Kā ģērbties ziemā ejot uz darbu?

 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Meitenes, kas ikdienā darbā staigā svārkos un kleitās un kuras uz darbu nebrauc ar auto :-D - kā jūs ģērbjaties ejot no/līdz darbam?
Man, piemēram, darbā ir jāstaigā svārkos un 20den zeķbiksēs. Ziemā eju uz/no darbu džinsās un darbā pārvelku. Nevaru iedomāties, ka varētu būt silti iet no mājas ārā tāpat svārkos un zeķbiksēs.
Kā darāt jūs? :-)
22.01.2018 14:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Elza tisuprat telo pilnigu duru, lai forums atdzivotos.Ta man liekas, jo nu neticu ka kada ir....neticu
23.01.2018 16:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man gan Selīnas komentārs likās tieši vietā.
23.01.2018 16:23 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jap, pasteidzos laikam es ar to algas pieminēšanu, vnk besī viszinīši, kuri visur bijuši un pazemo citus "muļķīšus", kuri neko dzīvē nerubī, jo noteikti nekur nav bijuši, neko nav redzējuši, neko nesaprot un pat saģērbties nerubī utt. tad nu man radās jautājums pa kādu naudu šī viszinīte visu pasauli apceļojusi, ja algas diskusijās miljons komentāru, kurās pelnītājas tiek pataisītas arī par kaut kādām meža dīvainītēm, kuras nesaprot ko runā un laikam bankas kontā ciparus neatpazīst..
Bet ok, piekrītu, ka par algu varēju neteikt
23.01.2018 16:35 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Un tomēr... Theatro alla Scala House rules: The public is kindly requested to dress in keeping with the decorum of the Theatre, out of respect for the Theatre and for other viewers. People wearing shorts or sleeveless T-shirts will not be allowed inside the auditorium; in this case, tickets will not be reimbursed.
Vīnes opera:
The overall rule is to look presentable and avoid showing up in travel attire. A sport coat and a pair of slacks should be just fine for any performance. A nice blouse with slacks or a semi-formal dress would also be a good choice for the ladies.
Still, dressing up can be half the fun of going to the opera! So if possible, feel free to wear that stunning dress or suit you rarely have the chance to show off.
After all, you’ll likely be in the presence of genuine aristocracy. Why not embrace it?

Nav jau gluži arī "smalkajā Eiropā" vienalga, ko vilkt mugurā uz operu ejot... Smalkjūtīgi jau tiek pateikts, ka welcomoti ir gandrīz visi, tomēr atgādina aŗī ņemt vērā to, uz kurieni dodies!
23.01.2018 16:44 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Vispar skumji, ka Latvija kads uz tevi skatas skibu aci, jo esi tiesam saposies. Manuprat, vajadzetu but otradi.
23.01.2018 16:47 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ja nu ar to par maz - lūk, kur bloga ieraksts un neliela diskusija zemāk par Vīnes Operas apmeklējuma tēmu: http://somethinginherramblings.com/what-not-to-wear-vienna-state-opera-house/
23.01.2018 16:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bieži vien kā tūristi uz lielajām operām mēdz iet pieticīgāk (ne arī noplukuši), jo nu paķer apmeklējumu pa ceļam, pat neplānojot, un koferī vai kaut ciemos braucot - ja neaizdomājas, tad vajadzīgo var arī nepaņemt. Neba nu vienmēr var ar vieglu roku spriest, ka Jonišks no blakus mājas re kā atnācis, tad jau vienalga.
23.01.2018 16:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
LV gan citi apmēri un tas apmeklējums ir lielākoties plānots - tad arī var izvēlēties, kad doties.
23.01.2018 16:54 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Vispar skumji, ka Latvija kads uz tevi skatas skibu aci, jo esi tiesam saposies. Manuprat, vajadzetu but otradi.

Ļoti piekrītu šim. Man tas šķiet tik pašsaprotami, jo apģērbs jau nepilda tikai funkciju "nenosalt". Apģērbs ir mūsu vizītkarte, apģērbs var norādīt uz cilvēka lomu/statusu sabiedrībā, apģērbs, galu galā, var kalpot kā vien no NLP/ietekmēšanas paņēmieniem. Es, protams, pilnībā varu saprast vēlmi ikdienā nepucēties un izvēlēties džinsas, krosenes, T-kreklus un džemperus, jo tā ir mājīgi, ērti u.t.t., bet tieši tādēļ jo vairak novērtēju iespēju īpašākos gadījumos mazliet saposties.
Labi, es tomēr cenšos arī uz darbu ejot katru dienu īpaši piedomāt, ko velku mugurā un tādas dienas, kad man ir vienalga, ko vilkt, ir ļoti retas, bet, ja tā ir brīvdiena un dienas plānā ir tik it kā ierasta lieta kā restorāna apmeklējums tomēr labpārt uzvelku ko svinīgāku par melnām biksēm un adītu jaciņu.
23.01.2018 16:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kaut kā ceļojumu laikā man nekad nav sanācis garāmejot (neplānoti) aiziet uz operu/labu izrādi u.c., jo uz daudz maz pieklājīgām izrādēm biļetes jāpērk ļooti laicīgi. Attiecīgi jā, piemērots outfits vienmēr līdzi.
***
Ja par tēmu, īsti padalīties nevaru, jo pārvietojos ar auto. Un tā padomājot, negribētu es darbā pārģērbties, tieši tāpēc priecājos, ka valsts pārvaldē, kur strādāju, nav strikts dress code
23.01.2018 16:59 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Iet uz operu uzpostiem ir tradīcija, bet es gan nezinu, cik ļoti aktieriem interesē, kas skatītājiem mugurā. Tas tā - par argumentu, ka skaisti jāģērbjas aiz cieņas pret māksliniekiem.
Bet kāpēc uz skolām, semināriem un kursiem varam mierīgi iet kaut vai trennuškās? Manuprāt tas pasniedzējs, kas ar mani dalās savās zināšanās ir pelnījis tikpat cieņas, ja ne vairāk, kā tas skatuves mākslinieks.
23.01.2018 17:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet kāpēc uz skolām, semināriem un kursiem varam mierīgi iet kaut vai trennuškās? Manuprāt tas pasniedzējs, kas ar mani dalās savās zināšanās ir pelnījis tikpat cieņas, ja ne vairāk, kā tas skatuves mākslinieks.
++ kATRAI VIETAI SAVS APGERBS
23.01.2018 17:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jap, pasteidzos laikam es ar to algas pieminēšanu, vnk besī viszinīši, kuri visur bijuši un pazemo citus "muļķīšus", kuri neko dzīvē nerubī, jo
Kads sakars algai ar teatra apmeklejumu? Biezi ielugumu bezmaksas piemeram vai pedja briza biletes ir piemeram Daile kase pirms izrades pieejamas. Kleitu zolidu var ari humpala atrast... bet jaa paredzu jau dazu blausanu par humpalam...
23.01.2018 17:45 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kads sakars algai ar teatra apmeklejumu?

Te runa gāja par Eiropas izbraukāšanu un pārliecību, ka Eiropā domā pilnīgi savādāk par operuas apmeklējumiem piemērotu apģērbu.
23.01.2018 17:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā izpratne par svinīgo apģērbu arī katram ir salīdzinoši individuāla. Jau pat šeit forumā šo atšķirību var redzēt, kad tiek liktas bildes apģērbu salikumiem uz klubu, balli, restorānu, randiņu, izlaidumu u.tml.
Man joprojām atmiņā ir kā uz universitātes izlaidumu, mana kursabiedrene ieradās īsā parastā baltā lina kleitiņā ar platu melnu jostu un balerīnās. Ok, meitene bija ļoti skaista pati par sevi un kaut maisā - joprojām būtu skaista. Bet cik atbilstoši tāds apģērbs ir pasākumam? Tas jau cits jautājums...
23.01.2018 17:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Lovisa
Sasmējos par šo. Ja Latvijā nav aukstas ziemas, tad kur ir? Ziemeļpolā?
Man personīgi arī -5 un pat +5 ir auksta ziema, bet parasti taču ir krietni aukstāks!

Atslēgvārdi bija - nav tik aukstas ziemas, lai nevarētu staigāt svārkos. Es nesaku, ka nav vispār aukstas ziemas, bet jā, ir vietas, kur ir aukstākas ziemas un neiet runa par Ziemeļpolu.
Tu izvilki dažus vārdus no konteksta un izveidoji pa savam.
23.01.2018 17:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neredzu nekādu problēmu ģērbties attiecīgi sezonai un laikapstākļiem un darba vietā pārģērbties attiecīgi prasībām.
Mani vairāk šokē tas, ko redzu Kanādā - med. personāls uz darbu dodas savā darba apģērbā. Un tas man liekas nepieņemami... Kaut kā tas spec.apģērbs vairs nešķiet tik tīrs un sterils, kad tas ir izbraucis cauri visai pilsētai metro, piemēram. :-/
23.01.2018 18:02 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neons-mums tiesi tas pats!Es nekad neesmu sevi vareejusi iedomaaties ar "slimniicas dreebeem ",apaviem braukt maajaas!Lai arii te visi brauc savaas masiinaas,bet biezi redzu veikalos med. personaalu darba apgeerbaa.Man liekas tas pilniigi nesaprotami.
23.01.2018 18:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
odetta, vēl man nepatīk obligātās - pajama day gan darbavietā, gan bērniem skolā. Arī neliekas diez cik pareizi ar tādu apģērbu vazāties sabiedriskās vietās un vēlāk izmantot gulēšanai savā gultā. Mans vīrs te sašutis bija - meitais skolā pidžammu diena. Aiziet pakaļ. Iznāk no klases meitas skolotāja - rozīgā puscaurspīdīgā nonēsātā pidžammā (pie tam - tās formas arī nav nekādas slaidās), veļa un celulīts spīd cauri... Nu normāli šitādā paskatā rādīties bērnu un vecāki priekšā?... :-D
23.01.2018 18:37 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neons-jaaaa!!!Tas arii veel!Veel saliidzinosi nesen redzeeju vienu cali taada tipa biksees un veel ar Ziemassveetku teemu virsuu ,visi no muguras-cik forsas bikses-nu taa teema varbuut :-DZiemassveetku noskanaa,bet te tas jauniesiem topaa un veel tie sausmiigie ugg zaabaki tad veel...nu nemot veera veel to ,ka mums turaas tie + 15C!!!nu tas stilins te ir traks kaadreiz.
23.01.2018 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!