Fit body studio

 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Sveiki!
Vēlējos uzzināt, vai ir kādas atsauksmes par Fit Body Studio 6 nedēļu izaicinājumiem?
Facebook pilns ar pozitīviem komentāriem. Gribētu pamēģināt, bet no otras puses 55 eiro negribētos arī, tā teikt, lieki izmest vējā.
Komentāri, atsauksmes?!
http://www.fitbody.lv/s35/uztura-izaicinajums/
https://www.facebook.com/fitbodyriga/
30.10.2018 14:43 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tā laikam tomēr nebūšu es, jo es neko nepaziņoju, jo tur sēdēju klusiņām :-D Draudzene bija jau piedalījusies un teica, ka nav obligāti jāatskaitās. Viņa gan nometa 2kg, bet pameta pēc 2 nedēļām, jo arī bija apnikuši dārzeņi. Bet jā, redzēju to dūdu, kura skaļi paziņoja, ka izstājas, jo viņai arī svars auga, mēs apspriedāmies pēc tam PM :-D, jo man bija identiski. Man gan nav tik liels svars, bet tik un tā vēl ir kādi 20 lieki (t)
Es arī par tām reklāmām esmu šokā - tagad jau varēja redzēt, ka tas vienam cilvēkam nav paveicams, bet turpina tik reklamēties. Gan jau, jo 400 dalībnieces katra samaksā 55€, sanāk pa 6 nedēļām 22tk. Okeeej, es arī reklamētos :-D
25.02.2019 10:55 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Koshlene, sorry, ka noturēju tevi par nepareizo. Es tieši dārzeņu ēšanu uztveru kā vienu no galvenajiem plusiem, ko esmu ieguvusi. Ir taču skaidrs, ka tas ir viens no galvenajiem uztura stūrakmeņiem, bet ikdienā tos lietojam nepietiekami. Par oh uzskatu, ka, lai zaudētu svaru, oh ir jāsamazina, grozies, kā gribi! Izaicinājumā oh bija, bet, iespējams, daudz par maz "vidusmēra ēdājam". Varu teikt, ka principi, kas apgūti, uz mani strādā, un tikai mana atbildība ir tos turpmāk ievērot, lai saglabātu rezultātu.
Viena lieta, kam reklāmā arī nepiekrītu - ka visu varot nopirkt "parastajos veikalos". Smieklīgi, ņemot vērā, ka jāiepērkas gan sporta veikalos proteīna pulveriem un batoniņiem, gan citos veikalos sukrin, gan Biotēkā, gan Rimi utt. Tā mazliet melošana sanāk klientiem.
25.02.2019 11:09 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Atkal formā man patīk tas, ka viņa ierobežo dalībieku skaitu. Vismaz skaidrs, ka var izsekot katram.
Ar šo ēdienkarti gan nespēju sadraudzēties. Tāda omīga, Lolitas Neimanes stilā - visādas paniņas un dīvainas lietas iemaisītas kefīrā. No, no, tad es labāk ēdu pliku maizi ar ūdeni.
25.02.2019 11:12 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Jā, tas gan, ka nevar nopirkt parastos veikalos, redzēju, ka daudzas dāmas apskraidīja vai 5 veikalus vienā vakarā. Man lielākais pluss bija, ka dzīvoju pie milzīga lielveikala, tur arī visu varēju dabūt (izņemot tos negaršīgos saldinātājus), biju diezgan laimīga, ka nebija jāskraida apkārt.
Par oh piekrītu, bet man jau šķiet, ka rīsiem, bulguram, kvīnojai, kuskusam utml. saprāta robežās nekāda vaina nav. Drusku apskaužos par tām, kuras ēd tikai dārzeņus, es gan nevaru tik nenormālos kvantumos ēst, tā jau labprāt tikai no viņiem pārtiktu, bet nenormāli pūš vēderu un sačakarē visu vēdera izeju (t)
25.02.2019 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
No sirds iesaku Taukless maratonu. (l)
Nesen beidzu vienu trīs nedēļu maratonu, un turpināšu ar 6 nedēļu maratonu, kas sāksies 4.martā.
Cena ir ļoti demokrātiska, un komandas darbs ir ļoti augstā līmenī. Ēdieni gardi un patiešām pietiekoši (man bija dienā 1700 kcal ar visu iekļauto deficītu). Atbild uz privātajiem jautājumiem par ēdienu, vingrojumu aizstāšanu.
Interesanti vingrošanas treniņi- sagatavoti video gan iesildīšanās, gan staipīšanās, katru reizi jauni vingrošanas piemēri, katru nedēļu jauns tabatas video, bija arī viens zumbas video. Šajā maratonā no ceturtās nedēļas būšot joga.
Divas reizes bija live video ar uztura speciālisti, kur varēja gan iesūtīt, gan uzdot jautājumus tiešraidē. Arī stundu garš live ar fizioterapeiti par pareizu vingrojumu izpildīšanu.
Dažādi konkursi instagram, kuros izlozēja balvas- sportland dāvanu karti, ūdens pudeli, graci musli komplektus, fitnesa dienasgrāmatu.
Privāts whatsapp čats dalībniecēm, kurā organizatori nekontrolē sarunu tematus :-D
Galvenā balva iepriekšējā maratonā bija 100 eiro dāvanu karte, bet 3 meitenēm vēl papildus veicināšanas balvas- iespēja bez maksas piedalīties nākamajos maratonos līdz vasarai un personīga whatsapp grupiņa, kur komanda viņas palīdzēs turpināt motivēt.
Nu forši, ko lai saka.
No balvām neko nedabūju, jo man tas starta svars nav tik liels. Bet jebkurā gadījumā rekomendēju.
Kā vienīgo mīnusu varētu saskatīt, ka ēdienkarti atsūta nevis sakārtotu pa dienām, bet gan pa ēdienreizēm, piemēram, brokastu ēdieni, pusdienu ēdieni, vakariņu ēdieni. Tad pašam jāaprēķina nepieciešamā kcal norma un jāizplāno sava nedēļas ēdienkarte. Sākumā tas ļoti laikietilpīgi, bet no otras puses var saplānot tā, lai nebūtu ārā metamo produktu/ ēstu to, kas garšo/ nevajadzētu pirkt specializētas vai dārgas preces
25.02.2019 13:22 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Paceļu tēmu :)
Ir doma pamēģināt Agneses maratonu. Varbūt kāda pašlaik vai nesen ir piedalījusies? Sabiedēja mazliet sliktās atsauksmes
04.03.2021 15:17 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Mēģināju pirms kāda gada, patika. Tagad redzēju, ka ir 50 procentu atlaide laikam. Sākums sanāca padārgs, jo es iepirku tos speciālos miltus, virtuves svarus, to pūšamo eļļu un labu pannu, kura nerauj klāt, kopā ar labu pannu man sanāca uz 50eiro tie izdevumi startam papildus. Nedēļas ēdienkarte man liekas sanāk uz kādiem 60 eiro vidēji. Kopumā man patika, man vajadzēja apēst kādas 1600kcal, lai nomestu 1-5kg, sanāk, ka man ēdienkartei jāpievieno 400kcal. Pirmajās 2 nedēļās jutos paēdusi no tām 1200, nespēju pielikt klāt vēl 400 :D pēc tam jau pieradu. Sanāca arī gana daudz gatavot un smērēt traukus, bet es parasti vakarā sataisīju visu reizē jau nākamajai dienai un saliku pa kastītēm, lai ātrāk. Proteīna kokteiļus nedzēru, ēdu tos proteīna jogurtus. Proteīna batoņus braucu pirkt uz Circle K. Rezultāts labs, paliekošs, dažas receptes izmantoju vēl tagad, ir palikuši arī ieradumi pirkt light sieru un majonēzi, kā arī dažas receptes ir nu jau regulāri manā ēdienkartē. Kopumā es biju ļoti apmierināta, galvenais ēdienu, kas paliek pāri nemest ārā - sasaldē, izkaltē vai kaut ko tādu izdomā, jo reizēm šis tas palika pāri. Bet tur ir daudz dažādi produkti, nav jēgas piedalīties, ja neēd olas vai biezpienu vai kaut kas mega negaršo - tad dabūsi dzirdēt, ka garšo/negaršo ir bērnišķīgi un uz projekta laiku jau var saņemties un pamēģināt tās recepes, kas savā ziņā ir taisnība. Viņa ļoti neauklējas ar elementāriem jautājumiem, jo noteikumos viss ir uzrakstīts. Es savu ēdienkarti nebildēju, sevi nemērīju, un fb grupā neko par sevi neliku, tikai sekoju līdzi. Labi, ja tuvumā ir pieejams veikals ar plašu sortimentu, lauku Topā visu nedabūsi. Mans rezumē - ir forši, nav arī mega dārgi un, ja ievērosi - atmaksāsies. Nogurums un nespēks man nebija un visu laiku jutos ļoti labi.
04.03.2021 15:25 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Mercury6 @ 04.03.2021 15:25
Mēģināju pirms kāda gada, patika. Tagad redzēju, ka ir 50 procentu atlaide laikam. Sākums sanāca padārgs, jo es iepirku tos speciālos miltus, virtuves svarus, to pūšamo eļļu un labu pannu, kura nerauj klāt, kopā ar labu pannu man sanāca uz 50eiro tie izdevumi startam papildus. Nedēļas ēdienkarte man liekas sanāk uz kādiem 60 eiro vidēji. Kopumā man patika, man vajadzēja apēst kādas 1600kcal, lai nomestu 1-5kg, sanāk, ka man ēdienkartei jāpievieno 400kcal. Pirmajās 2 nedēļās jutos paēdusi no tām 1200, nespēju pielikt klāt vēl 400 :D pēc tam jau pieradu. Sanāca arī gana daudz gatavot un smērēt traukus, bet es parasti vakarā sataisīju visu reizē jau nākamajai dienai un saliku pa kastītēm, lai ātrāk. Proteīna kokteiļus nedzēru, ēdu tos proteīna jogurtus. Proteīna batoņus braucu pirkt uz Circle K. Rezultāts labs, paliekošs, dažas receptes izmantoju vēl tagad, ir palikuši arī ieradumi pirkt light sieru un majonēzi, kā arī dažas receptes ir nu jau regulāri manā ēdienkartē. Kopumā es biju ļoti apmierināta, galvenais ēdienu, kas paliek pāri nemest ārā - sasaldē, izkaltē vai kaut ko tādu izdomā, jo reizēm šis tas palika pāri. Bet tur ir daudz dažādi produkti, nav jēgas piedalīties, ja neēd olas vai biezpienu vai kaut kas mega negaršo - tad dabūsi dzirdēt, ka garšo/negaršo ir bērnišķīgi un uz projekta laiku jau var saņemties un pamēģināt tās recepes, kas savā ziņā ir taisnība. Viņa ļoti neauklējas ar elementāriem jautājumiem, jo noteikumos viss ir uzrakstīts. Es savu ēdienkarti nebildēju, sevi nemērīju, un fb grupā neko par sevi neliku, tikai sekoju līdzi. Labi, ja tuvumā ir pieejams veikals ar plašu sortimentu, lauku Topā visu nedabūsi. Mans rezumē - ir forši, nav arī mega dārgi un, ja ievērosi - atmaksāsies. Nogurums un nespēks man nebija un visu laiku jutos ļoti labi.

Skaidrs, paldies par atsauksmi :) tā 50% atlaide tieši mani urda pamēģināt. Neteikšu,ka ir baigi daudz ko mest nost,jo lileumu esmu nometusi ar pēdējo taukless maratonu. Bet gribas kko jaunu pamēģināt,vienīgi neesmu LV, būs grūtāk gan jau ar atsevišķu produktu piemeklēšanu :)
04.03.2021 16:09 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Treniņus arī klāt ņēmi?
04.03.2021 16:10 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Nu jā, tur produkti diez gan specifiski, bet viņai ir paskaidrots, ko ar ko var aizstāt, tā kā ar to nevajadzētu būt problēmai. Ja liekā svara nav daudz, tad Tev visticamāk arī būs jāliek klāt 400kcal dienā. Receptes ir dažādas, viņa instagramā liek regulāri receptes, tur var gūt ieskatu, kāda stila un sarežģītības receptes viņai ir. Šis ir vienīgais izaicinājums, kuru esmu mēģinājusi, tāpēc nezinu, vai ir labāks vai sliktāks par citiem. Treniņus klāt neņēmu, vingroju ar YT.
04.03.2021 16:14 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
man ļoti nepatika, likās , ka Agnese vispār neiestaistās un tas, ka vēl bija jāskaita nauda uz lietuviešu kontu, kas uzreiz lika aizdomātoes, ka nemaksā nodokļus 😀
04.03.2021 17:10 |
 
Reitings 7117
Reģ: 16.02.2021
Jā, ja viņai kaut ko pajautāja, viņa diez gan asi atbildēja, ka viss ir rakstīts noteikumos, jāēd kā ir, ja vajag aizstāt, tas jāmeklē noteikumos, nu baigi nesēdēja tajā fb grupā un neatbildēja uz visiem jautājumiem, tāda vēsa. :D bet no otras puses - a ko viņai auklēties.
04.03.2021 17:24 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Mercury6 @ 04.03.2021 17:24
Jā, ja viņai kaut ko pajautāja, viņa diez gan asi atbildēja, ka viss ir rakstīts noteikumos, jāēd kā ir, ja vajag aizstāt, tas jāmeklē noteikumos, nu baigi nesēdēja tajā fb grupā un neatbildēja uz visiem jautājumiem, tāda vēsa. :D bet no otras puses - a ko viņai auklēties.

man ļoti traucēja tās asās atbildes 😀
05.03.2021 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Ar interesi izlasīju visus komentārus par Fit Body pieredzi. Pati piedalījos pirms pusotra gada. Esmu cilvēks, kam ir diezgan jāpiedomā pie pašdisciplīnas (lasīt - diezgan slinks cilvēks:D), tāpēc man ļoti patika ideja par 1) receptēm, kas ir sagatavotas iepriekš no sērijas "manā vietā viss ir izdomāts", 2) atbalstošo fb grupu, 3) mērījumiem katru nedēļu, 4) protams, arī citu dalībnieču fotogrāfijas ar pirms/pēc atstāja savu iespaidu. Cena toreiz bija mazāka - iespējams, ka uzspēju uz kādu atlaidi. Esmu vairākus gadus strādājusi klientu servisā, un tāpēc man ir "neliela nojauta", ko apmēram cilvēki sagaida, kad viņi izvēlas maksāt par kādu pakalpojumu, tāpēc jau pirmā komunikācija ar Agnesi bija pēc manām domām nepieņemama. Samaksāju par izaicinājumu, un gaidīju pievienošanu fb grupai, kas tomēr nenotika. Kad atgādināju, ka gaidu pievienošanu, saņēmu uzbraucienu, ka tā ir mana kļūda, un lai es te nesākot ar pārmetumiem viņai. Bet, ja arī tā būtu klienta kļūda, tomēr to var pateikt arī laipni. Nu labi, nodomāju, varbūt slikts garastāvoklis meitenei (kaut gan tā nav klientu darīšana).
Pievienojoties klientu grupai fb, man tiešām patika tur noteiktie nosacījumi: ka publicētā info ir konfidenciāla, ka nedrīkst nevienu apcelt par rezultātiem, ka nedrīkst neko negatīvu pie citu bildēm rakstīt (jo - piekritīsiet, cilvēki ir dažādi un negatīvā apkārt ir daudz). Laikam šie noteikumi patika visām dalībniecēm, jo beigu beigās sanāca, ka vienīgā, kuras komentāri visā pasākumā bija asi, bija pati rīkotāja. Attieksme pret visiem klientiem nebija vienāda - dažu ieraksti tikai slavēti un atbalstīti ļoti izteikti, citiem bija strupas atbildes (piemēram, ja nopirkts kaut kāds ne tāds jogurts, teksts "Tādu nedrīkst!" bez paskaidrojumiem). Labā lieta bija, ka katrs aizvietotais produkts gan vismaz tika apskatīts un komentēts, šādā vai tādā veidā. Mans mērķis nebija tajā izaicinājumā meklēt draudzenes, bet pirmoreiz mūžā apzināti samazināt svaru un uzlabot veselības stāvokli, kā arī iegūt jaunas zināšanas, līdz ar to neko lielu par Agneses komentāriem neiztaisīju un vienkārši koncentrējos uz savu progresu. Pati diēta man derēja ļoti labi. Bildes sūtīju, kārtīgi mērījos, lai pašai ir atskaites punkti. Dažas receptes izmantoju joprojām, bet dažas bija arī galīgi garām. Baigi recepšu "burtam" nesekoju, jo bija lietas, kas nepatika, vai arī likās pārspīlētas. Piemēram, bieži tika izmantota "Vegeta", bet es tādu neizmantoju vispār nekad, jo nu - mums ir tik daudz burvīgu normālu garšvielu - un tad nu aizvietoju "Vegetu" ar tādām garšvielām, kas man patīk labāk. Dārzeņus jau pirms tam lietoju daudz, tāpēc ar to nebija problēmu. Diētisko pienu u.c. produktu vietā izmantoju parastos - normālu biezpienu, pienu, krējumu. Stēvijas u.tml. vietā izmantoju parasto balto cukuru un bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Pūšamo eļļu arī nepirku, uzskatīju par naudas izmešanu, vienkārši, ja kaut kas bija jācep, sekoju, lai lietotu ļoti maz eļļas. Miltus gan nopirku gan auzu, gan mandeļu kā bija noteikts, un atteicos arī no alkohola, ko tāpat gandrīz nelietoju, kā bija noteikts programmā (kaut kādas nedēļas nedrīkst vispār). Sākumā apzinīgi lietoju visus ieteiktos proteīna produktus, bet tad saradās pumpas uz rokām plecu daļā, kas nozīmēt proteīna pārdozēšanu, no tām ilgi (vairāk par 6mēn) netiku vaļā. Tāpēc no tā brīža proteīna lietiņas tika aizstātas ar bezproteīna. Vingrojumus nepildīju vispār, jo negribēju :D Tas, kas patika, un ko smēlos šajā izaicinājumā, bija - ka ēdiena gatavošana neaizņem daudz laika, vairāk lietot cepeškrāsni - mazāk cept uz pannas, vairāk lietot ūdeni, ēst visu, bet ar mēru, skatīties produktu cukura daudzumu, atmest cukuru pie kafijas (tagad pat tā vairs negaršo), lietot kanēli (palīdz nomest svaru - veicinot vielmaiņu). Man ļoti iepatikās arī doma par "tīru" ēšanu un regulārām veselīgām uzkodām. Iemācījos arī, kad vislabāk svērties, un cik bieži.
Mans mērķis izaicinājumā bija nomest 5 kg, un to arī izdarīju (no 65 faktiski nometu uz 58, kas ir manis izvēlētais "ideālais" svars (pēc ieteikumiem varbūt 1 kg zem vajadzīgā, bet pēc ikdienas sajūtas super), par ko pat necerēju. Saņēmu daudz komplimentus, izskatījos labi, jutos labi. Svars pēc tam labi saglabājās apmēram pusgadu - gadu (ap 60kg). Pēc izaicinājuma beigām internetā atradu ko līdzīgu ēdienkartes ziņā, bet bez maksas - tagad jau zināju, kas man jāmeklē.
Padalos ar info ar jums:
https://www.goodhousekeeping.com/health/diet-nutrition/g4351/1200-calorie-diet-plan/
https://www.eatingwell.com/article/288643/14-day-clean-eating-meal-plan-1200-calories/
https://homemadeforelle.com/clean-eating-meal-plan-free/
Tas, kas man vismazāk patika Fitbody izaicinājumā - nebija info, ka pēc izaicinājuma uzreiz tiks slēgta fb grupa, un vairs nebūs pieejamas receptes un vingrojumi. Tas gan, es uzskatu, bija pārspīlēti. Ja cilvēks ir samaksājis, tad viņam arī pienākas pēc tam saņemt materiālus. Par laimi, receptes biju izdrukājusi, tomēr būtu foršāk, ja tās būtu digitālā formātā. Bet nu varbūt tagad kaut kas ir mainījies šajā ziņā un materiāli ir pieejami arī pēc izaicinājuma.
Vēlreiz piedalīties mani attur tieši rīkotājas komunikācijas stils, kā arī daudzās bezmaksas iespējas no interneta dzīlēm - ja pats domā līdzi, un domā veselīgi, tad arī pats var tikt galā ar savu svaru. Agneses ig arī var pasmelties kādu recepti. Esiet tikai uzmanīgi ar jūsmīgajiem komentāriem, jo ne jau vienmēr tās receptes būs tik garšīgas, kā raksta komentētājas :D
Varbūt kaut kad piedalīšos vēlreiz šajā izaicinājumā, bet pagaidām nav vēlmes tieši Agneses attiekmes dēļ. Iesaku ar to noteikti rēķināties arī visiem tiem, kas grib piedalīties, un vienkārši neņemt to galvā, jo gan jau, ja Agnese gribētu šajā ziņā kaut ko mainīt, viņa to jau būtu izdarījusi :D
Veiksmi visiem veselīga svara sasniegšanā! :)
06.05.2021 17:08 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.05.2014
Nevēlos taisīt jaunu tēmu, tapēc pacelšu veco. Varbūt šajā laika posmā vēl ir kāda piedalījusies izaicinājumā? Nav tā, ka receptes daudz atkārtojas vai jāpērk specifiski produkti daudz?
25.01.2022 20:27 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Produkti ir specifiski un daudz.
Katru nedēļu paliek pāri daudz produktu no kuriem bija nepieciešamas tikai pāris karotes.
Ja veikalā normāli nedēļai iepirkt visu var zem mazāk kā stundas laikā, tad šeit bija 2,5h un viena veikalā visi nevarēja dabūt. 😄
Receptes gan bija gardas un viegli pagatavojamas, tas tiesa.
25.01.2022 20:57 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.05.2014
missfortune tieši par to, ka specifiskie produkti un daudz kas paliek pāri arī uztraucos 😄 jo gatavoju sev vienai un negribētos tā, lai paliek pāri, jāmet ārā, utt
25.01.2022 21:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits