Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Binnija @ 19.08.2022 21:19

No viņas?kādi?
Ievērojāt Naura lielo kupri??‍??

Nē, citu, ka tikai tēva rokās vienmēr bērns utt
19.08.2022 21:56 |
 
Reitings 24018
Reģ: 18.08.2022
teberebe @ 19.08.2022 16:00
kas viņai ar kreiso krūti notiek tajā bildē ? izskatās divstāvīga

Ka tikai tas implants nav galigi aizmigrējis,tadelj ir tā ,ka viena krūts augstāk un otra zemāk,tur noteikti vajag Asap korekciju,bet izskatas ,ka pat tam Elinai žēl nauda ,laikam viss pikis aiziet uz tiem svaigajiem burkāniem!
Izskatās kurioziski,diez tās vinas čiepas neierēc redzot ,kā Elīna non stop mēgina savu apetíti apmånīt tos burkānus graužot kilogramiem nu jau !
Varbūt kadai zemnieku saimniecibai sanāk laba sadarbība -aizvest Elīnai tonnu burkānu😀
19.08.2022 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Nemāku no telefona šeit ielikt bildi, bet storijs par "Ūdens mani nepiesaista, negribu slapināties"😄 Tāpēc mazgājos reizi nedēļā, staigāju pleķaina un netīra😀
19.08.2022 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Jā, Elīn, to mēs jau zinām. Žēl, tik, ka tekošs ūdens no dušas tevi arī nesaista..
19.08.2022 22:27 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Bombiska nakts izpārdošana 10% un omniva pa brīvu.
Nu jau tiešām grauž kilogramiem burkānus un vēl nemizotus
19.08.2022 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 29.01.2009
Binnija @ 19.08.2022 21:19

No viņas?kādi?
Ievērojāt Naura lielo kupri??‍??

Jā, tieši noskatījos.
20.08.2022 00:16 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
teberebe @ 19.08.2022 20:09

krūts daļa zem krekla arī izskatās pēc kāzu tortes

droši vien kad šos lika, tad tesās uz Paņevežiem
pa lēto taisīt, bet tagad jau varētu atļauties kaut vai pie tās pašas Rodkes uztaisīt! (ticu, ka Rodke nekad šitādu ārprātu neieoperētu kāds ir tagad…)
20.08.2022 01:47 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.05.2022
Man liekas bēdīgi, ka viņa visus jautājumus par un ap bērnu uztver kā negāciju. Ja jau viņai vienalga par heiteriem, tad vienaldzīgi arī var atbildēt uz jautājumiem.
Redzēju to normālo jautājumu - kapēc tēva rokās?! Cilvēkam interesē, ja viņam nekas nemainīsies dzīvē uz to atbildi, cilvēkam vismaz beigsies ziņkāre- kapēc tā. Viņa var vairākas reizes stāstīt par saviem matiem, kas viņai liekas "vērtīgs" vai par savām drēbēm. Esam reāli 85% Instagram sekotājiem neko nevajag no viņas veikala un matu padomiem . Viņa tur neko vērtīgu nevar pateikt, ja neizskatās labi un bildēs var rēdzēt kaut ko ne tā.
Šeit man izskatās, ka viņi vēloties, lai tēvs čubinās ap bērnu, jo viņiem pašiem bija mazs uzmanības no tēva, viņi no viena grāvja aizbrauks uz otru, bērnam trūks mātes uzmanība. Viennozīmīgi šis ir viens liels cirks.
20.08.2022 02:28 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Vivi @ 20.08.2022 02:28
Man liekas bēdīgi, ka viņa visus jautājumus par un ap bērnu uztver kā negāciju. Ja jau viņai vienalga par heiteriem, tad vienaldzīgi arī var atbildēt uz jautājumiem.
Redzēju to normālo jautājumu - kapēc tēva rokās?! Cilvēkam interesē, ja viņam nekas nemainīsies dzīvē uz to atbildi, cilvēkam vismaz beigsies ziņkāre- kapēc tā. Viņa var vairākas reizes stāstīt par saviem matiem, kas viņai liekas "vērtīgs" vai par savām drēbēm. Esam reāli 85% Instagram sekotājiem neko nevajag no viņas veikala un matu padomiem . Viņa tur neko vērtīgu nevar pateikt, ja neizskatās labi un bildēs var rēdzēt kaut ko ne tā.
Šeit man izskatās, ka viņi vēloties, lai tēvs čubinās ap bērnu, jo viņiem pašiem bija mazs uzmanības no tēva, viņi no viena grāvja aizbrauks uz otru, bērnam trūks mātes uzmanība. Viennozīmīgi šis ir viens liels cirks.
zini.var spriedelet par drēbju kvalitati,matiem ,silikoniemu.t.t,ko jus te apspriežat.Bet ir ari robežas.Nezinu kura,bet ar manjaka tieksmēm līst tik dziļi iekšā un visas vietās bildēs vēstules,cītigi skaidrot ,ka Elina ir slikta māte,jo netur bildēs rokas mazuli.katrā storijā meklēt kasakus,lai tikai apstiprinātu "redzi kāda tu slikta māte" ir arpus robežām.Pat ja jūs uzskatāt "es skatos ,es drīkstu teikt,ko gribu" Es ari redzeju "normālo jautājumu" komentarā.Mani nervi nebūtu tik stipri tik pieklājigi atbildēt.Uz normāliem jautajumiem ari normāli atbild.Bet uz tādiem "ekspertu "jautajumiem uzspļautu utu no 5ta stāva.un varat bāzt savus sarkanos īkšķus cik gribat.
20.08.2022 06:24 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.05.2022
Olly30 @ 20.08.2022 06:24
zini.var spriedelet par drēbju kvalitati,matiem ,silikoniemu.t.t,ko jus te apspriežat.Bet ir ari robežas.Nezinu kura,bet ar manjaka tieksmēm līst tik dziļi iekšā un visas vietās bildēs vēstules,cītigi skaidrot ,ka Elina ir slikta māte,jo netur bildēs rokas mazuli.katrā storijā meklēt kasakus,lai tikai apstiprinātu "redzi kāda tu slikta māte" ir arpus robežām.Pat ja jūs uzskatāt "es skatos ,es drīkstu teikt,ko gribu" Es ari redzeju "normālo jautājumu" komentarā.Mani nervi nebūtu tik stipri tik pieklājigi atbildēt.Uz normāliem jautajumiem ari normāli atbild.Bet uz tādiem "ekspertu "jautajumiem uzspļautu utu no 5ta stāva.un varat bāzt savus sarkanos īkšķus cik gribat.
Zini kā, tā bija viņas izvēle būt "populārai", tā it kā viņa nezinātu kā katrs influenceris or slavenāka persona tiek aprunāts un kam iet cauri utt. Ja viņa ir modele un veikala īpašniece + atpazīstama Latvijā viņai būtu jādara tā, lai viss ir uz tip top. Es saprotu gadās tur būt čē pē bildēs kaut kāds, bet tas man liekas, ka sāk palik pārāk bieži , ka izlien kaut kas tāds, kas nav glaimojošs. Es nesaku, ka ir normāli apspriest visu līdz sîkumiem un par katru lietu, bet no Didrihsones puses tā robeža arī tiek pārkāpta, tādējādi palielinot sev negācijas no citu cilvēku puses, ja viņa vismaz izskatītu ko ieliek un kā to pasniedz, ticu, ka būtu mazāk tās negācijas viņas pusē.
20.08.2022 06:48 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Jā, jā, tēva uzmanība un blaaa blaaa. Bet sekotāji un ne tikai tak redz atšķirību, kā Didra runā par savām lupatām, pozēšanu, bombīšanu un kā par savu dēlu…. Ja kaut daļu enerģijas pa dienu ieliktu tajā bērnā, 100 punki sakārtotos arī gulēšana.
Un jā, visticamāk, ejot tādu ceļu, bērnam trūks mammas uzmanības, kas vēlākos gados rezultēsies pārmetumos un nesapratnē.
20.08.2022 06:56 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
https://instagram.com/blossom_boutiquelv?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Rekur Elīnas B drēbes ,cits veikals pārdod to pašu un arī kaut ko citu par lētākām summām.
Bildes arī patīkamāk skatīties,nav filtri un iedomājos jau pat pasūtīt bikses kuras Elīnas veikalā ir pa 38 eur, šeit 20 eur.
20.08.2022 07:52 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Eslina saka ,ka viņi nevar visu laiku pozēt vienādi,bet tās visas pozas ir vienādas😆😅kājas ,rokas,tad aiz Naura kupra skatas kaut kur augšā uz Dieva pusi,tad lejā uz saviem sliktās kvalitātes baķika apaviem.
Viss ir vienmēr vienāds tikai lokācija cita.
Elīnai tērpi izvilkti no citas dimensijias un Nauris heyy ,spģērbs terenova,hause,cropt.. liels džeks mazās tīņu drēbītēs un tad viņa bombiskā Elīna nereāli krutās pozās katru bilžu galeriju.
Vnk Elīna pasaki, ja būtu meita, tad tava attieksme būtu cita un Nauris rūpējas par tavu nastu un ir kļuvis par kupraino mammīti.
Nauri savāc presi un muguru!! Arī treniņos to pašu-būs sūdi savādāk.😅😉😉
20.08.2022 08:34 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Vivi @ 20.08.2022 06:48
Zini kā, tā bija viņas izvēle būt "populārai", tā it kā viņa nezinātu kā katrs influenceris or slavenāka persona tiek aprunāts un kam iet cauri utt. Ja viņa ir modele un veikala īpašniece + atpazīstama Latvijā viņai būtu jādara tā, lai viss ir uz tip top. Es saprotu gadās tur būt čē pē bildēs kaut kāds, bet tas man liekas, ka sāk palik pārāk bieži , ka izlien kaut kas tāds, kas nav glaimojošs. Es nesaku, ka ir normāli apspriest visu līdz sîkumiem un par katru lietu, bet no Didrihsones puses tā robeža arī tiek pārkāpta, tādējādi palielinot sev negācijas no citu cilvēku puses, ja viņa vismaz izskatītu ko ieliek un kā to pasniedz, ticu, ka būtu mazāk tās negācijas viņas pusē.
un tev liekas normāli.svešam viram rakstit palagus cik vina sieva slikta.jo redz bildes bernu netur un ka viņš piedalās audzināšanā ,arī.Tev paatiktu ja kautkada ig zultaina sieviete rakstitu tavam viram cik tu esi slikta.Jo bildes bērns pa talu no tevis stav ,vai vispār nav?Ka no tavas sievas berns noversisies, jo neatrodas ar bērnu 24/7.pārspilēt ari nevajag tev ta neliekas.? Es kl7seju par apgērbiem,silikoniem u.t.t ja baigi gribas apspried cik uzziet.Bet līst cilvēkiem dvēselē iekšā un viņu vietā spriest kāda ir viņu milestiba pret bērnu spriežot tikai pec storijiem ir idiotisms.Un tas nav tikai par viņiem ir vel vairakas mammas,kas par saviem storijiem saņem , tupas piezīmes. Tikai tāpec ,ka tas ir internets,kura savu neapmierinatibu pret dzivi drīkst izteikt kā gribi.un par to pa seju nedabūt,jo dzīvē dabūtu.
20.08.2022 08:42 |
 
Reitings 35194
Reģ: 11.02.2015
Not news, bet vakar kolēģe uz darbu bija atnākusi tajā baķika korsetē + saules svārkos. Pirmkārt, biju šokā, ka tādā paskatā uz darbu var atnākt (ok, mums brīvais dresskods, but still), otrkārt..nu tiiiik lēts paskats. Tie "dimanti" grubuļaini, pat nav taisnā līnijā sašūti. Svārki vispār užas, laikam bez jostas uzlikšanas viņi met tādu kā kroku uz vēdera. Es tiešām pārsteigta, ka kāds ko tādu pērk un velk, iepriekš pat mūsu laukos nebiju redzējusi nevienu citu šajos "kompklektiņos" 😁
Man kaut kur bija savs šoks jāizliek 😁
20.08.2022 08:49 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
reina @ 20.08.2022 08:49
Not news, bet vakar kolēģe uz darbu bija atnākusi tajā baķika korsetē + saules svārkos. Pirmkārt, biju šokā, ka tādā paskatā uz darbu var atnākt (ok, mums brīvais dresskods, but still), otrkārt..nu tiiiik lēts paskats. Tie "dimanti" grubuļaini, pat nav taisnā līnijā sašūti. Svārki vispār užas, laikam bez jostas uzlikšanas viņi met tādu kā kroku uz vēdera. Es tiešām pārsteigta, ka kāds ko tādu pērk un velk, iepriekš pat mūsu laukos nebiju redzējusi nevienu citu šajos "kompklektiņos" ?
Man kaut kur bija savs šoks jāizliek ?

Njā,ja helowīna gribi būt ielene,mau*ele ,skrien uz buķiku.😀😃😅
Tur vēl varētu atrast tematikas.😀😃
20.08.2022 09:11 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.05.2022
Olly30 @ 20.08.2022 08:42
un tev liekas normāli.svešam viram rakstit palagus cik vina sieva slikta.jo redz bildes bernu netur un ka viņš piedalās audzināšanā ,arī.Tev paatiktu ja kautkada ig zultaina sieviete rakstitu tavam viram cik tu esi slikta.Jo bildes bērns pa talu no tevis stav ,vai vispār nav?Ka no tavas sievas berns noversisies, jo neatrodas ar bērnu 24/7.pārspilēt ari nevajag tev ta neliekas.? Es kl7seju par apgērbiem,silikoniem u.t.t ja baigi gribas apspried cik uzziet.Bet līst cilvēkiem dvēselē iekšā un viņu vietā spriest kāda ir viņu milestiba pret bērnu spriežot tikai pec storijiem ir idiotisms.Un tas nav tikai par viņiem ir vel vairakas mammas,kas par saviem storijiem saņem , tupas piezīmes. Tikai tāpec ,ka tas ir internets,kura savu neapmierinatibu pret dzivi drīkst izteikt kā gribi.un par to pa seju nedabūt,jo dzīvē dabūtu.
Kā jau minēju iepriekš- viņa pati izvēlējās ceļu būt atpazīstama, ja vēlies palikt atpazīstams ar to jārēķinās vienmēr. Viņai neviens nelika kļūt atpazīstamai.
20.08.2022 09:55 |
 
Reitings 51217
Reģ: 20.07.2021
Olly30 @ 20.08.2022 08:42
un tev liekas normāli.svešam viram rakstit palagus cik vina sieva slikta.jo redz bildes bernu netur un ka viņš piedalās audzināšanā ,arī.Tev paatiktu ja kautkada ig zultaina sieviete rakstitu tavam viram cik tu esi slikta.Jo bildes bērns pa talu no tevis stav ,vai vispār nav?Ka no tavas sievas berns noversisies, jo neatrodas ar bērnu 24/7.pārspilēt ari nevajag tev ta neliekas.? Es kl7seju par apgērbiem,silikoniem u.t.t ja baigi gribas apspried cik uzziet.Bet līst cilvēkiem dvēselē iekšā un viņu vietā spriest kāda ir viņu milestiba pret bērnu spriežot tikai pec storijiem ir idiotisms.Un tas nav tikai par viņiem ir vel vairakas mammas,kas par saviem storijiem saņem , tupas piezīmes. Tikai tāpec ,ka tas ir internets,kura savu neapmierinatibu pret dzivi drīkst izteikt kā gribi.un par to pa seju nedabūt,jo dzīvē dabūtu.

Tu esi viena no tām mātēm, ar tupajām piezīmēm?
Ja mammas par saviem storijiem saņem tupas piezīmes, tad tikai tāpēc, ka savus tupumus izliek visu apskatei līdzīgi kā mētelīšu virinātāji vārtu rūmēs demonstrē savus krāšņumus. Nebāz savu tupumu internetā, un netapsi kritizēts! Tev līdzīgās izliek savu neapmierinātību ar dzīvi bezjēdzīgos storijos, jo cer, ka vismaz tad kāds viņas ievēros. Tā šīs jūtas tā kā drusku vairāk novērtētas.
20.08.2022 10:07 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Man reizēm liekas, ka tas bèrns neguļ, jo viņš tiek vīstīts 10 segās. Ārā +30 un tur nezin cik segas apkārt un virsū.
20.08.2022 10:19 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
.giggle. Jocīgi, ka Jeļena neko nav sev ''ieķērusi''no buķika, tur viss ar kruzuļiem un kristāliem .
20.08.2022 10:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits