Vai ziedojumu prasiishana iet par taalu?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Aicina ziedot līdzekļus specializētu gultiņu iegādei priekšlaikus dzimušiem mazuļiem
http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/aicina-ziedot-lidzeklus-specializetu-gultinu-iegadei-priekslaikus-dzimusiem-mazuliem.d?id=49795509
Citeejot komentaaru:
Jus ko galigi lavieshi jau saverushies?! Shadam slimnicu aprikojumam ir jabut finansetam no valsts budzeta lidzekliem, nevis japrasa no cilvekiem ziedot! Galigi jau visi Latvijaa aptrakushi ar ziedojumiem, driiz jau skolas galdiem un tafelem prasiis, cilveki juus ko?!

Tieshaam, kas taalaak, luugs ziedot skolas galdiem?
04.03.2018 09:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vel dazas bara aitas ienak jebkura tema gandriz, norej dazus lietotajus ar vieniem un tiem pasiem apnicigiem tekstiem, par temu neko nepasakot.Un ka neapnik? Nu ibio b;oke un nelasi ja reiz ka trakas rejat katru dienu.
kamer te dazas neparadijas vakar feini komunicejam , bet ne jasak ikdienas rejiens dazam..
05.03.2018 16:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Peekaboo1 tavs zemais IQ gida vards izbrina ar katru dienu vairak. Doma paliksi gudraka citus noliekot? Bet nekaaa...tikpat duma ka biji te esi:-P
05.03.2018 16:14 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Brīžiem liekas ka dūja vēl trakāks gadījums par rīdzinieci.
05.03.2018 15:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kā domā, tā arī saņem tādus ārstus, sliktus un vēl briesmīgus - būs ar iedegtu lāpu jāpameklē tāds.
05.03.2018 15:43 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Kur jūs ejat pie ārstiem, man tāds jautājums, jo neesmu saskārusies ar nelaipniem ārstiem Latvijā. Tikai ar medmāsām. Ne Rīgā, ne dzimtajā pilsētā. Ne visi ucinās, bet man arī nevajag, lai mani tur lutina, vajag, lai ārstē un uzstāda pareizu diagnozi. Bet ar sliktu attieksmi neesmu saskārusies.
05.03.2018 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Nu, aizliegt prasīt ziedojumus jau nevar un ja ir ziedotāji, būs arī ziedojumu lūdzēji. Žēl tikai, ka valsts to var izmantot un arvien vairāk paļauties uz to, ka cilvēki visam saziedos. Kaut kā galīgi ačgārni.
Runājot par laipniem/nelaipniem ārstiem, cik esmu ar ārstiem saskārusies, lielākā daļa ir nelaipni, pat rupji un tas nav normāli un ar to nevajag un nedrīkst samierināties! Man tas ir pats svarīgākais, lai ārsts būtu jauks un iejūtīgs. Ja jāizvēlas, tad pilnīgi noteikti labāk laipnu, kaut arī ne tik labu, nekā pašu labāko, bet nelaipnu. Labāk tad ciešu sāpes nekā eju pie rupjiem ārstiem. Raven gadījumā tādus ārstus vispār vajadzētu atlaist.
05.03.2018 15:25 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Duuja taču eksperts visās situācijās :-D Tīri unikums, kā tāda vidusskolniecīte visu zina gan par deklarāciju iesniegšanu, gan dzemtētāju aprūpi, par Lietuvas un Polijas attiecībām. Ja te apkārt tādas pašas sēdētu, būtu jautri, bet te tomēr lielākoties apgrozās jau pieaugušas, nopietnas sievietes, kuras tev, sirsniņ, cauri redz. Un vismaz vienreiz ieklausies, ko tev saka jau lielākā daļa komentētāju.
05.03.2018 15:18 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
uztver domu līdz galam, nekur nav teikts, ka šie cilvēki izturējās slikti.

Pirmkārt, es ar Tavu domu esmu iepazinusies un uztveru tā kā uztveru. Otrkārt, es jau teicu, ka nezinu viņas situāciju, tā pat kā Tu(ja nu vienīgi Tu nebiji konkrētā darbiniece). Tā bija emocionāla situācija (UN? Cik objektīvi vispār kāds var nokomentēt ko šādu?), viņas pieredze,ar kuru viņa dalījās. Raven konkrēto gadījumu minēja, jo viņai vaicāja pēc personīgās pieredzes. Vai tas var būt darboties kā stiprs arguments, ka personāla attieksme Norge ir labāka kā LV - tas ir cits jautājums, par to es nediskutēju (lai arī minēju, ka mīnusus var atrast visur). Tu un Wee sākāt analizēt viņas konkrēto gadījumu. Es personīgi mēģināju viņai izteikt līdzjūtību, dalīties ar savu pieredzi, komentēju medpersonāla attieksmi vispārīgi un to, ka iecietīga un laipna attieksme nav nekas neiespējams un tā var palīdzēt pacientam, BET tas ir mans viedoklis, Tev nav jāpiekrīt. Kā jau teicu, mani oriģinālie komentāri tika veltīti Raven.
05.03.2018 14:56 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka pret Raven slimnīcā izturējās zvēriski. Es vēl saprastu, ka tā būtu perifērijas slimica, bet tas ir valsts galvenais Dzemdību nams. Parasti ir atsevišķa nodaļa, kas nav blakus jaundzimušajiem un tiek iesākta psihoterapija, kas var ilgt gadiem. To visu sedz apdrošināšana. Tā ir trauma, un traumas, kā izrādās, ir ne tikai fiziskas. Raven, Tu neesi tam tikusi pāri, arī pēc gadiem....
Ir dikti, dikti skumji lasīt tādus stāstus iz pieredzes. Es ceru, ka jaunā paaudze kaut ko mainīs briesmīgajā attieksme
05.03.2018 14:27 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Lai gan dzīvoju pietiekami labklājīgi (un ne jau Latvija man tajā palīdzēja, lai gan dzīvoju šeit), es piekrītu viedoklim, ka Latvija ir neizdevusies valsts. Un jo vairāk diskutēju par to ar izglītotiem (jā, izglītotiem, nevis pamatizglītību ieguvušiem cilvēkiem), jo vairāk pārliecinos, ka tā ir. Nesaku, ka citur ir labāk, bet saku, ka šeit ir tik daudz visatļautības, korupcijas, netaisnības praktiski visās jomās, ka teikt, ka Latvija rullē un dzīvot šeit ir forši - nu nekādīgi nevaru, diemžēl, lai kā arī gribētu. Atliek tikai interesēties, lai saprastu, cik daudz patiesi negatīvā šeit pastāv.
Par autores ziņu - jā, tādām lietām ziedot nevajadzētu, tāpēc vien, ka to būtu jānodrošina valdībai. Normālā valstī. Bet mūsu valdībai, kā zināms, ar taisnīgu līdzekļu sadali, iet pārāk grūti.. tādēļ nebrīnos..
05.03.2018 14:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un to, ko norāda Luī, laiž mierīgi garām un turpina par to pašu - atkal emocijas par to, kas ar viņu notika. Un viss. Tas nav nenormāli vai kā, bet loģika jāiedarbina analīzē. Turklāt vēl var skatīties, cik vispār pieejamu cilvēku tajā slimnīcā ir, kas noteikti no vietas uz vietu pamatīgi atšķiras, tāpat viņu attieksme ir patiesa vai samākslota, lai slēptu savu neziņu par to, kā rīkoties medicīniski, piemēram.
05.03.2018 14:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pasedena, uztver domu līdz galam, nekur nav teikts, ka šie cilvēki izturējās slikti. Tā ir viņas emociju būtība, kas runā par toreizējo stāvokli. Tāpat nav neviena argumenta, lai apgalvotu, ka kaut kur citur noteikti tā nebūtu, ja nav tādā situācijā būts. Tāpat izspļaut, ka nu te tā jau norma, vai kā viņa daudz kur ir izteikusies. Tas liecina tikai atkal par to, ka grib nomētāt ar akmeņiem un neko citu. Tikai un vienīgi emocionāla runa, par emocionālo stadiju. Tur varēja puķināties cik grib, kas pat iespējams bija daļēji noticis, bet viņa to nav sapratusi - jo bija tajā situācijā, kurā bija.
05.03.2018 14:12 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pasedena, lai kāda būtu attieksme, situācija bija tāda, kāda tā bija. Viņa nejustos laimīga nu nekādi. Ne jau burtiska rozā torte vai dziesmiņu dziedāšana apkārt kaut ko līdzētu, ne arī pārnestā nozīmē.

Es jau teicu, ka galveno cēloni tas nelabotu, bet tas var palīdzēt cilvēkam sajusties mentāli labāk, morāli atbalstītam, kas, savukārt, var (ne vienmēr, protams) veicināt atlabšanas procesu.
05.03.2018 14:09 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Nelaipna izturēšanās Raven situācijā nav attaisnojama, tā nebūtu jābūt, bet apgalvot, ka tā ir normāla prakse Latvijā ari nevar. Bet no Raven komentāra saprotu, ka viņa to attiecina uz visu Latviju.esmu pārliecināta, ka nīgri arsti ir visur. Lielisks ārsts un vēl piedevām iecietīgs un laipns, protams, ir ideāls variants, bet svarīgāka tomēr ir arsta kompetence nekā laipnība. Raven salīdzina ar Norvēģijas laipnajiem ārstiem.. man arī Norvēģijā ir gājis visadi. Ne visi ārti tur ir bijuši laipni, bet lai nu kā, labāk nelaipns bet labs speciālists Latvijā, nekā laipns, bet nekompetents Norvēģijā. Protams, arī Norvēģijā adekvāti ārsti ir atrodami, ja cītīgi pameklē.
05.03.2018 14:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es pārlasīju 2x un goda vārds neatradu neko tik drausmīgu. Tagad ir moderni saukt kādu līdzi uz dzemdībām atbalstam. Varbūt bija vajadzīga šāda persona? Kā arī ja pacients uzskata ka kāds bija rupjš ir iespēja vērsties pie iestādes vadītāja vai veselības ministrijā. Ja nekas no šī nav izdarīts , tad tāda pati vienaldzīgā, ka tas personāls.
05.03.2018 14:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pasedena, lai kāda būtu attieksme, situācija bija tāda, kāda tā bija. Viņa nejustos laimīga nu nekādi. Ne jau burtiska rozā torte vai dziesmiņu dziedāšana apkārt kaut ko līdzētu, ne arī pārnestā nozīmē. Tur var teikt un darīt, ko grib, būs cilvēks, kuram tāpat liksies nenormāla attieksme, viss slikti, briesmīgs personāls, briesmīga raudāšana utt., tāpēc, ka pati tikko ir zaudējusi bērnu, ne tāpēc, ka visi viņai tiešām dirstu virsū. Raven komentāra daļai par to, ka kur nu vēl trakāk veidot savu domu par to, vai atgriezties, kā tieši pēc šīs lapas. Nu tas man neliekas normāli, ja tādēļ var atkal un atkal pārdomāt un par to gausties.
05.03.2018 13:56 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nē, nē, forums ir vienīgā mēraukla no kā spriest un domāt, un neko citu nezina diemžēl, ja vispār tā var izteikties, ka šī lapa viņai liek pārdomāt. Nu kur vēl tālāk.

Atvaino, tieši ko Tu vēlies man pateikt? Es atbildēju Raven komentāra daļai.
Dūja un Wee, cilvēcīga attieksme nenozīmē ausu aizbāžņus, rozā torti un dziesmiņu dziedāšanu. Par to, kāda bija konkrētā Raven situācija un kāda ir Raven pati kā cilvēks, es nezinu, bet tā pat arī jūs diez vai to zināt. Kāpēc automātiski jāpieņem, ka viņa sagaidīja kaut ko neiespējamu? Var arī, protams, paņirgāties par “dziesmiņu dziedāšanu”, bet, ja ar to domāta vienkārši laipna un iejūtīga attieksme, tad cilvēkiem, kuriem sāp (ne tikai fiziski vai mentāli) tā tiešām var palīdzēt sajusties mazliet labāk, pat, ja tā neatrisina galveno sāpju iemeslu. Turklāt, strādājot, piem., slimnīcā, nākas sastapties un strādāt ar daudz cilvēkiem, kuriem sāp un/vai viņu uztvere un reaģēšana uz lietām ir citāda kā cilvēkiem, kuri nav tajā situācijā, kuriem nesāp. Ar to ir jārēķinās strādājot medicīnā. Un pirms šis tiek pārvēsts par “pacienti var uzvesties neadekvāti pret personālu”, nē, to es neapgalvoju.
05.03.2018 13:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kādu jebkādu? Tieši ko man būtu jāstāsta, ka stringi nepatīk? Kādā vispār sakarā? Aizej un visām uzprasi cv, ja tas ir priekšnoteikums. Lai gan tas redzei nepalīdzēs. :D Vai speciāli jāklusē, ja par čekiem varu pateikt, kas meitenēm nav skaidrs un uzdod jautājumus. Nē, nu super, uz priekšu, domājam jaunus noteikumus.
05.03.2018 12:43 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu cītīgi slēp jebkādu info par sevi. Varbūt tomēr pašai bišk kauns tomēr :D
05.03.2018 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits