Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laiskā sestdienas beztēma 21.01.2018.

 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Sveikas dāmas! (l)
Kā jums klājas? Kas jauns?
Tā kā esmu atgriezusies darbā, tad nesanāk laiks vispār te iegriezties, bet esmu ļoooti priecīga, ka esmu atpakaļ darbā. 8-)
Un vispār es jau gaidu pavasari(l)(l)
Mīļu sestdienu!
21.01.2018 09:18 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Vēlmi jau izteicu, gaidu piedāvājumu.
22.01.2018 00:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vo vellos, kamēr biju miegā, kamēr biju projām, mans mīļais cosmītis pārvērties par lilit. :-O :D :D :D
.
Šajā reizē esmu xanax pusē un nenosodu viņu par šādu izgājienu. :) Jo tas ir veids, kā viņš tiek vaļā no burkānsūuu, ko tas sociopāts te ietroļļojis rītā, pusdienā un vakarā septiņas dienas nedēļā.
Dāmas, tas taču nebija veltīts jums - xanax tikai uzgāza burkānam paša burkāna k*kučus, ar ko tas aizd*rsis visu forumu. (e) Nevajag apvainot sētnieku, ka tas savāc aiz idiotiem. ;)
22.01.2018 02:50 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Neatradu šīsdienas beztēmu, tā var būt? (s) Tā kā man vajadzīga liela gardrobes atjaunošana, apsveru iespēju kur aizbraukt, lai to izdarītu lētāk un ar lielāku piedāvājumu. Vai ir kāda, kas šo praktizē un var ieteikt vietas, laikus u.c. ieteikumu? Vai varbūt tas nav tik izdevīgi cik šķiet? Varbūt labi interneta veikali, bet negribas sūtīt bez uzlaikošanas. Var arī PM.
22.01.2018 18:22 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Sveikas!
Sanāca šeit iegriezties tikai vakarā. Eh, pa dienu tik daudz pārdomāju, paraudāju. Dažreiz nesaprotu, kādēļ man ir tāda ģimene, kura tā vietā, lai priecātos par to, ka man kaut kas labs notiek, atbalstītu, mani norej, pārmet. Izturas kā pret bērnu. Kaut gan jau no 20 gadiem nedzīvoju kopā ar vecākiem, neesmu no viņiem atkarīga. Pat Ziemassvētkos, kad biju ciemos pie omes, sākās runas par bērniem un manējie saka, ka nevar iedomāties mani kā mammu, jo es jau pati vēl kā bērns. Nesaprotu, kādēļ tāda attieksme. Šodien lika raudāt tas, ka sāku stāstīt par to, kas jau ir saplānots par kāzām un manā virzienā tiek mesti pārmetumi, ka visu vajag savādāk, sākot no datuma un beidzot ar norisi. Tiklīdz pateicu, ka tā ir mana lielā dienā un es to vēlos redzēt tā, kā to vēlamies redzēt mēs ar līgavaini, tā manā virzienā lido pārmetumi, ka es laikam baigi lielā jūtos, ja jau tā atļaujos teikt. Ehh,meitenes...izvērsos te tekstā, vienkārši gribējās izkratīt sirdi :D
22.01.2018 18:35 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
Mežone Lai arī grūti, bet mācies visu uztvert vieglāk un laist to visu gar ausi. Un visgrūtāk jau tas ir tādēļ, ka ģimeni un radus neizvēlas - klausīties pārmetumos un pamācībās, dzēlībās no tuvākajiem - to sagremot ir grūti.
Un jā - Tu esi baigi liela - kāzas būs Tava lielā diena, kurā pilnībā vari sajusties egoistiski un baudīt mirkli. (l) Neļaujies, lai citu cilvēku rūgtums Tevi apskādē.
Lai izdodas, foršā meitene! (l);-)
22.01.2018 19:27 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Mežotne, nevar ar viņiem izrunāt, ka Tu pati esi gana pieaugusī un ja vajadzes padomu- pajautāsi. Lai nemācās virsū ar saviem ieteikumiem, jo tās ir Tavas kāzas un Tu pari zināsi kā labāk.
22.01.2018 19:28 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Lai nebūtu jāklausās dumi komentāri un jāizdabā kādam plānojam precēties divatā.
22.01.2018 19:30 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mežone, man arī bija līdzīgi. Mana mamma nez kāpēc par daudz ko rauca degunu un stāstīja kā ir labāk darīt un jautāja kam mums vajag to un šito. Tā kā par kāzām maksājām paši un viedokļi bez jautāšanas mūs maz interesēja, tad pārstājām vienkārši stāstīt mūsu plānus. Pat vēl labāk, uzsūtīju virsū vedējmāti, lai viņa apsēdina viņus visus (vedējmāte bija vīra māsa). Šajā ziņā man bija ļoti laba aizmugure, kas pateica visu ko domā viņa un galvenokārt es. :D
22.01.2018 20:00 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Paldies, meitenes, par labiem vārdiem un atbalstu. It kā jau vienalga, ko un kā domā. Savu dienu tāpat veidosim, kā vēlamies. Vienkārši, saprotu, ka nebūs patīkami, stāvot pie "altāra" apzināties, ka manējie stāv aiz muguras un domā sev galvā nejaukas lietas.
Doma par salaulāšanos tikai ar lieciniekiem bija, taču līgavaiņa vecāki ļoti vēlas būt ar mums tajā dienā, ir ļoti priecīgi un gaida to dienu, palīdz, tikai manējie jauc gaisu ar pārmetumiem, ka viss ne tā, kā viņi vēlētos. Tādēļ doma tikai ar lieciniekiem īsti neiet cauri. (t)
22.01.2018 20:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Mežone, nesatraucies, tajā dienā diez vai tavi tuvākie cilvēki par ko tādu domās.
Mani vecāki, lai arī tika nolikti pie vietas un bija nedaudz uzmetuši lūpu, tāpat to tik vien spēja darīt, kā slaucīt asaras kāzu dienā. Un pēc tam nevienu sliktu vārdu nedzirdēju.
Nesatraucies par citiem, satraucies vairāk par sevi, lai šo gatavošanās posmu spēj izbaudīt. :)
22.01.2018 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits