Meitenes ap 30, kas ir labāk: būt vienai vai veidot attiecības ar alimentu maksātāju?

 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Meitenes, kam ir 30 gadi vai tuvojās. Interesē jūsu viedoklis, tā kā mūsu vecumā ir pietiekami daudz vīriešu ar pagātni, proti, ar bērnu(-iem). Vai jūs piekristu veidot attiecības un ja kas, precēties ar tādu (ar nosacījumu, ka viņš ir nevis firmas direktors, bet strādā parastu darbu un saņem parastu, vidusmēra algu)? Liela daļa algas, protams, aizies alimentiem, palīdzība bērnam, skries uz visām dzimšanas dienām, vadās uz cirku... Vai labāk tomēr ir būt vienai (ar nosacījumu, ka nav materiālu problēmu un ir, kur dzīvot)?
13.03.2018 20:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šitas kļūst vēl smieklīgāk. :D Ja nav pie kā ķerties, tad izdomāsim jaunu vēsturi. :D
Ideoloģija, nu ok, bet nē, šādi nedzīvoja visi cilvēki. Nu varbūt man apkārt sapulcējušies visi tie izņēmumi, bet nav te nevienai vecmammai daudz māsu un brāļu, nu tā, ka tas atšķirtos no mūsdienām. Tāpēc jau garām. Tālāk par to, ka tagad izdevīgi, ka visi ir brīvās attiecībās, mācās utt. Tad nu paskaties, ka visvairāk brīvās attiecības izmēģina tomēr tie, kas nemācās, netēmē uz augstu darbu, to izskaistināto karjeras virsotni. Jā, protams, dažādi, bet cilvēki visu normāli sabalansē. ne tur kaut kāda sazvērestības teorija, ne kas cits, vienkārši loģika, ka tehnika attīstās un vajag vai nu tādus, kas vienkārši pie tās pastāv, vai tādus, kas izgudro jaunu - nu ja tā banalizējam. Un cilvēkiem ir prāts vispār, saproti, tur tā sāls, meitene, laikam nekad nesapratīsi. :D Haha. Agrāk bija jāpanāk tas, ka ārēji ģimene izskatās laimīga - ja tevi izprecināja - nu tas neattiecas uz to laiku par vecmammām īsti vairs, bet nu pieņemsim - tad bija jādzīvo un viss. Ja tavs vīrs sāka dzert, negāja uz rūpnīcu, tev sievai bija pienākums darīt visu, lai jūsu ģimene noturas virs ūdens, pofig, ka viņš dzer, jo īsti veči dzer. Tāpat, ja tevi sita, tas bija liels kauns, ja kāds par to uzzinās vai ja par to kādam pastāstīsi. Nu baigā idille, klausies, ne? :D Nevajag jaukt saimniecības jautājumu ar ģimenes jautājumu, bet iedziļināties tajos, ja patīk vēsture. Un vispār citētais teksts bija par to, ka tev īpaši būtu jāmāca, kā veidot attiecības, budžetu vēl kāda minēja utt. Ko nesākat, ja jums nabadzītēm galīgi nebija skaidrs, kā tad nu tagad vispār iepazīties, jo jums neviens neiemācīja. :D
17.03.2018 12:56 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Magda7, atbildot uz Tavu jautājumu - nē, neveidotu. Bet nevis naudas dēļ, bet tādēļ, ka šim vīrietim būtu bērns un līdz ar to neizbēgama nesaraujama saite ar savu bijušo sievieti/sievu visa mūža garumā.
17.03.2018 14:14 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Nu labi, Vieda Minka, divas dažādas ideoloģijas. Tev simpātiskāka šķiet pirmā, man otrā. Tev ir taisnība, bet es esmu naiva, jo...?
17.03.2018 15:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
choker, jo:
.
Fizioloģiski sieviete ir piemērota bērnu audzināšanai, lauksaimniecībai, bet vīrieši- aizsardzībai un medīšanai. Tas ir tas mūsu kodols, bez visa veida ideoloģijām.

.
Un viss, kam mēs esam fizioloģiski piemēoti, ir priekš mums vis, vis labākais. Tā ka, nopērc māju laukos, izmet pa logu kontracepcijas līdzekļus un sūti vīru uz mežu medībās, a pašai jau īstais laiks gatavoties graudu sēšanai. Un sāc interesēties par paleo diētu, pats labums!
17.03.2018 15:59 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Jāsēj kaut kas cits, jo graudi neietilpst paleo diētā :-D
17.03.2018 16:47 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ak, pareizi, es aizmirsu, ka esmu dzemdejama mašīna! shame on me..
17.03.2018 18:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nestrīdēšos ar cilvēkiem, kas neizprot jēdzienus "sabiedriskā doma" un "ideoloģija".
17.03.2018 18:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Viedā Minka
Oi, oi.
Pastāsti man par šiem jēdzieniem - vari privāti. Vēlos arī pētījumu "saites" redzēt. ;)
Tevis rakstītais ir... ē. Cilvēka, ar zināšanu "caurumiem", centiens "lāpīt" - Vispārējo nezināšanu.
__
Es neapgalvoju, ka esi "negudra", es apgalvoju, ka Tu neko nesaproti (protams, par jēdzieniem). ;)
17.03.2018 23:16 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Nu es nez... Es gan to visu, kas notika tad, un visu, kas notiek tagad, nesauktu par kaut kādu ideoloģiju, bet gan par vienkāršu paaudžu un uzskatu maiņu. Tad cilvēkiem bija svarīgi veidot kuplas ģimenes, dzīvot kopā līdz mūža beigām. Un, kā jau te minēja, pofig, ja vīrs krāpa, sita vai dzēra. Tas pats "Purva bridējs" sludina kopdzīvi, kurā galvenā ir mīlestība, ne tas, ka sieviete visu savu dzīvi upurē, paliekot kopā ar dzērāju. Tajos laikos bija pieņemts dzemdēt bērnus, veidot skaistu laimīgās ģimenes modeli, pat ja tas, lielākoties, neatbilda patiesībai. Par laimi, laiki mainījušies un mūsdienās vairums cilvēku dzīvo tā, kā paši vēlas, ne tā, kā diktē radi, draugi, kaimiņi vai valdošā vara. Cilvēkiem pieder rīcības brīvība, līdz ar to ļoti daudzi izvēlas neradīt bērnus, neprecēties, dzīvot brīvā laulībā. Vīrieša galvenais pienākums vairs nav mājās nest mamutu, tāpat kā sievietes vienīgā loma vairs nav gādīga māte un saimieciska mājsaimniece. Laiki mainījušies. Un paldies dievam, ka tā.
17.03.2018 23:41 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ideologjijai un instinktiem pakljaujas bezsmadzenju buutnes, kuras nav speejiigas uz analiizi, interpretaaciju un abstraktaas domaashanas izmantoshanu. Diemzheel aitu baru sastaada vairaak nekaa 90% sabiedriibas, kura kaa savu viedokli pasniedz pienjemto vispaareejo viedokli, nespeejot nedz iedziljinaaties, nedz analizeet. Vajadzeetu taa kaa pakustinaat savas smadzenes, iedarbinaat abstrakto domaashanu un taa :-D
Labi, ka tomeer visos laikos ir eksisteejushi tie dazhi procenti, kuri ir izmantojushi kaut dalju no homo sapiens pieshkjirtaa smadzenju potenciaala, taadeejaadi virzot sabiedriibu kaut kaadaa virzienaa, nevis kopojoties alaa un aprobezhojoties ar kunjgja piepildiishanu.
Cilveeku no dziivnieka atshkjir tas, ka cilveeka eksistenci nedefinee tikai fiziologjiskaas vajadziibas. Tieshi tas, ka lielaakaa dalja taalaak par fiziologjiskajaam tieksmeem neredz, arii bremzee shiis planeetas attiistiibu. Ja visi buutiibaa buutu dziivnieki, tad nekur taalaak par alu nebuutu tikushi. Dziivnieki izdziivo, cilveeki dziivo. Ja daljai nekas vairaak par izdziivoshanu nesanaak, tad nosauksim to par savdabiigu dabiigo atlasi.
Ne visiem lemts attiistiit smadzenju potenciaalu un pavadiit savu laiku uz shiis planeetas maksimaali komfortabli, kas attiecas uz saakotneejo teemu, tad, jaa, daljai jaacep kotletes un jaavairojas ar tadiem pashiem lopinjiem, kuri taalaak par vairaaku maatiishu apaugljoshanu un kotletes apriishanu neredz, jo nekas cits neattiistiitaas smadzenees neeksistee. Tad nu lieciet kopaa savas apkaart sadziivotaas atvases, graabstiet kopistiski kapeikas, lai paeestu, no sirds velciet vezumu, nesiet mamutu, lai beigaas pamestu sho planeetu, un jums nekaa vairaak shajaa eksistences posmaa par darbu, kotleteem un pastulbu bikshaini nebuus bijis. Veiksmi, bet nevajag pieprasiit, ka tiem, kam ir augstaakas prasiibas, buutu jaasit plaukstinjas par juusu stulbo izveeli.
18.03.2018 00:41 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tev kāds pieprasa sist plaukstiņas? Tak priecājies par aitu baru, vari izcelties, ak, atšķirīgā un unikālā.
18.03.2018 01:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vispār šakā diskusijā vēl pietrūkst Uģis Kuģis, lai nostiprinātu šo dzīves guru buķeti.
18.03.2018 01:25 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja ir bērns kādam, šķīries - to uz abiem dzimumiem jāattiecina tad - tad visi grauž sakaltušas maizes drupačas, vēl stulbs galīgi un vairāk par savu roku tālāk neredz, cik labi, ka šie te piesauktie vecvecmammu laiki garām, kad tiešām drīzāk tikai šādi arī bija, ja vien kādā mistiskā veidā panāca šķiršanos vai vienkārši naktī kaut kur aizbēga nezināmā virzienā. Par to gan jāsit plaukstas.
18.03.2018 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 554
Reģ: 30.08.2010
Visos, absolūti visos- gan agrāk, gan tagad, gan nākotnē - jebkurā sabiedrībā tiek iedzīvināta valdošai elitei izdevīga ideoloģija.
Tas ir vairāk stāsts par resursu daudzumu. Pirms 150 gadiem darba paņēmieni bija tik primitīvi, ka jāstrādā bija no rīta līdz vakaram, lai visai saimei pietiktu dzīvi vienā lielā telpā ar mazgāšanos reizi nedēļā. Tagad tehnikas progress ir gājis uz priekšu un tagad, strādājot 8 stundas dienā, varam atļauties katrs savu mājokli. Kāds tam sakars ar ideoloģiju?
22.03.2018 18:02 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
No ''ideoloģijas'' nāk ļaunums, kas visus te izposta! :D
22.03.2018 22:50 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.03.2018
Nerunājot par materiālo pusi, es ieteiktu skatīties, kā vīrietis konfliktsituācijās (kad kopā ir visi trīs un izcēlies kāds strīdīgs jautājums) izturas pret sievieti un kā - pret bērnu. Ja sieviete viņa konfliktu risināšanas spējas atzīst par pieņemamām, attiecības nešķiet neiespējamas.
24.03.2018 17:49 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Es veidotu attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns, pat allaž kaut kā pēdējās 2 nopietnās attiecībās tā sanāca.. Skatos ar šķību aci drīzāk uz tiem, kam ap 40 vēl nav bērnu..
27.03.2018 04:05 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Tas ir no kuras puses skatās. No vienas puses, ja grib cilvēku bez "čemodāna" tāds arī ir jāmeklē, bet kā jau pati teici 30+jebkuram būs bijusi kāda pagātne.
Ja cilvēks patīk un viņam ir bērni par ko viņš turpina rūpēties un maksāt tas vīrietim tikai paceļ latiņu. Manuprāt riebīgāk, ka Tev blakus ir tāds, kam uzspļaut uz to, ko pats iesējis un dzirdēt "man pohuj par to sīko, es mīlu Tevi" kaugan pēc kāda laika tu pati vari būt tā, kam viņš uzspļaus atstājot Tevi tādā pašā situācijā ar bērniņu un bez naudas palīdzības.
27.03.2018 08:42 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Šo izlasot, rodas sajūta, ka labi ja 10 cilvēki ir palikuši, kuri atbilstu te augstajām prasībām. Pārējos nospārdīt, ja jau tā var izteikties.
30.03.2018 13:50 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Te ir pārāk kategoriskas "meitenes", kuras uzskata "es nekad, nevienam, neko" eksitē tikai viena mīlestība "forever", lai gan pašām dažas attiecības aiz muguras.. Nu ko tad šķīries, gudrīte, kurai šķiet, ka visas attiecības ir glābjamas? Kas padara tevi labāku?
30.03.2018 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits