Par randiņiem Latvijā

 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Čau visiem! Nesen atradu šo forumu, un tā kā esmu šāda veida diskusiju fans, izlasīju kādas 10 foruma lapas un acīs iekrita viena diskusija.
Respektīvi, diskusija bija par to, vai puisim jāizmaksā randiņā. Interesanta debate, bet tā kā viņu bija izveidojis kaut kāds dīvains čalis, tad tur bija grūti atrast kaut ko prātīgu.
Likās, ka pārsvarā nostāja bija - puisim ir jāizmaksā. Bija pat viens viedoklis par to, ka meitene iztērē vēl vairāk, nekā puisis, jo jāpērk kleitas un makeup(drusku wtf????).
Šis Jūsu viedoklis likās super interesants, jo es lasu daudz ārzemju forumus, un šobrīd pasaulē populārs ir viedoklis, ka abi maksā uz pusēm, sakarā ar to ideju, ka sieviete nav no neviena atkarīga un pati par sevi var parūpēties. Esmu pat lasījis rakstus, kur sieviete apvainojas, kad viņai neļauj par sevi samaksāt.
Tad kā tur beigās ir? Personīgi, es piedāvājos samaksāt, bet vai tas nozīmē, ka mēs, latvieši, esam stagnāta laika cilvēki, kas vēl iegrimuši vecās paražās? :-D
31.10.2017 01:54 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Šitas vis individuāli, ja tendence, ka regulāri mainās cilvēki, meklējumi utt, tad šāds formāts kā kuram kazanovam, tas visus nevilina, tas ir fakts, vienkārši pats formāts nav pieņemams pats pa sevi, lūdzu ir kāds ar ko pavadīt laiku, tad tik ļoti neskaita līdz. Ja tas ir uz kadru maiņu jo tā patīk, sorry formāts neder! Citam tieši der, bet tad lai domā kapēc un priekš kam.
31.10.2017 20:41 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vai "pastiepties pēc maciņa" nav veids kā parādīt vīrietim, ka viņš nav tikai interesants naudas maiss? Man nekad nav bijis par sevi jāmaksā, tomēr es nekad neesmu uzskatījusi par pašsaprotamu par manān vēlmēm kādam LIKT maksāt. Jo īpaši, pirmajos randiņos. Ja es būtu vīrietis, es nekādā gadījumā neļautu sievietei maksāt. Tomēr, es izdarītu secinājumus, ja sieviete par nereaģētu, bet tupa lūrētu debesīs.
Dažas minēja, ka maksātu par sevi tikai tad, ja gribētu mukt no vīrieša. Vai jums neliekas, ka vīrietim ir tādas pašas tiesības? Vispār ļoti interesanta tēma.
Un, "kurš gan cits" vispār ir kaut kas ārpus rāmjiem un labas audzināšanas. No tādas būtnes jāmūk pirms pagūsti samirkšķināt.
Kas attiecas uz "mājas soli". Man nav dzīvē paveicies satikt vīriešus, kuri uzskata, ka sieviete ir tā, kura velk visu. Tieši pretēji, es vienmēr esmu bijusi godāta un lolota. Bet ne pienākuma dēļ, tieši pretēji. Saprotot pavisam vienkāršo "es esmu pašpietiekama" vīriešiem ieslēdzas "saglabāšanās instikts".
Tas tad arī liekas ir viss ko vēl vēlos piemetināt.
31.10.2017 20:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Atvainojos par drukas kļūdām. Rakstot no telefona nekad neesmu spējusi tam izsekot līdzi.
31.10.2017 20:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai "pastiepties pēc maciņa" nav veids kā parādīt vīrietim, ka viņš nav tikai interesants naudas maiss?

Man nekad nav nācis prātā, ka man jāparāda, ka neuztveru vīrieti kā naudas maisu.
.
Bet ko nu es... Uz randiņiem neeju, neko ne par ko nezinu.
31.10.2017 20:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja jau es zinu, ka meitene māk pati durvis atvērt un viņa arī to zin, kāpēc jāspēlē teātris, lai ver pati

Un? :D Ja ir tāds ''vecis'' patrāpījies, tad ņemšu un atvēršu, so?
31.10.2017 20:46 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ah, sapratu, kur ir problēma. Autors vēlas saņemt iespēju gūt atzinības momentu, tāpēc obligāti sievietei ir demonstratīvi jāizvelk maks. Apmēram šādi.
Restorānā, pēc ēšanas.
Autors: Rēķinu, lūdzu! (pa visu zāli)
Atnes rēķinu.
Sieviete: Te mans maks (vicina gaisā). Es samaksāšu par sevi.
Autors: Ak nē, sieviete (autors pielec kājās, vienu kāju uzliek uz krēsla, roku paceļ gaisā), Tu mana debesu dāvana, liec savu sārto maku atpakaļ somā, jo es (roka uz sirds) samaksāšu par Tavu (paaugstinātā tonī, lai visi dzird, tad ar pirkstu rāda uz sievieti) kafiju un kūku! Un es... atstāju dzeramnaudu viesmīlim (paskaļāk).
Sieviete: Ak, Tu mans varonis! Bez Tevis nebūtu es kafiju baudījusi un kūku ēdusi! (Sieviete nometas ceļos, izplūst asarās, apķerdama vīrieša kāju)
Autors: Viss ir kārtībā. Bija jauks žests, ka piedāvāji apmaksāt. Bet es esmu vīrietis, īsts vīrietis, pašpietiekams, man ir pašsaprotamas rūpes par Tevi un tāda pateicība nav nepieciešama. Bet, nākamreiz, kad par varoni sauksi, dari to skaļāk, uzsverot, ka es maksāju un Tev neļāvu. Tas uzlabo... celtspēju...man...
31.10.2017 20:48 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
@Stellaglmr Pateici to, ko es mēģinu visos savos postos :-D Man arī likās diezgan interesanta diskusijas tēma, bet tajā pašā laikā samērā bezjēdzīga. Protams, atkarīgs no vīrieša, bet daļa noteikti, ka nepamana vai nepadomā par šādiem žestiem.
Bet nu nenāktu par ļaunu sākt pielietot, jo varbūt kāds to pamana, un gūst labāku iespaidu par cilvēku.
31.10.2017 20:49 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
schoco Izlasīji mani kā atvērtu grāmatu. Jūtos kails. :'-(
31.10.2017 20:50 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
57days
Nu, jā. Tas noteikti ir ļoti atkarīgs no tā kā esi audzis un veidojies. Man ir ļoti svarīgi novilkt striktas robežas, kādam tas nav būtiski. Randiņā pavēršoties uz somiņas pusi un dzirdot frāzi "lūdzu, es vēlos samaksāt", man tas ir zaļais signāls, ka vīrietis saprot mani - kādai, liekas es paēdīšu kūkas, padzeršu īstu balto tēju - vīrietim jāmaksā, bet tam vīrietim nemaz netiek atstāta izvēle. Pat, ja esi neinteresanta. Es labāk izvēlos atstāt izvēli. Bet tas ir ļoti individuāli.
31.10.2017 20:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Fiestar
Nepareizais forums, tas arī viss. Tomēr, liec aiz auss - šī foruma dalībnieces, lai arī ne brīvas, tomēr savvaļā. (t):-O:-D
31.10.2017 20:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es esmu uzstājusi, ka pati par sevi maksāšu gadījumos, kad vīrietis man nav paticis, īstenībā pat neļauju sev izmaksāt, jo vēlos nodrošināties pret tādu risku, ka man pēc tam zvanīs un neliks mierā. Samaksāšana par sevi nereti ir atšūšanas signāls, bet ne vienmēr. Es runāju par pirmajiem randiņiem, nevis kopdzīvi, kopdzīvē es vispār nepievēršu uzmanību tam, kurš maksā, es vai viņš, kāda starpība? Viņš varbūt šodien nopircis ēdienu 50 eiro vērtībā uz mājām un vēl manu mīļāko vīnu, kāpēc lai es nesamaksātu kopīgo rēķinu kafejnīcā? Nē, man nav neērti, mēs taču esam precējušies.
31.10.2017 20:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
stellaglmr, man kādreiz bija baigi būtiski novicināt to maku, dot to izvēli, tagad, ja godīgi, vienalga. Tā ir TIKAI kafija. Es pierijos mājās :D
31.10.2017 20:59 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kāpēc Tu domā, ka velkot maku uzlabo iespaidu? Es agrāk arī domāju, ka tā ir pareizi, līdz man tiešā tekstā pateica "beigsi mani pazemot?". Tad saņēmu paskaidrojumu, kā tas liek justies, un to pārtraucu.
31.10.2017 21:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man jau šķiet, ka vīrietim ir izvēles iespējas.. uzaicinājums uz randiņu jau demonstrē viņa izvēli :)
31.10.2017 21:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es agrāk arī domāju, ka tā ir pareizi, līdz man tiešā tekstā pateica "beigsi mani pazemot?". Tad saņēmu paskaidrojumu, kā tas liek justies, un to pārtraucu.

Man arī ir līdzīga pieredze. Un tas pat nebija randiņš.
.
Bet šā vai tā - nu nevajag cepties, ne par maka vicināšanu, ne nevicināšanu.
31.10.2017 21:04 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
"novicināt maku" un "pastiepties pēc maciņa" ir diametrāli pretējas lietas. Vienā gadījumā Tu esi pietiekoši uzstājīga, lai vīrietis atļautu Tev maksāt, lai neaizskartu tavas "sievietes tiesības" un nekļūtu par "seksistu", otrs gadījums sevī ietver plūstošu ķermenisku kustību un acu skatu somiņas virzienā, pat ne kontaktu ar to, lai saprastu "ko vīrietis jūt".
31.10.2017 21:04 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Stella, pēc šādas plūstošas ķermeniskas kustības es arī saņēmu to jautājumu, nevienu ar maku nesitu un virs galvas to nevicināju, pat izvilkusi nebiju.
31.10.2017 21:08 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es nepielīdzinātu durvju atvēršanu teatrālai maka izvilkšanai. Durvju atvēršana ir tāpat kā pateikt labrīt / labdien / labvakar, to dara gan savai, gan svešai sievietei, gan jaunai 18 gadīgai seksīgai meitenei, uz kuru gribas atstāt iespaidu, gan 60 gadīgai sievietei. Maka izvilkšana ir īslaicīgs, teatrāls žests. Ja sieviete ir tāda aktrise pēc dabas, ka grib lūkoties uz somiņu gaidot vīrieša reakciju, tad ok, citādi es neredzu īsti iemeslu randiņā, kur nāc iepazīt cilvēku, spēlēt teātri, kas apgrūtina tieši iepazīšanos. Turklāt tas, ka sieviete grib, lai randiņu apmaksā vīrietis, nenozīmē, ka attiecībās viņa neiegulda savu finansiālo artavu.
31.10.2017 21:09 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Te tak neviens/a nav brīvs! Kaut kāda nebrīve ir visiem :-D
31.10.2017 21:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ietver plūstošu ķermenisku kustību un acu skatu somiņas virzienā, pat ne kontaktu ar to

A vajag to teātri? Vai tad vīrietis nevar "plūstoši" piedāvāt rēķinu sadalīt? Man nav nekas pretim.
.
Un, kā saka, for the record: esmu gan rēķinus dalījusi, gan plūstošas kustības un acu skatus metusi, gan čalim transportu uz majām apmaksājusi, gan vīriešu dzimuma draugiem alu pirkusi regulāri, gan attiecībās rēķinus maksājusi, gan visu ko citu. Un būtiskakais ir nevis kas ko kam nopirka vai nenopirka, bet kā tu ar to cilvēku kopā juties visu randiņu LĪDZ tam ultimate moment, kad ieradās viesmīlis ar rēķinu.
31.10.2017 21:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits