Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Es atvainojos, bet viņa taču te ir plika?? Linkā ir video. Izrāda tos plikumus pēc tam publiski, plivinot kleitu vaļā. Wtf????
https://failiem.lv/f/7erzaugq9
16.06.2022 00:44 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
LiepaShmiepa @ 16.06.2022 00:44
Es atvainojos, bet viņa taču te ir plika?? Linkā ir video. Izrāda tos plikumus pēc tam publiski, plivinot kleitu vaļā. Wtf????
https://failiem.lv/f/7erzaugq9
Nu nevar tā netīšām sanākt, ka atver kleitu vaļā kameras priekšā un tad vēl plivina PAVISAM VAĻĀ, otrādāk apgriezusies. Nu nevar. Viņa pati tos video lipina kopā, to nevar neredzēt editojot, nu nevar. WTF!
16.06.2022 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
minniethemouse @ 16.06.2022 00:34

Pirmkārt, viņa tiešām visu savu dzīvi arī ieliek IG, pat dejošanu apenēs katru dienu.
Otrkārt, viņa reāli popularizē ēšanas traucējumus.
Treškārt, es tikai par to, lai celtu viņai tos algoritmus un visi saprot, kas viņa ir patiesībā.
Ceturtkārt, ja viņa pēc bērna dzimšanas mainīsies, es tikai priecāšos!
Jums jau arī, rādās, ir daudz laika, komentēt te ar argumentēto eseju.

Laiks man drusku ir, jā :) Es tikai gribēju savas 5 kapeikas iemest, jo tāda žults iekšā, lai ikdienā kultivētu tik daudz negāciju, ir tikai iekšēji ļoti negatīviem cilvēkiem. Jums viņa neprasa ne ēst, ne dzert.. lai dzīvo savu dzīvi. Un es biju tieši tikpat tieva kā viņa grūtniecības laikā. Nav obligāti jāpaliek par mucu un jā.. atslēgas kaulu redzamība pie konkrētā auguma tipa ir tikai normāla. Grūtniecības laikā NAV jāēd par diviem.. jāēdi ir papildus 300 kalorijas dienā, un viņa šodien ēd foršus salātus un ēdīs gaļu.. kāda vaina? Būtu labāk, ja viņa picas štopētu? Jokaini, tiešām.. varētu ar tādu degsmi par savu dzīvi uztraukties un lieku reizi savām radu tantēm piezvanīt, nevis risināt svešas problēmas..
Vairāk laiku gan te netērēšu, čau, čau :)
16.06.2022 00:50 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Ha ha, ne tak! Tur ir bēšas bezvīļu apenes.
16.06.2022 01:08 |
 
Patīk
Reitings 2726
Reģ: 08.05.2022
LiepaShmiepa @ 16.06.2022 00:44
Es atvainojos, bet viņa taču te ir plika?? Linkā ir video. Izrāda tos plikumus pēc tam publiski, plivinot kleitu vaļā. Wtf????
https://failiem.lv/f/7erzaugq9

Viņai bēša bezvīļu veļa. 🤦🏻‍♀️ Cik bieži viņa vēl ir to atrādījusi.
16.06.2022 01:08 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
boots @ 16.06.2022 00:24
Ne, nē.. es saku, ka šī diskusija ir diezgan slimīga. Pirmkārt, visas heiteres tikai ceļ sava heitojamā objekta reitingu. Nebūtu šīs diskusijas, es nekad mūžā nebūtu par tādu sievieti Didriksoni uzzinājusi. ? skatoties viņu, jūs kačājat viņas algoritmu.. diezgan absurdi..
Otrkārt, te diezgan drausmīgā bully manierē komentē ne tikai svešas sievietes izskatu, bet arī visu viņas dzīves veidu, tā it kā viņa pilnīgi visu savu dzīvi būtu ielikusi IG.
Jā, neviena sieviete pa īstam neapjauš, kā tas ir būt par mammu, un kādus upurus būs jānes, BET te laikam arī nevienai nav bijis sava uzņēmuma vai arī draugs - uzņēmējs, un jūs nezināt, kā tas ir no nekā - nulles, strādājot visas savas nomoda stundas, izveidot biznesu, pie tam tādu, ar kuru pats lepojies. Jā, viņai tur tajā visā gan jau ir 100 un viens trūkums, bet uzņēmums tiešām uzņēmējiem ir kā savs izliolots mazulis, kuru ir grūti gan uzticēt citam, gan grūti nekontrolēt, gan gribas ietaupīt, strādājot max daudz pašam, gan arī diena nebeidzas 18.00 un īsti nav tāda dekrēta.. viņa ir un būs sava uzņēmuma seja un dzinulis. Ticu, ka tur ir milzīgs, milzīgs darbs un laika resurss iekšā.. tāpēc arī viņa grib močīt un močīt par spīti visam, jo vienkārši viņa ir tik daudz tur ielikusi sevis, ka vairs nav atpakaļceļa. Tam, kam nav sava lielāka vai mazāka uzņēmuma, un kas zina tikai to, kā ir pabeigt darbu 18.00, aizvērt durvis un vairs par darāmo nedomāt līdz nākošajai darba dienai, nekad šo sievieti nesaprtatīs.
Bet jūs te noliekat visu, gan ģenētiski iedzimtos zilos lokus puisim, gan veselības problēmas, gan spekulējat un pārmetat, nezinot visus apstākļus (kaut par to pašu ēšanu - jūs sēžat viņai blakus uz skaitāt kumosus?), gan mācat dzīvot, gan klaji apsmejat grūtnieci, tad pozas ne tādas, tad kleitas par apspīlētu un saucat par prostitūtu... viņai ir vīrs un kopā tikai ar viņu.. kāda jums daļa, kā viņa ģērbjas? ?
Bērna ienākšana visu saliks pa vietām, un viņas dzīvē būs lielas pārmaiņas, par kurām viņai tagad nav ne jausmas, bet ticiet man, ja viņa jau pāris gadus var novadīt uzņēmumu (tas nepavisam nav viegli), gan jau kaut kā tomēr būs laba mamma arī savam bērnam (un tas nav jūsu bērns, par kuru jums uztraukties).

Ja godīgi, es piekrītu katram vārdam. Pati pa ceļam no dzemdību nama pa taisno devos uz valsts iestādi skaidroties. Dzemdību nodaļā sūtīju uzņēmumam preci, gan dzemdību laikā, gan pēc tam, nav man īsti dekrēta un ir lietas, kur tiešām bez manis nevar. Un atstājot visu darbinieku ziņā, viss var diezgan ātri un viegli aiziet pa pieskari, jo nekad nevienam darbiniekam neinteresēs tik ļoti, cik tev pašam.
Elīna nesūdzas, kaut ticu, ka viegli viņai nav.
Bet ir cilvēki, kuri nekad to nesapratīs. Un tie cilvēki nekad nezinās to sajūtu, kāda ir, kad tu skaties sev apkārt un priecājies par saviem darba augļiem. Ja es būtu publiska persona un lasītu par sevi šādas lietas, man sāpētu un es nemācētu iet ar augsti paceltu galvu par spīti visam. To gan es apbrīnoju.
16.06.2022 01:10 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Scandinavian @ 16.06.2022 01:08
Ha ha, ne tak! Tur ir bēšas bezvīļu apenes.
Lorra @ 16.06.2022 01:08

Viņai bēša bezvīļu veļa. ??‍♀️ Cik bieži viņa vēl ir to atrādījusi.
Jā, man arī tā sākumā likās, atvēru vispār tāpēc, ka beigās plivinoties rāda taču apenes visiem un tas likās smieklīgi. Bet pietuvinot nu nav, nevaru tur saskatīt apenes -- ir āda, kas pakāpeniski pāriet gaišāka, jo gan jau kaunuma kaulu ar paštonējošo nezieķē :D Nevis līnija, kā būtu ar apenēm. Arī ar tikai apenēm ir gana smieklīgi, bet man tiešām liekas, ka tur nav :D
16.06.2022 01:16 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
reina @ 14.06.2022 20:55
Par gulēšanu uz muguras skaisti pateica, ka ērtāk uz muguras gulēt, un gatava ieņemt jebkādu pozu, lai viņš mierīgāks paliek. No shit, Sherlock, uz muguras guļot viņam pienāk mazāk skābekļa, jo puncis nospiež vēnu!

Man arī likās, ka nedrīkst, bet drīkst gulēt uz muguras, ja pašai nav reiboņi un slikta pašsajūta.
16.06.2022 01:34 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Hiatinte @ 16.06.2022 01:10

Ja godīgi, es piekrītu katram vārdam. Pati pa ceļam no dzemdību nama pa taisno devos uz valsts iestādi skaidroties. Dzemdību nodaļā sūtīju uzņēmumam preci, gan dzemdību laikā, gan pēc tam, nav man īsti dekrēta un ir lietas, kur tiešām bez manis nevar. Un atstājot visu darbinieku ziņā, viss var diezgan ātri un viegli aiziet pa pieskari, jo nekad nevienam darbiniekam neinteresēs tik ļoti, cik tev pašam.
Elīna nesūdzas, kaut ticu, ka viegli viņai nav.
Bet ir cilvēki, kuri nekad to nesapratīs. Un tie cilvēki nekad nezinās to sajūtu, kāda ir, kad tu skaties sev apkārt un priecājies par saviem darba augļiem. Ja es būtu publiska persona un lasītu par sevi šādas lietas, man sāpētu un es nemācētu iet ar augsti paceltu galvu par spīti visam. To gan es apbrīnoju.

Virtuāls apskāviens un visu cieņu Tev! Esmu droša, ka esi savam bērniņam/iem pati labākā mamma! ❤
Bērniem ir, protams, jāvelta daudz laika un uzmanības, bet viņi tiešām lieliski integrējas savu vecāku dzīvēs. Un pa lielam mazajam ir vienalga, vai mamma blakus ir mājās vai, piemēram, ofisā. Galvenais atrast savu formulu, lai visiem ir ok.
16.06.2022 01:36 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
boots @ 16.06.2022 01:36

Virtuāls apskāviens un visu cieņu Tev! Esmu droša, ka esi savam bērniņam/iem pati labākā mamma! ❤
Bērniem ir, protams, jāvelta daudz laika un uzmanības, bet viņi tiešām lieliski integrējas savu vecāku dzīvēs. Un pa lielam mazajam ir vienalga, vai mamma blakus ir mājās vai, piemēram, ofisā. Galvenais atrast savu formulu, lai visiem ir ok.

Grūti pateikt, vai zīdainis kaut ko iegūst vai zaudē, bet vecākie bērni gan noteikti ir ieguvēji, jo līdz dekrētam biju darbā visu laiku. Nu tā, ka VISU. Tagad visu laiku esam un daram visu kopā.
Nu patiesībā jau zīdainis neko nezaudē, viņš man lielākoties tāpat ir ratos un svaigā gaisā, nekas citāds kā citām mammām, vienkārši nav pastaigas pa parkiem. Rīgā, protams, citādāk, bet viss sastāsies savās vietās. Arī Elīna sapratīs, ka visu dienu ņemties ar darbu un mazo ir nogurdinoši un ka mājās ir mierīgāk. Vienīgi viņa ir ļoti jaunāka, viņai varbūt nemaz nebūs nekas grūti. Ja kāda lieta ļoti patīk un interesē, tad nav jāpiespiež sevi izlikt uz 110%, tas viss notiek dabiski.
16.06.2022 02:22 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Surikaaats @ 15.06.2022 21:08

Okay, es saprotu, ka baigi uzvilkās par tām laškrāsas tupelēm, bet sorry, Nauris neizskatās un neuzvedās, Kā vecis arī bez visa tā! Paskataties uz vińa seja, vai Elīnas… viss par ko vini uztraucās ir vinu ārējais izskats, Un pilnīgi vienalga par nedzimušā bērna veselību! Kāpēc vispār ir šis nevajadzīgais arguments!

Bet KĀ tas viss ietekmē tevi personīgi? Jo ietekme noteikti ir, tāda agresija.
16.06.2022 06:21 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
smart_ass @ 16.06.2022 06:21

Bet KĀ tas viss ietekmē tevi personīgi? Jo ietekme noteikti ir, tāda agresija.

skauž
16.06.2022 06:56 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Kā jums šīs dienas challenge? Domāju, Naurim problēmu nebūs😅
16.06.2022 09:01 |
 
Patīk
Reitings 15947
Reģ: 27.01.2021
boots @ 16.06.2022 00:50

Laiks man drusku ir, jā :) Es tikai gribēju savas 5 kapeikas iemest, jo tāda žults iekšā, lai ikdienā kultivētu tik daudz negāciju, ir tikai iekšēji ļoti negatīviem cilvēkiem. Jums viņa neprasa ne ēst, ne dzert.. lai dzīvo savu dzīvi. Un es biju tieši tikpat tieva kā viņa grūtniecības laikā. Nav obligāti jāpaliek par mucu un jā.. atslēgas kaulu redzamība pie konkrētā auguma tipa ir tikai normāla. Grūtniecības laikā NAV jāēd par diviem.. jāēdi ir papildus 300 kalorijas dienā, un viņa šodien ēd foršus salātus un ēdīs gaļu.. kāda vaina? Būtu labāk, ja viņa picas štopētu? Jokaini, tiešām.. varētu ar tādu degsmi par savu dzīvi uztraukties un lieku reizi savām radu tantēm piezvanīt, nevis risināt svešas problēmas..
Vairāk laiku gan te netērēšu, čau, čau :)
uzņemt grūtniecības laikā tikai 2 kg nav normāli. punkts.
16.06.2022 09:02 |
 
Reitings 2043
Reģ: 27.12.2019
lapsa555 @ 16.06.2022 09:01
Kā jums šīs dienas challenge? Domāju, Naurim problēmu nebūs?
Man šķiet dīvaina ideja.
16.06.2022 09:14 |
 
Reitings 7534
Reģ: 27.02.2022
lapsa555 @ 16.06.2022 09:01
Kā jums šīs dienas challenge? Domāju, Naurim problēmu nebūs?
ļoti oriģināli
16.06.2022 09:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
kā vienmēr ideja nošpikota.
16.06.2022 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 2724
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka šitā ir ahujennā ideja. Tiešām čalim var iedot labu priekšstatu kā ir, kad jānēsā apkārt smags vēders + ikdienas darbiņi.
Šis man tiešām patīk! 🥂
16.06.2022 09:39 |
 
Reitings 145
Reģ: 29.05.2022
Akdievs,cik viņai tās krūtis šķības,katrs implants dzīvonsavu dzīvi citā kontinentā... diezgan kroplīga paskata un tā kosmētikas kārta.🤢🤮
16.06.2022 09:48 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ideja ir ok, bet zinot, ka tas ir priekš Instagram, tad neticu, ka viņš tiešām viņu nēsās, kad ies no mājas ārā, būs vien jānēsā, jo ir daudz rozā lezbes visur apkārt 😂
16.06.2022 09:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits