Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
xanax, nedomāju, ka tas bija tēmēts uz tevi, drīzāk uz mani un Elli.
Izskatās, ka tagad vīrieši, kuriem ir nepatika pret femenismu, tie tagad ir pielīdzināmi sieviešu nīdējiem un atsevišķos gadījumos (šī foruma ietvaros) pat sieviešu sitējiem. Eu meitenes, kur tad palika steriotipiska un aizspriedumaina domāšana? Kur palika birku karināšana? Ā nu protams, šinī gadījumā tādu lietu nemaz nav, cik paredzami, tipiski un NEsteriotipiski. Tādas lietas ir tikai un vienīgi tad, ja vīrietis negrib glaudīt pa spalvai dažām jaunkundzēm un dažām veckundzēm. Nothing to see here, viss kā pēc grāmatas, atbilstoši sieviešu loģikai vai neloģikai, kā nu kuram to labāk patīk saukt.
Hmmm jūs mani tagad sabaidījāt :-(, būs jāsāk uztraukties par foruma meitenēm, kuras ir mājsaimnieces, vai tikai viņas netiek turētas vergturībā un katru dienu iekaustītas. (t)
27.09.2018 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
TheLaw, es redzējis The Handmaid's tale?:-D Iesaku. Tas ir jāuztver kā saasināts pārspīlējums. Seriāls tiešām labs , tāpat kā The Man in the High Castle, interesanta perspektīva.
27.09.2018 09:21 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un kāpēc neraksta rakstus par tādām kā nerātnā kura ienīst vīriešus? Tas ir pilnīgi normāli? :D
27.09.2018 10:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Peekaboo1, nu, kas kuram normāli - Tev, rau, ir normāli mīlēt tieši tos cosmolilit foruma vīriešu dzimuma pārstāvjus, kas ienīst sievietes.
27.09.2018 11:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Peekaboo1, nu, kas kuram normāli - Tev, rau, ir normāli mīlēt tieši tos cosmolilit foruma vīriešu dzimuma pārstāvjus, kas ienīst sievietes.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
27.09.2018 11:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un kāpēc neraksta rakstus par tādām kā nerātnā kura ienīst vīriešus? Tas ir pilnīgi normāli?

Tāpēc, ka nav jēgas sevi apgrūtināt un pūlēties :-D
27.09.2018 12:07 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Eh, nu, nekā jauna šai pasaulē, jo vēl joprojām atrodas ļaudis, kas mīlē savas važas.
27.09.2018 12:15 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Eh, nu, nekā jauna šai pasaulē, jo vēl joprojām atrodas ļaudis, kas mīlē savas važas.

Tas uz mani? :D
Tu esi j u k u s i. Ko tu vispār zini par manu dzīvi, vai citu sieviešu dzivi lai kaut ko tik stulbu rakstītu?
Vis nelaimīgakā un dzīvē vīlusies izklausies tieši tu, mūžīgi aizskarta, ierobežota un kas tik vēl ne, vīrieši burtiski dzīvot tev neļauj ar savu existenci vien....
27.09.2018 12:32 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Eh, nu, nekā jauna šai pasaulē, jo vēl joprojām atrodas ļaudis, kas mīlē savas važas.

Man arī patīk ģimenes un laulības važas.
27.09.2018 12:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Peekaboo1, neko diži par Tavu personisko dzīvi nezinu un mani tas tāpat neinteresē.
Bet to gan esmu pamanījusi, ka, tiklīdz kaut kā reaģēju uz atsevišķu foruma vīriešu dzimuma indivīdu nievīgajām, nicinošajām un pazemojošām piezīmēm, kas veltītas sievietēm, tā ar lielu ticamību varu paredzēt, ka uzrodīsies nabaga apbižoto puisīšu aizstāve Tavā personā.
Nu, Tev, kā noprotu, patīk lasīt publiskā telpā izsviestas atklātas vai slēptas nievas par sievietēm, pati arī gatava katrā laikā tādas uzcept, bet vīriešu dzimums Tavās acīs ir kaut kāda neaizskaramā svētā Indijas govs, jo tos taču nedrīkst aiztikt, oi, nē, lai puisēni takš nicina tās sievietes.
Nē, nu, pieļauju, ka ir kaut kur tālēs zilajās kaut kāda robeža, ko esi nospraudusi, aiz kuras vīrietis Tavās acīs vairs negūst attaisnojumu savai cūciskajai izrīcībai, bet, lūk, man tā robeža ir ļoti, ļoti, nu, ļoti tuvu, bet, kāpēc Tevi šis fakts tik briesmīgi aizskar, ka jāklūp man virsū tad, kad izsaku savu neapmierinātību par kāda foruma veča riebīgo izrīcību, vislabāk būs zināms Tev pašai.
.
Nemuldi, Dionysus, Tu tās važas paslepšus nicini, ja reiz biji atļāvies krāpt savu sievu, ne risināt attiecību problēmas tagad un tūlīt.
27.09.2018 13:03 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, es redzējis The Handmaid's tale? Iesaku. Tas ir jāuztver kā saasināts pārspīlējums. Seriāls tiešām labs , tāpat kā The Man in the High Castle, interesanta perspektīva.

andie, neesmu redzējis, būs jānoskatās, tieši meklēju jaunus, interesantus seriālus, ko paskatīties brīvajos brīžos. Pēc reitingiem, izskatas, ka nav peļami.
27.09.2018 13:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ģimene ir vērtība un svētums, tāpat kā attiecības. Ar laiku nonāc pie apziņas, ka pārējais pupu mizas.
Un labi sadzīvot var bez 10 palagu filozofijas, kam ir kāda attieksme.
Tie spriedelējumi ir tukša filozofija, praktiski tāpat viss ir savādāk.
27.09.2018 14:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tie spriedelējumi ir tukša filozofija, praktiski tāpat viss ir savādāk.
Un kad pēdējoreiz ar tukšiem filozofiskiem spriedelējumiem par vīrieša savādi lielo vajadzību pēc seksa praktiski piespiedi savu sievu apmierināt Tavu lielo gribuli, Dionysus?
27.09.2018 14:37 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu, katram savs, es agrak ari vienmer sliecos pie visa vainot viriesus, ja, ir daudz augstasinigu, valdonigu viriesu, kuri izmanto sieviesu vajumu, smejas par sievietem utt, bet tiesi tapat ir ari tadas sievietes, kuras domine un pazemo labus, tiesam labus viriesus, sit vinus, smejas utt... es nesaprotu, kapec sievietem butu janoliek VISI viriesi, ja ar viniem javeido gimene, attiecibas... galu gala jadzemde deli. Tas kaut ka liekuliski sanak.
Un tam, kuras nav feministes, kuram patik piekopt majas soli, auklet bernus, bet virs pelna, uzreiz ir kaut kadas vazhas? Ta nu gan nav, laimiga sieviete nav tikai tada, kura ir pieradijusi virietim, ka var visu pati un vispar virietis vinai ka tads nav vajadzigs...
27.09.2018 14:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Džīzas, NightSky, feminisms ir par dzimumu līdztiesību un vienlīdzīgu attieksmi abiem dzimumiem, ne par to, ka no laba prāta izvēlēties būt mājsaimniecei ir kaut kas slikts, o gospodzi.
27.09.2018 14:53 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kapec ta jaasausminas uzreiz? Es zinu, kas ir feminisms, bet to katra interprete citadi, ar visiem saviem #freethenipple utt, katrs to uztver un reklame pa savam, pec saviem uzskatiem, sen jau nav ta viena vienota uzskata.
27.09.2018 15:03 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
feminisms ir par dzimumu līdztiesību un vienlīdzīgu attieksmi abiem dzimumiem

Tur jau tā lieta, ka tā nav, tas ka tu man te iemetisi no wiki kaut kādu definiīciju nepadara to par patiesību. Tas ir tīri priekš tam, lai būtu pēc iespējas vairāk strādnieku, kur tiek apelēts pie sieviešu ego, padarot vīriešus par vergturiem un gatekeeperiem, jo redzi viņi ir tie kas nelauj sievietēm izpausties. Un tās runas par nevienlīdzīgu atieksmi darba tirgū arī ir muļķības.
Ja es, kā vīrietis, gribētu strādāt kādā izklaides uzņēmumā, kur tiek meklēts administrators un mana aplikācija tiek noraidīta, jo uzņēmums manā vietā izvēlas skaistu sievieti, kura tiešā vai netiešā veidā piesaistītu vairāk apmeklētājus, man personīgi, pret to iebildumu nebūtu, jo tas ir pilnīgi saprotams, ka uzņēmums strādā savās interesēs, nevies nodarbojas ar labdarību. Bet ja sievietei atsaka, un viņas vietā tiek paņemts vīrietis, jo darba devējs negrib krāmēties ar viņas ģimenes dzīvi, iešanu dekrētā un bka, kas rada uzņēmumam zaudējums un papildus izdevumus, tad gan ir lielā brēka par nevienlīdzīgu attieksmi. Ej tad un pasaki darba devējam, ka ģimeni neplāno un bērnu 100% nebūs un miers mājā. Te tev arī ir tā bļaušana par vienlīdzīgu attieksmi. Sievietes grib Itkā vienlīdzīgu attieksmi, bet taja pašā laikā ar nelielām atlaidēm, jo var gadīties, ka viņas dzīves laikā pieņems attiecīgos lēmumus, kas nu galīgi nav darba devēja interesēs. Ja visi vienlīdzīgi tad visi.
27.09.2018 15:40 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Tāpēc ka pēc dabas likumiem dzemdē sieviete nevis vīrietis, tad viņa var saņemt par to nosodījumu un neņemšanu darbā? Ko lūdzu? Tātad nevienai nedzemdēt un viss būs atrisināts!
27.09.2018 15:44 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tāpēc ka pēc dabas likumiem dzemdē sieviete nevis vīrietis, tad viņa var saņemt par to nosodījumu un neņemšanu darbā? Ko lūdzu? Tātad nevienai nedzemdēt un viss būs atrisināts!

Bet ko tu tur vari izdarīt? Kapitālismam neinterese tavas jūtas, kā tikai un vienīgi cipariņi gada atskaitē. Vai tas ir ir pareizi? Gan jau ka nē. Bet tā vnk ir un es tev varu garantēt, ka tas nemainīsies.
27.09.2018 15:48 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un ja jau daba, kā tu saki, to tā ir iekārtojusi, tad jau varbūt "dabai" tas arī bija padomā, ka viens dzmedē un otrs iet rakt grāvjus un nes mājās labumus, lai pabarotu, to kas ir piedzimis un pašu dzemdētāju ;-)
27.09.2018 16:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits