Draugi

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Sveikas .
Kā jums ir ar īstiem draugiem ?Ir kam uzticēties ,pastaigāties un tamlīdzīgi?
Skatos man nav neviena laba draudzene ,ja bija tad izbija ,un kaut kā pat pēdējā laikā pat negribas draudzēties nearvienu .
Kā jums ir?
06.09.2017 22:09 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Es arī par to 'runāšana par kosmētikas jaunumiem" nedomāju tiešā kontekstā, bet drīzāk par to, ka ir tēmas, ko apspriežu ar draudzenēm un manam vīrietim tas vienkārši nebūtu interesanti un viņš gribētu runāt par ko citu, un laikam ir diezgan veselīgi ik pa laikam apspriesties ar citiem cilvēkiem, lai nedzīvotu savā šaurajā informācijas lokā. Tādā ziņā es runāju par visu un ne par ko ar draudzenēm.
07.09.2017 14:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
P.S. mans pēdējais posts netika adresēts kādai konkrēti, vienkārši pēdējā laikā dzirdu tiešām dīvainus argumentus un tieši no cilvēkiem, kas paši nemāk draudzēties, bet gaida sazin kādus soļus pretī no tā otra
07.09.2017 14:39 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Crimson, man komentārs arī netika adresēts tev vai kādai personīgi :)
07.09.2017 14:45 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Manā draugu lokā visām meitenēm ir līdzīgi kā man - pāris draudzenes no pamatskolas (kas manā vecumā nozīmē 20 vai 25+ gadu draudzību), pāris no augstskolas un pāris no darba, pulciņiem, utt.
Vecumā ap 30 man tas liekas pašsaprotami. Ja ir iets vismaz pāris skolās un strādāts vismaz pāris darbos, tad man nav skaidrs kā var būt tā, ka nav neviena drauga.
Bet par to, ka ar gadiem ir grūtāk ieviest draugus, piekrītu. Man laikam arī nav neviena cilvēka, kuru es dēvētu par draugu un pazīstu mazāk kā 5 gadus...
Bet tas man šķiet saistās tieši ar to, ka tie īstie cilvēki ir iepazīti, piemēram, studiju gados un pēc tam jau vairs nav ne vēlmes, ne vajadzības meklēt vai dibināt kaut kādas draudzības. Protams, vienmēr ir izņēmumi, bet šajā vecumā jau tas savu cilvēku loks tomēr ir nostabilizējies.
07.09.2017 14:46 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
apple, es sapratu. :D vnk precizēju, lai citi nedomā, ka draudzenes ir domātas tikai, lai tupi runātu kāda jauna skropstu tuša parādījusies tirgū :D
07.09.2017 14:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Dīvaini tas, ka tieši tā nelojalā man bija vistuvākā draudzene, bet izrādījās, ka es tajās attiecībās biju vienīgā, kurai tās rūpēja. Ko es esmu darījusi, lai virzītu sarunu citā gultnē? Laikam jau virzījusi sarunu citā gultnē. :D Diemžēl bez panākumiem. Teikumu par kosmētiku nebija jāuztver tik burtiski.
07.09.2017 14:50 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Man ir divas tiešām tuvas draudzenes, ar kurām ietusēju. Un tad ir vēl viena tuva draudzene, ar kuru tiekos retāk, bet ne tāpēc, ka mazāk "draudzētos". :)
Vairāk cilvēku, ar kuriem regulāri tiktos ārpus skolas man nav un arī nevajag. Reizēm uzraksta kāda paziņa, ar kuru kādreiz ir bijis tuvāks kontakts, bet pat tad īsti negribu satikties ar tiem cilvēkiem un tupi pieklājības pēc satusēt arī negribas, kāpēc sevi mocīt ar atmiņām? :D
07.09.2017 15:10 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pirms dažiem gadiem man arī šķita, ka ar citām sievietēm nav interesanti. Visi mani draugi bija tikai vīrieši. Tagad saprotu, ka vienkārši nebiju satikusi tās īstās sievietes ar ko man sapas. :-)
Tagad man ir dažas draudzenes, tas ir forši - pilnīgi savādāk, nekā ar vīriešiem. Ar vienu no viņām regulāri satiekamies, kopā šo to daram, gan vīnu padzert, gan parciņā uz soliņa pasēdēt ar kafijas krūzi :) Tikai, man šķiet, ka tādas draudzenes ir grūti atrast ar sludinājumu "meklēju draudzeni", tas dabīgi vai nu ir, vai nav.
07.09.2017 15:11 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu... par tiem nelojālajiem draugiem piekrītu, ka labāk tiešām bez viņiem, nekā ar tiem.. un ar nelojālajiem šoreiz es domāju tiešām neitrālu attieksmi, kad Tu cilvēkam nerūp kā draugs..
***
Par draudzības veidošanu un vecumu...tā ir.. es arī nevaru iedomāties nevienu draudzeni (ok, man tādas ir 3), kuras pazītu mazāk par gadiem 7-8. Ar paziņām, pat ar labām, tomēr savādāk... tie ir sastapti gan 3, gan gadu atpakaļ, bet tomēr par draugiem es varu saukt tikai tos cilvēkus, kurus zinu ilgi, ar kuriem daudz kas piedzīvots un zinu reakciju/attieksmi no daudzām pusēm (kā saka - gan bēdās, gan priekos :))
07.09.2017 15:33 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Īstenībā, es tikko tikai sapratu, ka noteikti būšu kādu aizvainojusi, jo tomēr man ir viena ļoti laba draudzene no Cosmo, iepazināmies, kā teikt, pavisam nejauši, netiekamies bieži, bet viņa ir mana sirsniņa... gan priekos, gan bēdās. Daudz varu mācīties no viņas! mums vienmēr ir, par ko parunāt. :-)(l)
07.09.2017 15:37 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
un laikam ir diezgan veselīgi ik pa laikam apspriesties ar citiem cilvēkiem, lai nedzīvotu savā šaurajā informācijas lokā

Diez vai, ja nav draudzeņu šī vārda vistiešākajā nozīmē, būtu pamats domāt, ka cilvēks dzīvo šaurā informācijas lokā. Draudzeņu neesamība nav sinonīms autismam.
07.09.2017 15:51 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Man arī ir viena ļoti mīļa meitene no cosmo, pat nezinu kāpēc neminēju. Šķiet, tāpēc ka runāju par situāciju kāda valdījusi iepriekš, bet viņu satiku salīdzinoši nesen.
07.09.2017 16:02 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Diez vai, ja nav draudzeņu šī vārda vistiešākajā nozīmē, būtu pamats domāt, ka cilvēks dzīvo šaurā informācijas lokā. Draudzeņu neesamība nav sinonīms autismam.
Un autisms nav sinonīms cilvēkam, kurš dzīvo šaurā informācijas lokā. Tiem mēdz būt ļoti augsta intelektuālā kapacitāte. Mocarts ienāca prātā. Runā, ka viņam ir bijušas autistiskas noslieces - soļu skaitīšana, runāšana atpakaļgaitā, visādu citiem nesaprotamu nodarbju piekopšana un problēmas ar socializāciju. Bet tomēr viņš bija izcils komponists, kurš savus skaņdarbus nelaboja, bet uzreiz pierakstīja un tie bija vienkārši izcili.
07.09.2017 16:08 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Laikam jau nav. Ir brīži, kad pietrūkst kāda, ko uzaicināt pie sevis uz māju - vienkārši tāpat iedzert šampi, bet kad aizdomājos - saprotu,ka man nav laika draugiem. Man ir darbs, mazs bērns, vīrs. Liels radu loks ar daudz, dažādiem pasākumiem, svinībām. Visu svētkus svinam kopā un saprotu, ka īsti laiku draugiem neredzu savā ikdienā.
Ārā staigāties man nav laika - manas pastaigas ir ar bērnu un bērna tempā. Ģimene un bērns ir mana prioritāte un tiem, kam vēl nav bērnu, vīru - nereti nesaprot.
Protams ir pāris cilvēki,ko sauktu par draugiem/draudzenēm. Šad tad sazināmies, šad tad satiekamies, bet reti. Katram sava dzīve, katrs savā LV galā esam. Ikdienā un ne ik nedēļā satikties, satusēties nemaz nealkstu.
Ir bijis, ka mani draudzene uzaicina svinēt Jauno gadu, Jāņus kopā, bet es vienmēr atsaku, jo mēs svinam svētkus radu lokā vienmēr. Tā man vienmēr būs prioritāte.
Un mana labākā draudzene ir mana māsīca - Mēs tiekamies, svinam svētkus kopā, izpalīdzam un tā. Abas esam ģimenes cilvēki.
07.09.2017 16:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Un autisms nav sinonīms cilvēkam, kurš dzīvo šaurā informācijas lokā. Tiem mēdz būt ļoti augsta intelektuālā kapacitāte.

Pārlasīju vēlreiz. Divas nošķirtas domas, kas nesasaucas ar manis teikto.
07.09.2017 16:24 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Diez vai, ja nav draudzeņu šī vārda vistiešākajā nozīmē, būtu pamats domāt, ka cilvēks dzīvo šaurā informācijas lokā. Draudzeņu neesamība nav sinonīms autismam.
Varbūt es nepareizi sapratu, bet uztvēru to tā - draudzeņu neesamība nenozīmē dzīvošanu šaurā informācijas lokā un draudzeņu neesamība nenozīmē autismu, pēc kā izspriedu, ka dzīvošanu šaurā informācijas lokā pielīdzini autismam uz ko atbildēju, ka autisma māktie nenozīmē šauru informācijas loku. Mazliet sviestaini, bet ja kļūdos, lūdzu, izksaidro, ko ar to domāji. :D
07.09.2017 16:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Pirmā puse no Tevis rakstītā ir uztverta pareizi, par otro daļu - neesmu psiholoģisko saslimšanu eksperte, bet, jā, autisms lielākā daļā nozīmē šaurs informācijas loks tieši no pašas personas izpausmju puses, kas, savukārt, no manis izteiktā nav jāsasaista ar intelekta esamību vai neesamību. Tas jau ir stipri individuāli, negribu tik niansēti analizēt.
07.09.2017 17:12 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nu jā, katrs vārdus šaurs informācijas loks uztver savādāk. Es to obligāti neuztveru kā interakciju ar apkārtējiem, jo informāciju var iegūt arī citos veidos.
07.09.2017 17:21 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Par sevi es varētu teikt tā, ka man ir draudzenes - sirdrsdraudzenes un parastas draudzenes, kuras nav gluži sirdsdraudzenes un kuras par paziņām būtu kauns saukt.
Neviena no manām draudzenēm - sirdsdraudzenēm nedzīvo ar mani vienā pilsētā, tādēļ tiekamies relatīvi reti, bet tas nenozīmē, ka nekontaktējamies. Fb, whatsapps, instagrams - tās ir vietas, kur ikdienā kontaktējamies, sūtam viena otrai stulbus jokus un tā. Diez gan interesanti ir tas, ka sanācia, ka neviena no viņām man nav savā veidā pazīstama, jo katru esmu iepazinusi citā dzīves posmā. Netikšanās nemazina nekādā ziņā draudzību.
Par parastām draudzenēm es varu nosaukt tās, ar kurām labprāt uzturu kotaktus, varu brīvajā laikā iedzert kafiju, papļāpāt, padarīt ko kopīgu.
07.09.2017 21:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Apple_pie, man ir milzumliels prieks par to, ka esi (l) Ikdienā cenšos iedvesmoties no Tavas mērķtiecības un cīņasspara, aiz kura slēpjas liela, liela sirds (nejaukt ar kardiomegāliju, jo tas nav tik forši :-D) (l)
07.09.2017 21:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits