Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai gatavojat?

 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Sveikas, :-)
Cik daudz no Jums gatavo (ar zināmu regularitāti)?
Vai ir arī dāmas, kas negatavo un, kā tiekat pie vakariņām? Pasūtat vai pērkat? Šei es domāju arī par gadījumam, kad nepieciešams pabarot vīrieti, bet negatavojat :-D
15.07.2018 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Pārslas un augu "piens" un kādas mazītes.:-D Ciest nevaru gatavot.:-D Ja ietājas tāds brīnums, tad kaut ko super vienkāršu un tā lai ir uz divām dienām stabili.:-D
19.07.2018 16:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pārsvarā gatavoju es. Ja kādreiz uznāk slinkums - tā nevienam nav traģēdija. Paēdam ārpus mājas, pasūtam ēdienu uz mājām vai vīrs kaut ko pagatavo.
16.07.2018 21:23 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es sāku gatavot ap 25 gadiem, kad radās interese. Nekāda traģēdija. Kā mana māte teica - vajadzēs, iemācīsies :-D.
16.07.2018 21:19 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ā, nu palasīju, ka citas te piemin palīdzēšanas.
Palīdzēt es arī ik pa laikam palīdzu, bet šādu asistēšanu nesaucu par ēst gatavošanu :D
16.07.2018 19:20 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Fiestar, žēl, jā, bet viņš daudz ko citu man iemācīja. Nevar visu gribēt. :P Kā jau teicu, man vienmēr veicies atrast vīriešus, kuriem tiešām gan patīk, gan sanāk labi gatavot, tā kā ikdienā neizjūtu nekādu trūkumu. Gan jau, kad būs bērns, tad kaut kā iemanīšos gatavot.
16.07.2018 19:17 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
ērnībā neviens nemācīja, ģimenē vairāk un garšīgāk gatavo tēvs, nevis mamma. Nav bijusi nekad vajadzība gatavot.
Žēl, ka tēvs Tevi kā bērnu neiesaistīja ēst gatavošanā. Iemācītos daudz ko noderīgu + bonding time with daddy :D
16.07.2018 19:14 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Esmu vecmodīga, aizspriedumaina, bet nesaprotu kā sieviete var neprast gatavot ēst, nu kā?

Varu atbildēt. Bērnībā neviens nemācīja, ģimenē vairāk un garšīgāk gatavo tēvs, nevis mamma. Nav bijusi nekad vajadzība gatavot. Tad, kad dzīvoju viena, ēdu kaut ko, kas neprasa sarežģītu gatavošanu. Pāris reizes es mēģināju kaut ko sarežğītāku, bet ir divi scenāriji 1) man pat 20min šķiet pārāk ilgi ēst gatavošanai, es pa to laiku vienkārši pārgribu ēst. Es neredzu jēgu šādai laika tērēšanai, man tas nesagādā baudu, bet raizes. Labāk kaut ko ātri uzkost un miers 2) gala rezultāts sanāk ne tāds, kādu es gribētu, man negaršo, es neēdu - - > abos gadījumos vai nu neko neapēdu vai kaut ko maz, pārējais nonāk pie pagalma kaķiem vai miskastē.
Tā kā jā, es apbrīnoju tos cilvēkus, kuriem PATĪK gatavot.
Protams, ja vīrietis mani uzturētu, tad pieliktu pūles un censtos, kamēr sanāktu. Pašlaik neesmu uzturama, turklāt daru citus mājas darbus.
16.07.2018 19:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man atkal liekas smieklīgi, vakariņu tēmā tik pilns ar komentāriem,bet te izrādās,ka daudzas negatavo

kas tur smieklīgs?
Tiešām paskaties, kuras personas aktīvi tur padalās ar receptēm.
Un pieļauju, ka tur kaut ko ieposto arī tās, kuras pašas negatavo. Man vīrs vienmēr ir prasījis ko vēlos vakariņās un diez gan bieži man bija jāizdomā, jo gatavošana viņam nebija problēma, bet KO TIEŠI pagatavot gan :-D tad nu pietiekami bieži man nācās izdomāt ko gribētu un arī recepti kādu atrast.
16.07.2018 14:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Līdz aptuveni 24+ gadiem negatavoju vispār. Vienmēr gatavoja vīrs (es palīdzēju griezt produktus, bet to pie gatavošanas īsti neskaitu), bet dienās, kad vīrs pārradās mājās vēlāk - iegāju piemājas Lidiņā un paņēmu no turienes vai pasūtīju internetā kādā citā vietā.
Negatavoju, jo negribējās, nepatika un neredzēju ne jēgu, ne vajadzību darīt to, ko negribu.
Ap 25 sāka parādīties interese arī pašai kaut ko pačubināties, tad nu reizi nedēļā iepriecināju vīru ar kādu elementāru ēdienu :-D
Tagad gatavoju aptuveni 2xnedēļā (neko wow, vienkāršus pamatēdienus), kad vīrs atnāk mājās vēlāk. "Parastajās dienās" (kad viņš mājās ātrāk vai abi vienlaicīgi) gatavo viņš un es tikai asistēju produktu griešanā. Brīvdienās brokastis parasti uz maiņām, bet par pusdienām/vakariņām atbildīgs arī ir viņš.
16.07.2018 14:11 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Man atkal liekas smieklīgi, vakariņu tēmā tik pilns ar komentāriem,bet te izrādās,ka daudzas negatavo
Bet te jau arī var redzēt, ka komentētāji citi šeit un nekā tajā diskusijā.
>>
Diez kāpēc Viedā Minka nekomentē neko šajā tēmā, jo te iepriekšējā tēmā zīmēja tādu zīmējumu, ka vairums LV vīriešu neko nemāk izdarīt mājās un nomirtu badu, ja nebūtu sievas pie sāniem. Šī diskusija kaut kā iet pretrunā, jo daudzām meitenēm mājās puišiem patīk kaut ko gatavot.
>>
Man personīgi arī patīk taisīt ēst un to daru, ja pats varu aiziet uz veikalu nopirkt precīzi to, ko vajag. Nevaru veikalā ieiet un nopirkt X Y Z produktus un tad nedēļu no viņiem dzīvot. Izdomāju - šodien karbonāde - nopērku vajadzīgo; rīt makaroni ar gaļu - eju nākamajā dienā uz veikalu. Dīvaini tādā ziņā :D
16.07.2018 13:40 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man atkal liekas smieklīgi, vakariņu tēmā tik pilns ar komentāriem,bet te izrādās,ka daudzas negatavo:-D:-D:-D
16.07.2018 13:31 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Gatavoju pāris reizes nedēļā, ja vīra nav tad negatavoju vispār, tikai bērnam kaut ko. Būtībā gatavoju tikai vīra dēļ :D galīgi man nepatīk stāvēt pie plīts. Vīrs to dara ļoti reti pēdējā laikā, bet viņam tāds darbs ka nav tam laika, ja kādreiz parādās brīvs brīdis tad virtuvē viņš to brīvo laiku nepavadīs :D
Man interesanti kā dažas te pārtiek tikai no augļiem vai salātiem? Tas ir kā..jūs visu dienu graužat ābolus vīnogas pusdienās un tad burkānu un salātlapas vakariņās? Siltu ēdienu ēdat uz svētkiem? :D
16.07.2018 13:00 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ikdiena gatavojam kopa, t.i., draugs gatavo, kamer es sniedzu savu kompaniju un moralo atbalsu. :D Bet loti biezi ari dodamies uz restoraniem vai pasutam edienu (pedeja laika esmu atklajusi veseligu salatu baru, kur pats var savienot velamas sastavdalas). Ik pa laikam ari majas nododamies ipasam virtuves izvirtibam, tad gan es labprat iesaistos un pat so to iemacos no drauga.
Gatavot maku, bet ka vispar var vertet sievieti (ari virieti, protams) pec gatavosanas spejam?
16.07.2018 12:32 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Kad vīrs ir mājās, tad gatavo viņš vai mēs kopā. Man patīk gatavot, kad man pašai ir iedvesma un gribas to darīt, jo principā es varētu izdzīvot bez baigās gatavošanas. Bet gatavoju labi :D
Bērniem, protams, gatavoju, bet tas ir cits stāsts.
16.07.2018 12:28 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es neesmu sajūsmā par gatavošanu, bet gatavoju. Gatavoju gan parasti tikai vakariņas, un brokastis vīram līdzi uz darbu iepriekšējā vakarā. Un gatavoju arī lielākoties tikai tāpēc, ka vīrs ir, jo tad vismaz ir prieks gatavot. Kad viņš komandējumos, pārtieku no salātiem un pavisam vienkāršiem ēdieniem.
Vīrs gan neprot gatavot, 1x palūdzu, lai pagatavo vakariņas, jo pati tikai vakarā atgriezos mājās no slimnīcas. Viņš izvārīja vārītas olas. Ar maizi. :-D:-D:-D Toties māju kārto un tīra viņš daudz vairāk nekā es, tad nu nesūdzos, ka man jāgatavo. :-)
16.07.2018 11:52 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Gatavoju daudz, minimums 1xdienā, bet pārsvarā biežāk. Gatavoju mums abiem, bērnam, sunim..visiem gatavoju. :-D Bet, kad negribas, tad tā nav nekāda problēma - ēdam ārpus mājas. Ir gadījies, kad iesāku ko taisīt, bet notiek kaut kas, kā dēļ nevaru pabeigt, vīrs turpina bez nekādām problēmām. Ja man tik ļoti nepatiktu gatavot, domāju, ka mēs kaut kā uz maiņām to darītu. :-)
16.07.2018 11:09 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Gatavoju regulāri, vairākām personām, reizi divās/trīs dienās. Patikšana 50/50 kā kuro reizi;-);-)
16.07.2018 11:09 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ir pāris firmas ēdieni, ko gatavo tikai vīrs, bet pārsvara gatavoju es. Vidēji 3-5x nedēļā. Bieži gatavoju vairakām dienām.
Nez, baigo kaifu no tā neķeru, man tā vienkārši liekas kā ikdienas rutīna nevis hobijs. Kaut gan nav arī tā, ka nepatīk. Bet tā kā bieži gatavoju multikatlā vai krāsnī, tad mierīgi to apvienoju ar filmām vai grāmatām un nepavadu pie plīts nez cik stundas.
16.07.2018 10:48 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Gatavojam ar vīrieti pamīšus tikai vakariņas, taču uz ēšanu sevišķi neiespringstam. Cenšamies savārīt zupas vai kādu citu ēdienu uz 2-3 dienām.
16.07.2018 10:38 |
 
Reitings 140
Reģ: 25.05.2017
Vīrs gatavo. (l) Es protu gatavot un šad tad pārsteidzu viņu ar ko garšīgu, bet viņš vienmēr ir gatavojis, tas ir viņa relaksācijas laiks. Man savukārt virtuvē pavadītais laiks neliekas relaksējošs. Bet es viņam palīdzu ar virtuves tīrīšanu pēc gatavošanas.
16.07.2018 10:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits