Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Meitenearputniem @ 05.03.2023 00:20
oojj nu par izturēšanos pret bērnu vēl varētu diskutēt, vēlāk arī paši savus augļus varēs baudīt ,jo bērns dzīves svarīgākaja posmā kad visvairāk ir jāveido pamati ar vecākiem kopā ,bērnu meta no vienām mājām uz citām . Viņi ir degradēti

Piekrītu, ka vecākiem ir jāizglītojas ar kursiem, informāciju utt par šādām lietām. Trakajos gadījumos iesaistās valsts un piedāvā palīdzību. Valsts pārstāvji bija pie viņiem, redzēja tos video, par kuriem bija tracis, un nesecināja, ka viņiem ir jāiesaistās.
Par audzināšanu katram savs viedoklis. Viedokli var izteikt arī normālā valodā un būtu noderīgi, ja tiktu likti uzticami avoti tam, lai arī citas, kas to lasa, var izglītoties.
Bez kam, ja salīdzina šo bērnu ar, piem, Kiviču Miu, ir skaidrs, ka celt trauksmi vērts ir par otro, jo ģimenē ir emocionālā vardarbība un alkohols.
05.03.2023 00:25 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
Ruellle @ 05.03.2023 00:08
Depo vietā vajadzēja uzzvanīt konkrētajam veikalam, noskaidrot situāciju, zvanīt Didrihsoniem. Nevis rakstīt komentāru zem posta. Tiešām kaut kāds 18gadīgais bērns tur, kas nesaprot neko no uzņēmējdarbības.
Man arī Didrihsoni nešķiet mēsli. Dažām te ļoti liela neapmierinātība ar savu dzīvi un tad, protams, šķiet, ka noliekot citus, tu paliec labāks/ augstākā slānī. Par mēsliem varētu nosaukt Kivičus, jo attieksme pret meitām, fiziskā un emocionālā vardarbība, alkoholisms utt. Didrihsoniem vajag kontroversiālas fotosesijas utt, lai bizness netiek aizmirsts. Tādēļ daudz kas, iespējams, nemaz neatbilst patiesībai no tā skandalozā. Un ar biznesu viņi sasnieguši daudz. Ja kādam nepatīk tās viņu drēbes, neviens neliek pirkt, veselību tas nevienam pircējam nebojā, nav tīklu mārketings, ka jāiesaistās. Pat ja šie nav visgudrākie vai skaistākie cilvēki, tas nepadara viņus par mēsliem. Ticu, ka pret bērnu izturas ar labākiem nodomiem, audzināšanas kļūdas var būt ir, bet dzīvē ne visi ir supervecāki ar jau piedzimušiem vecāku instinktiem, taču par mēsliem sauc tikai tiešām degradētus sabiedrības pārstāvjus.
drīkst zināt, kas ir tie viņu lielie biznesa sasniegumi? Jo uzņēmums pastāv 5 gadus un būtībā viss kas ir izdarīts ir vairākkārt mainīta lokācija un izveidots interneta veikals. Tas nav nekāds lielais sasniegums... Toties ir vairāki gadījumi, kad no izrādās, ka nav maksāti nodokļi, iesaiste politikā, kopā ar Šleseru, regulāri meli par ikdienas lietām, mēģinājumi taisīt biznesa kursus, kad paši parāda, ka dažādus knifus, kurus šādos kursos būtu jāpasniedz nemaz nezina, atdošanas politika, kas pēc būtības pārkāpj likumu. Kur tad ir tie sasniegumi?
05.03.2023 01:03 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
2biletes @ 05.03.2023 01:03
drīkst zināt, kas ir tie viņu lielie biznesa sasniegumi? Jo uzņēmums pastāv 5 gadus un būtībā viss kas ir izdarīts ir vairākkārt mainīta lokācija un izveidots interneta veikals. Tas nav nekāds lielais sasniegums... Toties ir vairāki gadījumi, kad no izrādās, ka nav maksāti nodokļi, iesaiste politikā, kopā ar Šleseru, regulāri meli par ikdienas lietām, mēģinājumi taisīt biznesa kursus, kad paši parāda, ka dažādus knifus, kurus šādos kursos būtu jāpasniedz nemaz nezina, atdošanas politika, kas pēc būtības pārkāpj likumu. Kur tad ir tie sasniegumi?

Varu godīgi atzīties, ka man viņas vecumā nebija iegādāts nekustamais īpašums, mašīna, ģimenes uzņēmums, kas arī sniedz peļņu u.c. Tas viss man ir sasniegumi.
Nenodarbojos ar sociālajiem tīkliem, bet man šķiet, ka arī savākt tik daudz sekotāju ir sasniegums. Es tā nedarītu, bet slikta slava arī ir slava. Visas šīs diskusijas tikai palielina viņas popularitāti. Taču viņai ir arī daudz atbalstītāju, tā kā nav tā, ka visi sekotāji ir tikai heiteri.
Protams, ja jums ap 22-25 gadiem viss iepriekš nosauktais ir bijis, jums tas var nešķist sasniegums.
Vēlētos atgādināt, ka ne visiem ir jāiet ceļš vidusskola - augstskola - darbs birojā. Tā kā to, ka viņai nav augstākās (kā saprotu), par mīnusu neuzskatu, ir daudz dažādu veidu, kā dzīvot.
Krāpšanās ar nodokļiem ir slikta un to neatbalstu. Tomēr, kad runa ir par šo, tad varu teikt, ka ļoti daudzi LV uzņēmumi nemaksā nodokļus, arī atpazīstami, bet viņi no sabiedrības puses, forumiem, tviteriem, netiek nolikti.
Diemžēl tā mums tāda lielas daļas sabiedrības attieksme, no vienas puses nemaksāt nodokļus, no otras puses ganīties, ka valsts visu nenodrošina.
05.03.2023 01:26 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Silverxangel @ 04.03.2023 23:06
Šodien ar draudzeni bijām uz jauno latviešu filmu- zilās asinis. Aina tāda- čalim vecāki bagāti, tādi uhh un ahh, viņš lai vecāki neuzzinātu, ka ir gejs- apprecas ar meiteni. Pēc filmas reflektējām nedaudz redzētās ainas un domājām- ja jau kas tāds ir filmā attēlots- tā noteikti dzīvē ir bijis! Un mums abām uzreiz no mutes izsprūk- NAURIS. Žēl, ka cilvēks nevar būt tas, kas viņs grib būt tikai tapēc, ka kautrējas!

Nu šīs teorijas ir pa traku , laikam geju dzīvē neesat redzējušas, ja Nauri par tādu uzskatāt.
05.03.2023 06:53 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Man vienīgajai liekas, ka nu galīgi nav Okey uz nakti midzināt bērnu pie TV? Visi skaņas impulsi, gaismas, tak noslogo tās bērna smadzenes tā, ka viņš jau nesaprot, ka īsti jājiet gulēt. + vēl izslēdz gaismu telpā, lai tam bērnam tas TV žilbst. Man arī ir bērns 1,3 mēn. vecs, vienmēr kā vakars ieslēdzu gaismu, lai nežilbst acis no TV (pašai bērnībā bija jānēsā brilles un zinu kā tas ir bērnībā) bet uz gulēt iešanu bērnam nodrošinu klusumu, lai smadzenes nomierinās un saprot, ka ir laiks gulēt. Es vienkārši nesaprotu, šī ir kaut kāda jaunā metode, vai kā?
05.03.2023 07:38 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Ruellle @ 05.03.2023 01:26

Varu godīgi atzīties, ka man viņas vecumā nebija iegādāts nekustamais īpašums, mašīna, ģimenes uzņēmums, kas arī sniedz peļņu u.c. Tas viss man ir sasniegumi.
Nenodarbojos ar sociālajiem tīkliem, bet man šķiet, ka arī savākt tik daudz sekotāju ir sasniegums. Es tā nedarītu, bet slikta slava arī ir slava. Visas šīs diskusijas tikai palielina viņas popularitāti. Taču viņai ir arī daudz atbalstītāju, tā kā nav tā, ka visi sekotāji ir tikai heiteri.
Protams, ja jums ap 22-25 gadiem viss iepriekš nosauktais ir bijis, jums tas var nešķist sasniegums.
Vēlētos atgādināt, ka ne visiem ir jāiet ceļš vidusskola - augstskola - darbs birojā. Tā kā to, ka viņai nav augstākās (kā saprotu), par mīnusu neuzskatu, ir daudz dažādu veidu, kā dzīvot.
Krāpšanās ar nodokļiem ir slikta un to neatbalstu. Tomēr, kad runa ir par šo, tad varu teikt, ka ļoti daudzi LV uzņēmumi nemaksā nodokļus, arī atpazīstami, bet viņi no sabiedrības puses, forumiem, tviteriem, netiek nolikti.
Diemžēl tā mums tāda lielas daļas sabiedrības attieksme, no vienas puses nemaksāt nodokļus, no otras puses ganīties, ka valsts visu nenodrošina.
mēs jau parliecinajamies,ka viss ko viņi ieguvuši nav godīga ceļā. Nu baigais sasniegums ,kad viņiem visu iedod. Biznesam kuru itkā uzsāka pa 5€ ,patiesībā tā brīža Naura patēvs apmaksāja. Tā kā tur viss ir skaisti tikai stastos un tiklīdz kā viņiem pašiem būtu jādara kaut kas ,tā var saprast,ka nekas tur neizdotos..var redzēt no tā vien ,ka viņi nemāk normāli vadīt biznesu un viss ko dara ,beidzas ar problēmam dažādas iestādēs,tā kā skaidrs ka saprašanās viņiem nav ja viņus neviens nebida un nesaka priekšā ko darīt. Tas viss ir tikai apmans lētticīgiem cilvēkiem
05.03.2023 08:29 |
 
Reitings 271
Reģ: 13.01.2023
Ruellle @ 05.03.2023 01:26

Varu godīgi atzīties, ka man viņas vecumā nebija iegādāts nekustamais īpašums, mašīna, ģimenes uzņēmums, kas arī sniedz peļņu u.c. Tas viss man ir sasniegumi.
Nenodarbojos ar sociālajiem tīkliem, bet man šķiet, ka arī savākt tik daudz sekotāju ir sasniegums. Es tā nedarītu, bet slikta slava arī ir slava. Visas šīs diskusijas tikai palielina viņas popularitāti. Taču viņai ir arī daudz atbalstītāju, tā kā nav tā, ka visi sekotāji ir tikai heiteri.
Protams, ja jums ap 22-25 gadiem viss iepriekš nosauktais ir bijis, jums tas var nešķist sasniegums.
Vēlētos atgādināt, ka ne visiem ir jāiet ceļš vidusskola - augstskola - darbs birojā. Tā kā to, ka viņai nav augstākās (kā saprotu), par mīnusu neuzskatu, ir daudz dažādu veidu, kā dzīvot.
Krāpšanās ar nodokļiem ir slikta un to neatbalstu. Tomēr, kad runa ir par šo, tad varu teikt, ka ļoti daudzi LV uzņēmumi nemaksā nodokļus, arī atpazīstami, bet viņi no sabiedrības puses, forumiem, tviteriem, netiek nolikti.
Diemžēl tā mums tāda lielas daļas sabiedrības attieksme, no vienas puses nemaksāt nodokļus, no otras puses ganīties, ka valsts visu nenodrošina.

Ar VID apbalvotie zelta, sudraba, bronzas uzņemumi cenšas optimizet nodokļu slogu un ir lietas, ko apiet. Bet viņiem ir labi gramatveži, finanstisti, juristi, kas prot to darīt tā, ka neviens pat nepamanīs 😅
05.03.2023 08:29 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Es labak stradaju biroja darbu, kur nav jamočī dienu un nakti, aizbraucot atvaļinàjumos jastradā, dekrētā aziet nevar.
Par sasniegumu es uzskatītu, ka viņa sēdētu Bali dzertu kokču un uzņēmums viņai pelnītu, nevis jāradas visai Latvijai pusplikai, lai saņemtu skatījumus
05.03.2023 08:33 |
 
Reitings 1462
Reģ: 13.09.2021
Ruellle @ 05.03.2023 01:26

Varu godīgi atzīties, ka man viņas vecumā nebija iegādāts nekustamais īpašums, mašīna, ģimenes uzņēmums, kas arī sniedz peļņu u.c. Tas viss man ir sasniegumi.
Nenodarbojos ar sociālajiem tīkliem, bet man šķiet, ka arī savākt tik daudz sekotāju ir sasniegums. Es tā nedarītu, bet slikta slava arī ir slava. Visas šīs diskusijas tikai palielina viņas popularitāti. Taču viņai ir arī daudz atbalstītāju, tā kā nav tā, ka visi sekotāji ir tikai heiteri.
Protams, ja jums ap 22-25 gadiem viss iepriekš nosauktais ir bijis, jums tas var nešķist sasniegums.
Vēlētos atgādināt, ka ne visiem ir jāiet ceļš vidusskola - augstskola - darbs birojā. Tā kā to, ka viņai nav augstākās (kā saprotu), par mīnusu neuzskatu, ir daudz dažādu veidu, kā dzīvot.
Krāpšanās ar nodokļiem ir slikta un to neatbalstu. Tomēr, kad runa ir par šo, tad varu teikt, ka ļoti daudzi LV uzņēmumi nemaksā nodokļus, arī atpazīstami, bet viņi no sabiedrības puses, forumiem, tviteriem, netiek nolikti.
Diemžēl tā mums tāda lielas daļas sabiedrības attieksme, no vienas puses nemaksāt nodokļus, no otras puses ganīties, ka valsts visu nenodrošina.

Viņai ir vēlviens sasniegums -bērns , kurš vispār neinteresē.
05.03.2023 09:05 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Ruellle @ 05.03.2023 00:02
Esmu Naura pusē. Depo soc tīklus vada kāds tikko skolu beigušais, jo nu max neprofesionāli. Tiesa, tā ir daudzos uzņēmumos.

Ok, kļūda ir, ka Depo savā starpā nenodeva info, bet es saprotu arī mārketinga cilvēku, kurš darbojas visticamāk ar soctīkliem. Ja tā notiktu ar mana uzņēmuma logo, mana mārketinga dāma uzmeklētu to fotostudiju un pati savāktu tos ratus 😄
Jau iepriekš rakstīju, ka Naurim tas bija jāsaskaņo ar mārketinga komandu VAI jāaizlīmē logo. Tieši tik vienkārši.
05.03.2023 09:46 |
 
Reitings 543
Reģ: 23.11.2022
Bellini @ 05.03.2023 08:33
Es labak stradaju biroja darbu, kur nav jamočī dienu un nakti, aizbraucot atvaļinàjumos jastradā, dekrētā aziet nevar.
Par sasniegumu es uzskatītu, ka viņa sēdētu Bali dzertu kokču un uzņēmums viņai pelnītu, nevis jāradas visai Latvijai pusplikai, lai saņemtu skatījumus

Šeit es pilnīgi piekritīšu. Viņi nemāk organizēt komandu un uzticētues.
+ Izaugsme arī būtu, ja atvērtu vairāk kā 1 veikalu, nevis taisītu vienam veikalam 101 atvēršanu 😀😀 kā maina telpas, ta atvēršana 😀 drīz nomainīs lampai spuldzīti un rīkos priekš tā svēktus🙈
05.03.2023 09:53 |
 
Reitings 30
Reģ: 28.03.2022
Kā te bildi var pievienot ?
05.03.2023 09:57 |
 
Reitings 3444
Reģ: 08.09.2015
Man jau izskatās, ka šis pasākums ir vairāk, grimstoša kuģa glābšana. Respektīvi taisa ažiotāžu, kāpēc, lai pēc flīžu nomaiņas taisītu baigo atklāšanu 😀kaut kādas “slavenības” uzaicinājuši, cer uz presi utt. Nauris jau apstiprināja, ka tas veikals nav ienesīgs, tad kāda iemesla pēc taisīja visu šo, gan jau ar cerību pievērst uzmanību, lai visi skrietu uz buķiku. Laikam grib arī papucēt savas lupatnieces tēlu sabiedrībā, pazīmēties cik šie veiksmīgi biznesmeņi Latvijā, jo pēdējā gada laikā tikai izceļas ar totāliem feil😀 Man jau tagad skatoties ir skaidrs, ka nekas tur neatšķirsies, tās dīvainās, uzbāzīgās dekorācijas, viņas rozā spalvainā kleita, gan jau atkal būs baloni, nu viss Didras stilā. Gaidu tās slavenības, kas tur ieradīsies, gribas redzēt tos, kas atbalsta šos apšaubāmos darboņus, un Elīnas lēto šovu. Diez viņa tur tiešajā visiem koreģējošo arī plāno atrādīt?
05.03.2023 10:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.03.2022
Beiidzot kaut cik normāla frizūra!
05.03.2023 10:31 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Paskatoties to pašu Kalendy, nav viņai profils piebazts ar reklāmu, nepozējas 1000x vienā lupatā (sāksim ar to ka viņai nav lupatas, bet tiešām skaists apģērbs) uuun vispar izskatās, ka spārnu ideja ari ir no viņas
05.03.2023 10:36 |
 
Reitings 1476
Reģ: 03.03.2020
Pār mani nupat nāca apgaismība, ko nozīmē “neeereāls piedāvājums”!
Tas ir tad, kad Elča, godīga kristiete būdama, uzreiz jums pasaka, ka šis piedāvājums būs kārtējais appisiens 😀
05.03.2023 10:37 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Un tikko ari ieraudziju, ka Kalendy ir ari apakšveļa, līdziga ka ir ari Elīnai 😀 tikai ar izmēriem nevis mistiskais one size 😀
05.03.2023 10:39 |
 
Reitings 432
Reģ: 13.01.2023
Pelnrukšķīte @ 05.03.2023 09:46

Ok, kļūda ir, ka Depo savā starpā nenodeva info, bet es saprotu arī mārketinga cilvēku, kurš darbojas visticamāk ar soctīkliem. Ja tā notiktu ar mana uzņēmuma logo, mana mārketinga dāma uzmeklētu to fotostudiju un pati savāktu tos ratus ?
Jau iepriekš rakstīju, ka Naurim tas bija jāsaskaņo ar mārketinga komandu VAI jāaizlīmē logo. Tieši tik vienkārši.
Nevis Naurim,bet Depo cilvēkam,kas nokārtoja visu lai Nauris saņemtu šos ratus! Drausmīgā neprofesionalitāte no mārketinga Insta cilvēka! Nevar tā uzreiz brēkt,neuzzinot taisnību! Un tas Insta nav tik aktīvs,lai parastais menedžeris informētu viņu,ka ir rati aizdoti ! Es personīgi atlaistu mārketinga personu,jo vins bij tas ,kas cela neslavu,nevis Nauris! Neaizstāvu viņus,bet nav jāiet jau tādas galējības 👌🏻
05.03.2023 10:59 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Pelnrukšķīte @ 05.03.2023 09:46

Ok, kļūda ir, ka Depo savā starpā nenodeva info, bet es saprotu arī mārketinga cilvēku, kurš darbojas visticamāk ar soctīkliem. Ja tā notiktu ar mana uzņēmuma logo, mana mārketinga dāma uzmeklētu to fotostudiju un pati savāktu tos ratus ?
Jau iepriekš rakstīju, ka Naurim tas bija jāsaskaņo ar mārketinga komandu VAI jāaizlīmē logo. Tieši tik vienkārši.

Uzņēmumā, kur es darbojos, gan tā nenotiek. Informācija nonāk pie vadības un vadība lemj tālāk, ko darīt. Nevis kaut kāds random sociālo tīklu pārzinis vai mārketinga cilvēks kaut ko raksta vai iet un atņem. Tādā gadījumā tieši šis cilvēks saņemtu pa ausīm. Jo it īpaši informācijai uz āru ir jābūt saskaņotai, nevis sadrumstalotai.
Šajā gadījumā tam soc tīklu pārzinim vajadzēja klusēt un punkts.
Un Naurim nevajadzēja rokās meklēt galveno vadību vai mārketinga cilvēkus. Ja viņš sarunā ar veikala vadību, tad veikala vadība tālāk par to informē savu priekšniecību.
Konkrētajā gadījumā tā bija Depo zemāko darbinieku (ar to domāts ne augstākās priekšniecības) laža (tā varētu būt laža gan tā cilvēka, kas atļāva, gan soc tīklu pārzinātāja) un ļoti labi, ka atvainojās. Neprofesionāli, ja viens uzņēmuma pārstāvis dara vienu, bet otrs pretējo.
Ir jau arī pilnvaras un darba amata apraksti, iespējams, tai veikala vadībai bija visas tiesības rīkoties tā, kā rīkoties. Jo augstākā vadība daudz ko deleģē vidējā, zemākā līmeņa vadībai. Savukārt soc tīklu pārzinis diez vai zina kaut ko vairāk kā to, kā atvērt Instagram.
05.03.2023 11:16 |
 
Reitings 107
Reģ: 04.01.2023
Par Didrihsonu uzņēmumu un sasniegumiem neko vairs neteikšu, ir taču skaidrs, ka jums tas savs viens viedoklis - noniecinošs, kas pašām par savu situāciju liek justies labāk. Lai tā būtu.
05.03.2023 11:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits