Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbinieku pasākumi

 
Reitings 308
Reģ: 19.07.2017
Sveikas meitenes!:-)
Vēlējos uzzināt, kā Jūsu darba priekšnieki attiecās pret darba pasākumiem. Vai arī Jūsu priekšnieks darbinieku pasākumus uztver kā obligātu pasākumu, nerespektējot savu darbinieku intereses utt.? Īsumā savā darba vietā strādāju nepilnu pus gadu. Uz pirmo darbinieku pasākumu netiku otrā darba dēļ, par ko nākamajā sapulcē vadītājs nicinoši izteicās visu kolēģu klātbūtnē. Sakodu zobus, padusmojos, pārgāja. :-D Pirms 1.5 mēn. sākām runāt par Z-svētku pasākumu, norunājām datumu, bet pirms 2 ned. mainīja datumu. Un kā sagadījās kā nē man tā ir īpaša diena, kuru vēlos saprotams pavadīt ar ģimeni, neaizgāju. Priekšnieka attieksme pret to ir tāda: kaut slims vai miris, bet ir jābūt, un ja neaizej "šķībi" skatoties, kas vispār šķiet 3.14. (t) Nedaudz jau pašu uztrauc tā šķībā skatīšanās.
20.12.2017 13:34 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es nezinu, kādam sadistam ir jābūt vadītājam, lai gūtu prieku no tā, ka kāds ar varu piespiests nākt uz pasākumu. Saliedēt var, ja pasākumā tie, kas nāk pēc savas vēlēšanās, tad arī atmosfēta tur daudz jaukāka.
Mums pat reiz kaut kāds konflikts tur izvērtās dēl tā, ka kāds kādam pārmeta ārpusdarba pasākumu neapmeklēšanu. Pēc tam visiem bija vēstule e-pastā, ka pasākumi ir brīvprātīgi, lai nekādas negācijas vairs nebūtu.
Ja pasākums notiek darba laikā, tad sākumā vismaz jāparādās, pēc tam var klusām nozust. Tomēr, ja to pamanīs meitene, kas parasti pasākumu organizē, tad auros pa visu stāvu. :-D
22.12.2017 08:02 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Tikko Ziemassvētku pasākumu no 65 cilvēkiem tikai trīs neapmeklēja. Un neviens netika kaunināts, jo vadība pat īsti nejautāja un nezinu vai pamanīja kuri nav.
Mūsu pasākumi ir ļoti pārdomāti un tiek apmeklēti. Visu nodrošina darba devējs, pat taksi tiem, kas no citām pilsētām.
Esmu agrāk strādājusi darba vietā, kur šādi pasākumi tiek uzspiesti un gaiss kolektīvā ir nokaitēts. Paldies, vairs negribētu.
21.12.2017 23:45 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Man ir tāda pati vadība. Ej caur līkiem kaut vai, bet tev jābút uz stulbu pasākumu. Labi ka šogad nav. Aleluja...
21.12.2017 10:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
2x gadā 2 lielie pasākumi - xmas balle un sporta spēles, abiem ir simboliski jāpiemet, pēdējos pasākumus neesmu apmeklējusi. kādreiz vairāk iekšēji dz/d sveicām un bija pasēdēšanas, tagad tās ir praktiski izzudušas. Citu pasākumu īsti nav, kolektīvās apmācības ar atpūtu, kā, piemēram, bija iepriekšējā darbā, arī nav.
21.12.2017 10:40 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Darba pasākumi notiek tikai darba laikā. Ir bijis, kad pasēžu mazliet, iedzeru kafiju, un eju uz darba vietu, nespiež ar varu nevienam pie galda sēdēt. Labi, ka nav priekšnesumi jātaisa, ārprāts.
21.12.2017 09:43 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Kā jau pašvaldības iestādē nekas nav par brīvu, darba pasākumi ir, bet tur gan ar saviem groziņiem, gan ar palielu dalības maksu jārēķinās, ja darbinieki vēlas apmeklēt pasākumus, katru gadu viens un tas pats scenārijs, ar kolēģiem satieku un komunicēju darba laikā, bet lai ārpus darba apmeklētu pasākumus, kas mākslīgi saliedē 1x gadā visus kopā, nē, paldies. :-D Bieži iekrīt citi piedāvājumi un aicinājumi, kurp doties. :-D
21.12.2017 09:21 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Man darbā jau trešo gadu uz Ziemassvētku pasākumu ir jānes groziņš, jāgatavo izlozētam kolēģim dāvana pa 10 eur un vēl jāizlozē grupa, kurā mums ar kolēģiem jāsagatavo kopīgs priekšnesums lai paši sevi izklaidētu. Tā kā pasākums būs manā darba laikā, neiet nevaru. Arī mums priekšniece pēc tam sapulcē "labi" izsakās par nenācējiem. Tāā nevaru sagaidīt (t)
21.12.2017 00:00 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Nu tad mans kantoris arī būs tas briesmīgais gadījums. Jāpiemetas pašiem, nākamajā dienā pusei jāstrādā.
20.12.2017 23:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
pusei darbinieku nākamajā dienā bija jāstrādā, pasākums ilga tikai līdz pusnaktij. Toreiz nospriedu - nu priekš kam man tērēties groziņam, ja varu atpūsties tikai 3 stundas

Nākamā darba dienā var netērēties pusdienām un ēst sanestos gardumus. :-D
20.12.2017 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Darba pasākumi, kur darbiniekam pašam par kaut ko jāmaksā, man ir nepieņamami, kur nu vēl, ja obligāti. Ok, ja tur 2eur piknikam or whatever, bet, ja jāiet uz restorānu un pašam jāmaksā par sevi, - no no no. Es uzskatu, ka tad kādam ir problēma novilkt robežu starp privāto un darba dzīvi. Jo darba pasākumi = saliedēšanās = nepieciešami labākai darba izpildei un atmosfērai darbā. Izklaides par savu naudu = izklaides, kur līdzgājējus vari izvēlēties pats.
Mums ir apmaksāti darba pasākumi, kas notiek darba laikā + darba dienas vakarā. Dienas daļa ir obligāta, bet ir vēlams apmeklēt arī vakara daļu - vismaz pieklājības pēc uz vakariņu daļu.
20.12.2017 23:49 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Ja man būtu jāmetas vai jānes groziņš, personīgi es droši vien piedalītos tāpat, bet tomēr tas nav tas.

Jāpiekrīt. Savulaik strādāju tādā darba vietā, kurā, ierodoties uz Z-svētku pasākumu, līdzi bija jāņem groziņš. Pats stulbākais, ka vienā gadā tas pasākums tika ielikts 22.decembrī, bet 23.decembris vēl skaitījās darbadiena, līdz ar to, ņemot vērā to, ka pusei darbinieku nākamajā dienā bija jāstrādā, pasākums ilga tikai līdz pusnaktij. Toreiz nospriedu - nu priekš kam man tērēties groziņam, ja varu atpūsties tikai 3 stundas (sākās viss ap 21:00)? Sapratu, ka izdevīgāk to groziņu izlietot mājās, kur varu ballēties līdz rītam. :D
20.12.2017 23:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tavu priekšnieku gadījumā nesauc Gatis? :-D Šķiet "izklausās redzēts".
Par mani - man nekad darbā neviens pasākums nav bijis obligāts, grib ej, gribi neej. Man gan darba pasākumi vienmēr un visos darbos ir likušies ļoti forši, gribētu iet, bet mums neorganizē. :-( Pašai diemžēl nepatīk organizēt.
Jāsaka gan viena lieta; gan privātajā, gan valsts sektorā visos darba pasākumos viss ir par velti - ieejas maksa, uzkodas, dzērieni, pat alkohols par velti. Ja man būtu jāmetas vai jānes groziņš, personīgi es droši vien piedalītos tāpat, bet tomēr tas nav tas.
20.12.2017 23:42 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Mums būs sporta pasākums ar 4 eur dalības maksu :-D Caur puķēm lika manīt, ka obligāts.
20.12.2017 23:32 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man tieši tikko neparedzētu apstākļu dēļ sanāca neapmeklēt pirmo esošā darba Ziemassvētku balli :( Biju tiešām ļoti bēdīga, jo balle izskatījās skaista. Bet neviens man par to galīgi nepārmeta - ne priekšnieki, ne kolēģi. Tieši otrādi - visi ļoti saprotoši un neko neuzspiež.
Bet Ziemassvētku balle mums ir īpaša, uzaicina tikai "izredzētos" un būtu grēks neapmeklēt.

Šis gan liekas WOW un WTF reizē :D Célfie, vari pastāstīt, kāpēc tāda prakse? (Pat tad, ja ne-Latvijā)
20.12.2017 23:25 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Vispār Tev ir diezgan dīvains priekšnieks, kuram škiet normāli diskriminēt cilvēku, viņa otra darba dēļ, jeb viņa vēlmes strādāt un būt aktīvam.

Piekrītu! Man tādi priekšnieki, kuri tad, ja darbinieks neierodas kādā pasākumā, skatās ar baltu aci, atgādina tipus, kuri domā, ka darbiniekam darbs ir visa viņa dzīve, ārpus kuras nekas cits vienkārši neeksistē.
Jā, labas attiecības ar kolēģiem ir laba lieta, bet es arī netaisītos kavēt sev svarīgas darīšanas, lai tikai piedalītos kādā pasākumā, kurš man neinteresē. Ne visi cilvēki ir ekstraverti un ārkārtīgi komunikabli. Ir tādi kā es, kuriem tādi pasākumi sagādā zobu sāpes un tāpēc iespēju robežās no tādiem izvairos. Mans uzskats ir tāds - ja esmu labs darbinieks un labi padaru savu darbu, tad tas ir pats galvenais. Ja kāds uzskata, ka var uz mani šķībi skatīties vai atlaist tikai tāpēc, ka nepiedalos kolektīva pasākumos un negribu saliedēties ar citiem, tad tā ir tikai pārējo problēma un, ja uz tāda pamata var atlaist labu darbinieku, tad - uz priekšu! Es ar kolēģiem pietiekami saliedējos darbadienas laikā, ar to man pietiek, jo uz darbu dodos ar domu strādāt, nevis ar visiem saliedēties.
20.12.2017 23:07 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
1) darba pasākums darba laikā - obligāta lieta
2) darba pasākums ārpus darba laika - dari, kā vēlies.

++
Uz pirmo darbinieku pasākumu netiku otrā darba dēļ, par ko nākamajā sapulcē vadītājs nicinoši izteicās visu kolēģu klātbūtnē.

Vispār Tev ir diezgan dīvains priekšnieks, kuram škiet normāli diskriminēt cilvēku, viņa otra darba dēļ, jeb viņa vēlmes strādāt un būt aktīvam. Es ieteiktu viņam neapstāties un diskriminēt arī pārējos cilvēkus, afroamerikāņus saukt par "nēģeriem", ebrejus par "žīdiem" un t.t.
Nav sieva, nav bērnu, nav pat draudzene.

Wow, gandrīz ideāls cilvēks, ir kam līdzināties. :-D
20.12.2017 22:32 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Darba pasākumi nav obligāti, taču pēdējā laikā tiem, kas apmeklē darba pasākumu, ir kāds bonuss - piemēram, brīvdiena pēc pasākuma, ja tas iekrīt darbadienas vakarā un nākamā diena ir darba diena. Pārējiem, kas nav bijuši pasākumā, šajā dienā ir jāstrādā. Manuprāt, labs veids kā motivēt visus darbiniekus apmeklēt darba pasākumus :-)
20.12.2017 22:25 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Mums darbā ar varu neviens nespiež iet. Bet Ziemassvētku balle mums ir īpaša, uzaicina tikai "izredzētos" un būtu grēks neapmeklēt. Tādi pasākumi ļoti saliedē kolektīvu. Ārpus darba laika, jo tas nenotiek Latvijā. Bet savu brīvo laiku labprāt ziedoju tam, jo viss tiek apmaksāts + komandējuma naudu arī par to saņemam.
Ja kāds neierastos, es noteikti arī nedaudz ''šķībi" skatītos, ja būtu priekšniece.
Jo man personīgi šādi pasākumi ir ļoti svarīgi. Bet katram visādi var gadīties- var tikt un var netikt. :)
20.12.2017 19:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Piekrītu Adaa, ja darba laikā, tad jāiet. Ja nē- man ir sava dzīve, ja ir kas cits ieplānots, sorry, savi plāni man svarīgāki.
20.12.2017 19:24 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
1) darba pasākums darba laikā - obligāta lieta
2) darba pasākums ārpus darba laika - dari, kā vēlies.
20.12.2017 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits