Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
nomrāli domājošs vīrietis gribētu strādāt
lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā
prātā kāds slēpts nodoms

Kas tad ir pretējs normāli domājošam - nenormāls? Un nenormāls nav slims?
28.09.2018 14:27 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
RedJasper, kas tas tagad bija? Kāds tam sakars ar eirikiem?
28.09.2018 14:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kurā vietā Dārta minēja, ka tas ir jautājums tieši vienlīdzības piekritējām?
Atvainojos, mana kļūda - pieņēmu, ka pēc konteksta tika adresēts vienlīdzības piekritējām. Vienalga neredzu, kāpēc mani un citu meiteņu komentāri tiek nosaukti par muļķībām.
Tas izpaužās tā, ka izsaka savu viedokli ar pamatojumiem, kāpēc KONKRĒTAIS cilvēkais tā domā un tas tiek pielīdzināts mācīšanai dzīvot, savukārt, otrā puse to sauc visādos vārdos un raksta 101 definīciju, kāpēc domā nepareizi, tādējādi meiģinot pierādīt ka domas ir nepareizas, un ja tās netiek mainītas, tad ir sieviešu nīdējs un vēl sazin kas.
Redz, vienlīdzības piekritējas arī ir konkrēti cilvēki, kuri pauž tikai savu viedokli. Tev neliekas, ka viedokļa nosaukšanu par iešanu galējībās un muļķībām arī varētu uzskatīt par mēģinājumu pierādīt, ka otra “domas ir nepareizas”? Vai arī tas darbojas tikai vienā virzienā?
28.09.2018 14:35 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
RedJasper, kas tas tagad bija? Kāds tam sakars ar eirikiem?

Izklausījās pēc konsultācijas piedāvāšanas. Pasmaidi.
Visi nav sacepušies par domstarpībām, ko diskutējat. Vispār šodien ir piektdiena tomēr!
28.09.2018 14:48 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
nav svarīgi. Ja ir nepieciešams „norakt“ 50% no planētas iedzīvotājiem un aizvākt no aktīvas, pilnvērtīgas dzīves sievietes (kā nevajadzīgas konkurentes), tad likvidācijas process var notikt tieši tā, kā līdz šim diktatūrās pierasts - paziņojam uz papīra, ka sievietes nav līdzvērtīgas vīrietim kā cilvēki (jo vienkārši nav!), un pēc tam devalvējam šos sieviešcilvēkus līdz vīrieša kalpones un dzemdēšanas mašīnas līmenim.

Manuprāt... Tas arī viss, kas man sakāms, jo pārējais jau ir pateikts citātā. (t)
28.09.2018 14:50 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Šīs vienlīdzības cīnītājas mūs ne pie kā laba nenovedīs!
Es līdz galam nekad nesapratīšu kapēc sievietei ir jākonkurē ar vīrieti. Protams ,ka vienmēr būs izņēmumi. Es zinu čali ,kurš liek nagus , viss super kvalitatīvi un stilīgi , bet nu es nedomāju ,ka tā ir norma , tāpat nedomāju ,ka sievetei vajadzētu strādāt lopu kautuvē vai par gaļas izcirtēju, protams ,ja kādam ir nenormāla velme neviens to neaizliedz darīt.
28.09.2018 14:50 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, varu pateikt, kāpēc tas Tavs strīdus raisošais komentāra fragments ir diskriminējošs, aizvainojošs, noniecinošs, nicinošs, bet vai Tu to vēlies? Tev to manu analīzi vajag? Un, ja vajag, tad kādēļ to analīzi Tev vajag?

Nē, paldies, bet tu varētu atbildēt vienkārši, bez analīzes un ķidāšanas, vai arī tu tā neproti sarunāties?
Kas tad ir pretējs normāli domājošam - nenormāls? Un nenormāls nav slims?

Tas gan vairāk bija domāts par nodarbošanas izvēli, jo priekš vīrieša tā nu noteikti nav laba izvēle, bet ja tu uzzskati, ka ir, tad es pat nezinu ko atbildēt. (jā, jā katrs var darīt kā grib) un domāju, ka ne es vienīgais tā domāju.
Redz, vienlīdzības piekritējas arī ir konkrēti cilvēki, kuri pauž tikai savu viedokli. Tev neliekas, ka viedokļa nosaukšanu par iešanu galējībās un muļķībām arī varētu uzskatīt par mēģinājumu pierādīt, ka otra “domas ir nepareizas”? Vai arī tas darbojas tikai vienā virzienā?

Nē es tā neuzskatu, jo es neteicu, ka nedrīkst izvēleties bērnu auki vīrieti, katrs var darīt kā viņam pasam labāk tīk, Ar "muļķībām" biju domājis, ka atkal tiek izvilkti tie piemēri, kuri ir stiprā mazākumā (gaidu tagad, ka kāds ar putām uz lūpām meiģinās apstrīdēt, ka lielākai daļai nebūtu iebildumi pret vīrieti auki un ka tādi pat esot vairākumā nekā sievietes aukles) un līdz ar to, labu vīreit aukli ar visām prasībām, nemaz nebūtu tik viegli atrast. (Bet, protams, vienlīdzības cīnītājs atradīs pat pašu vellnu)
28.09.2018 14:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
RedJasper, Tev kaut kā traucē tie, kas cepjas par šīs tēmas domstarpībām?
.
TheLaw, tajā komentāra fragmentā vārdu izvēle ir tāda, ka vīrieti, kas izvēlas būt auklis, netiešā veidā nodēvē par slimu, nenormālu, neriktīgu.
Vai pietiekami vienkārši, saprotami un uztverami pateicu?
28.09.2018 15:06 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, tajā komentāra fragmentā vārdu izvēle ir tāda, ka vīrieti, kas izvēlas būt auklis, netiešā veidā nodēvē par slimu, nenormālu, neriktīgu.
Vai pietiekami vienkārši, saprotami un uztverami pateicu?

Jā paldies! Te nu arī ir tā atšķirība, kas nu kuram liekas "normāla" profesija priekš, šinī gadījumā, vīrieša, ja tev un daudzām citām sievietēm liekas, ka tā ir laba profesijas uzvēlē priekš vīrieša, tad pie kopsaucēja mēs šinī jautājumā nenonāksim, tāpēc paliksim katrs pie sava viedokļa, ko jau vajadzēja darīt sākumā.
28.09.2018 15:16 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
RedJasper, Tev kaut kā traucē tie, kas cepjas par šīs tēmas domstarpībām?

Nemeklē ļauno manis teiktajā. Mani nekas netraucē. Ja traucētu, nelasītu. Katrs esam savādāks.
28.09.2018 15:17 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Runājo par tēmu, un bērnu auklēm. Ja, man būtu sīkais un apstākļi piespiestu ņemt auki, tad vīrieša kanditatūru kā tādu vispār neizskatītu, sorry, bet es neizsaktu, ka nomrāli domājošs vīrietis gribētu strādāt par auki mazam bērnam, tai vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā ,viņš izvēlas auklēt mazus bērnus, varat to saukt par steriotipu, bet man personīgi, galvā raisītos doma, ka viņam varētu būt prātā kāds slēpts nodoms. Par grupas pieskatīsanu es vēl varu saprast, bet vienatnē ar mazu bērnu nē. Varat tagad piekabināt jaunu statusu kā vīriešu nīdēju arī

Tā kā redzēju, ka tavu viedokli nosauca par pretīgu, gribēju paust tev atbalstu, lai tu redzētu, ka ne visas sievietes domā vienādi. Piekrītu tev par visiem 100%. Man tā šķiet normāla un dabiska lietu kārtība, kā vīrietis nav aukle. Un, protams, ne tikai aukle, bet arī daudz kas cits sievišķīgs un tas pats par sievietēm un vīrišķīgo.
28.09.2018 15:20 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
MissMia, pavisam vienkārši, vīrietis un sieviete nav vienādi, nav vienādi domājoši utt, nu nav un viss. Punkts.

+
28.09.2018 15:22 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vai vīrietis, kurš ņem bērna kopšanas atvaļinājumu, arī ir nedabisks nenormālais?:-)
MissMia, pavisam vienkārši, vīrietis un sieviete nav vienādi, nav vienādi domājoši utt, nu nav un viss. Punkts.

Šīs tā sauktās "atšķirības" starp vīrieti un sievieti pārsvarā ir tikai vecāku un sabiedrības ieaudzinātas. Ja no agras bērnības vienam dzimumam rotaļām dod lelles un otram - traktorus, kā arī vienam ļauj raudāt un otram nē, tad nav brīnums, ka rodas atšķirības.
28.09.2018 15:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, neiedalu profesijas pēc dzimumiem. To gan dari Tu, un tas ir aizvainojoši un diskriminējoši.
Tāpat Tev ir nejēdzīgs niķis uzskatus un domas dalīt pa dzimumiem, un tas aizvainojoši un diskriminējoši.
Vēl arī dzīvesstila lomas Tu sadali pa dzimumiem, kas arī ir aizvainojoši un diskriminējoši.
Tu ar tādu dzīves uztveri, kas aizvaino un diskriminē ļaudis, sadalot tos pa kastītēm un kabinot klāt birkas, lepojies?
.
Dārta, Tava normālā un dabiskā lietu kārtība ir aizvainojoša un diskriminējoša.
28.09.2018 15:32 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Vai vīrietis, kurš ņem bērna kopšanas atvaļinājumu, arī ir nedabisks nenormālais?

Atkal jau tiek salīdzinātas pilnīgi nesalīdzināmas lietas, te nav runa par SAVU bērnu, bet gan par svešu, ko vīrietis labrātīgi izvēlas pieskatīt.
Ak nerātnā, vispār ir kaut kas NEdiskriminējoš, ko es daru? :D Laikam jau arī ir diskriminējoši tas, ka es vispār eksistēju kā tā.
28.09.2018 15:38 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Savam bērnam slims vīrietis nevar nodarīt pāri?
28.09.2018 15:41 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Mani interesē, kā tradicionāļi iedomājas Latvijas nākotni. Pieņemsim, ka sievietes sāk masveidā pamest privāto sektoru un vadošus amatus, lai rūpētos par ģimeni un strādātu 'sieviešu' darbos. Latvijā jau šobrīd ir ievērojams darba spēka trūkums, bet samazināsim darbinieku skaitu vēl par vairākiem desmitiem procentu. 10, 20, 30%. Pārkvalificēsim visas inženieres, it speciālistes utt. par skolotājām, medmāsām, publiskā sektora ierēdnēm, lai katram pie varas esošam deputātam ar IQ90 ir sekretāre-kafijas uzvārītāja ar IQ120. Tā vietā, lai viņas piedalās ražošanā un paaugstina valsts GDP, labāk maksāsim masām sieviešu algas no valsts budžeta. Un tad paskatīsimies, kādās piena upēs peldēsimies pēc gadiem 20-30, akūta darba spēka trūkuma apstākļos, lielam skaitam kompāniju aizveroties vai Latviju pametot, nodokļiem pieaugot vēl vairākkārtīgi, jo daudz lielākam skaitam sieviešu 'sieviešu' darbos vajag algas. Rīga jau tagad ir graustu pilsēta, bet noteikti varam visu Latviju padarīt par Eiropas Detroitu. Tradicionālās vērtības, kas šeit tiek aizstāvētas, droši vien ir bads, nabadzība un iespējami drīza nāve.
28.09.2018 15:42 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Varu iedomāties tikai divus iemeslus, kāpēc vīrietis ņem BKA - 1) noformē uz vīrieti, lai var saņemt vairāk naudas, jo viņam alga ir lielāka, bet faktiski turpina strādāt un par bērnu rūpējas sieviete 2) sieviete ir valsts prezidente, ministre vai tamlīdzīgi, kur izkrišana no aprites būtu karjeras gals un sievietei tas ir ļoti svarīgi. Vīrietis ņem BKA un rūpējas par bērnu, ja viņam karjera nav svarīga. Bet vispār man zināmos gadījumos, kur sievietes ir karjeristes, tad viņas ņem BKA, pirmos mēnešus pavada ar bērnu, bet pēc tam atsāk strādāt un ņem aukli, vīrietis turpina strādāt.
Tā, ka parastā ģimenē, kur sieviete strādā parastu darbu un neaug karjerā gaismas ātrumā, ņem un reāli sēž BKA vīrietis, man tas nešķiet dabiski, normāli. Es nevarētu saprast šāda vīrieša motivāciju.
Protams, katram savs, es savas domas izsaku dažādībai, lai nevalda uzskats, ka visas sievietes uzskata vīriešus par sieviešu nīdējiem.
28.09.2018 15:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vot, to gan gribētu zināt, kura no šai tēmā komentējošām sieviešu dzimuma personām uzskata 'vīriešus par sieviešu nīdējiem'.
Kur ir tas astotais pasaules brīnums, m?
28.09.2018 15:56 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nu, es varu iedomāties vēl kādu iemeslu - vīrietis grib pavadīt laiku ar savu bērnu, bet sieviete komfortablāk jūtas darbā, nevis ar zīdaini. Zinu divus tādus gadījumus, vīriešiem ir svarīga gan viņu karjera, gan ģimene.
Cilvēki ir dažādi, ne visiem pasaule ir sadalīta stereotipiskos (arhaiskos, I might add) vīriešu un sieviešu sektoros:-)
Personīgi man šķiet dabiski, ka cilvēks ir cilvēks, nevis definē sevi sabiedrībā pēc apakšbikšu satura. Man nav nekādu pretenziju pret vīriešiem auklēm un manikīriem, sievietēm metinātājām un elektriķēm - man šķiet dabiski, ka cilvēkam ir brīva izvēle darīt to, ko viņš vēlas, netiekot par to nosodītam.
Un tām, kuras tā aizstāv dzimumu atšķirības - priecājieties, ka esat ieguvušas tiesības mācīties, strādāt, iesaistīties politikā un skaļi izteikt savu viedokli. Ja mūsu priekšteces domātu tāpat kā jūs, sieviete joprojām būtu otrās šķiras cilvēks ar vaislas funkciju.
28.09.2018 16:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits