Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu atjaunošana

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Esmu nolēmusi sākt pievērsties matiem un veltīt vairāk līdzekļu.
Es zinu, ka ir iespējams atjaunot matus negriežot nost. Nē, es negribu griezt nost, jo zinu ka to nožēlošu.
Viena no must have lietām ir matu vitamīni.
.
Skatījos video kā ir citām izdevies atjaunot matus, sarēķināju produktus un cena aizgāja trīsciparu skaitlī.
Pilnīgs kosmoss. Pie tam viss produktu lists nav pieejams Latvijā!
Ja jums ir izdevies atjaunot matus, kādus līdzekļus lietojāt? Šampūns un kondicionieris man ir labs, interesē vairāk serumi, spreji un tādas lietas.
Vairāk nekrāsoju, netaisnoju, necepinu, matu lakas nelietoju, tikai mazgāju.
Vai kaut kur ir iespējams nopirkt 1) aphogee spreju 2) pantene overnight treatment
21.02.2018 16:07 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
aphogee protein treatment aphogee spreju
21.02.2018 16:10 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Tieši ko tu domā ar "atjaunot matus" ? Ja mats ir sašķēlies un šķeļas tālāk, tad tur darīt neko nevar, kā tikai nogriezt. :-|
21.02.2018 16:13 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Man friziere ieteica šo līniju - atjauno matus, kas lūst un stiepjas, skaidrs, ka nesalīmē sašķeltos galus, bet "uzbūvē" matā saites, kas to padara atkal spēcīgu. Jāskatās jau protams, kāpēc tie mati lūst. Manējie nepārdzīvoja krāsas noņemšanu.
Ielika masku, pāris dienas mati tik forši, tik forši, sataisījos jau pati pirkt, bet tad ieraudzīju, ka katrs līdzeklis pie 60€ maksā un...
21.02.2018 16:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits