Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iegūt jaunus draugus?

 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
Čau!
Jautājums, kas jau daudzreiz izskanējis šajā forumā. Jautājums, kuru iegooglējot, var atrast veselu kaudzi padomu un pamācību. Bet kā ir īstenībā? Kā lai iegūst tos labos draugus, kuriem var pazvanīt gandrīz jebkurā laikā, ar kuriem var stundām sarunāties, ar kuriem kopā var darīt vislielākās muļķības vai nedarīt neko un vienkārši justies labi?
Man ir vairākas draudzenes no universitātes laikiem, bet attiecības ir diezgan distancētas. Jā, viņas ir tuvākās draudzenes, bet dažreiz es ar kolēģēm varu jusies tuvāka un izrunāt personiskākas tēmas kā ar viņām.
Ir veikti pētījumi, ka tuvu draugu trūkums stipri saīsina cilvēka dzīvi. Negribu mirt jauna :D
Kāda ir jūsu pieredze ar jaunu draugu iegūšanu un ar patiešām tuvu draugu iegūšanu?
24.09.2017 11:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Īstenībā visiem ir savi tuvie draugi jau no skolas laikiem vai kādreiz darba, ja tur iespējams. Arī tālāk draugu loks, ar ko tādu var atļauties, tā kā nesaceries no zila gaisa. Daļai vispār nekādus draugus nevajag, kratīsies no citiem vaļā.
24.09.2017 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Manas tuvākās draudzenes ir no augstskolas, tad ir pārītis no darba, no šejienes, no mammu grupas. Es jūtos tā, ka baigi ātri sadraudzējos, bet ne jau visi kļūst par draugiem.
Taču cilvēkus muļķībām un tarkšķēšanai atrodu diezgan ātri :D
24.09.2017 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits