Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu stāvoklī no vīrieša ko nemīlu..

 
Reitings 8
Reģ: 07.05.2018
Sveiki, man ir radusies situācija kurā esmu ļoti nelaimīga! Vēlētos uzklausīt svešu cilvēku viedokli. Esmu kopā ar vīrieti 4 mēnešus bet esmu palikusi stāvoklī 9 nedēļā. Atrodos Uk, pirms divām nedēļām biju aizbraukusi uz Lv un satiku savu bijušo ar kuru kopā bijām 6 gadus, diemžēl pie bērniņa netikām, bija mums daudz nesaprašanās, taču beidzot visu izrunājām. Atbraucot atpakaļ Saprotu cik bijušo puisi ļoti mīlu, un esošo nekādi nespēju mīlēt. Esot stāvoklī neesmu laimīga, vēlos veikt abortu, pat tik daudz interneta lasijusi esmu par spontāna aborta izsaukšanu mājas apstākļos. Nevēlos atgriezties lv bet vēlos atjaunot attiecības ar bijušo, nevēlos bērnu no cilvēka kuru nemīlu..zinu kad pareizāk būtu palikt kopā ar esošo- viņš ir tik labs cilvēks,
07.05.2018 16:03 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ziņas tante- elementāri, kopā lētāk.
10.05.2018 10:20 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kas tā par modi - "būt kopā" ar cilvēku, ko nemīli? Te ne pirmā, ne pēdējā tāda uzrodas.
Darbu jūs arī noteikti strādājat, kas jums riebjas, hobiji ar ko nodarbijaties, besī, un ēdiens, ko ēdat - negaršo. Nu kas tas ir? Kāds var man šo fenomenu izskaidrot? (t)
10.05.2018 10:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Par visu paareejo te vareetu gari un plashi diskuteet un taa, bet, ja pieaugusi sieviete apsver ideju aborteeties maajas apstaakljos, tad es varu parakstiities zem katra Peekaboo1 iekomenteetaa vaarda.
09.05.2018 14:46 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man vienīgais visneloģiskāk šajā stāstā liekas tas, ka autore ļoti centās tikt pie bērniņa, ārsti dod vājas izredzes palikt stāvoklī, bet tagad kad beidzot ir iestājusies grūtniecība, tad jau skriešus pēc aborta..

ir sievietes, kuras nevēlas kļūt par mātēm par katru cenu, lai tikai ir bērns. Citām vēlme pēc bērna parādās tikai, kad tiek satikts konkrētais vīrietis. Un turklāt viņa bērnu gribēja no ex, nevis no šī vīrieša.
Es pareizi sapratu, Tu bērnu par “kurkuli” sauc ?

kad nav vairs pie kā piesieties :-D
09.05.2018 14:33 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es pieņemu ka esi no tām lauķēm, kas uz uk brauc sēnes lasīt un ar smadzenēm nedraudzējas. Savādāk šo sviestu grūti izskaidrot...
08.05.2018 09:39 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
What did I just read. Aborts mājas apstākļos... kur prāts.
Tik daudz jau nu var paprasīt ja ne esošajam vai ex'im, tad kaut attāliem paziņām . ja pati nevar sagrabināt UK dzīvojot.
08.05.2018 01:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neesi neapdomīga. Esošais vīrietis ir labs kā partneris un kā tēvs būtu. Patiesībā nekādu iepriekšējo vīrieti tu nemīli, tev izliekas, jo ekšens un baltie solījumi, kas tici vai nē, tā arī izplēnēs, jo netika realizēti jau tad, kad bijāt kopā iepriekš. Vienreiz izšķirties jums jau nebija problēmu. Strīdēties arī nē. Cilvēks vienkārši izmisis un kad viņam pāries gribēšana, tā arī paliksi jebkurā gadījumā zaudētājos: Ar bērnu uz rokām vai bez bērna un bez spējas jebkad tikt pie bērniņa, vai bez bērna, jo ar viņu nesanāks vai šis pārdomās utt. Neizdari lielāko kļūdu, tā laime tikt pie bērna ar tavām veselības likstām vairs var arī nekad dzīvē nebūt. Kas zina, vai vispār mākslīgi pat būtu iespējams. Un ja mājās kaut ko stulbu sāksi darīt, jo domāsi, ka sanāks aborts, tad pati vari aiziet bojā, un ja vēl ar ātriem aizraut paspēs uz slimnīcu un nekādas vēl briesmīgākas sekas uz tavu jau ne visai labo ginekoloģisko stāvokli nepaliks, tad paveiksies.
07.05.2018 20:08 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bet tā - bērni, protams, ir rotaļļietas. tiek radīta persona, kam būs jādzīvo šai pasaulē, nevis kaut kāda bezpersoniska atvase, kas padsmit gadus iejūsminās vecākus/māti vienu.
07.05.2018 20:01 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Santa, ja Tev ir konstatēta neauglība (necaurlaidīgi olvadi), tad tas, ka esi palikusi stāvoklī, ir liels brīnums! To taču Tu apzinies, vai ne? Ja tagad uztaisīsi abortu, otra iespēja var tā arī nekad nepienākt. Tam, protams, nav jābūt kā izšķirošajam argumentam PAR/PRET aborta izvēli, taču ir vērts to kārtīgi apdomāt.
07.05.2018 19:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tikai par to abortu taisīšanu mājas apstākļos pakomentēšu. Aborta izsaukšana mājas apstākļos, tas ir izsaukt sev stipru noasiņošanu, stiprāku, kā mēnešreizes. No tā mirušo skaits ir gana liels, lai ideju atmestu jau saknē, neatkarīgi no tā, kāda metode ir ienākusi prātā tās asiņošanas izsaukšanai.
07.05.2018 19:17 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Es pareizi sapratu, Tu bērnu par “kurkuli” sauc ? :-|
07.05.2018 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
olvadu necaurlaidība, operācija... cik gadus neesi varējusi palikt stāvoklī? tie vīrieši var pazust tikpat ātri kā uzrasties, bet apdomā labi- ja nu šis mazulis ir vienīgais, pie kura tev ir dota iespēja tikt?
07.05.2018 18:34 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Par mīlas lietām vienalga, bet pakomentēšu medicīniski.
Ir tāds neauglības veids kā pāra neauglība. Ir pāri, kuri nevar radīt kopējus pēcnācējus. Ir dažādi skaidrojumi, viens no tiem, ka sievietes imūnsistēma reaģē uz konkrētā vīrieša spermu. Ja 6 gadu laikā ar vienu partneri nav iestājusies grūtniecība un ar citu- 2 mēnešu laikā, es teiktu, ka ir ārkārtīgi liela varbūtība, ka tev ar bijušo ir pāra nesaderība. Tas nozīmē, ka atjaunojot attiecības, ir liela varbūtība, ka bērnu jums nebūs. Vismaz ne dabiskā ceļā.
Otra lieta-praktiskā dzīve. Ja jūs 6 (!) gadu laikā, būdami bez bērniem, plēsāties kā suns ar kaķi, bērns jūsu savienību izjauks, jo klāt nāks nogurums, negulētas naktis, finanšu samazinājums, vēlāk- bērna niķi, utt. Viņš apsolīja mainīties, jo mīl tevi. Bet ar mīlestību ir par maz, lai mainītos. Ja jūs aizietu pie psihoterapeita uz pāru konsultāciju, jums pastāstītu, ka jūsu jūtas balstās uz atkarību no drāmas, t.i., konflikta gadījumā izdalās adrenalīns. Adrenalīns izraisa atkarību- bet smadzenes ir slinkas- zinot, kur to var dabūt (konfliktā), tās dara visu, lai to dabūtu (provocē konfliktu). Tāpēc ideālais bērna tev tev nerauj jumtu nost.
Ņemot vērā iepriekš minēto, ja bērna tēvs ir nopietns, atbildīgs tevi precēt gribošs cilvēks, izvēlies viņu un atrodi hobiju vai nodarbi, kur gūt adrenalīnu. Ilgtermiņā tev būs žēl pazaudēt tagadējo draugu, ne bijušo.
07.05.2018 18:25 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man vienīgais visneloģiskāk šajā stāstā liekas tas, ka autore ļoti centās tikt pie bērniņa, ārsti dod vājas izredzes palikt stāvoklī, bet tagad kad beidzot ir iestājusies grūtniecība, tad jau skriešus pēc aborta... Nu ok, nav tavs sapņu princis tomēr, bet nu kā ir tā ir.
07.05.2018 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Kas vainas abortam? Mūsdienās jau nav tākā padomju laikos, viss notiek profesionāli un droši.
07.05.2018 18:03 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Santa Santa Santa, kur ekša labo mīlas darbu saraksts? Kaut niecīga daļa no tā, kas iekrājušies pa 6 gadiem.
.
Līdz šim te tikai bērniņa tēvam ir čupa ar mīlestības pilniem labajiem darbiem - un tie paši tikai 4 mēnešu laikā.
07.05.2018 18:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Izklausās haotiski un parasti šāds gadījumos būtu labi nesasteigt lēmumu, tomēr, tajā pašā laikā, ja esi stāvoklī, kaut kāds laika limits jau arī jāuztsāda, īpaši jau, ja domā par abortu. Varbūt pamēģini nefokusēties uz vīriešiem kādu laiciņu, bet uz lēmumu par to, vai veiksi abortu vai nē, jo šis ir lēmums, kura sekas (abos gadījumos) uzņemsies Tu, neviens cits? Tas, ka apsver pati veikt abortu mājās, man personīgi izklausās galīgi, maigi sakot, nestabili, līdz ar to gribas atgādināt, ka, ja Tu bērnu saglabāsi, atceries, ka viņš pie Tavām mīlas peripētijām vainīgs nebūs un ir pelnījis kārtīgu, atbildīgu un mīlošu audzināšanu. Iespējams, Tu vienkārši īslaicīgi dramatizē situāciju, un man no malas izklausās trakāk nekā ir. Jebkurā gadījumā, abortu var veikt pie ārsta.
07.05.2018 17:57 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
vai arī ex sapratīs, ka nav tas ko gribējis un pasūtīs tevi 3 mājas tālāk ar visu bērnu

Mhm... ++
Un kas tad viņam? Bērns jau nav viņa.
07.05.2018 17:55 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nevarētu būt,ka,tas ir vienkārši mirkļa vājums, atmiņas,nu uztaisīsi abortu, pametīsi esošo un pēc dažiem mēnešiem sapratīsi,ka ex nav mainījies un paliksi pie sasistas siles

+1
vai arī ex sapratīs, ka nav tas ko gribējis un pasūtīs tevi 3 mājas tālāk ar visu bērnu
07.05.2018 17:46 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
domāt vajag pirms, nevis pēc.
07.05.2018 17:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits