Meitenes ap 30, kas ir labāk: būt vienai vai veidot attiecības ar alimentu maksātāju?

 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Meitenes, kam ir 30 gadi vai tuvojās. Interesē jūsu viedoklis, tā kā mūsu vecumā ir pietiekami daudz vīriešu ar pagātni, proti, ar bērnu(-iem). Vai jūs piekristu veidot attiecības un ja kas, precēties ar tādu (ar nosacījumu, ka viņš ir nevis firmas direktors, bet strādā parastu darbu un saņem parastu, vidusmēra algu)? Liela daļa algas, protams, aizies alimentiem, palīdzība bērnam, skries uz visām dzimšanas dienām, vadās uz cirku... Vai labāk tomēr ir būt vienai (ar nosacījumu, ka nav materiālu problēmu un ir, kur dzīvot)?
13.03.2018 20:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu duru/neglīteņu pulciņā, kura vispirms iemīlas un, godīgi sakot, man personīgi tas būtu viens no galvenajiem priekšnosacījumiem

Tā uzreiz iemīlas? Cilvēkā, par kuru neko nezina?
--
Tā kā es neticu mīlai no pirmā acu skatiena (patika un kaisle ir kaut kas cits), tad ar cilvēku, kuram ir šķirta laulība un bērni vai bērni bez laulības neko nemaz neuzsāktu. Ja šķirta laulība bez bērniem, tad padomātu, sākumā uzzinot, kāpēc tā noticis.
15.03.2018 20:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir starpība, vai cilvēks ar bērnu ir atraitnības ceļā radies vai šķirtenis. Šķirtenis jau ir zīmogs un diagnoze- cilvēks, kas nedomā, ko dara (nevajag bērnu no cilvēka, ko lāgā nepazīst), maukulis vai nemāk ar citiem sadzīvot. Un ja tādu kādas ņem pretī, tad tas neko labu neliecina par cilvēka prāta spējām.

Pilnīgas blēņas, kā jau tika minēts, piecas cosmo izredzētās, augsti domājošās, perfektās, augsti pelnošās, visādi citādi ideālās. Visām citām pārpalikumi, visi šķirteņi, atraitņi laikam vienādi, visi bērni tad jau arī, ko tur vispār tad minat situācijas, ja jau viss tik vienkārši. :D Tā kā tiešām traumatisks skats būtu un nevarētu redzēt to, kā dzīvē apkārt notiek, un tad vairāk par pusi no visiem cilvēkiem - var precizēt procentos, cik nu ir tādu, kuram ir kāds ''defekts'' - tā arī mētātos brīvi. Nu visi neliek laikam akcentus uz alimentu maksāšanas būtību tad vai cirka esamību, citādi tad neviens ar gredzenu nebūtu un partneri pie sāniem. Tā kā nākas vien pārlodāt savus prāta nostūrus un saprast, kāpēc tik ļoti citu izvēles, parametri, faktori, tiek uzreiz likti tādā kontekstā, kā šeit pasniedz - nu visas idiotes, plukatas, kā var vispār nedomāt, tad jau prāta spēju nav, ka tik vīrietis utt., der apdomāt vēl ļoti daudz citus aspektus, kādi dzīvē ir, kad viens otru cilvēki atrod. Un labi, ka atrod, ne nelaimīgi staigā mums apkārt un teiktu, ka noteikti šie ''norakstītie'', atrodot mīlestību, noteikti ir pat laimīgāki par tām augstprātīgajām spriedelētājām pār viņiem. Kauns būtu vispār virināt muti un izteikties, cik nu kurš pelna, cik bērnam muļļa atstās un kāda vecene ir bērna māte un viss pārējais, vēl trakāk par to defektaino cilvēciņu.
15.03.2018 20:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tā uzreiz iemīlas? Cilvēkā, par kuru neko nezina?

Kāpēc izsecināji, ka uzreiz, ka no pirmā skatiena? Ja neesmu komunicējusi ar cilvēku, protams, ka nevarētu iemīlēties, bet citādi par to zināšanu - es varētu studēt viņa CV, veselības vēsturi, bankas kontu stāvokli un ģimenes vēsturi un vienalga varētu neiegūt to, ko es dēvētu par iemīlēšanos (kas manā uztverē ir stipras simpātijas), bet varētu šīs sajūtas iegūt arī nezinot neko par iepriekšminēto. Resp., simpātijas vispirms, pēc tam “prāta apsvērumi”, nevis otrādi. Bet tas nenozīmē, ka, ja atklātos kaut kas man tiešām nepieņemams, es turpinātu attiecības (tajā pašā laikā daudzas lietas varētu pieņemt, pat, ja citādi par tām sajūsmā nespiegtu). Cerams, ka izskaidroju savu nostāju.
15.03.2018 21:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man sāk rasties sajūta, ka esmu iemaldījusies PSRS forumā. Reāli uzskati kā to laiku cilvēkiem.
15.03.2018 21:37 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nerea, kāda, Tavuprāt, ir ģimenes loma?
15.03.2018 21:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ģimenes loma ir radīt laimi un drošības sajūtu. Bet nevajag to glorificēt un uzskatīt, ka katram ir tikai viena iespēja dzīvē un pēc tam viņš ir brāķis, uz kuru skatās tikai izmisušie.
15.03.2018 21:49 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Nerea, nevajag cepties par vienas gados vecas sievietes tekstiem:-D
15.03.2018 22:40 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Daen, tev vīrs gadījumā nebija šķirtenis?
15.03.2018 22:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Jā, man vīrs ir šķīries. A kas?
15.03.2018 22:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pasadena
Te nebija domāts par attiecībām. Jā, ja ir jūtas, kāpēc lai neveidotu attiecības ar katru, kurš patīk. Bet veidojot ģimeni- precoties, plānojot bērnus, ir jāpieiet lietai nopietnāk un partneris kritiski jānovērtē. Kaut vai Dž.Dž.Džilindžers, Kivičs-nu kam tādi precinieki der? Bet re, dāmām rozā brilles un labprāt kļūst par sievām Nr.X, jo "visu taču nevar paredzēt".
15.03.2018 22:53 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Visi jau cer ka apprecesies pirmo un pedejo reizi, realitate tas ne vienmer ta notiek un tas ir pilnigi normali.
15.03.2018 23:01 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Nu kā kas, tu tā te iestājies par ģimeni un attiecību saglabāšanu, un, ka jau sākuma visiem viss japaredz, i ar ko apprecas, i ar ko bērnus taisīt, a pašai tieši tāda pati situācija...
15.03.2018 23:03 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu paga, nevar salīdzināt šķiršanos bez bērniem vs. šķiršanos ar bērniem! Precies kaut 50 reizes, netaisi bērnus. Es pat nepaskatītos sava vīra virzienā, ja viņam būtu bērns.
Es nemeklēju sev nevainīgu vīrieti un pati neprecējos kā jaunava. Arī man aiz muguras ir vairākas attiecības. Bet nu, ja reiz esi uztaisījis bērnus, tad uzņemies atbildību līdz galam. Ja neesi pārliecināts - netaisi bērnus.
15.03.2018 23:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Secinājums - ja tev ir bērns un, nedod Dies, tu izšķiries, tu vairs nekad, nekad nedrīksti saieties ar citu, jo... tev ir bērns :D
15.03.2018 23:08 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kāpēc nedrīksti? Saejies! Ja man būtu bērns, un, piemēram, bērna tēvs nomirtu, es meklētu sev partneri, kuram jau ir bērni, jo viņš labāk izprastu manu situāciju.
Meklēt jau tu vari sev partneri, bet nebrīnies un nešausminies, ja potenciālie intereses objekti tevi atšuj par to pašu faktu vien, ka tev ir bērns. Es esmu atšuvusi visādi citādi potenciāli man tīkamu vīrieti tikai par to, vien ka viņam ir bērns. Nu nespēju es to pieņemt. Apvainojās. Bet ir jāsaprot.
15.03.2018 23:10 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Pasadena +++:-) šajā gadījumā piekrītu gandrīz visam
15.03.2018 23:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet es piebildīšu, ka es nekad un ne pie kādiem apstākļiem nespētu būt kopā ar vīrieti, kurš izšķīrās no sievas, jo "apnika", "nebija dzirkstelītes". Vienalga, kaut vai man būtu 10 bērni. Ja šķiras, ir jābūt tiešām ļoti nopietnam iemeslam. Smagas atkarības, smagas garīgas slimības paša/s vainas dēļ, totāls psihopātisms, kā mana onkuļa bijušās sievas gadījumā. Es neesmu nekāda katoliete, ka šķiršanās nekad un ne pie kādiem apstākļiem neatbalstu. Vienkārši "iemesls šķirties" manā interpretācijā acīmredzot atšķiras no jūsējās. Un jā, ar sekām jārēķinās.
15.03.2018 23:14 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Tātad, ja attiecībās ir bērns, tad arī smaga alkoholisma un atkarību gadījumā tāpat jāpaliek kopā, jo jāuzņemas atbildība?
15.03.2018 23:27 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
ja attiecībās ir bērns, tad arī smaga alkoholisma un atkarību gadījumā tāpat jāpaliek kopā, jo jāuzņemas atbildība?

Nē, to jau es pieminēju pie izņēmumiem. Manis pieminētie izņēmumi (varbūt kādu niansi piemirsu) attiecas gan uz pāriem ar bērniem, gan bez bērniem. Es neatbalstu šķiršanos "prikola pēc". Nevienā gadījumā.
Vienkārši es uzskatu, ka pāris var dzīvot kopā, var precēties, var neprecēties, var patestēt viens otru, padzīvot, paskatīties, iepazīties, utt. 21.gs. taču galu galā! Nav kā bija pirms 100 gadiem, kad precējās bezmaz ar svešinieku. Bet nu, ja izlem radīt bērnus, padomā, ar ko tu to dari un vai tu esi gatavs, piemēram, tikt galā ar sievas pēcdzemdību krīzi vai vīra īslaicīgu bezdarbu. Jo no šī lēmuma ir atkarīga arī citu cilvēku (bērnu) dzīve.
15.03.2018 23:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Respektīvi, ja manam vīram no iepriekšējām attiecībām būtu bijis bērns, es ar viņu neveidotu attiecības nevis tāpēc, ka viņš ir lohs, bet gan tāpēc, ka viņam ir bērns. Bet, ja viņš no tām attiecībām (kaut vai bez bērniem) būtu izšķīries, jo ai, "viņa nebija mana dvēseles radiniece, es sev meklēju ko citu", es arī tad ar viņu netiktos, jo viņš tādā gadījumā būtu lohs. :-)
15.03.2018 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits