Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
nav jau tik traki @ 27.12.2021 21:37

manā izpranē šis topiks ir vnk par elīnas feiliem un viss.. ja viņa nebūtu atpazīstama persona, pilnīgi pie kājas būtu viņas netīras rokas, šķībās krūtis, valodas nezināšana un vīrs ar mazu locekli. nu bet viņa pati sevi padarījusi par apsmieklu, piesaucot Dievu, bet ieejot absolūtās pretrunās ar to ko sludina un protams, ka viņai bruks virsū, jo sabiedrība ir nežēlīga. jo tu vairāk parādīi ka esi stulbs un ka tevi nevar cienīt, jo viegļāk nodirst, ko dod šī nodiršana? nezinu kā citiem, es vnk ierēcu par cilvēku, kas ir dubulto standartu karaliene, tas arī viss, ne viņa man ko izdarījusi, ne man viņas dzīve skauž, neesmu vēl redzējusi neko tādu, ko es pati nevarētu izdarīt - jā man nav tāds dzīvoklis, bet es mauzolejā nekad neesmu gribējusi dzīvot :D man nav pagaidāmtādas naudas, lai es nopirktu tādu dzīvokli, neesmu arī centusies kaut ko darīt, lai būtu, bet nu tas arī ir vienīgais, visu pārējo es varu realizēt savā dzīvē, ja man tas būtu vajadzīgs :D
cienu tavu viedokli un priecājos, ka esi retais cilvēks, kurš spēj atbildēt sakarīgi. :) Visu cieņu! Cita sen sapsihotos :D Tāda viedokļu apmaiņa man patīk.
Es jau pati nedzīvoju nekādā rozā burbulī, kur kaut ko sliktu pateikt ir nepieņemami. Tā pamatdoma bija par to, ka dažām nav bremzes un iegulda pat pārāk daudz laiku tajā visā,ka tā pat ir nevis kā apdiršana varbūt pat, bet fanošana no cita aspekta :D ir tak kaut kādai apsēstībai jābūt tādiem cilvēkiem, lai katru dienu veltītu laiku,viņu storiju izpētei tik padziļināti. Man reizēm nav laiks instagramu atvērt visas dienas garumā un atbildēt draugiem uz ziņām, kur vēl tik sīki pētīt :D protams,katram jau savs, man kaut kā bija sakrājies tas personīgais šoks par apmātību :D nenāku mācīt, jo tāpat katra paliks pie sava,jo katrai savas prioritātes un ikdienas rituāli,sauksim tos tā
Atļaujiet man nomest šoku, jo tāpat vairs nekomentēšu,lai nebojātu ierasto atmosfēru :D
27.12.2021 23:03 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Turpināšu ignorēt šos komentārus tāpat, kā ignorēju kafijas komentārus :)
27.12.2021 23:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
isanalapsa @ 27.12.2021 23:03
cienu tavu viedokli un priecājos, ka esi retais cilvēks, kurš spēj atbildēt sakarīgi. :) Visu cieņu! Cita sen sapsihotos :D Tāda viedokļu apmaiņa man patīk.
Es jau pati nedzīvoju nekādā rozā burbulī, kur kaut ko sliktu pateikt ir nepieņemami. Tā pamatdoma bija par to, ka dažām nav bremzes un iegulda pat pārāk daudz laiku tajā visā,ka tā pat ir nevis kā apdiršana varbūt pat, bet fanošana no cita aspekta :D ir tak kaut kādai apsēstībai jābūt tādiem cilvēkiem, lai katru dienu veltītu laiku,viņu storiju izpētei tik padziļināti. Man reizēm nav laiks instagramu atvērt visas dienas garumā un atbildēt draugiem uz ziņām, kur vēl tik sīki pētīt :D protams,katram jau savs, man kaut kā bija sakrājies tas personīgais šoks par apmātību :D nenāku mācīt, jo tāpat katra paliks pie sava,jo katrai savas prioritātes un ikdienas rituāli,sauksim tos tā
Atļaujiet man nomest šoku, jo tāpat vairs nekomentēšu,lai nebojātu ierasto atmosfēru :D

Man tāpat ir nesaprotami kā blakus, ietekmeļu topikā daudzas zina katras IG meitenes ģimenes statusu, bērnu vārdus, vīra darbavietu utt. Liekas daudz par traku. Arī šeit dažiem iet par traku. Bet nedomāju, ka ir vērts tam kaut kā pastiprināti pievērst uzmanību, vienmēr būs tādi cilvēki, vieni komentē katru rakstu Delfos, citi nāk te. It is what it is, galvenais, manuprāt, ir nemēģināt apzināti kādam bojāt dzīvi, privāti rakstīt riebīgas vēstules, jaukt iekšā ģimenes locekļus un citus blakus cilvēkus utt.
27.12.2021 23:45 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kā tas ir, ka te ik pa laikam uznāk tāds pamācošo , jauko komentāru bums... Ā tagad daudzām atvaļinājumi :D bet jēga?
28.12.2021 08:54 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
Un Elīna dodas ceļā ar milzonīgu sniega kupenu uz mašīnas jumta, kas jau atkal tūlīt karāsies vējstiklā 🤣🤣
28.12.2021 10:15 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Elīna ir atpakaļ un jau atkal izceļas ar savu stulbumu
Vienreiz jau nebija mācība, ka jātīra arī jumts mašīnai..? Viņa tiešām ar tādu arī tagad brauks?
28.12.2021 10:15 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
Un atkal redzam kā Elīna apdraud pārējos ceļa satiksmes dalībniekus ar TĀĀDU kupenu uz jumta! Tādu dusmu parāva!😡
28.12.2021 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Tas brīdis, kad cītīgā bībeles lasīšana nav devusi nekādu veselo saprātu!
28.12.2021 10:20 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tur pat nav nav bišķiņ sniega. Tas pat no malas izskatās smieklīgi un protams stulbi
28.12.2021 10:24 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
tas sniegs uz auto jumta. Besī cilvēki, kas tādas čupas atstāj un tad velkas pa priekšu.
Un 20 minūtēs nokasīt tikai logus? Tur laika visu mašīnu perfekti notīrīt.
Jūs tikai šeit šausmināties, vai arī uzrakstījāt viņai IG? Atļāvos uzrakstīt viņai DM, redzēs vai ko atbildēs.
28.12.2021 10:44 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
core @ 28.12.2021 08:54
Kā tas ir, ka te ik pa laikam uznāk tāds pamācošo , jauko komentāru bums... Ā tagad daudzām atvaļinājumi :D bet jēga?
jā,zinu, ka ir pārāk saldi un skaisti, bet patiešām gribējās nedaudz piebremzēt to apmātību :D lai gan jau paredzēju, ka tas neko nemainīs, jo tās, kuras ir apmātas, vienmēr tādas paliks
bet īsti nevajadzētu teikt, ka jaukiem komentāriem nav jēga, jo dzīve nesastāv tikai no negācijām
bet arī tas katram ir savs :D tā tiešām ir brīva izvēle, jo citam varbūt tā tiešām ir liela viņa būtība
Gluži kā Elīnai savi putni, tā citiem savi
nav jau aizliegts tak teikt to,ko domājam un pakritizēt,jeb tas šeit nav atļauts un nav vairs smieklīgi, ja joki ir par pašām, nevis tikai par citiem?
28.12.2021 11:07 |
 
Reitings 2139
Reģ: 16.06.2017
Nevaru ciest, ka viņa nenotīra sniegu no mašīnas jumta. Bīstami pašai sev un apkārtējiem. Saprotu, smagais, kur netiek jumtam klāt tā var darīt, nejau vieglo auto vadot. Cmoon. Vienreiz man tāds brauca pa priekšu un dabūju visu to sniegu savā vējstiklā, braucot uz 90km/h , nav diezko patīkama sajūta.
28.12.2021 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Fritatta @ 28.12.2021 10:44
tas sniegs uz auto jumta. Besī cilvēki, kas tādas čupas atstāj un tad velkas pa priekšu.
Un 20 minūtēs nokasīt tikai logus? Tur laika visu mašīnu perfekti notīrīt.
Jūs tikai šeit šausmināties, vai arī uzrakstījāt viņai IG? Atļāvos uzrakstīt viņai DM, redzēs vai ko atbildēs.

Vai tiešām viņa grib sagaidīt to momentu, kad nāks ļoti nepatīkama mācība par to sniegu uz jumta. Ja pašai grūti tikt klāt un ar bombiskajām jacītēm salst tad varbūt Nauris varētu to mašīnu notīrīt.
28.12.2021 11:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Fritatta @ 28.12.2021 10:44
tas sniegs uz auto jumta. Besī cilvēki, kas tādas čupas atstāj un tad velkas pa priekšu.
Un 20 minūtēs nokasīt tikai logus? Tur laika visu mašīnu perfekti notīrīt.
Jūs tikai šeit šausmināties, vai arī uzrakstījāt viņai IG? Atļāvos uzrakstīt viņai DM, redzēs vai ko atbildēs.
Mīļās sievietes, neesiet kā Elīna, un nekasiet logus vispār - nebojājiet. Logu atkausēšanai ir speciāla funkcija. Tā vietā tikmēr tiešām kārtīgi notīrīt to čupu apkārt mašīnai. Arī man besī šie sniega vedēji, paši pēc tam neko neredz un brauc kā pajoļi traucējot citiem
28.12.2021 11:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
woman_wonderland @ 28.12.2021 11:30
Mīļās sievietes, neesiet kā Elīna, un nekasiet logus vispār - nebojājiet. Logu atkausēšanai ir speciāla funkcija. Tā vietā tikmēr tiešām kārtīgi notīrīt to čupu apkārt mašīnai. Arī man besī šie sniega vedēji, paši pēc tam neko neredz un brauc kā pajoļi traucējot citiem

Vecākām mašīnām jau nu nav gan visiem logiem tik laba atkausēšanas funkcija.
Bet jā, jumtu vajag notīrīt, varbūt viņai kāds policists kādreiz aizrādīs
28.12.2021 11:42 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Elīna tos jautājumu logus liek tikai lai kačātu algoritmus.ne viņai laiks atbildēt ne baigi arī atbild
28.12.2021 12:01 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Nu es parasti daru tā - ar cimdu notraušu sniegu no vadītāja durvīm, iedarbinu mašīnu, ieslēdzu logu sildīšanu, tad kāpju ārā un kamēr sildās, notīru jumtu, tad sānus. Tikmēr logi atkusuši un sniegs pats sāk slīdēt lejā, tad aizmuguri, pēdējo priekšu jo kapots arī jau atkusis.. Max 20min, kad stipri snidzis.
28.12.2021 12:01 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Lula @ 28.12.2021 11:42

Vecākām mašīnām jau nu nav gan visiem logiem tik laba atkausēšanas funkcija.
Bet jā, jumtu vajag notīrīt, varbūt viņai kāds policists kādreiz aizrādīs

Tur ne tikai aizrādījums, bet sods paredzēts. Par nenostiprinātas kravas vešanu uz jumta
28.12.2021 12:05 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Elīna atbildēja, paldies, zinu 🤌🏼
28.12.2021 13:05 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.12.2021
Rekur buus Tev dziives lielaakais atklaajums - tas, ka kaads kaut ko liek interneetaa, nav zalaa gaisma Tev un Tavaam kompadreem nodarboties ar cyber bullying. Ja vien Tev un paarejaam apseestajaam nav padsmit gadu, tad nav neerti vispar ko tadu teikt? TU vinu nodirs. TU veic shiis izveeles - diendienaa sekot svesham cilveekam, TU izveelies ienaakt anoniimaa forumaa un par vinu visu laiku izteikties. I mean, that's kinda sick, don't you think? Un sick nav tas, ka vinai rokas netiiras. Sick ir tas, ka Tevi tas rausta tik ljoti, ka internetaa tas jaatziimee rakstiski! Smiekligas babenes juus esat. Un visai nozeelojamas :D
28.12.2021 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits