Dzīve bez izklaides, atpūtas

 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Sveiki visiem, šajā drēgnajā sestdienas rītā! :)
Gribēju padalīties ar savu situāciju , dzirdēt viedokļus kā situācija izskatās no malas.
Es ar savu vīru esam kopā mazliet vairāk kā 6 gadus un precēti esam 4 gadus :)
Vīrs no praktiskā viedokļa ir zelta gabaliņš un es varu dzīvot kā niere taukos, jo zinu, ka mašīnā varu sēsties un braukt nedomājot par to vai pietiekami degviela, vai tehniskā kārtībā :)
Ikdienā strādājam kopā, sēžam vienā kabinetā.
Šobrīd notiek kapitālais remonts dzīvoklī (sienu pārbūve, logu maiņa utt), vīrs dara visu pats un tā jau dzīvojam 9mēnešus un gan jau vēl gadu dzīvosim :D viss iet ļoti lēnu uz priekšu, jo visu dara viens un atvaļinājumā viņu nelaiž. Bet ne par to ir stāsts :)
Mans vīrs necieš svētkus, izklaides. Mēs kopā nekur neejam, NEKUR neskaitot veikalu. Bet tai pat laikā man neko neliedz varu doties, kur vien vēlos.
Pēdējos mēnešus ir ļoti grūti emocionāli, jo kā jau rakstīju no vienas puses ir zelta gabaliņš, bet no otras puses mūsu kopdzīvē iztrūkst tik būtiskas sastāvdaļas- kā dzīves baudīšana.
Vīrs nav runātājs, bet uz maniem jautājumiem kāpēc neko negrib, vienmēr atbild- vienkārši NEGRIBU un viss.
Un kad iedomājos, ka gribētu citādu dzīvi, jo sajūta, ka nedzīvoju savu dzīvi, bet vienkārši eksistēju, tad liekas diezgan būtu muļķīgi paziņot mēs šķiramies, jo mūsu dzīvē nav izklaides.
Kā jums no malas liekas, ja no praktiskās puses ir viss ok, arī emocijas ir, bet nav dzīves baudīšanas kopā, k ir grūti pieņemt ir iemesls šķirties? vai arī man jāiemācās pieņemt dzīves situāciju?
Lai izprastu sevi un savas emocijas biju domājusi aiziet pie psihoterapeita, kas varbūt palīdzētu tikt skaidrībā pašai ar sevi, bet bailes iztērēt naudu un uzrauties uz tāda, kam tikai interesē nauda un sāktu man teikt vispārīgas lietas. Varbūt varat kādu ieteikt ar ko esat saskārušās?
25.08.2018 11:48 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu bet ko Tu gribeeji? Ka Tev iesaka augstaako diplomaatiju, kaa pierunaat viira kungu rokrokaa iet saulrietaa luukoties :-D Tas, ka dziivoklis pirkts kopaa, bet shis pienjem gala leemumumus vispaar kronis visam. Saprastu, ja shis par savu naudu visu buutu pircis :-D Par nieri taukos veel vareetu piiksteet, ja Tu par savu algu sev luupukraasas pirktu un vispaar nemaisiitos nekaados maksaajumos, apmetumos, paikas pirkshanaas :-D:-D:-D Te straadaa, visaa piedalaas, plus veel paiku peerk un gatavo :-D Pilnigi taaaaaada niere taukos :-D:-D:-D
P.S. Normaala firma logus pa vienu dienu saliktu, durvis taapat, sienas bik ilgaak butu, ar naudu un normaaliem meistariem viss butu meenesha laikaa gatavs. Tas viirs vispaar ir straadaajis stoikaa iekshdarbos? Licis logus, jaucis sienas, buuveejis sienas un visu peec tam paareejo smalko fignju? Ja shis ieprieksh nav nopietni straadaajis pie iekshdarbiem, tikai kaut ko pienesis vai, veel labaak, youtubes video un graamataas skataas, tad rezultaats noteikti buus satriecoshs, ka tik pats beigaas par idiotu nepaliek.
25.08.2018 13:46 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Tas, ko tas vīrs dara ir daudz, un tas ir labi, ka spēj to labo ieraudzīt, jo galu galā neko nevajag uzskatīt par pašsaprotamu. Un vēl vairāk nevajag klausīties citu sieviešu stāstos par viņu ideālajiem vīriem un salīdzināt, mēs nekad nevaram zināt, kas aiz visa tā slēpjas, tāpēc lūdzu novērtē savu vīru. Izskatās, ka jums atšķiras uzskati par laika pavadīšanu/intereses/personības, kas nozīmē, ka jāizrunājas. Izklausās, ka varbūt viņš tāds nerunīgs, nu neko, mēģini teikt, kā jūties un atklāti ko gribētu sagaidīt. Ja viņš neakceptē tavas vēlmes/vajadzības, tad ir bēdīgi. Mans draugs mazliet ir līdzīgs. Kas palīdz? Saruna par to, kā jūtos, kas pietrūkst, bez pārmetumiem, un, protams, novērtēju citas labas lietas viņā. Nu reti ir tā, ka absolūti viss otrā apmierina, galvenais, lai normāli varat funkcionēt, samierināties ar neko nevajag, bet meklēt risinājumus un galvenais RUNĀT AR VIŅU!!!!
25.08.2018 14:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vinas vors dara daudz?:-O. Ko tiesi? Autire dara vairak, ari strada, ari remontet dzivoi palidz tikai vel bonusa pwrk est. Gatavo, tira gludina un etc ta ka faktiaki vina ir ta kas dara daudz un vors tiesi otradak
25.08.2018 14:09 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Rīdziniece, ļoti jau tu daudz zini, ko viņas vīrs dara vai nedara. Ja autore teica, ka vīrs ir zelta gabaliņš, tātad dara pietiekami. Ne jau tu tagad uzskaitīsi, kādus mājasdarbus dara un cik godīgi tie sadalīti, un cik katrs daudz iegulda tev PILNĪGI sveši cilvēki, balstoties uz vienu diskusiju. Uzskati katram atšķiras par to, kas vīrietim būtu jādara vai nebūtu. Viss. Tā kā tavas domas ir tikai tavas, tas nenozīmē, ka citiem ir tādas pašas. Mana draudzene uzskata, ka vīrietim būtu jānodrošina absolūti viss, un, ja tas netiek darīts, tad ir tracis. Taču mani krietni atšķiras. Vairāk vajadzētu novērtēt mums apkārtējos cilvēkus un neko neuzskatīt par pašsaprotamu, citi cilvēki mūsu labā dara kaut ko vai palīdz tikai aiz savas brīvas gribas nevis pienākuma, katrs var meklēt tādu partneri kā vēlas, ja jūtas, ka otrs cilvēks nedara pietiekami. Vērts padomāt, kā tavi padomi otru var ietekmēt, nolikt vīrieti, kuru pat nepazīsti, nu bļin, tas mani sadusmo. Jebkurā gadījumā ceru, ka autore kritiski spēj izvērtēt ieteikumus.
25.08.2018 14:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lasu ko saka autore :-P
25.08.2018 14:28 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
viņš varbūt tāpat nogurst (psiholoģiski) no ikdienas, pat ja nav remontu. Cilvēki ir ar dažādām vajadzībām pēc sabiedrības, izklaidēm utt.
Kādi ir Tavi piedāvātie pasākumi, ko atsaka? Varbūt tie ir pārāk ,,sarežģīti'', ar visādu gatavošanos utt.?
25.08.2018 14:38 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Bet vispār par to, ka cits to remontu neuztaisīs kā vajag... Daļēji piekrītu un to vīru saprotu :D Stroikas virtuvi zinu diezgan labi un labu meistaru ir grūti atrast. Pat nopietnās firmās ar šo ir problēmas.
25.08.2018 14:44 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nekas, nekas viņu neinteresē? Tikai mājas un darbs?
Varbūt viņam nepatīk tavi varianti, bet ir kaut kas tāds, kas liktos intersants. Es arī esmu vienpate, un ļoti daudz kādām izkalidēm atsaku, jo tas neinteresē. Varu ļoti ilgi sēdēt mājās, bet tas nenozīmē, ka mani nekas neinteresē. Ir tik daudz veidi kā izklaidēties ārpus mājas. Atroti tikai to, kas patiktu viņam, ne tikai tev.
25.08.2018 14:44 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Un kā ir ar seksu? Vai tas viņu arī neinteresē?
25.08.2018 17:08 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Ir tādi cilvēki, kuriem tiešām nepatīk izklaides ārpus mājām, kuriem tas ir apgrūtinājums. Es tiešām tādus pazīstu. Izklaides ārpus mājas viņiem ir stress, viņi nesaprot, ko vilkt mugurā, kā uzvesties, ēšana sab. ēdināšanā uzdzen paniku (ja nu es saindēšos, ja nu man būs caureja?), un vispār svešā vietā jūtas ne savā ādā - neomulīgi un nekomfortabli. Mājās negrib svētkus, jo tā šķiet: a) bezjēdzīga naudas izmešana (par to takš var jaunu tualetes podu nopirkt!), b) tas saistās ar papildus enerģiju - jāgatavojas, jātaisa ēst, jāizvēlas filma/mūzika, jāmazgā kaudze ar traukiem, ja vēl ciemiņi nāks, tad vispār pasaules gals, jo varbūt kādam kaut kas negaršos vai kāds pamanīs kādu putekļainu plauktu, ko būšu aizmirsis noslaucīt, un vispār, KO PAR MANI PADOMĀS?!
Pati tam neticētu, ja vien vienam manam ģimenes loceklim šādi nebūtu. Tas mans ģimenes loceklis ir vājprātīgā stresā, ja jāaicina ciemiņi vai ja jābrauc kaut kur ciemos. Viņš pēdējo 10 gadu laikā ne reizi nav bijis ekskursijā, ne tuvā, ne tālā.
Risinājums: ej izklaidēties viena vai kopā ar draudzenēm. Domāju, ka Tavs vīrs neapvainosies; viņš jutīsies atvieglots, ka nav jāpiedalās pasākumos, kuri nepatīk.
25.08.2018 17:23 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
DatuSubjekts, juhū nav vienīgais dīvainītis :) paldies, ka padalījies :)
myth , ar to mums viss ok :P
MissMia, nju ja cilvēks neko ārpus mājas negrib, tad tur var debesu kalnus piedāvāt , tāpat neko negribēs
25.08.2018 17:32 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ja pieversamies dzives baudisanas un atputas temai, draudzenei bija lidzigi. Pec gada kopa busanas atklajas, ka virietim neinterese publiski pasakumi un atputa arpus majas - visu laiku bija izlicies, lai iepatiktos un tagad, kad viss jau bija nopietni, vins vairs nevelas neko telot. Ta ka mana draudzene ir sabiedriska, tad attiecibas atri pajuka, jo vina turpinaja viena izklaideties, kamer virietis sedeja majas. Vins nemaz nebija slikts vai dumjsh virietis, bet publiskas vietas vienkarsi nejutas erti.
Manuprat, tev ta iziesana nav nemaz tik svariga, ja spej to paciest tik ilgi. Ja tev sada velme uznak reizi menesi, tad, manuprat, seit var atrast kompromisu un pati vari sarikot kadu izklaidi. Man regulari patik pavadit laiku arpus majam, tapec nedomaju, ka varetu sadzivot ar majas sedetaju, ja mes tiktos tikai velu vakaros vai vienu reizi nedela.
25.08.2018 17:33 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
nju jā, sākumā bija savādāks, bet tad laikam saprata, ka skuķis iemīlējies līdz ausīm un nav ko censties, tāpat nekur nepazudīs.
jāpieņem līdz sirds dziļumiem un jāsaved savas emocijas kārtībā, tad arī spēšu baudīt pati par sevi dzīvi :)
25.08.2018 17:44 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ineteresanti - šajā diskusijā pārmet, ka vīrietis pats remontē mājokli, lai gan bieži vien citās diskusijās līdz ar zemi nolīdzina tos, kuri nekādus remontdarbus neveic. Ilgi, protams, remontē, bet, ja, piemēram, taisa kapitālo remontu, bet cilvēks strādā pilna laika darbu, kā tad lai ātri to paveic.
--
Un kāpēc uzreiz vīrietis ir slikts, ja lielākoties izvēlas, kā tā mājvieta izskatīsies? Varbūt viņam patiešām labāka gaume. Ja visu noteiktu sieva, tad gan jau neteiktu, ka viņa ierobežo vīru.
--
Par tēmu - es neesmu ļoti sabiedriski aktīva, tomēr vīrieti, kurš nekad un neko nevēlas darīt ārpus mājas, nevēlētos. Tikai jautājums - kāpēc pēkšņi tā ir problēma, ja 6 gadus nebija?
25.08.2018 17:48 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
nez , vienā brīdī sāku skatīties kā citi dzīvo un sapratu, ka man tūlīt būs 30, bet dzīvoju kā mucā, kas nekur nav bijusi, neko nav redzējusi.
Ir smagi apzināties, ka pati esmu šo visu pieļāvusi.
Par darbiem, tas ir tas,ko cenšos novērtēt, neskatoties, ka jādzīvo ļoti ierobežotos kvadrātmetros
25.08.2018 17:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja pats esi laimīgs, nav jāskatās, kā dzīvo citi. Ja neesi laimīga, tad kaut kas jāmaina. Kas tieši - tas jāzina pašai.
25.08.2018 17:58 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
iet laiks un mainās dzīves uztvere, prioritātes, tāpēc arī viss ir lielā putrā.
25.08.2018 18:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet palīdzēs jau tikai izrunāšanās ar vīru. Nu, neticu, ka viņš neko nedarīs lietas labā, lai Tu justos labāk.
25.08.2018 18:02 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
pa šiem gadiem esmu mēģinājusi runāt n-tās reizes, kā pret sienu.
25.08.2018 18:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja tā, tad jau laikam tiešām liels egoists, ja nevar kaut dažreiz pārvarēt negribēšanu.
25.08.2018 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits