Gobzems

 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
Kā jums viņa pretīgie izteikumi televizija? Ziņās var gan jau izlasīt vai redzēt. Sakāpis galvā vienam advokātiņam, nesaprot, kur atrodas, ka meli šajā darbā nestrādās.
08.10.2018 14:56 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Uzskatu, ka Gobzems, Kaimiņš un citi jaunie klauni valsti nolaidīs līdz tik zemam līmenim, ka mums šie laiki, kas tagad ir, liksies ļoti labi. Sliktāk var būt!
09.10.2018 17:09 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
RedJasper +++
Ir jāmāk vērtēt objektīvi, ne tikai pēc tā, ka personīgi kāda partija/partijas kandidāts izraisa simpātijas/antipātijas. Jau iekš Lilit jūtams, ka viss būtu ļoti ideāli, ja tiktu atkal ievēlēti ZZS un NA-VL/LNNK). Jo viss būtu tāpat kā agrāk - izcili (t) Un tad atkal liela daļa drīz čīkstētu, ka valdība zog, valdībai nevar uzticēties, tiktu veidotas diskusijas par algām utt.).
09.10.2018 17:07 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
viņš vismaz ielas sakārto Ventspilī atšķirībā, piemēram, no Ušakova Rīgā, kurš neko ne sakārto un tikai zog.

Nu nedrīkst tas būt arguments, kāpēc viens ir labāks par otru.
Iedomājies ka valsts teritorija ir tavas un tikai tavas personīgās mājas. Pie Tevis uzprasās paciemoties 2 puikas, kas tautās uzskatīti kā zagļi. Viens it kā zog atklāti un iesmej par tiesu mazspēju, otrs zog pastarpināti, nepierādāmi, ar otkatiem. Bet iespējams tomēr neviens nezog un tā ir tikai pērkamu mēdiju pīle no konkurentiem un visa tiesa ir safabricēta. Bet pēc fakta Tu zini, ka viņi visticamāk abi zog un ir negodīgi, jo ar mēra amatu bagāts netiksi. Tad ko Tu darīsi, kuru laidīsi ciemos to kas zog vairāk, vai mazāk. Vai to, kas ne tikai zog bet arī savā mājā ceļu nobruģē? Vai tomēr nevienu. Tās ir tavas mājas.
09.10.2018 17:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Par Gobzemu neizteikšos, jo domāju tikai sliktu. Par Lembergu runājot - pats jau saki, ka viņš vismaz ielas sakārto Ventspilī atšķirībā, piemēram, no Ušakova Rīgā, kurš neko ne sakārto un tikai zog.
09.10.2018 16:43 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
nerātnā
Tu salīdzini oligarhu (LV līmenī), cilvēku, kurš ieguvis visu savu mantu pateicoties tam, ka strādājis kā pilsētas mērs, ar vidusmēra cilvēku?
Te jau iet runa par tiesu sistēmas nesakārtotību, miljonāru nevar piespiest pie sienas, jo pārāk maksātspējīgs.
09.10.2018 16:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
RedJasper, a apsūdzēt Lembergu nav, khem, 'izdomājums', ko?
Tiesa Lemberga vainu ir pierādījusi tieši kā, m?
___
* esmu no tiem, kas, nu, teiksim tā, 'apsūdz' Lembergu. Un tam man pietiek ar Lemberga noslīpēto glumekļa prasmi garumgarā makarončiku karināšanas runā pateikt precīzi neko.
09.10.2018 16:17 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
delusion, Tu esi zagle. Es to zinu. Pierādi, ka neesi?
Vai Tu grasies man pierādīt, pretējo? Parasti pārmetumus izsaka, ja ir pierādījumi. Es tā īsti nezinu, vai tādi ir, jo neesmu redzējis. Viss ko zinu ir pasūtīti teksti - Meroni, Saskaņa, Šlesers....Tik daudz variantu, ka apvainotāji paši nezina, ar ko vainot.
Un cik tad ir tas finansējums? Man šitie visi jautājumi ir svarīgi, jo, ja KPV ir dranķi, tad es gribu zināt to. Bet līdz šim neviens dokuments līdz presei nav nonācis. Kotlešu sarunas spēj ierakstīt, bet būtisku informāciju par Meroni, Saskaņu vai Šleseru nevar. Neticu. Pagaidām tas viss ir izdomājums.
09.10.2018 15:54 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Interesanti, ka KPV atbalstītāji regulāri piesauc vecos zagļus, bet pašiem nerodas nekādi jautājumi par KPV finansējumu. Kas tas ir - naivums vai stulbums?
Savā ziņā retorisks jautājums, jo par kritiskās domāšanas trūkumu KPV elektorāta vidū vairs sevišķi nebrīnos.
09.10.2018 14:38 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
kāda var iedot video vai norādīt, kur var redzēt, ka viņš norāvies?
09.10.2018 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
Tiešām apbrīnojami kā viens cilvēks var tik kardināli mainīt savu komunikācijas stilu tik īsā laikā. Bet tas manā skatījumā viņam ir liels bonuss un varbūt pat ar laiku viņu varētu uztvert nopietni atšķirībā no visiem pārējiem viņa partijas biedriem. Cerams, ka Kaimiņš, tā Liepiņa vai Lapiņa vai kā viņu tur (viņa man šķita visviskaitinošākā no visiem) un pārējie bļāvēji ņems piemēru no Gobzema.
Jo man, piemēram, bija pilnīgi vienalga ko viņi sola, cik daudz ir izdarījuši, cik viņi izglītoti, jo, ja viņi visi kā viens komunicē tik ļoti agresīvi, uzbrūkot katram, kas viņiem nepiekrīt, tad nu nesaprotu kā par tādiem var balsot. Es tomēr uzskatu, ka vismaz kaut cik inteliģenti cilvēki tā nebļaustās. To pašu var teikt par viņu vēlētājiem.
09.10.2018 12:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es balsoju par NA un esmu lapna par to. Tā , manuprāt , ir visadekvātākā izvēle un mazākais no ļaunumiem.
Bet nu viss te tagad ir tukša muldēšana , paskatīsies 1 janvāris nav aiz kalniem. Kaimiņš taču dievojās atcelt OIK :-D
09.10.2018 11:52 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Nu tu vēl Kalvīti piesauc

Paskaties uz Ventspils gala rezultātiem. Nebūtu viņ, ZZS vispār saeimā gan jau netiktu :-D
Un tais gals tik balso un balso par visu, ko saka Lembis. Jo ielas tak smukas, ne tā? Nu tā mēs dzīvojam.
Es ar redzu progresu - daudzu veco buku vairs nav. Bet tas, ka praktiski dēļ Gobzema vispār šīs sarunas sākās, ka vecie buki šādi un tādi, un ko katrs buks kurā laikā sliktu darījis, to visi kautkā aizmirst tad kad kopā vienā korī ar mēdijiem jānodirš populists. Nebūtu Gobzems aktīvi norādījis visiem pieejamus dokumentus, parakstus, uzvārdus, tauta turpinātu balsot, kā balsoja - ZZS, NA, Vienotība. Un viss būtu bumbās pa vecam.
Ne pa velti, pērkamie žurnālisti tik aktīvi strādāja pie nomelnošanas, jo Gobzems bija kā skabarga pakaļā. Brigmanis noteikti vudū lelles dursta patlaban un bildes dzedzina burdamies.
bet tauta jau pavelkas uz jebkuru pulikāciju, kad tik līdzi dirst, jo kas var būt labāks par nozākāšanu.
09.10.2018 11:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:-D:-D:-D
Nu tu vēl Kalvīti piesauc 8-)
Tautai nav vienalga , bet nu salīdzinājumā ar to kā bija 90mitajos , es redzu progresu. Kā jau teicu , vienmēr var labāk
09.10.2018 11:33 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Cilvēki ir bijuši pērami vienmēr , kaut vai palasot latviešu klasiku , tās pašas problēmas

Šis ir no tā paša scenārija - balsosim par Lembergu. Mēs zinām, ka zog, bet ielas tad smukas.
Dēļ šīs filozofijas arī nav neviens notiesātais. Jo tauta piedod un ātri aizmirst. No šejienes arī ir politiskā visatļautība, jo tautai vienalga, jo tauta jau badā nemirst. A ko vairāk.
09.10.2018 11:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Šorīt klausoties Gobzemu 900 sekundēs, nespēju valdīt smieklus.. Nu tik balts un pūkains, ka vemt gribas.  Piesauc pāvestu, atvainojas par pirmsvēlēšanu emocijām, utt.

:-D:-D:-D būs jāpaskatās. Bet nu izklausās kaut kā šizofrēniski
09.10.2018 11:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jā interesanti ka cilvēks neko vispār vēl nav paspējis pat izdarīt īsti, ka viņu jau nolīdzina līdz ar zemi :D
Bet par vecajiem kas tur sēž 20 gadus un ne sūda nav izdarījuši vai vēl labāk, tikai visu vērsuši uz slikto pusi, par tadiem iet un vēlē atkal :)
Brīžiem tiešām šķiet, ka esam pelnījuši tur, kur tagad esam nonākuši....
+++
09.10.2018 11:18 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Taisnības labad piebildīšu , ka nedomāju , ka mēs šobrīd esam baigā dupsī. Vienmēr var labāk , bet nu kopumā nav tik traģiski. Cilvēki ir bijuši pērami vienmēr , kaut vai palasot latviešu klasiku , tās pašas problēmas , kas mums , bija arī pirms 100 gadiem ....
Es negribu ,lai manu valsti vada cilvēki kuri 5.00 no rīta virtuāli sarunājas ar Trampu nu psc , vienkārši. Neviens jau neaizloedz ko lietot vai dzert līdz bezfimai , bet nu atslēdz internetu , ja neturi sevi rokās .... lŠaraškina kantoris , vienīgā +/- adekvātā man šķiet Liepiņa.
09.10.2018 11:17 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
RedJasper +++
09.10.2018 11:16 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Šorīt klausoties Gobzemu 900 sekundēs, nespēju valdīt smieklus.. Nu tik balts un pūkains, ka vemt gribas. :D Piesauc pāvestu, atvainojas par pirmsvēlēšanu emocijām, utt.
Nepatīk man divkoši. Ja sāka maukt kā psihopāts, būtu vismaz izturējis šo līniju līdz galam, citādi rodas iespaids vai nu kā par šizofrēniķi vai nu ka dzīvo uz baldriāņiem. :D
Glums tips un skaistās runas par atbildību valsts un vēlētāju priekšā nepārliecina nu nemaz.
Redzēs, kā viss šis cirks turpināsies...
09.10.2018 11:10 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Brīžiem tiešām šķiet, ka esam pelnījuši tur, kur tagad esam nonākuši...

Man šķiet, ka problēma ir tāda, ka liela daļa tautas uzskata to par normu, kādā patlaban Latvija gan no tiesiskā, gan ekonomiskā viedokļa atrodas. Mēs neticam, ka var būt normāla tiesu sistēma, ka valstsvīri var būt godprātīgi (vismaz tik daudz, ka savārot ziepes, vai nenokontrolējot kādu nelaimi, viņi nākamajā dienā atkāpjas un dod iespēju kādam labākam), ka, lai segtu valdības izdevumus, nav jāpaceļ nodokļi, bet jārada labvēlīga biznesa vide, kurā uzņēmumi plauks.
Tik daudz Latvijā ir izveidot čerez žopu, ka mums liekas ir populistiski, ja kāds ko vēlas mainīt.
Jā, varbūt Gobzems apdirsīsies, tad arī nodirsīsim, bet nav pamata kādu nodirst, ja viņš vēl nav neko sliktu paveicis.
Un vēl tizlāk ir akli sekot esošās varas kontrolēto mēdiju pavadam, kas manās acīs tikai pierāda, ka Latvijā nav profesionālas žurnālistikas.
09.10.2018 11:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits