Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnu nams

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Sveikas!
Jau vairākus gadus esmu domājusi par iespēju kļūt par brīvprātīgo kādā no Rīgas bērnunamiem.
Vai kādai ir pieredze? Saprotams, ka tas ir emocionāli smagi, var nakties piedzīvot nepatīkamas situācijas un galu galā atteikties no savas izvēles. Bet esmu pozitīvi noskaņota un apņēmības pilna.
Tikai vai bērnu nama bērniem ir vajadzīgs vienkārši laiks, ko varu viņiem veltīt? Esmu gatava spēlēties, sarunāties, doties pastaigās, ja paveiksies, tad kļūt par draugu, uzticības personu. Vai arī brīvprātīgais darbs paredz tikai tiešu iesaistīšanos personāla darba pienākumu veikšanā? Es īsti nebūtu gatava kopt un auklēt zīdainīšus, taču ar pastāvīgiem bērniņiem gan varētu
04.08.2018 13:52 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
spēlēties un emocionāli atbalstīt, cik nu to spētu.
04.08.2018 13:54 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Kādu laiku atpakaļ varēja pieteikties uz brīvprātīgo apmācību tieši bērnu nama bērniem. Ja nemaldos, tad kursus izgāja diezgan liels skaits, bet beigās reāli darboties sāka tikai nedaudzi. Pameklē netā info.
04.08.2018 13:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Netā ir sausa vai novecojusi informācija. Meklēju pieredzes stāstus, ieteikumus. Var arī pm.
04.08.2018 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits