Stambulas konvencija

 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Šķiet ļoti interesanti dzirdēt cosmo.lv portālā esošo sieviešu viedokli par Stambulas konvenciju. Nebiju redzējis diskusiju par šo tēmu, bet pat tik īsā brīdī sāku manīt jaunu trendu "vardarbība" un "emocionālā vardarbība".
27.04.2018 12:26 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Dažiem te ir izteiktas bailes no gejiem. Turklāt iedomātas, baidās tie, kuri par homoseksualitāti neko nezin, tikai tik cik pašu iedomu augļus un fantāzijas sagrābstījuši. Par cilvēktiesībām arī neko nav dzirdējuši. Izrādās, ja esi par vienādām tiesībām visiem, tad esi homoseksuāls. :)

Tiem, kas nav lietas kursa, kas ir homoseksualisms...Homoseksualisms ir invaliditate. Vai visi zina, ka ir jaizturas pret invalidiem?
30.04.2018 15:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vai homosexuāļiem kāds ierobežo viņu tiesības? Un, ja jā, tad - kādas? Katrā ziņā skaidrs, ka visu, kas nav nekaunīgi, tiesības bija, ir un vienmēr būs ierobežotas.
30.04.2018 15:10 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Homoseksuālisms nav invaliditāte. Un pat ja būtu, tavuprāt, kā ir jāizturas pret invalīdiem?
30.04.2018 15:12 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tiem, kas nav lietas kursa, kas ir homoseksualisms...Homoseksualisms ir invaliditate. Vai visi zina, ka ir jaizturas pret invalidiem?

Invaliditāte ir darbspēju zudums vai cilvēka funkcionalitātes ierobežojumi. Homoseksuālistiem ir darba spēju ierobežojumi ?
Tik pat labi var teikt ka kreiļi ir invalīdi.
30.04.2018 15:14 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja homoseksuālisms ir invaliditāte un gājiens praidā ir līdzvērtīgs gājienam uz Aglonu, tad kristieši arī ir invalīdi? Un mani arī interesē, kā ir jāizturas pret invalīdiem?
Visas šīs diskusijas par un ap citādo, greizie uzskati ir tāda trekna paraugstunda, kāpēc Latvijai būtu nepieciešama šī konvencija un citās ES idejas ieklausīties.
30.04.2018 15:22 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Klāt gribēju piebilst, ka arī pret invalīdiem būtu jāizturas ar cieņu.
30.04.2018 15:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai homosexuāļiem kāds ierobežo viņu tiesības? Un, ja jā, tad - kādas? 
skudrulācis tikko šajā diskusijā LGBTQQIP2SAA, kam pieder arī personas ar homoseksualitāti, 'kulturāli' nodēvēja par 'vienu no lielākajām 21. gadsimta plānprātībām' - ar šādu apvainojumu pret LGBTQQIP2SAA Lacēns tādā veidā ir pārkāpis viņu cilvēktiesības.
30.04.2018 15:29 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Homoseksuālisms nav invaliditāte. Un pat ja būtu, tavuprāt, kā ir jāizturas pret invalīdiem?

Ar tadu pasu vienaldzibu, ka tu izturies pret ctiem. Kads vinus var pat milet, jo vini atvieglo konkurenci :)
30.04.2018 15:30 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Kads vinus var pat milet, jo vini atvieglo konkurenci

Tas par gejiem...
30.04.2018 15:32 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kads vinus var pat milet, jo vini atvieglo konkurenci
Tas par gejiem...
Vai tad homosexuāļu vīriešu īpatsvars ir lielāks nekā homosexuāļu sieviešu īpatsvars?
30.04.2018 15:36 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Vai tad homosexuāļu vīriešu īpatsvars ir lielāks nekā homosexuāļu sieviešu īpatsvars?

Mana izpratne viennozimigi, bet ta ir tikai mana izpratne, nevis oficiali dati.
30.04.2018 15:46 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
šejienes formalitāšu aizstāvēm, kā viņas labi iekārtojušās

tā, šejienes formalitāšu aizstāves, kā jūs esat labi iekārtojušās?
30.04.2018 18:18 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Dārta Šajā diskusijā bija kāds, kas pieskaitīja konvneciju pie feminisma nopelna?
Alexxa jau vairākas reizes manu ierakstu pārproti. Esmu par Stambulas konvencijas mērķiem, neesmu par vārdu lietojumam, jo tas norāda uz dziļāku problēmu - identitātes politiku. Bet jā, vieglāk ir pateikt, ka man patīk sist sievietes, nekā atspēkot argumentu, kāpēc nevarēja konvneciju uzrakstīt precīzāk.
Nerātnā Sociālo tīklu izraisīta mentālā slimība nav medicīniski nodibināta diagnoze, lai gan, manuprāt, šādu diagnozi vajadzētu ieviest un sākt ārstēt cilvēkus. Gluži kā saslimšana ar alkoholu, nejau alkohols ir vainīgs, daudzi to māk lietot saprātīgi, vainīga ir slimība - atkarība.
Attiecībā uz cilvēku identitātes zīmēm, uzskatu personas tiesības uz privāto dzīvi par vienu no svarīgākajām tiesībām. Meklē savus domubiedrus un dari ko gribi ar savu ķermeni. Problēmas sāku saskatīt tad, kad viņu tiesības sāk iejaukties faktos un bioloģijā vai MANĀ PRIVĀTĀJĀ DZĪVĒ.
1)Es nevēlos, lai manam bērnam skolā māca, ka dzimums ir mainīgs un Tu vari izvēlēties, kas gribi būt. Bioloģija šādu pieņēmumu neatbalsta. ASV ir gadījumi, kad vecāki tiesā zaudē aizbildnību pār bērnu, jo neatbalsta sava nepilngadīgā bērna vēlmi mainīt dzimumu. Balsot nevar, alkoholu pirkt nevar, bet nogriezt krānu jāļauj, jo tās ir 12 gadīga bērna tiesības? Neviens nekad nav nožēlojis tetovējumu, kas likās diezgan stilīgs 15 gados?
2)Es nevēlos, lai es tieku ierakstīts kriminālsodīto reģistrā, ja es atsakos saukt kādu cilvēku pēc viņa sacerēta vietniekvārda. (Piemēram, Kanādā šis jau ir krimināli pārkāpums). Kāpēc transseksuāļa vai jebkāda cilvēka tiesības ir svarīgākas kā manas tiesības uz vārda brīvību?
Nerātnā, grupējuma nosodīšana ir cilvēktiesību pārkāpums? Es ceru, ka neviens šeit ISIS nenosoda, viņu cilvēktiesības ir aizskartas *sarkasms*. Pateikt kaut ko, kas var aizskart citu ir VĀRDA BRĪVĪBAS pamatā. Ja tu runā par homoseksuāļu atzīšanu, jo viņi ir normāli, tad ko teikt reliģiskam cilvēkam, kas dzīvi dzīvo domājot, ka tas ir grēks? Tu aizskar reliģiskās pārliecības tiesības. Nav iespējams runāt par nopietniem tematiem, nebaidoties kādu aizskart.
Šitādas aplamības runājot, kur mēs tagad atrodamies? Demokrātiskā valstī vai Staļina Krievijā? Cik atceros tur nevarēja runāt par nevēlamiem tematiem.
Mums latviešiem vajadzētu būt spējīgiem saskatīt problēmas, ar kurām "progresīvās" valstis ir saskārušās. Mums nevajadzētu pieļaut tās pašas kļūdas. Žēl, ka ir tādi, kas paskatās uz ASV vai Zviedriju, vai Kanādu un domā, ka tā ir pareizi un progresīvi, tā ir attīstība. Vai paskatās uz ES un domā, mums arī to vajag. :-/
30.04.2018 19:07 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Es nevēlos, lai manam bērnam skolā māca, ka dzimums ir mainīgs un Tu vari izvēlēties, kas gribi būt.

Skolās neko tādu nemāca. Vai nu Tu informāciju smelies kreisajos portālos vai arī fantazē.
Skolās māca, ka, ja Tu jūties kā puisis, bet esi meitene, (vai otrādi), Tev nav jākaunas no savām sajūtām. Par to ir jainformē vecāki vai kāda cita pieaugusi uzticības persona. Māca, ka tā mēdz notikt. Tāpat arī izskaidro, kas ir homoseksualitāte. Līdz ar to pusaudzis, kurš saskarsies ar šādām sajūtām, būs informēts, kas tas ir un līdz ar to nejutīsies galīgi pazaudējies, laimīgs tāpat nebūs, bet vismaz zinās, kas ar viņu notiek un arī apziņa, ka viņa draugi ir izglītoti šajā jautājumā, palīdzēs būs ar draugiem atklātam kas pusaudzim ir svarīgi. Būt vienam un nesaprastam ir grūti. krietni samazināsies apsmiešanas un vardarbības risks. Bet to ko Tu stāsti, ka māca, ka dzimums ir mainīgs, ir pilnīgas muļķības. Bērniem vienkārši izskaidro, kas ir homoseksualitāte utt.
Valstīs, kur bērniem šo māca, homoseksuālu nav vairāk kā Latvijā, toties homofobu ir daudz mazāk, līdz ar to arī vardarbības gan fiziskas, gan emocionālās līmenis ir krietni zemāks.
Ja būtu Tev kaut mazākā sajēga, tad Tu zinātu, ka dzimumu neviens neizvēlas. Vai arī Tu zini, cik gados izvēlējies savu identitāti? Starpcitu, ir interesanta dokumentālā filma par šo tēmu: Dr. Money and the Boy With No Penis.
Filma par puisi, kuram apgraizīšanas laikā, arsta kļūdas dēļ, bērnam tika pilnībā nogriezts dzimumorgāns.
Tika nolemts puiku audzināt kā meiteni, ar ko ārsts arī nodarbojās, jo tāda bija viņa teorija “puiku var izaudzināt par meiteni, ja to dara laikus”. Puika tika pilnībā audzināts kā meitene, arī arsts puiku pastavīgi apstrādāja psiholoģiskā ceļā lai izmainītu viņa puicisko domāšanu... un vai sanaca? Ne! Pusaudzu gados puika (nu jau meitene) jutās nepareizs! Velejas spelet futbolu ar puikām, bet viņu barā nepienema, ģerbās kā puika, vardsakot, par meiteni taa arī netapa. Visa šī idiotisma rezultāts: ap 30 gadu vecumu izdarīja pašnāvību!
Dzimumu nevar pats un neviens cits izmainīt tāpat vien!
30.04.2018 19:57 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
tiesības sāk iejaukties faktos... fakts - pasaulē ir homoseksuāli cilvēki, kam vajag tiesības
30.04.2018 20:11 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Dzimumu nevar pats un neviens cits izmainīt tāpat vien!

Paldies, ka esi manā pusē :-) https://lgbt.foundation/who-we-help/trans-people/non-binary ieskaidro arī viņiem šo, jo šobrīd šie grupējumi cenšas atteikties no zinātniski pierādītas bioloģijas.
><
Prieks, ka esi informēta ko māca sobrīd Latvijas skolās, jo kad es tur mācījos vēl bija 2 dzimumi.
Es LGBT.... grupējumu mērķus un nostāju ieguvu no oficiālās mājas lapas + ieraudzīju viņu patiesās nokrāsas no dažādiem avotiem ārzemēs, piemēram, slaveno Lindsey Shepard gadījumu, kur viņu draudēja atlaist no darba universitātē, jo lekcijā diskutēja vairāku dzimumu vietniekvārda nepieciešamību. Nešaubos, ka Latvijā līdz tam vēl nekas nav nonācis, bet kā jau minēju iepriekš, konvencija ir pirmais solis uz identitātes politiku, mūs sagaida tikai drūmāki laiki.
30.04.2018 20:18 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nevienas vardarbības izraisītais ļaunums nespēj līdzināties ļaunumam, ko nodara stulbums. Vardarbību apspiedīs, bet stulbumu - nekad.
30.04.2018 20:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Fiestar
Atkarība no sociālajiem tīkliem un/vai datora/interneta jau tiek ārstēta tāpat kā atkarība no alko, narko utt.. Un, tāpat kā darbaholismu, šopaholismu, alkoholismu u.c. atkarības, to ārstē tad, ja pacients pats izlemj, ka vēlas no tās tikt vaļā, jo tikai tad tam ir rezultāti, ne tad, kad pie psihoterapeita vai narkologa pacientu ar rīksti, draudiem, glaimiem, uzpirkšanām u.c. ietekmēšanas paņēmieniem slēpti vai atklāti aizdzen vecāki, dzīvesbiedri vai citas 'ieinteresētās' personas.
.
Nezinu par tādu grupējumu LGBTQ vai LGBTTTQQIAA, tāpēc neuzskatu par vajadzīgu mētāties ar apvainojumiem LGBTQ virzienā. Tas taču nav grupējums, bet cilvēki, kas identificē sevi kā neheteroseksuālas personas, un nekā traka vai nosodāma tur nav, ja cilvēkam ir cita seksuāla orientācija vai dzimumidentitāte nekā varētu pieņemt no viņa dzimumpazīmēm.
.
(Kas attiecas uz ISIS uz citiem, kas savācas bariņā, lai ar ieročiem rokā ideoloģisku vai citu 'iemeslu' apžilbināti laupītu, zagtu, slepkavotu vai izvarotu, tad ar lielāko prieku redzu viņus tiesas zālē un pēc tam cietuma kamerā. Tas pats attiecas uz atsevišķām personām, piemēram, nepasen izskanējušo Holivudas kinoproducenta Vainšteina gadījumu.)
.
Es nevēlos, lai manam bērnam skolā māca, ka dzimums ir mainīgs un Tu vari izvēlēties, kas gribi būt. Bioloģija šādu pieņēmumu neatbalsta.
Tu tur vari vēlēties vai nevēlēties - pār sava bērna dzimumu un dzimumidentitāti Tev tāpat nav nekādas varas. Bet vara gan Tev ir pašam pār sevi un savu dzīvi un to, cik emocionāli komfortabli Tavas paša miesa un asinis jūtas Tavā sabiedrībā, neskatoties uz Tavas atvases dzimumu un dzimumidentitāti (vai vēl kaut ko citu), jo Tu viņu pieņem un mīli tādu, kāds viņš ir ieradies šai pasaulē.
.
jebkāda cilvēka tiesības ir svarīgākas kā manas tiesības uz vārda brīvību
Tāpēc ka arī viņam ir tiesības uz vārda un izteiksmes brīvību, ne tikai Tev - demokrātiskā sabiedrībā tas nozīmē, ka Tavas tiesības raidīt nievājošus apzīmējumus (un dūres) transpersonas virzienā tikai tāpēc, ka viņš ir transpersona, beidzas pie viņa acīm un ausīm (un deguna), par ko viņš ir tiesīgs Tevi apsūdzēt cilvēktiesību pārkāpumā (vai atrast krimināllikuma pantu). Savukārt tad, kad kāds perversulis bez Tavas atļaujas čamdīsies gar Tavu krāniņu (vai kā citādi aizskars Tavu cieņu un godu), tad arī pašaizsardzības nolūkos drīkstēsi situācijai atbilstoši aizstāvēties (un lūkot pēc policijas).
.
Nav iespējams runāt par nopietniem tematiem, nebaidoties kādu aizskart.
Un kā vel var. Viss šis mans komentārs tam ir pierādījums - nosodu cilvēka necienīgu rīcību pret citiem cilvēkiem, tai pašā laikā neaizvainojot nevienu sociālo grupu. Pat Tevi nē, jo apspriežu Tavu rakstīto, ne Tevi pašu. Te gan jāpiezīmē, ka neesi raidījis aizskarošas piezīmes manā virzienā, bet ar cieņu pret mani diskutējis par šeit izskanējušajiem jautājumiem. Pretējā gadījumā man, godīgi sakot, būtu krietni cita valoda, ko šai forumā dažs labs jau pabaudījis uz savas ādas.
30.04.2018 20:56 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
o jā, par stulbumu, cietpaurību un taisnvirziena domāšanu pilnībā piekrītu!
arī dzimtbūšana, verdzība un rasu segregācija netika atcelta vienā dienā. oi, iedomājos, kā būtu villojušies tai laikā interneta forumos...
30.04.2018 21:00 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
“At some point in our lifetime, gay marriage won’t be an issue, everyone who stood against this civil right will look as outdated as George Wallace standing on the school steps keeping James Hood from entering the University of Alabama because he was black.”
Pavisam nesen arī laulība starp “balto” un “melno” bija aizliegta un skaitījās kā kas ārprātīgs. Tumsonība, tāpat kā homofobija :)
30.04.2018 21:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits