:20 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
vivii @ 29.10.2023 01:20

Man arī šis liekas dīvaini, ja bērnu audzina divi vecāki, tad arī rūpēm jābūt vienlīdzīgām. Un tad sievietes brīnās, kāpēc vīri nevar iziet pastaigā ar bērnu vai aizbraukt kaut kur bez mammas, mammai atļaut atpūsties visu dienu utt.
Piemēram, man nekad nav bijusi problēma uzticēt bērnu vīram, bērns kopā ar tēti jūtas tik pat droši kā ar mani.
Arī pie friziera viņi iet divatā, tā ir viņu nodarbe, viņiem tas ir pat sava veida tusiņš.
Protams ka par bērnu jārūpējas abiem vienlīdzīgi, bet kā pašai mātei - didrai tomēr negribās pabūt kopā ar dēlu, dēla mazajās īpašajas dienās. Tomēr pirmais bērniņš, ne 10mitais, kad jau viss ir redzēts un piedzīvots....
Kā jau minēju pienākumi par bērnu jādala uz pusēm. Bet te 80 % aukle, 10 % Annemarija 5 % didras māte, 4,9% Nauris un 0,1 % pati bērnu māte piedalās bērna audzināšanā. Un tas pats 0,1% tikai kameras priekšā...
29.10.2023 06:31 |
 
Reitings 142
Reģ: 20.10.2023
Didra raksta “Naurim šis video nepatika, tādēļ atstāšu to šeit.” Bro Nauris vsp izvairās Didru likt sava konta, ievērojāt cik bieži liek N savu ģimeni bez E un cik bieži E liek kopā ar N. E laiks atvērt atcis. Bet es nemaz nezinu ka to varētu, jo viņa dzīvo savā burbulitī👍
29.10.2023 07:05 |
 
Reitings 2780
Reģ: 05.09.2023
KrūzīteDūzīte @ 29.10.2023 01:11

Es, personigi, vispar nesaprotu shito nemsanos ar “kur tad mamma”!!! Visur jaiet matei? Ir divi vecaki, kuram ir laiks, varesana vai gribesana, tas ari iet ar bernu uz visurieni!
Foruma ka tik pakliegt, kur atkal mammas nav?
Sievietes, Jums savas dzives nav? Ir tikai berni 24/7? Visa pasaule rinko ap bernu?
Tapec jau ir pilns forums ar nelaimigam sievietem- jo bernam pie pakalas jau pieaugushas, forums ir vieniga vieta, kur var izkapt lauka no “mammoshanas”?
Reizem tiesham te nav pilns buritis dazham!

Es pilnībā piekrītu. Un nav katrs sūds par sasniegumu jāpataisa. Te arī ļoti labi izkristalizējas kapēc mātes bieži tik nogurušas un "nesaprastas". Tēvs ir līdzvērtīgs vecāks kā māte. Ielikt krēslā un pagaidīt kamēr apgriež matus var arī bez mātes palīdzības. Uztaisa pirmo frizierēšanos par nez kādu milestone - jūs jocīgas esat?
29.10.2023 08:31 |
 
Reitings 30287
Reģ: 11.02.2015
Tas atklātības video par netikšanu pie nākamā bērna tik rēcīgs 😅 stāsta par mazo, mīļo čabulīti, kuru tik ļoti gribas, un video kadros - kaut kāda pārgriezta siermaize, ēdieni vai pati sevi safilmējusi goroties. Nu kāds sakars. Laikam tikai viens video atrodams, kur Džeisons viņai klēpī vai abi kopā būtu, tāpēc jau nav, ko tajā video likt.
29.10.2023 09:24 |
 
Reitings 1236
Reģ: 18.12.2022
Gudralapsa @ 28.10.2023 22:18
Elle ar tiem Didrihsoniem, es nevaru! ?? Nebiju skatījusies viņas storijus no vakardienas vakara un viņi vienkārši ir parodija.
Kamēr tūristi izvairās no konfliku skartā reģiona, viesnīcas pazemina cenas, lai nozare vispār nebankrotētu - Didrihsoni "o'lētucis! Laižam"! Un kamēr Didra tirgo feikus instagramā, Nauris ar Annemariju aiziet uz pirmo Dž friziera apmeklējumu ??? hahahahaha! Viņi ir tik traģiski, ka nav vairs smieklīgi ????
Paskatoties pēdējā gada bildes, video brīžiem šķiet, ka Didras pakaļskrējēja Annemarija ar visu to, ka ir pavisam jauna un naiva, gan no dzīves, gan no mātes lomas saprot vairāk, kā dzīves bagātā un super biznesa haizivs Didra.
29.10.2023 09:31 |
 
Reitings 1236
Reģ: 18.12.2022
vivii @ 29.10.2023 01:20

Man arī šis liekas dīvaini, ja bērnu audzina divi vecāki, tad arī rūpēm jābūt vienlīdzīgām. Un tad sievietes brīnās, kāpēc vīri nevar iziet pastaigā ar bērnu vai aizbraukt kaut kur bez mammas, mammai atļaut atpūsties visu dienu utt.
Piemēram, man nekad nav bijusi problēma uzticēt bērnu vīram, bērns kopā ar tēti jūtas tik pat droši kā ar mani.
Arī pie friziera viņi iet divatā, tā ir viņu nodarbe, viņiem tas ir pat sava veida tusiņš.
Tas jau viss ir taisnība. Pienākumi jāsadala, bet atceramies, ka runa ir par Didru. Lai cik maz ar bērnu nesēž Nauris, Didra dara to vēl mazāk, ja tā dala, tad būtu bijis loģiski, ka pie friziera ved nevis tēvs + cilvēks -orķestris Annemarija, bet mamma - tīri tāpēc, lai mamma vispār kaut ko darītu ar savu bērnu
29.10.2023 09:37 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.10.2023
KrūzīteDūzīte @ 29.10.2023 01:16

Bernu aizved pie friziera! PIE FRIZIERA! Iesedina svesha vieta, svesha kresla- kas tieshi tur ir jaredz abiem vecakiem? Kapec abiem jastav butu klat taja bridi??? Varbut vel iesakiet visas omites lidzi panemt? Nu lai visa gimene piedzivo so briniskigi neaizmirstamo notikumu- MATU GRIESHANU??
Kautka stulbi sanak- ja mate dara shis lietas viena pati ar bernu- tas okay! Bet ja to dara tevs viens pats- mate ir automatiski slikta?
Nu realas zagu skaidas dazham te galvas

Ja viņa darìtu arì kaut ko citu paśsaprotamu ar savu mazo, iespèjams, ka par śo Naura un mazà apmeklèjumu pie friziera visi te sistu plaukstas, bet runa ir par to, ka gada màte bèrnam svarìgos ìpaśi pirmajos brìžos nav klàt. Un tas nav normàli, lai cik ļoti mès tolerètu jebko, skaidri redzams, ka bèrnam 0 emocijas pret sievieti, kas pèc dokumentiem skaitàs màte. Saiknes nav un diez vai bùs, skumji, bet no sirds prieks, ka vismaz Nauris ar bèrnu no sirds priecìgs ņemas iespèju robežàs.
29.10.2023 09:44 |
 
Reitings 2780
Reģ: 05.09.2023
2biletes @ 29.10.2023 09:37
Tas jau viss ir taisnība. Pienākumi jāsadala, bet atceramies, ka runa ir par Didru. Lai cik maz ar bērnu nesēž Nauris, Didra dara to vēl mazāk, ja tā dala, tad būtu bijis loģiski, ka pie friziera ved nevis tēvs + cilvēks -orķestris Annemarija, bet mamma - tīri tāpēc, lai mamma vispār kaut ko darītu ar savu bērnu

Te jau bija runas no citām mātēm ka nespētu iedomātiee nebūt klāt tajā matu griešanas milestone. Tātad tas neattiecas tikai uz Elīnu bet vispār mātēm kopumā, jo ir tādas, kas pie pēcpuses bērnam pieaugušas un neko nevar bez viņas ziņas izdarīt.
29.10.2023 10:15 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Man šķiet, ka tas lielais sašutums par "Džeisons pie friziera ar Nauri un Annemariju" ir ne tāpēc, ka tēti nav vienlīdzīgi mammām, ne arī tāpēc, ka Frizieris ir kaut kas nozīmīgs bērna dzīvē..bet tādēļ, ka Elīnu neredz nevienā no piedzīvojumiem. Peldēt gāja ar Annemariju un Nauri, pie friziera - tāpat, pie pediatra ved Nauris, uz bērnu skoliņu nogādā kāds cits - ne Elīna. Tas tiešām griežās acīs, ka instagram sekotāji ir redzējuši Elīnu atkailinātu no visiem leņķiem (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), taču Elīnu kā mammu ārkārtīgi reti. Ja Džeisons netiktu rādīts internetā, tad būtu savādāk. Taču tagad visos mirkļos ar ko viņi nolēmuši dalīties, Elīna nav klātesoša. Vismaz ne tik daudz, cik ir ierasts redzēt sabiedrībā "mamma un bērns"
29.10.2023 10:41 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
SarmaD @ 28.10.2023 22:49

Nē nu ja tiešām tas pirmais matu mašīnītes pieskāriens pie bērna galvas ir tik svarīgs, tad var nesties līdzi abi un priecāties par pirmo frizūru. Acīmredzami ir sievietes, kurām tas nešķiet kaut kas ļoti unikāls vai ievērības cienīgs.
Elīnai var redzēt, ka nekas viņai nešķiet svarīgs! Ne bērnu vienai aizvest pie ārstiem. Viņa var redzēt, ka ar prieku tiek vaļā no Džeisona un viņš tikai rūp Naurim!
Tak superīgāk ir sēdēt mājās un filmēt debīlus storijus savās trusenēs :D
29.10.2023 10:42 |
 
Reitings 1061
Reģ: 05.02.2022
SarmaD @ 28.10.2023 22:42

Kādus pienākumus tu labprātīgi atstātu tēva ziņā?
Runa nav par rutīnas pienakumiem. Bet gan par pirmo reizi, pirmo bērniņu, nezinu, neredzu neko slikti, ja abi vecāki ir kopā bērniņa īpašajos pirmajos brīžos… ja jau tas nebūtu tik īpašs, tad pats Nauris to neliktu IG kā kaut ko svarīgu. Daudzas te raksta, ka rokas bērnam pie pēcpuses pieaugušas. Es neuzskatu, ka piedalīties sados un vēl citos pirmajos bērna pasākumos, ir kaut kas nosodāms. Protams tēvs ir tads pats vecāks nekā māte, un pienākumi ir jāsadala abiem, bet nu ir brīži, kad abi vecāki ir klātesoši.
29.10.2023 10:56 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
Didras rīta pardomas - Mūsdienu gaume nepatīk, nesaprot. Kvalitāte vidējā 🤣. Butterfly lielveikalā 🤣🤣. Butterfly izceltos🤣🤣🤣.
29.10.2023 11:12 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Buķiks kaut kādā alfā vai galerijā aizklapētos pirms atvēršanās. Viņa un runā par kvalitāti?😀 Pašai pilns skapis ar feikiem un buķika drēbēm vīles irst un diegi krīt. Normāla čiepa, savu tirgus placi pacēla debesīs. Smieklīgi.
29.10.2023 11:20 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
elkonis @ 29.10.2023 11:20
Buķiks kaut kādā alfā vai galerijā aizklapētos pirms atvēršanās. Viņa un runā par kvalitāti?? Pašai pilns skapis ar feikiem un buķika drēbēm vīles irst un diegi krīt. Normāla čiepa, savu tirgus placi pacēla debesīs. Smieklīgi.
Mēs jau visas varētu tādu pašu buķiku atvērt :D
Bet es nespētu tādu preci tirgot :D
29.10.2023 11:31 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Kautkasnomalas @ 29.10.2023 11:12
Didras rīta pardomas - Mūsdienu gaume nepatīk, nesaprot. Kvalitāte vidējā ?. Butterfly lielveikalā ??. Butterfly izceltos???.

Jēziņ, kādā iedomu pasaulē viņa dzīvo?
29.10.2023 11:32 |
 
Reitings 3671
Reģ: 24.07.2023
Didra iešot uz šopingcentru ar savām lupatām,hello,didra, labs centrs tevi nemaz pretī neņems, viņiem ir svarīga uzņēmuma reputācija,nevis cik tev sekotāju instagramā,bet reputācija tavam ar nauriku ir ļoti sūdīga. Didra,tu vispār zini kādas ir izmaksas centros? Un par taviem brāķiem būs nauda klientam jāizmaksā,ja tavs blaumanis vienmēr ir tukšs,kāpēc tu domā,ka ka kādā Spicē cilvēki pie tevis skries? Tava izdomātā mode lielākoties der tikai tev, bet es labprāt iepērkos Zārā,pačeko kādi jaunumi viņiem Spicē.
Meitenes ievērojāt,didra vairāk kafiju nereklamē, bija viņiem akcija ar didru saistīta,varēja 30% lētāk nopirkt.Droši vuen neviens nepirka, un kafijas īpašnieki saprata,ka reklāma no didras slikta, viņas mazgadīgās fanes to kafiju nepirks. Ceru,tie uzņēmumu īpašnieki sapratīs,ka lai ko didra reklamētu,atdeves nebūs,tāpat kā viņas lupatas vairs nepērk,kaut viņa lien no ādas ārā.Tagad brauks ar autobusu pa laukiem tirgot,nu pavisam bēdīgi, diez vai čekus arī dos?Vispār,izbraukuma tirdzniecība jāreģistrē ieņēmumu dienestā,tākā didra,nesaki,ka nezināji.
29.10.2023 11:39 |
 
Patīk
Reitings 33823
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 29.10.2023 01:11

Es, personigi, vispar nesaprotu shito nemsanos ar “kur tad mamma”!!! Visur jaiet matei? Ir divi vecaki, kuram ir laiks, varesana vai gribesana, tas ari iet ar bernu uz visurieni!
Foruma ka tik pakliegt, kur atkal mammas nav?
Sievietes, Jums savas dzives nav? Ir tikai berni 24/7? Visa pasaule rinko ap bernu?
Tapec jau ir pilns forums ar nelaimigam sievietem- jo bernam pie pakalas jau pieaugushas, forums ir vieniga vieta, kur var izkapt lauka no “mammoshanas”?
Reizem tiesham te nav pilns buritis dazham!
Šķiet, ka tie komentāri vairāk ir par to, ka Elīna nekur neiesaistās, ja runa iet par Dž. Ja bērns nav vajadzīgs reklāmas nolūkos, tad Elīna izvairās iet, neatkarīgi, kas tā ir par vietu.
29.10.2023 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 2944
Reģ: 25.05.2009
Didrihsones šī rīta runa par tirdzniecības centriem:
“Vai nu es to tagadējo stiliņu modes nesaprotu…
Vai nu tie visi materiāli man liekas čīpij (#englišpīpl) un tā cena arī nav par velti, plus mīnus tāda kā Baterflajā. Gribēju teikt- kāds kaut ko tādu velk un kāds par kaut ko tādu maksā??? ja butterfly būtu kādā tirdzniecības centrā, varētu izcelties. Cena būtu tāda pati, bet tas piedāvājums, ja tu uzvelc to blūzīti pa 28 eiro, tad gribās pajautāt, kur tu pirki…”
Tikmēr Buķika rudens stiliņš:

Un salīdzinājumam aktuālais rudens stils:
29.10.2023 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits