Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Arī vīrieti var un vajag lutināt…

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Iedvesmojos no shii raksta !
http://womanlywise.lv/2017/11/20/ari-virieti-var-un-vajag-lutinat/
Es 100% piekritu shim rakstam, lika aizdomaaties..
Kaa juus lutinat savus viirieshus ikdienaa , un vai jums skjiet ka juus to darat pietiekami biezhi? :-)
23.01.2018 17:30 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Masēju viņam pēdas vakaros, dāvanas (viņš teica, ka agrāk neko nav saņēmis piemēram Valentīndienā) un vēl visādi sīkumi.
23.01.2018 18:05 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Rakstam parskreju pari un varu teikt, ka butiba piekritu. Draugs mani loti lutina un man, protams, automatiksi gribas preti dot to pasu - ta nav pienakuma sajuta, bet ir tacu pasivi viriesi, kas nesniedz nekadu ieguldijumu attiecibas.. tad ar tadiem nav ta prieka un velmes censties. Un japiemin, ka ne visi mak novertet davanas, uzmanibu, laiku (seit ir runa gan par sievietem, gan par viriesiem).
23.01.2018 18:19 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mans vīrietis ir stāvā sajūsmā, kad viņu čubina, piemēram, ar pirkstiem braukā caur matiem, pa muguru, masāžas protams. Viņam ļoti patīk pieskārieni, tāpēc to viņš uztver kā lielāko lutināšanu. Šad tad uztaisu manikīru, nelūdzu viņam darīt mājasdarbus, kas viņam nepatīk, vienmēr sagaidu ar siltām vakariņām.
Ikdienā cenšos darīt visādus nieciņus, kas viņu iepriecina un esmu ievērojusi - jo vairāk es lutinu, jo vairāk es saņemu pretī.
23.01.2018 18:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits