Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saglabāt laulību, vai tomēr nē

 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
Esam precējušies aptuveni divus gadus. Ir dēliņš, kura dēļ pa lielam arī apprecējāmies.
Es vīru ļoti mīlu un mīlēšu vēl ilgi, bet....
jau kad gaidiju mazo, pamanīju, ka viss nav tā kā agrāk. vīrs sāka melot, kamēr dzemdēju, viņš izklaiudējās pa bāriem ar citām, attaisnojoties , ka meitenes bija viņa draugam.
Ir bijusi gadījumi, kad pēc strīdiem, skrienu pie vecākiem, un atbraucot mājas mūsu gultā atrodu citu meiteņu matus, vairākas reizes, par ko vins pectam taisnojas, ka pie vina bija draugi ar meitenem.
Zinu ari vienu gadījumu, ka viņš mani piekrāpa....noteikti ir vairāki, bet pierādīt varu tikai vienu . Pēc tā viņš solija, ka labosies, ka vajag tikai mani, saka ka nezinot , kas vinam uznākot, kad esoot iedzēris... dēla dēļ piekritu, un palikām kopā...
Pa lielam pie visa ir vainīgs alkahols. Bet dzer viņš vienmēr, kad ir brīvidenas. Kad nav dzēris, viņs ir cits cilvēks, saka ka mīl, rūpējas par mani, par dēlu, bet kad iedzer..... atliek viewn aizvert ausis un neklausities, jo tad skas parmetumi , cik esmu slikta, ka vins grib skirties, ka ir kopa tikai dela del, un ka vins mani negrib... utt...
Ir bijusi ari rokas pacelšana
un vins var vienkarsi panemt aizbraukt prom, atsajot mus vienus pasus laukos ( tad dabujam braukt ar vilcienu uz Rīgu aptuveni 3 h)
Pēc pēdējā šāda gadijuma es izlēmu ka to vairs necietišu, un parvacos...
bet tā neciesamaa velme stalkot visos soc.prtalos.. un tik skatos ka jaunas meitenes uzaicinajis, laiko vecajam meitenem bildes,,,, par delu neinteresejas un cik sapratu alimentus ari vairak nemaksas ka minimali noteiktos.
Es šo rakstot pati saprotu cik tas ir stulbi, un ka nav pieļaujams, bet sirdij jau nepavēlēsi, un dēlina tik loti žēl... jo vel nesen sapņojām par otru bērniņu.
Kā lai pārdzīvo, jo es ar prātu toč vairs negribu atgriezties
Pašlaik dzīvoju draudzenes dzīvoklī, finansiāli nav jauztraucas, bet visu laiku jau es te nedzīvošu...
pašlaik esmu darba meklejumos, jo tikai tagad beidzas bka... iret riga dzivokli, vienai audzinat bernu plus vel par darzinu maksaat, baidos , ka viena nepavilksu.
Vai tikai tapēc atgriezties ? vai kādai ir bijis līdzīgi? kā to visu pārdzīvot
Esmu domājusi par kodēšanu un laulību konsultantu, bet vai vispār ir jēga...
07.04.2018 19:24 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
WTF? Kā var sapņot par bērnu ar cilvēku, kurš tevi nemīl un ir kopā tikai tāpēc, ka ir bērns un sabiedrības uzskatu dēļ ir jātēlo ģimene?
Kad tad jūs sapņojāt par otru bērnu, ja tagadējam ir 1-1,5 gadi un tajā laikā viņš nebija kopā ar tevi un drāzās ar citām?
Un parasti saka, ka alkohola iespaidā saka taisnību...
Dēliņa žēl??? Neizskatās. Nu ja labāk, lai dēls izaug kroplīgā ģimenē ar kroplīgiem uzskatiem par ģimenes dzīvi, kurā tēvs sit māti un vīrs krāpj sievu...
07.04.2018 19:34 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
1) krāpējs
2) dzērājs
3) melis
4) atklāti pateicis, ka negrib tevi
5) egoists
6) par dēlu nospļauties
Ko tu tur taisies glābt, ja viņš tevi negrib un ne tu, ne dēls viņam nemaz neesat vajadzīgi? Kodēs viņa... pff.
07.04.2018 19:36 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Skumji, ka tev tādam attiecībām bijis jāiet cauri. Tu esi pieņēmusi pareizo lēmumu, noteikti neej atpakaļ. Pāris iemesli, lai neietu atpakaļ:
1. Mati jūsu gultā? Pilnīga makaronu karināšana ar “draugu meitenēm”.
2. Viņš tevi ir fiziski aizskāris.
3. Tagad viņš lieliski parāda savu attieksmi pret tevi un dēlu - neinteresējoties, alimentu nemaksāšanu, izklaidēšanos ar meitenēm.
.
Pārstāj stalkot, meklē darbu un tev viss izdosies. Labi, ka ir draudzene, kas var palīdzēt.
.
Pasaulē ir forši, uzticīgi, mīloši vīrieši, kāpēc lai tu tērētu savu dzīvi ar tādu kuram patīk dzert, ņemties apkārt un kurš attiecībās neko neiegulda?
07.04.2018 19:37 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Ko tur saglābt? Tiešām nauda atsver visu priekš tevis un esi ar mieru to paciest tikai tāpēc, lai varētu pavilkt dēlam dārziņu?
07.04.2018 19:40 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
wonderland
Tevi laikam pavisam apbūris šis apburošais, neatkārtojamais vīrietis :-|
kāda vēl laulības glābšana, ja jums izskatās, ka nekad no vīrieša puses nav bijusi laimīga laulība... un kāds vēl otrs bērns??? kurā brīdī sapņojāt par to otru bērnu?? kamēr tētiņš drāza citas sievietes? :-O:-O:-O
nē nu kko tādu sen nebija nācies lasīt.
07.04.2018 20:09 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Es redzu tikai to, ka problēma jau IR atrisināta un Tev ir visas iespējas uzsākt laimīgu un skaistu dzīvi, kā arī iedvesmot citas sievietes, kuras nespēj aiziet no attiecībām, kuras tās nepilnveido. Ja gribas vīriešcilvēku, pasēdi iepazīšanās portālos un pastaigā uz randiņiem.
07.04.2018 20:15 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Omg,no kurienes vispār rodas tādi kretīni???(e)
07.04.2018 20:22 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
par otru bērnu vienmēr runāja viņš un vienmēr visiem stastīja cik viņam ir laba sieva, kā mīl sievu un bērnu, un citus draugus tikaiskubināja , lai taisa bērnus.
Bet taja pašā laikā viņam galvā kautkas ssagriezās un varēja aiziet pavisam cita runa.
es tapēc sākumā nesapratu, ko viņš īsti domā.
kad precējāmies, norunājām, ka nejau bērna dēļ...stāstīja cik sen mani gribējis par sievu bla bla
es protams neesmu muļķe, es visu saprotu, un jebkurai citai, manā vieta ieteiktu ilgi nedomājot aiziet un tas ir vienkārši nepiedodami...
07.04.2018 20:26 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ir bijusi ari rokas pacelšana

Jūtos pārsteigta, cik daudz pēdējā laikā forumā ir bijušas tēmas, kur tiek pieminēta fiziska vardarbība, pēc kuras attiecības tik un tā sieviete vēlas turpināt. Tiešām tik daudzi to uzskata par normālu attiecību sastāvdaļu? Vai arī ir kaut kāds vīriešu deficīts, ka gatavas samierināties ar jebko, tikai lai nebūtu vienas?
07.04.2018 20:27 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
MissMia.
es vienmēr visiem deklamēju, ka nekad attiecībās necietīšu 2 lietas
1. rokas pacelšanu
2.krāpšanu
dzīves ar mani izspēlēja tādu joku, ka piedzīvoju abus. Protams, nebūtu bērninš, es jau sen būtu aizgājusi, bet dēla dēļ gribējās censties, varbūt kautkas mainās,.... bet esmu sapratusi vienu... nekas nemainas, ja nu vienīgi uz slikto pusi...
07.04.2018 20:34 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Tieši dēla dēļ neieteiktu mēģināt atsākt attiecības. Labāk bērnam laimīga mamma un tētis, kas dzīvo atsevišķi, nevis dzīvo kopā un mūžīgie strīdi, asaras un roku palaišana. Pārējais sakārtosies, galvenais tici un nesēdi rokas klēpī salikusi. Gan jau arī īstais vīrietis atradīsies....
07.04.2018 21:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu meitenēm... es pat neredzu, ko te var saglābt.. labāk mēģini kļūt materiāli neatkarīgāka.
07.04.2018 21:20 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bērnam tādas attiecības nav jāredz.
.
Kāpēc netiek izskatīts variants pašvaldības dārziņš? Manā Pierīgas miestā vietas dārziņos ir. Pie tam, maksas dārziņiem Rīgā ir līdzfinansējums, daļa cosmiešu saka, ka piemaksā minimāli.
.
Otru bērnu Tev šobrīd vismazāk vajag, ar diviem nebūs vieglāk. Bērni jūkošu laulību neuzlabo.
07.04.2018 22:02 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
protams, ka tāds variants ir izskatīts, un rinda ir pieteikta, kurā jāstā visamz 2 gadi
Kurā pierīgas miestā tad nav rindu ?
07.04.2018 22:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Otrs variants, kāda tev izglītība? Varbūt ej strādāt par auklīti dārziņā, darbinieku bērniem, šķiet, vietas vienmēr ir? Tikai algas ir kā ir, diemžēl. Bet nu, ja tu šā vai tā pretendē uz viduvēju darbu, varbūt tad atmaksājas? Parēķini!
07.04.2018 22:31 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
Darbu palielam man nebūs problēmu atrast, jo iepriekš esmu strādājusi tādos darbos, kuri ir diezgan pieprasīti.
07.04.2018 22:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es šoreiz par algu. Ja "pieprasītā darba alga - dārziņa izmaksas" ir mazāk, nekā "auklītes alga un bezmaksas dārziņš", tad tas ir variants.
07.04.2018 22:40 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
KO ŠEIT VISPĀR GLĀBT UN SAGLABĀT?
07.04.2018 23:15 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Situācija ir ļoti grūta, bet neieteiktu atgriezties.
Pazīstamaij arī bij viens bērniņš, piedzemdēja otru, bet situāciju tas neuzlaboja ģimenē. Cilvēkam kad uznāk tad arī pazūd no mājām. Un visa ģimene pie vienas vietas tad. Bet kad nedzer tik mīļš cikvēks.
Ir grūti, bet vaig spēku aiziet, lai izmainītu savu dzīvi. Lai būtu labāk.
07.04.2018 23:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Wonderland, Tu tieši izsarīji, manuprāt, pareizo lēmumu, ne tikai sevis dēļ, bet arī bērna (vai Tu tiešām vēlētos, lai tavs dēls uzaug ģimenē, kurā tētis iekausta mammu? Tu tiešām vēlētos šādas attiecības normalizēt dēla acīs?). Grūti visticamāk būs sākumā, bet reāli - cik daudziem cilvēkiem nenākas iziet cauri grūtībām? Tas, ka Tev jau ir iepriekšējā darba pieredze, jau ir liels pluss, kas visticamāk atvieglos Tavu dzīvi līdz zināmam līmenim. Zinu, ka viegli ir ieteikt no malas, bet centies fokusēties uz pozitïvu nākotni. Fokusēšanās uz finansiālās puses sakārtošanu varētu palīdzēt neieslīgt sevis žēlošanā un nenovest pie muļķīgiem (manuprāt) lēmumiem (piem., mēģinājuma satikties, atjaunot attiecības). Aplūko visas bērna pieskatīšanas iespējas, dzīvošanas iespējas, galvenokārt atrodi darbu, jo, ja varēsi būt finansiāli neatkarīga, tad iespējams pasaule nerādīsies tik baisa. Varbūt pazvani uz kādu krīzes palīgcentru un izrunājies? Varbūt ir kāds Tavs tuvinieks vai labs draugs, kuram uzticies?
07.04.2018 23:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits