Necieņa pret dāmu

 
Reitings 19
Reģ: 21.02.2018
Sveiki!
Ilgi domāju - vērsties šeit vai nē, bet mans pacietības mērs pilns.
Īsumā - mans draugs (25) mani (27) neciena.
Kāpēc tā? Nezinu. Pirmkārt, viņa attieksme pret mani ir vienkārši nožēlojama. Īrējam dzīvokli, bet nē - viņš nemaksā rēķinus, tāpēc ir parāds jau par diviem mēnešiem! Viņš to nav teicis, bet acīmredzot domā, ka man tas būtu jādara.
Otrkārt - vakarā viņš atvelkās no darba,un tā vietā, lai veltītu man laiku, viņš dodas uz virtuvi pierīties. Tāda sajūta, ka esmu tukša vieta...
Treškārt - viņš mājās ir tikai no rīta un vēlu vakarā atpakaļ - viņam vienkārši nav laika man..
Ceturtkārt - brīvdienās mēs dodamies iepirkties. Nu varētu man kaut ko jauku uzdāvināt. Taču nē - man ir jāizprašņā visu laiku, lai man nopērk kaut ko jauku.
Tagad nezinu, ko darīt. Ir doma atgriezties pie vecākiem, lai viņš pats tiek galā, ja reiz nespēj kā īsts vīrietis ar visu tikt galā... Kādi ieteikumi..?
21.02.2018 21:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār man ir pazīstama vienā tāda meitene,kas domā līdzīgi,tikai viņai ir 25 vai 24 gaidi, kad kādreiz satikāmies, viss ko viņa vienmēr teica- iedomājies cik briesmīgi, es veikalā pa 100ls redzēju somiņu ,viņa man tā patika , bet Jānis man viņu nenopirka!(vārds izdomāts),man tik pretīgi palika, ka vinam priekš manis ir žēl ko nopirkt! Man vajadzēja kurpes jaunas,a šīs man pajautāja vai ar 50ls pietiks, arprac ,kas es tik lētas kurpes vilkšu,kas žēl naudu???!!! Bet kad bija algas diena,tad šī - Tu man labākais, mīļākais vīrietis, kā nauda vairāk nebija tik.daudz tā cūka ,nelietis,skopulis.:-D Beigās šī viņu pameta,jo viņai likās,ka vins pelna pārāk maz. Kas tālāk notika, nezinu, jo kā izšķīrās tā arī kontakts pazuda .
22.02.2018 06:37 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
nē nu ja publika pieprasa, un zvaigznes ar kā reiz sastājušās azimutā... Viss par to liecina...
Viņš ir nelietīgs cūka! Kā ar tādu var ielaisties! Pamet viņu ar visu viņa netīro krūzīti!
22.02.2018 07:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis gan lupata! :D
22.02.2018 07:41 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Labāku attieksmi Tu nemaz neesi pelnījusi. :D
22.02.2018 08:59 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Tagad nezinu, ko darīt. Ir doma atgriezties pie vecākiem, lai viņš pats tiek galā, ja reiz nespēj kā īsts vīrietis ar visu tikt galā... Kādi ieteikumi..?

Ej pie vecākiem, un iedod puiša kontaktus, atradīšu viņam kādu no savām draudzenēm, kuras prot novērtēt vīrieti.
Bet nu reāli, dura visīstākā. Nabags raujas divos darbos, mājās vēlu, paspēj tik uzēst un atkrist gultā, a šai redz cieņas trūkst. Nav ienācis prātā, ka viņš ir pārguris, un arī tās brīvdienas gribētu atpūsties, nevis vazāties pa veikaliem. es pat nesaprotu, ko katru nedēļu var darīt tais veikalos, ja kaut kas tiešām vajadzīgs, tad jā, bet tāpat vien vilkties uz veikalu...nu tad vismaz veciliec mierā, vazājies viena.
Nauda visa tiek Tev atdota, bet Tu vēl čīksti, ka nemaksā īri un dāvanas nepērk, kur tad viņam raut to naudu? Trešo darbu varbūt vēl paņemt? Tač pacel pakaļu un samaksā to rēķinu, ja jau nauda pie Tevis, un nebūs problēmu.
Man jautājums, ko Tu dari pa to dienu? It sevišķi, ja pat čīksti, ka vēl trauki palikuši.
22.02.2018 21:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
viņš nemaksā rēķinus, tāpēc ir parāds jau par diviem mēnešiem! Viņš to nav teicis, bet acīmredzot domā, ka man tas būtu jādara.
ka tas izpauzas?Neticu.Nu ka saimnieks neintersejas par iri? Kas te nav ta isi taisniba.
22.02.2018 21:32 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
ka tas izpauzas?Neticu.Nu ka saimnieks neintersejas par iri? Kas te nav ta isi taisniba.

Nu viņš nelietis, rūpīgi shēmoja, kā to noslēpt, lai pēc tam nāk gaismā un autorei beidzot kaut kas jādara pašai. :D
22.02.2018 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 2747
Reģ: 29.01.2009
Es vienkārši esmu tā audzināta, ka vīrietim ir jārūpējas par mani.

Nu tad duj atpakaļ pie tiem vecākiem, savos labākajos 27 gados :D
Es gan lieku, ka trollene, bet jā, arī nupet nesen noklausījos pa īstam līdzīgu uzskatu paudēju.
23.02.2018 10:50 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.02.2018
Es nesaku, ka viņam būtu trešais darbs jāņem - tā jau tam fiziski laika nav. Kad tad viņš pavadīs laiku ar mani?
Saimnieks jau ir izteicis brīdinājumu, ka ja līdz mēneša beigām nekas netiks samaksāts, liks ārā... Es vakar pēc ilgām pārdomām iedevu draugam 100 eiro, lai vismaz kaut ko samaksā saimniekam. Tā ka - mana sirdsapziņa tīra.
Pa dienu es rūpējos, lai mājās viss ir tīrs un kārtīgs. Tad, kad man sanāk strādāt, tad strādāju. Nav tā, ka es 24/7 sēdētu mājās un skatītos TV.
Un nē - savu vīrieti nevienam neatdošu!
23.02.2018 11:40 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es vakar pēc ilgām pārdomām iedevu draugam 100 eiro, lai vismaz kaut ko samaksā saimniekam. Tā ka - mana sirdsapziņa tīra.

Nevis iedevi, bet atdevi viņam viņa naudu. Un ko viņš ar 100 eiro darīs, ja par dzīvokli jāmaksā par diviem mēnešiem?
Pa dienu es rūpējos, lai mājās viss ir tīrs un kārtīgs.

Tad kur problēma nomazgāt drauga krūzīti?
23.02.2018 11:48 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Tavuprāt, ar 100 eiro pietiek, lai jūs neizliktu no dzīvokļa? :D Ko darīsi, kad jūs izliks uz ielas, jo uzteiks īri?
23.02.2018 12:07 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
MixiPixi , Tevi gadījumā nesauc Laura?
Zinu vienu tādu meiteni kas dzekam visu izmaksa, dzeks neko. Abi kopa dzivo.
Musdienas laikam tas ir stiligi - sedet uz kakla sievietei.
23.02.2018 12:40 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Mocheato, neesi izsekojusi līdzi visām autores dzīves peripetijām - autore no puiša iekasē visu viņa nopelnīto naudu un pats vainīgs, ka šim neienāca prātā īresmaksai paredzēto autorei neatdot :D
23.02.2018 12:47 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Mocheato WTF? Tu vispār esi diskusiju izlasījusi?:-D
23.02.2018 12:48 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Zinu vienu tādu meiteni kas dzekam visu izmaksa, dzeks neko. Abi kopa dzivo.

Šeit ir pretēja situācija - čalis strādā, bet dāma vienkārši skaista :D
To 100 euro, ko viņa iedeva, nav no savas kabatas. Puisis viņai atdod visu savu noplenīto naudu.
Un, godīgi sakot, šī situācija un vispār attieksme pret vīrieti kopumā nenormāli uzsit emocijas, un brīžiem gribās smieties, brīžiem ir wtf?!, un brīžiem gribās vienkārši iekraut tai dāmai pa ķirbi.
Es patiešām ceru, ka puisim atvērsies acis un viņš atradīs sev normālu sievieti, kura viņa mīlēs un cienīs.
Bļāviens, vīrietis strādā divos darbos, mājās tiek vēlu vakarā, un šamējā princese tikai var pateikt, ka "viņš atvilkās, nepievērš man uzmanību, bla, bla, bla". Un, redziet, dāvanas pārāk maz viņai pērk. Bet to, ka cilvēks varbūt vispār negrib pa tiem s*da veikaliem savās brīvdienās vazāties, nevar saprast.
Ai, reāli par katru viņas teikumu varētu kaut ko uzrakstīt... :D
23.02.2018 12:54 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Musdienas laikam tas ir stiligi - sedet uz kakla sievietei.

Autore taču sēž uz kakla un uz visa pārējā, kur vien var. :D
23.02.2018 12:57 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es vakar pēc ilgām pārdomām iedevu draugam 100 eiro, lai vismaz kaut ko samaksā saimniekam. Tā ka - mana sirdsapziņa tīra

Tagad laikam japaklanās tavā priekšā, pārvarēt tavu tīro sirdsapziņu(t), un par ko tad tās ilgās pārdomas, pirkt jaunu kurpju pāri vai atdot draugam?:-|
23.02.2018 13:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man arī viena šitāda pazīstama ir. Kā vīrietim naudas par maz, tā atpakaļ pie vecākiem, pasēdēt uz kakla viņiem. No vecākiem naudu visādām lupatiņām un telefoniem neprasa (Apzinās, ka viņiem tik daudz nav un baidās, ka ja sāks komandēt, ka viņiem jāpelna vairāk, tēvs viņu ar visu lupatu kaudzi izmetīs no mājas), bet arī neko nedod par īri un pārtiku, jo uzskata, ka, ja jau vecāki viņu ir radījuši, tad viņa ir viņu bērns un vecākiem par bērnu jārūpējas, lai viņa būtu siltumā un paēdusi.
Kolīdz parādās pie apvāršņa kāds vīrietis, tā tūlīt pieprasīšana sākas - nocietusies pēc jaunām lupatām. Ilgi gan ne ar vienu kopā nenoturas, viņi pēc dažiem mēnešiem, pacietīgākais pēc gada saprata, ka nekas tur nemainīsies un nav vērts.
Žēl to autores vīrieti, nez ar ko viņam šitāda kaza piesaista.
23.02.2018 13:38 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Žēl to autores vīrieti, nez ar ko viņam šitāda kaza piesaista.

Ar to ka ir skaista un retu reizi krūzīti aiz viņa nomazgā?:-D
23.02.2018 14:00 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un nez kaadu varonjdarbu shis viirishkjis buutu izdariijis, nabadzins zheelojamais. Attieciigaa vecumaa nodroshinaat dziivesvietu, paartiku un nopirkt kaadu lupatu sievietei buutu absoluutais minimums. Es te nekaadas paarmeeriibas, pat ne normaalas ekstras neredzu. Auto nav, celjojumu nav, nekaadu dizhos rotaslietu vai brendu nav, beernu nav (ja tie buutu, vareetu grauzt palodzes). Dziivesvieta un paika? Pilniigi nimbs jaauzkar shim galvaa.
Njemot veeraa, ka te ir vesela varza, kas ar prieka pilnu izteiksmi seja stiepj pusi mamuta vai pat sponsoree viirishkji, pateiciibaa, ka tik vispaar bikshainis blakus, tad, jaa, tieshaam, dod sho luuzeriigo veci vinjaam, pilna pasaule viirieshu, kuri ne tikai dziivesvietu un paiku nodroshina, bet veel speej sievu un beernus uztureet. Bet tie parasti tiek sievieteem, kuras zina savu veertiibu nevis latvju cieteejaam.
Taa bij liriskaa atkaape un mans viedoklis vispaariigi. Kas attiecas konkreeti uz te ieposteeto teemu, tad taa neizklausaas iista. Naivi - provoceejoshaa stilinjaa uzcepta, gan jau kaads rakstelis top.
23.02.2018 14:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits