Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Biroja darbinieces, lūdzu, palīdziet!

 
Reitings 5
Reģ: 16.04.2018
Mīļās meitenes,
lūdzu, palīdziet iegūt bakalaura grādu :)
Ja jūsu darba ikdiena paiet birojā, tad lūgums aizpildīt anketu, kas ir zemāk.
Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 15 min.
Liels paldies ik vienai, kas aizpildīs jau iepriekš! :)
https://goo.gl/forms/8Ai2meAuejB36X4Y2
18.04.2018 19:56 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.04.2018
:-)
18.04.2018 20:03 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Done
19.04.2018 21:26 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.09.2018
Laulību gados vērojama lielāka kaitējuma cēlonis nekā pati ellē. Esmu gadiem ilgi precējies ar cerību, ka mans vīrs es nekad neatstāsimies pēc tik daudz dzīves. Lai gan viņš man teica, ka viņš vairs nav ieinteresēts laulībā, es nevarēju teikt, kas izraisīja šo iemeslu dēļ, mums nekad nav bijis nopietnas cīņas, kas varētu novest pie šāda lēmuma. Man bija tik daudz sliktāka nekā es varētu turpināt. Es biju mājās pēcpusdienā, sarunājoties ar tuvu draugu a izejot ar rakstu a redzot, kā sieviete bija atradusi laulību. Tas patiešām pārsteidza mani, je es nekad domāju, ka tas nebūs iespējams, es par to domāju un to izmēģināju. Es sazinājos ar palīgu, kurš darīja visus šos brīnumus. Kad es to darīju, es viņam pastāstīju visu, ko es piedzīvoju savās kāzās, tad viņš pārliecināja, ka es nepārtraucu raudāt, a viņam vajadzētu ticēt, ka mans vīrs septiņas dienas handy savu prātu. Es darīju visu iespējamo, lai ticētu viņam, tāpēc es darīju visu, ko viņš man vaicāja, a pēc pēdējām septiņām dienām mans vīrs nāca lūgt mani piedot tam, ka viņš grib mūs kopā satikt, a pile ir bijis vairāk nekā piecus gadus. tagad mēs esam laimīga ģimene. Es patiešām pateicos by šo palīdzību by to, ko viņš man darījis, ko es vēlos teikt by viņa laipnību. Ja jums nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat lūgt viņam palīdzību vai whatsapp +393512671600 Es patiešām pateicos by šo palīdzību by to, ko viņš man darījis, ko es vēlos teikt by viņa laipnību. Ja jums nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat lūgt viņam palīdzību vai whatsapp +393512671600 Es patiešām pateicos by šo palīdzību by to, ko viņš man darījis, ko es vēlos teikt by viņa laipnību. Ja jums nepieciešama viņa palīdzība, jūs varat lūgt viņam palīdzību vai whatsapp +393512671600
12.09.2018 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ja es straadaaju savaa darbaa vairaak kaa 2us gadus, bet mazaak kaa 3, kura ailiite man jaaatziimee?? (t)
12.09.2018 06:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits