Tiesības vs sapņi

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Pēdējās dienās uz savas ādas sāku apjaust cik būtu labi, ja man būtu auto. Ja man būtu auto, tad es varētu:

- vairs nesvīst staigājot pa tirdzniecības centriem virsdrēbēs (jaku vai mēteli varētu atstāt mašīnā)

- varētu visus pirkumus atstāt mašīnā lai mierīgi ietu pēc jauniem

- varētu vairs nestrādāt par krāvēju ejot pa ielām no TC ar visiem tiem drēbju maisiem

- nevajadzētu vairs uztraukties, ka maiss ar drēbēm guļ mikriņā uz grīdas (jo visas sēdvietas ir aizņemtas) un tās drēbes varētu izkrist no maisa

- nevajadzētu uztraukties, ka lietainajā laikā drēbes maisos var saslapt

Pēdējā reizē kad biju fotosesijā man bija vajadzīgi mugursoma, sporta soma un divi maisi viss pilns ar drēbēm. Un man visu to krāvu vajadzēja nest līdz Pļavniekiem! Un cik neērti un karsti ir staigāt jakā pa TC! Un cik neērti ir kad tu esi sapircis divus-trīs maisus, bet tev vajag vēl nedaudz apģērbu lai tie tavi tēli (looks) būtu pilnīgi un tu staigā pa pielaikošanas kabinām ar tiem maisiem.

Man ir draugs, kurš allaž mani grūst (nezinu kā pareizi pateikt) uz to lai es nokārtoju tiesības. Viņš pats mīl savu auto un sāka, ka sekss viņā dzīvē parādījās tikai kad viņš nopirka auto. Nu ja, to var saprast, jo auto, kā tālrunis, mūsdienās ir viens no dzīves veiksmīguma rādītajiem. Tas ir kā tāds radītājs, ka cilvēks stāv uz kājām šajā dzīvē. Pluss ja man būs auto, es varēšu piedāvāt meitenēm pēc dažādiem pasākumiem atvēzt viņas līdz mājām un līdz ar to būs vairāk iespēju viņām uzmākties. Jo tur, deju vakaros, pārāk daudz neuzmāksies – viņas kautrējas, ka visi redz… nevar pat iesūkt (noskūpstīt ar meli). Autiņā, domāju, tas būs daudz vieglāk izdarāms. Pluss tur var nodarboties ar seksu. Cosmo meitenes ciksta un sāka, kā neietu uz šādu dzīvokli, kādā es dzīvoju. Bet ar autiņa parādīšanos manā dzīvē es varētu atrisināt šo jautājumu drāžoties (atvainojiet par smagiem vārdiem bet nevarēju atrast sinonimu šīm darbības vārdam) automobilī!

Nu un jūs laikam tagad teiksiet: nu re, tu pats visu saprot – ej taču beidzot noliec tas tiesības. Bet ir divi knifiņi. Pirmais: es dzirdēju, ka ir cilvēki kuri vienkārši nav radīti lai brauktu. Man liekas, ka esmu viens no viņiem. Es nevaru saprast pēc kādiem principiem vadītāji cits citu palaiž. Un es bieži vien jūtos miegains. Es baidos, ka es uztaisīšu avārijas, ja apsēdīšos aiz stūres.

Otrais: cilvēki sāka, ka braukt ar autiņu nav tik dārgi. Ka dažos gadījumos tas ir pat lētāk, nekā ar sabiedrisko. Bet nez kāpēc es viņiem neticu. Es braucu uz pilsētu no četrām līdz desmit dienam mēnesī: uz barberšopu, pie fotogrāfa un uz TC. Tas sanāk ap 10 braucieniem. 10 braucieni ar e-talonu, cik es atceros, maksā kaut kur 10 eiro? Vai ar automobili es varēšu tos 10 braucienus nobraukt, teiksim, par 20 eiro? Pat pašam kļuva interesanti.

Bet pats galvenais ir tas, ka man ir sapnis aizlidot šogad uz Parīzi. Vēlams kaut kur pavasarī vai vasarā. Un vispār man ir sapnis aplidot Spāniju, Itāliju un daudzas citas valstis. Man liekas, ka mašīnas pirkums to sapni nogalinās, jo man tad vajadzēs maksāt par viņu nodokli utt. (starp citu svarīgs jautājums: vai to nodokli vajag maksāt ja tu nestrādā? jo es tagad nevaru atrast darbu)

Tā ka sanāk ka no vienas puses es varu ar autiņu atrisināt daudz savu problēmu (varēšu vairāk un bezkaunīgāk uzmākties meitenēm, būs vieta kur drāzties, kā arī varēšu staigāt pa TC bez jebkādiem maisiem un virsjakas) bet tajā pašā laikā es vairs nevarēšu ceļot un paradīsies risks, ka kādu nobraukšu uz ceļa.
05.01.2018 19:16 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Tas, ka ne visi ir radīti braukšanai ar auto, gan ir fakts. Pazistu pusi, kurš nolika tiesibas ar septīto reizi. Tads godīgs cilvēks, nebrauc agresīvi un cenšas visus noteikumus ievērot un tml, bet tomēr - gan man, gan vēl dažiem ir baisi ar viņu braukt, jo nu sanāk viņam tā braukšana tāda nedroša.
05.01.2018 21:07 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Ja tu ik mēnesi nenopelni vismaz 700 eur, autiņš tev ar laiku radīs tikai problēmas. Tiesību nolikšana ir tīrākais nieks, salīdzinot ar to, ko no tevis auto prasa pēc tam.
05.01.2018 21:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Izdevumi būs lielāki un citiem būs bail iziet uz ielas, kur nu vēl kāpt auto - kāpēc lai kāda no kluba sēstos uzreiz pie tevis mašīnā?
05.01.2018 21:32 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Pēc teksta varētu spriest, ka autoram naudu nav kur likt. Tik bieži iet iepirkties, ja jau tā ir reāla problēma, ka virsdrēbes nav kur likt. Tik daudz ko pērk, ka vajag veselu mašīnu, lai to atstieptu mājās. Pēc citām tēmām spriežot, iepērkas tikai stockman. Barbershopi, fotogrāfam par fotosesiju vēl jāmaksā... Neviens vārds par to ka nevarētu atļauties nolikt tiesības vai nopirkt mašīnu. Bet vot aifonu nopirkt un uz Parīzi aizlidot to nē, to tikai milionāri var. Varbūt paskaiti, kur tērē naudu un jau pēc mēneša savu sapņu aifonu varēsi nopirkt, nedaudz ietaupot savus izdevumus?
P.S. Tās cosmo dāmas, kuras šausminājās par tavu dzīvokli, diez vai piekristu seksam mašīnā, kur tu viņas plāno iesūkt.
05.01.2018 22:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pat ja kāda meitene būtu, tad viņai būs jāuztur autoru laikam.
06.01.2018 01:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man tiešām žēl to meiteni, kura varētu uz šo “vīrieti” uzrauties, nezinot visas viņa dzīves aizkulises un tarakānus...:-/
06.01.2018 01:25 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Man liekas, ka viņš strādā sex čatā, tāpēc arī reti no mājas iziet, lai aizbrauktu jaunas šmotkas nopirkt. Un sapņo kļūt par modeli. Viss skaidrs, beidzot :-D
06.01.2018 01:30 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Čalis laikam paņēmis visus ātros kredītus kur tos vien dod.:-D
06.01.2018 12:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man viņš arī nešķiet trollis, bet cilvēks bez mazākās realitātes izjūtas.

Normālākais komentārs, nu džeks dzīvo kaut kādā savā sapņu pasaulē, nu lai jau..diez vai apdraud citus un jūsu naudu jau ar netērē. Man pat tas neliekas smieklīgi...par slimiem cilvēkiem taču ar nesmejaties...nu te tas pats.
06.01.2018 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 321
Reģ: 18.12.2012
Ja sāks kārtot tiesības, būs vismaz ko palasīt. Tā kā tik uz priekšu! :-D:-D:-D:-D:-D
06.01.2018 12:31 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Blondid,jau citos forumos ir publicēts stāsts par to,ka viņš “kārtoja”tiesības :-D:-D
06.01.2018 12:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Iedo linku! Būs iespēja binge watch -ot visu seriālu!
06.01.2018 12:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja sāks kārtot tiesības, būs vismaz ko palasīt. Tā kā tik uz priekšu!
kaads tiesibas? Vai tad tadam kas ir psihiatra ilgstosa uzskaite dos iespeju likt tiesibas? Zimi ni prihiatra tacu vajag.
06.01.2018 13:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ēc teksta varētu spriest, ka autoram naudu nav kur likt. Tik bieži iet iepirkties, ja jau tā ir reāla problēma, ka virsdrēbes nav kur likt.
ta ir vina apgrietza realitate, sizofrenija. Tas ka staiga pat Stokman nenozime ka tur katry dienu perk drebes un partiku. Tas ka uzlaiko un focejas gerbtuve nenozime ka perk tas lupatas. Nu caim hobijs vazatie pa bodem. Norek 1 reiz gada ko stokamn un maisinu sarga ka acuraugu.
Jo... paskaties vina foto kada virtuve, kads skapis kadas parejas telpas, dzivo ka reals bomzis, kads vins ari ir..
06.01.2018 13:31 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Kura normāla meitene ar veselo saprātu, gribēs drāzties vai pat ļauties tavam iesūcienam?
Auto jautājums atrisinātu tikai maisu staipīšanu,jo, kā jau teicu, normālā meitene ar tādu kā tevi neiesaistītos.
Get a life. Or a job.
06.01.2018 13:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
10 braucieni ar Taxify būs lētāk, nekā uzturēt auto priekš 10 braucieniem mēnesī.
06.01.2018 13:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ak jel Q7
06.01.2018 13:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
q7 ari savas dazas foto te bija icis, un autirs ir tas pats q7.....un ka sen stastija NEKAD nav bijis nekas intims ar meitenem...NEKAS NEKAD.... un ja , nav ari brinums...
06.01.2018 13:39 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Beidz sapņot, atver acis, koncentrējies uz saviem mērķiem un neiespringsti tik ļoti uz meiteņu d****anu.
Un galu galā, man uzreiz rodas jautājums kur Tu dabū naudu priekš fotogrāfēšanās, visādiem barberšopiem un vēl tām ''krutajām'' drēbēm. Ja Tu dzīvo uz kāda cita rēķina, man ļoti Tevis žēl, tieši šī iemesla dēļ Tev arī nekas nesanāk ar meitenēm, neesi patstāvīgs.
06.01.2018 13:44 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Kas ar tiem zaķiem martā notiek

nu tak tās Lieldienu olas sāk dēt. :-D
06.01.2018 13:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits