Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gobzems

 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
Kā jums viņa pretīgie izteikumi televizija? Ziņās var gan jau izlasīt vai redzēt. Sakāpis galvā vienam advokātiņam, nesaprot, kur atrodas, ka meli šajā darbā nestrādās.
08.10.2018 14:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ridziniecei laikam atkal lēkme.
Cilvēciņš, kas visiem reālā dzīvē noriebies līdz kaklam, mierina sevi, tēlojot valdnieci.
Runājot, ka reizēm nākas atbildēt par visu, kas rakstīts pēdējo 10+ gadu laikā.
Anonimitātes naivums ir tiem, kas nesajēdz daudzas lietas. Kas sajēdz, laiku citu apkakāšanai tāpat vairs nekad netērēs.
10.10.2018 19:34 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Biju dzirdējusi, ka Gobzems esot visai nervozs tipiņš, bet pati viņa runas nebiju klausījusies. Patiesībā pirmo iespaidu šis cilvēks atstāja jau pēc vēlēšanām, kad neieradās laicīgi uz interviju Rīta panorāmā, jo vienkārši esot aizgulējies... nu jā, labi vēl, ka atvainojās.
10.10.2018 17:43 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ir arī 100+ citi premjera kandidātu varianti, ieskaitot patrijās neesošus.
Cita lieta, ka visiem ideālā gadījumā būtu jāstrādā. Nevis jānāk uz darbu spēlēt mobilos un pāris reizes gadā jāparaud, ka "uščemī":-P.
Interesanti, kādēļ citos darbos tā nevar darīt?
Pieredze jau mums ir, pat viena pēc neveiksmes parlamenta vēlēšanās, tika EP, kur par krietni lielāku algu ( Rietumu mērogos labu algu ) 5 gadus dziedāja, ka "uščemī". :-) Iznākumā smukāka pat pensija kļuva pilnīgi noteikti. :-D Tagad 3,21% un kaut kas atkal tam sarakstam tikšot $ nozīmē. Oficiāli, jo >2% savākti. :-O
10.10.2018 17:13 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Varētu domāt, ka advokāta eksāmena nokārtošana uz mūžīgiem laikiem piesprauž birku pie advokāta pieres, ka šis indivīds ir apveltīts ar izcilu prātu, ir ar nevainojamu reputāciju un visādi citādi ir cienījama personība. Ja vien tā būtu reālajā dzīvē…:-) Diemžēl viena daļa advokātu par naudu ir gatavi velnam dancot un savu māti pārdot. Nez kāpēc Gobzems savu kolēģu – juristu – vidū it nemaz nav lielā cieņā. Laikam jau ir iemesls.
Ceru viņu neieraudzīt nedz premjera, nedz ministra amatā.
10.10.2018 16:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vel tas trollis te lamajas un murgo sviestu? Nerfz ka nelasa samo gandriz neviens:-D
10.10.2018 15:24 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
cormenum
Nu, atgādina trolli eco, aka laikam rīdziniece, neviens reālā dzīvē laikam šo negrib uzklausīt, par laimi ir internets :-) un cerība, ka kāda/kādi vēl lasa domu graudus.
Bez diviem tēliem tur ir arī citi tēli.:-)
Mažoritārās vēlēšanu sistēmas gadījumā daudzi no tiem, par kuru sarakstu nebalsoju, dabūtu manu balsi.
Vārdi un darbi.
Nebalsoju par NA, bet ja būtu prezidenta vai premjera vēlēšanas, es balsotu par Grīnblata kungu kā personību vārdi= darbi. Pēc iespējas, protams.
Redziet, kā atšķirtos izvēle mažoritāras sistēmas gadījumā?
10.10.2018 15:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Muļķīga šķiet tā apsaukāšanās/zākāšana par tīkamākās partijas izvēli. Jācenšas tomēr cienīt vienam otru, tātad, arī cienīt izvēli.
Galu galā par katru partiju varētu sarakstīt palagu, kāpēc ir dīvaini vai kaut kādā ziņā ''nepareizi'' par viņiem balsot. Tomēr katram no mums ir apsvērumi, kāpēc izlemjam balsi atdot par, piemēram, Saskaņu, NA, KPV vai neiet uz vēlēšanām vispāŗ.
Tādas klajas ņirgāšanās atgādina nežēlīgus pamatskolas bērnus..
.
Par tēmu ''Gobzems''.. šaubos, ka viņš būs premjerministrs. Pēc vēlēšanām strauji apmeta kažoku uz otro pusi.. vairāk rada iespaidu, ka viņam ir bailes par krēslu.. nekā līdera gars. Manuprāt, viņš bija daudz interesantāks dumpinieciskajā tēlā :)
10.10.2018 15:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Lēkme turpinās.
Tad nu tā. Izlādē sevi te cik gribi, es neredzu, tam nav laika.
Tomēr ja būs privātu ziņu sūtījumi, sekos gluži paredzama reakcija, tāpat kā iepriekš: reakcija 0.
:-)
10.10.2018 15:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pateizi atcerejos murgus var tacu bloket! Paldies ka slimniek atgadinaji[(l)
10.10.2018 15:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ko tu tur r slimniek murgo?:-D:-D:-D:-D:-P:-P
10.10.2018 15:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Lētu trollīšu pirdieni internetā man ir pie pakaļas.
Rīdziniece, nomaini savu niku uz " multiniku trolle", es vairāk tavus komentārus tāpat neredzēšu.
Man nepatīk lasīt lētuča ğenerētu " fona troksni."
Neatkārto kļūdu; viena varone mani smuki apkakāja, tad nosūtīja pielaizīgu privāto ziņu un tad profilu deletēja, jo ğēnija izstrādājums nesaņēma itin nekādu reakciju man nosūtīto PM ziņu.
Lēkme atkārtojās atkal?:-P
10.10.2018 15:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A kada tava profesija viltus anonimais plutitaj ko? :-D
10.10.2018 14:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ir man ieksa! Artusu dzive cik neesmu lamajusi, jobizvedas ka lops! Actev ir ieksa liela nutes bajare te savi vardi uzvardu ielikt ar foto ja tik gudri muldi?
10.10.2018 14:51 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kas attiecas uz personīgi simpatizējošo premjera kandidātu rindu, es uzrakstīju;
1. Grīnblats
2. Straujuma
3. Freiberga vai Krasts
Punkts un āmen.
Pie kam, to IZM manis pēc var 4 gadus (vēlams) atstāt Šadurska kungam. Ļoti prātīgi būtu.
Koalīcijā ir jāņem visi.
Es nepētīju, bet tad ap 20h pētīju runas un lēmumus.
Viennozīmīgi piekrītu, vislabākais darbs ir "tikai" deputāts opozīcijā.
Varbūt neļausim un lai ikviens rukā un ik mēnesi publiski atskaitās par apmeklējumu, ierosinājumiem, balsojumiem un projektiem? :-)
10.10.2018 14:45 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kādi "darugi"?
Tev ir iekšas atklāti un klātienē personiski sejā pateikt pretenzijas tiem, kurus internetā, minot vārdus un uzvārdus, esi kritizējusi?
Varbūt arī ir mağistra grāds kādā nozarē un nokārtots kaut kas analogs advokatūras eksāmenam?
Jā?:-P
Jebšu viltus "anonīma" caureja vienkārši? Uznāca, kā jau ikdienišķā maizīte?
Man ir pie dirsas reakcija uz šo komentāru; te ir opcija ignorēt jamapampu caureju.
Salīdzinājumam; man sejā pasaka, ka esot vienalga, pēc kādas algoritmu sistēmas veic pieprasījumus datubāžu sistēmai:-D.
Uzrakstu matemātiski pamatotu dokumentu, kuru bez manis paraksta tur 8 cilvēki ar pieredzi virs 10 gadi un minimums mağistra grādu.
Iedodam priekšniecībai rokās.
Tomēr es nekad nedz mutiski, nedz rakstiski nekur to nepublicēšu, nekad. Aizmirsu. Un klients nav LV sīkaļa.
Kādam varbūt būtu pie pakaļas, ka "matenes pamati pofigā" maksā ne mazāk kā 800 cilvēkstundu darba ofisā kā minimums?
Atšķirība ir tāda, ka vienam ir darbs, kamēr ir projekts, jo pienākumus numur 1 dara izcili, pienākumus numur2 vnk briesmīgi! ;-)
Tikai es nekad nekur ne mutiski ne ratkstveidā ne elektroniski to neminēšu, norādot konkrētu personu. Papīri ir un ar to pietiek.
Ja man prasīs, es atsaukšos uz pienākuma numur1 perfekto izpildi. Neko citu. :-)
10.10.2018 14:32 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tul, tu taču esi informēts, ka Gobzemam ir vairākas disciplinārlietas ierosinātas? Nav jau gluži tā, ka viņš skaitītos kaut kāds goda biedrs advokatūrā, kā pēc taviem vārdiem var izspriest, ka viņam ir nu TIK augsts līmenis, ka mēs pārējie nedrīkstam par viņu izteikties.
10.10.2018 14:30 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tik bieži tiek runāts par to, ka kpv kritizētājiem maksā, ka es nesaprotu, kāpēc esmu to palaidusi garām un kāpēc nauda neripo manā kontā, bet kritizēju par brīvu. :/
10.10.2018 14:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man fb draugi un pazinas atklati ar vardiem uzvardiem pasaka ko doma par gobzemu u klaunu. Ja tev citadi pati vai iga ka tadi draugi
10.10.2018 14:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Man atkal nāk smiekli par to, ka cilvēki, kuri ir par gļēvu lai komentētu ar savu īsto uzvārdu un vārdu, var remdēt savas sāpes un nepiepildīto dzīvi kā gļēvuļi, interneta vidē.
Tā nav kritika, tas ir kompensācijas mehānisms vai varbūt pat piķa pelnīšana forumos? :-)
Cik no jums būtu iekšas rakstīt ar savu īsto vārdu? Ak jā, "useru" skaits saruktu darmatiski, ne tā?
Apsaukāties, piržot krēslos ir viegli. Īpaši anonīmi.
Tai sarakstā ir arī zinātņu doktors, turklāt par citu: lai kļūtu par zvērinātu advokātu ir obligāti jānokārto atsevišķs speciāls eksāmens, ir jābūt izglītībai tiesību zinātnē, ar prof kvalifikāciju, izglītības terciārais līmenis ir vismaz mağistra grāds kā minimums!
Tāpat kā notāriem un prokuroriem.
Jūsu, apsaukātāju pašu CV studijā, lūdzu:-D.
Nosacītas anonomitātes jēdziens internetā izpaužas kā iespēja izteikt kritisku viedokli par preocesiem utml, bez goda un cieņas aizskaršanas, izmantojot "anonimitāti". :-)
Nē, par to sarakstu nebalsoju un personiski uzskatu, ka jāstrādā ir visām partijām, ik mēnesi publiski detalizēti atskaitoties par darbu un gaitām.
Premjera krēslu, nu varbūt Grīnblats, Straujuma? Nevar vienoties, lai liek Vairu Vīķi Freibergu.
Jā, visi ir jāliek pie darba.
Kurā darbā vēl var krākt ( paldies ka parādīja masai) un kunkstēt, reizi 4 gados pakviecot?
Māris kādreiz teicis: vislabākais darbs ir deputāts opozīcijā.
-
To masveida pārkvalifikāciju gan gribu redzēt, par to IT:-D:-P:-D
Ko vieni minēja.
Nav pat runa par uberstatusu nozarei: daudzi, pabeidzot 4 gadīgo bakalauru izdomā, ka labāk nozares seilos, nevis izstrādē. OMG, tik daudz ir visu laiku jālasa? WTF........:-O. Nekas, ka IQ pietika un bakalauru ar vid 7+ pabeidza. :-).
Kursos noteikti būs labāk. Vairāk vienkārši cilvēku, kuri grib daudz lasīt un domāt katru dienu, salasīsies:-). Noteikti vairāk nekā augstskolās par velti ar budžeta stipendijām un fondu stipendijām.:-):-D
10.10.2018 13:56 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Shakti pareizi spriež - gan par iespējām sačakarēt ko būtisku (tomēr to paveic vismaz 51 deputāts, tā kā tās ir vismaz 4 partijas, kas piekrīt uz ko cūcisku), kā arī par to, ka labāk valdībā cilvēks ar interesēm par valsti, nevis pret valsti. Mācieties no viņas, kā esot pret KPV līderiem, viņa spēj saglabāt veselo saprātu, nevis katra teikuma galā piekabināt vārdu "klauns".
.
Un vispār, ko Jūs ap to Kaimiņu cepās. Ne viņš ministrs būs, nedz lems. Viņa uzdevums bija savākt savu elektorātu, lai partija tiktu Saeimā. tagad svarīgi, cik partijai piesaistītie uzvārdi ir spējīgi domāt valstiski.
KPV kautkur iepriekš teica, ka viņu mērķis ir apzināties problēmas un attiecīgās problēmas risināšanai piesaistīt personu, kas to varētu labot. Tas neizslēdz iespēju, ka par ministriem virzīs bezpartejisku profesionāli. Uz ko es arī ceru un uz ko es arī pagaidām uzpirkos. Ja tā notiks, tad tas jau būs profesionāls piegājiens pret valsti.
10.10.2018 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!