Uzticība ārstiem

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Labrīt agri no rīta.:-)
Šodien aizdomājos par vienu lietu...Vai Jūs vienmēr uzticaties un ejiet uz visiem izmeklējumiem/dzeriet visas nepieciešamās zāles ko jums ir izrakstijis ģimenes ārsts, pat ja pēc jūsu domām ar to nemaz problēma nav saistīta.?
Jā protams, tagad daudzas teiks ,ka ārstiem vienmēr ir taisnībā, bēt ārsti ir dažādi citi cilvēku praktiski vienmēr uzskatīs par veselu, bet cits pieskaitīt ntās problēmas, pārbaudes, izrakstīs visas iespējamās zāles.u.t.t.
Kā ar Jums ir vai jūs ietu vairākām dārgām pārbaudēm cauri, ja saprastu ka tas jums nu galīgi nav vajadzīgs un nav saistīts ar tā brīža veselības problēmām?
Uzticaties ārstam vai tomēr paši savām sajūtām?
20.08.2018 06:55 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
bet cits pieskaitīt ntās problēmas, pārbaudes, izrakstīs visas iespējamās zāles.u.t.t.
Kā ar Jums ir vai jūs ietu vairākām dārgām pārbaudēm cauri, ja saprastu ka tas jums nu galīgi nav vajadzīgs un nav saistīts ar tā brīža veselības problēmām?
Tas tiek darīts tāpēc, lai no pacienta noslauktu pēc iespējas vairāk naudas. Tādā veidā kolēģi izpalīdz viens otram.
20.08.2018 18:19 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Diemžēl ir traka pieredze ar absolūtu ārstu nekompetenci LV :(
Vienmēr ja jaut mazliet ir aizdomas, ka ārsts kļūdās, jādodas pēc otra un trešā viedokļa un ja nu trūkst speciālistu, tad jādodas pēc viedokļa uz Igauniju, tur medicīna ur pilnīgi citā kvalitātē :)
Gari būtu jāraksta pieredzes stāsts, bet ārsti ļoooti bieži kļūdāa, diemžēl :(
20.08.2018 21:57 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Pie ārsta es eju, kad pats nespēju saprast problēmu un to risinājumu pēc analīzēm un konsultācijas es rupīgi visu izpētu un meklēju cēloņus problēmām. Biežāk izvēlos risināt tieši cēloņus, nevis sekas, tādēļ pat ja zāles nopirktas es tās nedzeru.
Ārsti bieži vien cenšas izrakstīt zāles tik tādēļ, ka zāļu izplatītāji piedāvā dažādus bonusiņus, bet zāļu lietderība bieži ir apšaubāma vai pat kaitnieciska.
20.08.2018 22:17 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ārsti bieži vien cenšas izrakstīt zāles tik tādēļ, ka zāļu izplatītāji piedāvā dažādus bonusiņus, bet zāļu lietderība bieži ir apšaubāma vai pat kaitnieciska.
Tie zāļu ražotāji tiem ārstiem piedāvā tos bonusiņus? Tad jau tā ir kukuļdošana!
21.08.2018 10:22 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ārstiem uzticos, savai ģimenes ārstei pat ar saaukstēšanos neuzticos. Mana ģimenes ārste pārāk brīvi izraksta antibiotikas un pie katras vizītes mēģina iesmērēt kaut kādus uztura bagātinātājus, vitamīnus vai ko tur vēl, ko viņa pati izplata. Nosūtījumus uz analīzēm, izmeklējumiem un citiem speciālistiem brīvi dabū ja pajautā, pati nekad nepiedāvās, pat ja tas ir acīmredzami nepieciešams.
Ar citiem ārstiem nav bijušas nekādas problēmas un nav bijuši iemesli neuzticēties.
21.08.2018 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits