Meiteņu mednieki

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Tad nu tā...
Esot Galerija Centrā, jau otro reizi tieku uzrunāta no jauna vīrieša, saņemot komplimentu par kleitu / izskatu, tā kā ar vēlmi iepazīties. Bet tas vīrietis nav viens un tas pats. Bet nu ,man tas liekas dīvaini, tā kā tāda atstrādāta programma ,ko saka katrai otrajai, lai nomedītu sev kārtējo. Jo nu nešķiet, ka tieši es viņiem tā esmu iekritusi acīs , un nevar garām paiet (t) Un veselas divas reizes viena mēneša laikā.
Vai kādai arī tā ir gadījies tieši veikalā Galerija centrs?
28.10.2018 19:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
...un tad xanax varēs jauniegūtajā kleitā doties bradāt pa peļķēm
...un uzaicināt tupeļveci, lai tas iemūžina glaunās bildēs šo lielisko dullās jaunības mirkli, ko ar prieku pēcāk atcerēties vecumdienās.:-P
28.10.2018 23:25 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
...un tad xanax varēs jauniegūtajā kleitā doties bradāt pa peļķēm

7heaven nu nē, par Wilkiraines konkurentu es tāpat nevarēšu kļūt. :-D
te papilnam daiļavu, un gan jau kāda ne tikai uz tēju uzaicinās

Tā, dargās un daiļās forumietes, jums ir tā retā iespēja satikt apburošo puisi, kurš ar lielāko prieku atnāks ciemos uz tēju, novilks no jums kleitu(pastāv iespēja ka ne tikai kleitu) un sniegs neaizmirstamus dzīves mirkļus par kuriem jūs sen esat sapņojušas. ... Ehh ... kas tik nav jādara, pat no sievietes kleitu jāvēlk nost un jālūr uz pliku sieviešu ķermeni, lai dabūtu pāris labus komplimentus no random čaļa.
28.10.2018 23:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
un jālūr uz pliku sieviešu ķermeni
oi, xanax, kādi briesmīgi un šausmīgi upuri Tev jānes, lai dabūtu tēju, kleitu un komplimentus.:-P:D
28.10.2018 23:50 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es GC esmu ļoti reti, bet nesen saskāros ar ko līdzīgu- gāju ārā no kaut kāda veikala un man pienāca klāt čalis, runāja krieviski, teica, ka jūtot, ka esam dvēseles radinieki, visādus komplimentus izteica, es atšuvu visādi, centos paiet garām, bet viņš neļāva, stājās priekšā, vēl mēģināja pieskarties rokām, es teicu, lai neskaras man klāt, tad viņš teica, lai ejam kopā uz veikaliem utt, neatceros gan visu sarunu, bet beigās kaut kā tiku prom, likās ļoti dīvaini.
29.10.2018 01:04 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Džūdija
Galerija Centrs laikam ir lieliska vieta kur ganīt meitenes

Man likās, ka gana tikai lopus.... bet izrādās...
29.10.2018 01:51 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es senāk katru dienu braukāju ar vilcienu, nācās gaidīt līdz vilcienam Origo. Origo un vilcienos tādi paši copēšanas triki, man gadu gaitā daudz reiz sanācis piedzīvot.
29.10.2018 07:08 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es GC esmu ļoti reti, bet nesen saskāros ar ko līdzīgu- gāju ārā no kaut kāda veikala un man pienāca klāt čalis, runāja krieviski, teica, ka jūtot, ka esam dvēseles radinieki, visādus komplimentus izteica, es atšuvu visādi, centos paiet garām, bet viņš neļāva, stājās priekšā, vēl mēģināja pieskarties rokām, es teicu, lai neskaras man klāt, tad viņš teica, lai ejam kopā uz veikaliem utt, neatceros gan visu sarunu, bet beigās kaut kā tiku prom, likās ļoti dīvaini.

Tas tak Mr.Genādijs Burkāns! Viņš meitenes velk uz veikaliem:-D
29.10.2018 07:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10506
Reģ: 29.01.2009
Jā, ir te tendence - ganīt, nomedīt.. (t):-/
29.10.2018 08:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jūs šitādus dīvaiņu uzmanības apliecinājumus uztverat kā komplimentus?? :D
Man tādās situācijas liekas....ak dievs nu kāpec es piesaistu visādus dīvaiņus...??? Laigan man ta bieži negadās...
29.10.2018 10:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kad es vairak pa centru dzivojos, tad sad tad naca klat, man loti loti besija, man riktigi nepatik, kad piesienas un vel kad izradu neieinteresetibu, tad tapat turpina sekot. Pedeja laika kaut ka retak daudz kads vispar pienak, viss, nepatiku vairs viriesiem :-D:-D:-D
29.10.2018 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vispār šis ir baisi.:-D Es nezinu, bet man tas šķiet BAISI, īpadi frāze, ka vēl sekojis, mani kaut kas tāds panikā iedzītu.:-D Kad mani uz ielas mēģina šādi uzrunāt , es vnk eju garām vai paskatos kā uz luni un aizeju.:-D Mani reāli biedē šādi cilvēki.:-D Bet šie te GC varianti man izklausās pēc kaut kādām derībām vai vecpuišu ballītes uzdevuma.:-D Iespējams kāds saskatījies kādus YT pick up line video un mēģina praktizēt.:-D
29.10.2018 10:53 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Šo arī esmu piedzīvojusi ne reizi vien,tie ir tā saucamie pikaperi :-D
Galerijā Centrs vienreiz viens pienāca klāt un jautāja, vai drīkst ar mani uztaisīt selfiju :-D Man patīk tādus troļļot. Viņi vienmēr prasa telefona numuru, bet Facebookā nekad neviens neesot. Tēloju, ka esmu uzķērusies, bet ka sazinos tikai caur soctīkliem. Ir smieklīgi skatīties, kā viņi izmisīgi cenšās kaut ko izdomāt un attaisnoties un pierunāt tomēr atstāt to numuru :-D
Man liekas,ka viņiem ir kaut kādas sacensības,kurš vairāk numurus dabūs. Viens runāja reāli tā it kā no galvas dzejoli stastītu, tik iestudēts tas teksts, vnk copy paste. Viņi tiešām nesaprot, ka tiek atkosti pirmajā sekundē.. (t)
29.10.2018 12:16 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Apmeklēju GC, bet biežāk staigājos kopā ar savu otro pusi, nekā viena. Tā kā esmu tas tips, kurām nekad nesaka komplimentus, nezināju, ka mēdz gadīties tādas situācijas kā jums. Ja neskaita kādus iereibušus pusmūža vīriešus sabiedriskajā transportā.
29.10.2018 12:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Gan jau kāds atstrādā pick up. Pirms vairākiem gadiem pie mums pat pick up čempionāts norisinājās.
29.10.2018 12:54 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ir tā gadījies. Bet nu man vienkārši liekas, ka esmu tāds cilvēks, kurš visādus dīvaiņus piesaista. :D Sēdēšu parkā uz soliņa un apkārt uz citiem soliņiem sēdēs arī citas sievietes, bet kāds atnāks, apsēdīsies tieši blakus man un centīsies uzsākt sarunu. Stāvēšu maliņā un smēķēšu, un, neskatoties uz to, ka apkārt smēķē vēl vairāki cilvēki, kāds pienāks klāt tieši man, lai palūgtu piesmēķēt un pie reizes parunātos. Uz perona gaidot vilcienu stāvēs vairāki cilvēki, bet kāds pienāks klāt tieši man, lai palūgtu sīknaudu. Un tā varētu turpināt vēl un vēl. Galvenais, ka es uz cilvēkiem pat neskatos virsū, ausīs vienmēr austiņas un seja man no dabas tāda, ka izskatos dusmīga/iedomīga, tāpēc nezinu kur ir problēma kas liek citiem uzrunāt tieši mani. Laikam pievelku tādas personas. :D
29.10.2018 23:32 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nebij tas ubags sarkanajaa kurcinjaa, par kuru rakstiija k.kaadaa zinju portaalaa, ka shis dziivojoties Galerijaa Centrs un mangojot eediena atliekas kafejniicaas? :-D
Baigais jau nu briinums, ka kaads pasaka komplimentu vai grib iepaziities, iedomaajies, manaa miitnes zemee KATRU reizi, kad viena izeju aaraa, ko man tagad dariit, sist plaukstinjas? Latvijaa retaak, jo Latvijaa ir daudz skaistu sievieshu, patiesiibaa ljoti daudz. Nu bet tas nav nekaads pasaules briinums, kura deelj vesela teema jaauzcep.
Komplimentus man var teikt, laipni pienjemshu. Tuvaak iepaziities gribeetaajiem gan mani jaainformee par savu materiaalo staavokli, ja tas nav atbilstoshs maniem kriteerijiem, tad viirietiishiem tiek paskaidrots, ka siveeniem jaagrauzh dienishkjaas bietes, nevis jaaluur uz apelsiiniem. Savukaart ar psihiskaam novirzeem apveltiitie, kuri velkas liidzi vai neatstaajas savaa veelmee iepaziities, tie tiek informeeti, ka shiem ir paaris sekundes pazust, ja neveelas diskusiju turpinaat ar viiriem uniformaas.
Bet, jaa, noteikti apmekleeshu Galeriju Centrs, kad ciemoshos dzimtenee sveetku laikaa,iespeejams vareeshu aizsuutiit kaadu grauzt dienishkjaas bietes. Uz ielas iepaziities gribeetaaji peec manas statistikas datiem lielaakoties ir bieshu grauzeeji, kuriem sakaarojies apelsiinus.....
30.10.2018 09:47 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
P.S. Veel shausmiigaak ir tad, kad ar mazlitraazhas mashiiniiteem garaam braucoshi viirietiishu izstraadaajumi piipina, maaj ar rokjeleem, vai dod gaazi savaam mazlitraazhas miskasteem ar paarspiileeti skalju muuziku fonaa. Taa ir tragjikomeedija. Neattiistiitajaam smadzeneem nepielec, ka, piemeeram, uz ielas kakaajoshs pakliidis suns ir vizuaali baudaamaaks skats nekaa viirietiitis mazlitraazhas mashiiniitee.
30.10.2018 09:54 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
Personīgi pazīstu divus puišus, kas nodarbojas ar Dating coache. Un viens man stāstīja, ka GC un rajons ap ir vislabākā vieta, kur medīt, it īpaši ap plkst 17:00. Un, jā, frāzes variējas starp apm 3 līdzīgiem komplimentiem sarunas uzsākšanai. Viņi arī taisa reālas tikšanās un praktiskās nodarbības. Man tas viss liekas diezgan nožēlojami, bet nu laikam daudz ir to čaļu, kas paši neko nevar jēdzīgu izdomāt.
30.10.2018 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tas izklausās pēc izmisuma.:-D
30.10.2018 16:16 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Nespēju iedomāties, kam būtu jāpārbrauc pāri manai galvai, lai es tā vienkārši paņemtu pikapera kontaktu, uzzvanītu un palūgtu mani apmācīt meiteņu pavedināšanā. Bet laikam jau tādi ir puiši, kas tā dara. Nevienu gan nepazīstu, un pat ja pazīstu, visticamāk nekad neuzzināšu, kā ko tādu dara. Tā tomēr ir tēma, kas lepnu nedara.
30.10.2018 16:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits