Saglabāt laulību, vai tomēr nē

 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
Esam precējušies aptuveni divus gadus. Ir dēliņš, kura dēļ pa lielam arī apprecējāmies.
Es vīru ļoti mīlu un mīlēšu vēl ilgi, bet....
jau kad gaidiju mazo, pamanīju, ka viss nav tā kā agrāk. vīrs sāka melot, kamēr dzemdēju, viņš izklaiudējās pa bāriem ar citām, attaisnojoties , ka meitenes bija viņa draugam.
Ir bijusi gadījumi, kad pēc strīdiem, skrienu pie vecākiem, un atbraucot mājas mūsu gultā atrodu citu meiteņu matus, vairākas reizes, par ko vins pectam taisnojas, ka pie vina bija draugi ar meitenem.
Zinu ari vienu gadījumu, ka viņš mani piekrāpa....noteikti ir vairāki, bet pierādīt varu tikai vienu . Pēc tā viņš solija, ka labosies, ka vajag tikai mani, saka ka nezinot , kas vinam uznākot, kad esoot iedzēris... dēla dēļ piekritu, un palikām kopā...
Pa lielam pie visa ir vainīgs alkahols. Bet dzer viņš vienmēr, kad ir brīvidenas. Kad nav dzēris, viņs ir cits cilvēks, saka ka mīl, rūpējas par mani, par dēlu, bet kad iedzer..... atliek viewn aizvert ausis un neklausities, jo tad skas parmetumi , cik esmu slikta, ka vins grib skirties, ka ir kopa tikai dela del, un ka vins mani negrib... utt...
Ir bijusi ari rokas pacelšana
un vins var vienkarsi panemt aizbraukt prom, atsajot mus vienus pasus laukos ( tad dabujam braukt ar vilcienu uz Rīgu aptuveni 3 h)
Pēc pēdējā šāda gadijuma es izlēmu ka to vairs necietišu, un parvacos...
bet tā neciesamaa velme stalkot visos soc.prtalos.. un tik skatos ka jaunas meitenes uzaicinajis, laiko vecajam meitenem bildes,,,, par delu neinteresejas un cik sapratu alimentus ari vairak nemaksas ka minimali noteiktos.
Es šo rakstot pati saprotu cik tas ir stulbi, un ka nav pieļaujams, bet sirdij jau nepavēlēsi, un dēlina tik loti žēl... jo vel nesen sapņojām par otru bērniņu.
Kā lai pārdzīvo, jo es ar prātu toč vairs negribu atgriezties
Pašlaik dzīvoju draudzenes dzīvoklī, finansiāli nav jauztraucas, bet visu laiku jau es te nedzīvošu...
pašlaik esmu darba meklejumos, jo tikai tagad beidzas bka... iret riga dzivokli, vienai audzinat bernu plus vel par darzinu maksaat, baidos , ka viena nepavilksu.
Vai tikai tapēc atgriezties ? vai kādai ir bijis līdzīgi? kā to visu pārdzīvot
Esmu domājusi par kodēšanu un laulību konsultantu, bet vai vispār ir jēga...
07.04.2018 19:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Nevaino alkoholu pie šādām situācijām, tas ir cilvēks, viņa izvēles un Tavas izvēles.
07.04.2018 23:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
par otru bērnu vienmēr runāja viņš un vienmēr visiem stastīja cik viņam ir laba sieva, kā mīl sievu un bērnu, un citus draugus tikaiskubināja , lai taisa bērnus.
Bet taja pašā laikā viņam galvā kautkas ssagriezās un varēja aiziet pavisam cita runa.
es tapēc sākumā nesapratu, ko viņš īsti domā.
kad precējāmies, norunājām, ka nejau bērna dēļ...stāstīja cik sen mani gribējis par sievu bla bla

Man liekas interesanti ka sievietes bieži vien attaisnojas ar "bet viņš teica tā un šitā, runāja to un to" ...bet mīļās dāmas, tie ir tikai tukši vārdi! Skatieties uz darbiem un tikai! Ja viņš drāž citas, paceļ roku pret tevi, un tad saka ka mīl sievu un ir laimīgs...tiem vārdiem, tam ko viņš saka vispār nav nekādas nozīmes, tukši vārdi. Ar darbiem viņš parāda realitāti.
08.04.2018 00:10 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Riebigs un pretigs egoists tev trapijies diemzel un taadi nemainas vienalga viens , divi vai 5 berni. Es ar nesaprotu,jo krapsanu un sisanu nespetu piedot. Ipasi ja vel mazs berns gimenee.bernam tadas attiecibas nav pa labu. Priecajies ka tev ir draudzene kas palidz. 100% respect vinai.
08.04.2018 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Tev ir kaut kripata pašcieņas un veselā saprāta? Būt kopā ne tikai ar alkoholiķi, bet ar vīrieti, kurs nemīl ne tevi, ne bērju, iet pa kreisi un palaiž rokas..
FANTASTISKI!
08.04.2018 01:13 |
 
Reitings 46
Reģ: 22.03.2017
Tu esi izdarījusi pareizo lēmumu aiziet no tāda kretīna. Bērna dēļ pie tāda tieši nevajadzētu atgriezties! Attiecības ko risina pieaugušie, strīdi, vardarbība nav laba vide kur audzināt bērnu.. Lai tev viss izdodas, atrast darbu, normālu vīrieti! Veiksmi!
08.04.2018 11:25 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.12.2017
Pēc tevis rakstītā redzu, ka tev nemaz nav tādas opcijas saglabāt laulību. Tā jau ir izjukusi, un tas, ka viņš par jums neliekas ne zinis, liecina tikai par to, ka tur viss jau ir izjucis. Tava vienīgā iespēja šobrīt ir cīnīties un uzsākt jaunu dzīvi no tā punkta, kurā esi šobrīd.
08.04.2018 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Tā vietā, lai bbeeeiiiiiddzzzoooot sāktu laimīgi dzīvot un beidzot veidot laimīgu un drošu vidi savam bērnam (un nākotni), tu vēl domā par atgriešanos pie tāda vīrieša-kropļa ??? :-/ kur pašcieņa, kur vēlme pēc mīloša vīrieša blakus?
08.04.2018 12:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sakuma sakarto pamatus dzive, un bus ar laiku ari feina milestiba.
1. sniedz lauliabs skirsanu tiesA+ uzturlidzeklus pieprasi
2. tad nakamais ej uz sociem tava mazpilseta ari dzivokli gan atru iedos, varesi masakt tikai komunalos.
3. Ej rit pat uz NVA , un momenta [paprasi kadu kursus ( majas lapa vari izcekot kadi tev deretu) bus arin stipendija. Vienigi ja kusros jagaida 2 lidz 6 menesi, ne ilgak!!!!!!! Dazi stasta pasakas ka bezmaz gadu riunda jastav, netici , tie ir klaji meli.
4. mekle darbu...tev izdeviga vieta un laiks lai der. SAakuma ne jebkuru ari ar mazu algu. Iekartosies varesi domat par labaku.
5. nekautrejies prasi pa;idzibu radiem...
08.04.2018 13:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pašlaik esmu darba meklejumos, jo tikai tagad beidzas bka
kapecx neej uz ieprieksejo darbu? :-O
un vel pat ja neesi stradajusi maminas jaunas ir sociali apdrpsinatas un ej uz NVA tev bus bezdarbnieku pabalsts. Ja nav liels, bet tomer nauda treiksim 300 eu uz zemes nemetajas...
08.04.2018 13:33 |
 
Reitings 55
Reģ: 20.02.2017
Tur nav ko saglābt. Tev jāsāk jauna dzīve un dēliņam būs labāk tad, ja mamma būs laimīga. Attiecības nekad, NEKAD nevar saglābt tikai bērna dēļ. Tev tas viss nav jāpacieš.
Ja drīkst jautāt.. Vai tavs vārds gadijumā nav Ginta?
08.04.2018 15:54 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.04.2018
man ir maģistrs i mārketinga , bet kamēr biju bka, mani, kā jauno mamiņu , atstadināja, ta teikt štatu samazināšana..
itkā ir iespēja doties atpakaļ uz cēsu pusi pie vecākiem, vai arī pie māsas, jo viņa dzīvo viena pati, bet laukos liekas, ka pazudīšu :(
jamēģina ķepuroties vien tepat, ganjau man izdosies
cocainee nee ;)
08.04.2018 16:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es ceru tu saproti ka pec LV darba likumdosanas tas nav,iespejams.
08.04.2018 16:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un statu samazin. Ir gan kompensacija naudas , gan birza pabalstu sanemtu uzreiz.
08.04.2018 16:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.04.2018
protams, ka es to sparotu, un saņēmu arī kompensāciju.
varēja jau iet un strīdēties, bet bijusais kolēgis, kas tur strādā, teica, ka ne es pirmā, ne pēdējā tāda māmiņa
08.04.2018 16:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tak tev normāla izglītība, nevajadzētu būt problēmām nopelnīt iztikai plus kādus liekus 200 eiro dārziņam! Būs labi!
08.04.2018 16:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu vinai jabut NVA pabalstam 9 menesus+ nokartos uzturlidzeklus+ var iey uz sociem. Var radiem lugt palidzibu.nevar muzigi uz draufzrnes kakla dzivot
08.04.2018 16:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet ka vini juridiski to nokartoja? Bka mamina vinu tad JURIDISKI nevar atlaist!!! Papiriem jabut kartiba. Un ari statu sMazinasana ir janofirme pareizi!!!
08.04.2018 16:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
No kādiem ienākumiem skaitās maznodrošināts? Ja meitenei pirms tam bija normāla alga un pēc BKA bezdarbniekos sanāk pabalsts plus mīnus OK, tad nav teikts, ka "sočos" tik "bagātai" kundzei kāds gribēs palīdzēt. Tas nekas, ka šī "bagātība" īres cenas Rīgā nenosedz.
08.04.2018 16:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet kamēr biju bka, mani, kā jauno mamiņu , atstadināja, ta teikt štatu samazināšana..

tas ka jau teicu apriori nav iespejams. Jurudiski ari to bekadi nevar noformet. ;-)
Darba likuma 156. panta ceturtajā daļā ir minēts, ka darbinieks, kurš dodas bērna kopšanas atvaļinājumā (dekrētā), saglabā savu iepriekšējo darba vietu. Citiem vārdiem sakot, darba devējam jums ir jāatdod iepriekšējā darba vieta. Bet, ja tas nav iespējams (piemēram, šāda amata vairs nav), tad darba devējs nodrošina piemērotu vai vienlīdzīgu darbu ar ne mazāk labvēlīgiem darba apstākļiem un darba nosacījumiem.
Jāatzīmē, ka darba devējam ir aizliegts lauzt darba līgumu ar grūtnieci kā arī ar sievieti pēcdzemdību periodā līdz vienam gadam, bet, ja sieviete baro bērnu ar krūti – visā barošanas laikā, bet ne ilgāk kā līdz brīdim, kad bērnam aprit divi gadi, izņemot gadījumus, kas noteikti Darba likuma 101. panta 1.,2.,3.,4.,5. un 6. daļā (skat. 1. pielikumu).
08.04.2018 17:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
No kādiem ienākumiem skaitās maznodrošināts? Ja meitenei pirms tam bija normāla alga un pēc BKA bezdarbniekos sanāk pabalsts plus mīnus OK, tad nav teikts, ka "sočos" tik "bagātai" kundzei kāds gribēs palīdzēt. Tas nekas, ka šī "bagātība" īres cenas Rīgā nenosedz.
nav jausma. Tacu ja nav naudas BD un ires dzivoklim tad ppeienmu ka ienakumi ir nelieli. Tacu ja dzivo Riga bet deklareta laukos tad soci izpaliek.
08.04.2018 17:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits