Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tievēšanas beztēma 2018.

 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Par cik pašai šobrīd aktuāli un esmu izlaidusies, tomēr neatteiktos no kompānijas tievēšanas čalām arī te, tad nu nodomāju - ko tur daudz - jātaisa augšā Lilit tievēšanas diskusija, kur pulcēties visām, kam šobrīd tas ir aktuāli! Cik nu kurai ir tie traucējošie, vai arī vienkārši mērķis ir noturēt vai nepalaisties pa dzīvi !
Lai šī diskusija kalpo tām, kam nepieciešama kompānija, padomi, motivācija, labas receptes u.c.!
Ja ir vēlme atskaitīties kaut kur gan par ēdienkarti, gan panākumiem - tas viss šeit iederās! :-)
20.02.2018 13:21 |
 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
man viss ir ok,tomeer es velos nodziit svaru.pirms 4 gadiem es biju 75 kg(par daudz),bet shobrid par 14 kg vairaak.
11.04.2018 17:54 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Manā plānā ir dabūt smuku dibenu un nomest līdz 4-5kg svara. (l)8-)
Tad jau redzēs, kā veiksies.
11.04.2018 17:37 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Kā jums veicas ar tievēšanu? Es jūtu, ka palieku tievāka augšdaļā, bet vēdera un cisku tauki vispār neiet nost. Sportoju, bet ar ēdienu vēl nesaprotu, ko darīt, varbūt uz kādu brīdi jāizslēdz ogļhidrāti, lai tā lieta kust uz priekšu...
25.03.2018 21:28 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Normāla stāvoklī nemetot kilogramus varu ēst mierīgi līdz 2400kcal, ķermenim ir laba vielmaiņa, nav sačakarēts.
21.03.2018 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Latte tas ur drausmīgi 600 kalorijas, tādu kaloriju deficītu redzu pirmo reizi. Tu vienkārši beidz nost savu ķermeni, tā ir totāla badošanās, kura nav ieteicama nevienam, nekādi.
Tie kilogrami ir tukša vērtība ja savu ķermeni padari slimu nepiegādājot tam noteiktu un vajadzīgu daudzumu uzturvērtības.
Tas proteinu batoniņš nav ēdiens, kur ir vitamīni, cik daudz tauku tādā uzturā :-/ prātiņ nac mājās gribas teikt.
Esmu par veselīgu svara nomešanu, pati ēdu 1700kcal un sportoju jo patīk, hobijs, viegli nāca svars nost, mana pieeja ir tā kā vēlos ēst visu dzīvi un kustības kadas daru neatkarīgi no sava mērķa, prieka un laimes hormonu pec.
21.03.2018 16:42 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man tikko apriteeja viens meenesis kopsh es esmu uz dieetas, jeb pareizaak to buutu nosaukt - jauns dziivesveids.
Uz doto momentu ir jau minus 7kg ! Ko es daru?
Dienaa vismaz 3l uudens.
Pilniibaa izsleedzu cukuru ( pat augljus, pagaidaam) , saali, ellju, miltu produktus, alkoholu.
Dienaa uznjemu tikai 600-800 kalorijas. Plaanaa ir sho kaloriju skaitu ar laiku pamazaam palielinaat, teiksim liidz Juunijam es jau vareeshu uznjemt 1500 kalorijas dienaa.
Nesportoju.
Kilogrami vienkaarshi kuust ... katru dienu uzkaapjot uz svariem kaut kas ir nost.
Un nee, es nebadojos. Man katra maltiite sastaav no apm. 200g jebkaada proteiina un 80g daarzenju. Brokastiis parasti izdzeru proteiina kokteili vai appedu proteiina batoninju.
Vajag diezgan lielu apnjemshanos lai PILNIIBAA izsleegtu visu kas kaarojaas uz vismaz 3 meeneshiem, un tikai tad pamazaam taas lietas ieviest atpakalj savaa eedienkartee , bet ar meeru.
21.03.2018 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Es te palasīju, ka tiek “atkal formā” pieminēts, gribēju tik atzīmēties, ka pirms gada izvēlējos šo metodi un tagad no M, L izmēra palicis XS, S un tas GALĪGI nav striktu darbību rezultāts, tikai pamatprincipi ;-)Tas tādai atkāpei, jo atceros savu izmisumu, kad nezināju, ar ko sākt, kā sevi mainīt:-)
21.03.2018 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Piekrītu kaban teiktajam, sākumā tie tiešām nav tauki kas tiek tik ātri zaudēti, bet šķidrums, zarnu saturs kas samazinās jo mazinās uzņemtais ēdiena daudzums, vai tāds ēdiens kurš ilgi uzkrājas. Par kādu rezultātu var manīt pēc mēneša, turklāt reālais rezultāts ur centimetri un sajūta(brīvāks apģērbs utml.). Īstermiņa projekti nereti ātri atnāk atpakaļ, turklāt organismam ir tendence pierast pie jaunajiemapstākļiem, arī pie kaloriju deficīta, ja tas nav kritisks badošanās process, tas adaptējas un vielmaiņu palēnina, tādēļ svars vairs nekrīt tik strauji vai apstājas vispār.
Vienmēr pue uztura pārmaiņām un fiziskajām aktivitātēm jāskatās ilgtermiņā, vai šis režīms būs vienmēr vai ir tikai svara zaudēšanas kampaņa.
21.03.2018 01:34 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Es jau mēnesi ēdu pēc Atkal formā uztura.Kilogrami iet smuki nost,uznāk periodi,kad nekas nekrītas,tad man paliek čābīgi.
Papildus vēl vingroju pēc vienas aplikācijas plāna.Gaidu velo sezonu.
Līdz finišam un ideālam svaram vēl tālu.
20.03.2018 22:33 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Kaban
Ja jau tu esi tik zinošs treneris,tad tev būtu jāzin,ka nav veselīgi tik daudz nedēļas laikā nomest svaru,ja vien tu nesver 200kg
20.03.2018 22:29 |
 
Reitings 169
Reģ: 20.06.2015
Man janvārī bija 68kg, tagad ~63,5. Esmu nereāli priecīga. Vēl tikai 4kg un mērķis būs sasniegts!:) nav daudz ko mest, bet tad es beidzot būšu apmierināta ar savu svaru!!:):-D
20.03.2018 21:39 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Pievienojos grupiņai :-)
Izgāju cauri nepatīkamam dzīves posmam un pirmo reizi mūžā esmu uzēdusi lieko svaru - gribu dabūt nost 5 kg. Uz mana īsā auguma to var labi redzēt + vairs neder bikses.
Gribu plakanu vēderu un šaurākus augšstilbus.
Skrienu krosiņus un vingroju pēc youtube programmām. Bet zinu, ka svars ies nost tikai tad, kad atteikšos no savas saldumu, miltu atkarības (t)
Esmu ieviesusi dienasgrāmatu, kur rakstu, ko ēdu un kā sportoju.
20.03.2018 21:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.08.2016
Hey. :)
Kādu laiku biju apņēmusies un saņēmusies un atkal esmu krietni palaidusies.. :D
Pieļauju, ka manam iemeslam ir, tas, ka nav kompānijas. ;/
Tāpēc meklēju sev sabiedroto gan sporta zālei, gan vakara skrējienam gar jūru. :)
Esmu no Jūrmalas.
Raksti man un mēģināsim sabīdīt laikus, noskaidrosim intereses un iespējams pēc gada jau šeit publicēsim postu par mūsu panākumiem..:) :-)
20.03.2018 21:00 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Kabans nokāva visu prieku kaut ko ierakstīt.Ienācu padalīties,ka svars kustās uz leju. Esmu pieķērusies vingrošanai un tīrai ēdienkartei.
15.03.2018 11:19 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Starpcitu pats pavisam nesen tīri tikai vielmaiņas iekustināšanai citā režīmā un spēka rādītāju eksperimentam uz nedēļu ieslēdzu kcal deficītu + kardio. Man pa nedēļu nokrita 4 kg (un ne grams no tā visa nebija tauki)
26.02.2018 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Tamdēļ pat ja konkrētam cilvēkam kam itkā esu adresējis padomu, tas nav nepieciešams, tas nenozīmē ka nav vēl k';ads vai pat vairāki cilvēki kuriem ir tāds pats mērķis un šo visu lasa un viņam tas info noder.
26.02.2018 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Aether
Paldies par skaidrojumu, ņemšu vērā
Bet ņem arī vērā ka jā Tev šoreiz nav nepieciešami šie padomi bet ir cilvēki kuriem tie noder, pat tādi kuri te nerakstās bet lasa un tad nereti man privāti atraksta lai palīdzu.
Ja Es nekur neko nerakstītu cenšoties palīdzēt, skaidrojot utt. Šie cilvēki par mani neko tā arī nezinātu. Un daudzi domāju neticēs bet esu palīdzējis ~40-50 cilvēkiem no ši portāla visu šo pāris gadu laikā kopšs te esu
26.02.2018 17:01 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Kaban...
Kādreiz ar interesi sekoju Taviem komentāriem, neapšaubu, ka zināma mērā Tu zini, ko raksti, bet... godīgi - TIEŠI ŠAJĀ diskusijā man Tavi ļoti advancētie padomi un komentāri nav īsti nepieciešami (un atkal - es runāju tieši par sevi un to, ka droši drīksti atturēties komentēt manu progresu vai tā neesamību).
Man šobrīd nav konkrētu fitnesa mērķu, es šobrīd neeju aktīvi trenēties, jo tas ir tas, kam mana šībrīža rutīna vienkārsi nav ne laika, ne spēka (ne arī fiziskas iespējas šādu aktivitāti ieplānot). Es zinu, kas ir mana vājā vieta un es zinu, pie kā man šobrīd ir jāpiedomā un tas nav tauku kausēšanas superprojekts, kā arī nav tiekšanās sevi iedabūt kaut kādā konkrēta izmērā. Es vienkārsi vēlos atpakaļ savu komforta sajūtu un pēc savas iepriekšējās pieredzes arī zinu, kā to sasniegt. Tieši tādēļ es sevisķi neplātos ar to, ko daru, kā tieši vingroju jo tas attiecas tikai uz manu ikdienu, manu situāciju un manu rutīnu.
Paldies par uzmanību.
26.02.2018 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Un Es nevienam neko necenšos uzspiest vai tamlīdzīgi.. es tikai pastāstu kā būtu jādara lai ko panāktu.. bet lieta tāda ka daudzas izvēlas viegl;āko celu un dara pa savam un manu viedokli uztver kā kautkādu uzspiestību vai pārāk pareizo utt...
Bet nezkād''el tad te vairums uz mērķi iet gadiem un vislaik atgriežas pie tēm;am kā to izdarīt utt./.. bet cilvēki kas lietas dara mācoties no profesionaliem utt so vius panāk pāris mēnešos ko cits nepan;ak pat gadiem.. viela pārdomām.. ja jaj tie treenri tik nezinoši utt - tad kād''el parasti viņi vienmēr ir formā un viņu klienti pat pēc gada jau satartē pat sacensībās ar panākumiem
26.02.2018 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Meralle
Te Esu lai palīdzētu tiem kuriem tas tie''sam interesē un tici vai nē bet tādi/as ir.
Runājot par tiem 1,8kg - Neviens kompotents treneris Tev neteiks ka šie 1.8kg ir zaudētā tauku masa jo tauki tik ātri nekrīt un tievējot paarsti šie daži pirmie kg vispār nokrīt tik ātri tād''el jo vienkārši ir tukšāks kungis un zarnas uz ko arī spekulē daži labi solot dažas dienās zaudēt pāris kg. Neklausies treneros ja nevēlies bet tad palasi zinātnisko literatūru un ja pacemntīsies attradīsi ganjau info ka esot uz kcal deficīta reāli tauki sāk kust tik ap 10-14 dienu (precīzi nepatiekšu vairs bet ap šo bija) nejau ar 1. dienu kā uzsāc. Tāka es te nesaskatu kautkādu sanākšanu ko mini ja vien tas ko v;elas panākt ir tiksaks kungis un zarnas.
Un par treneru viedokļiem - pamatlietas visiem būs vienas, mainās tikai nianses, un arī tam ir likumsakarīgs iozskaidrojums... jo katrs mēs esam individuāls un katram labāks / efektīvāks var būt kas cits .. bet pamatlietas paliek nemain;īgi... tād''el cilvēkeim no malas kas nav kompotenti šai visā skiet ka katrs dara savadaak
26.02.2018 16:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits