Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tievās neskatieties

 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
Mūsu iemīļotajai lietotājai Ernestine jauns video (nu ne viņai, bet viņa tajā piedalās), ja kāds grib vairāk par viņu uzzināt, tad video studijā (l)
https://www.youtube.com/watch?v=OOQBsMGlrew
04.08.2017 13:55 |
 
Reitings 238
Reģ: 23.07.2017
Negribu būt rupja, bet, ja tu neiesaistos diskusijās, kur tev nav zināšanu, tu praktiski nekomentētu vispār. Kā piemēru es pieminu visas diskusijas, kur bija runa par likumdošanu.

+++ :D
13.08.2017 23:01 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Pacelšu vecu tēmu, jo nejauši uzskrēju uz šādu bildi internetā, kas savulaik bija izraisījusi karstas diskusijas citviet.
https://mobile.twitter.com/Cath_Tyldesley/status/745578571192803328
Man šķiet, ka lielāks ļaunums par "resnuma kultu" ir tievuma kults un, ja šādu normālu sievieti liels, populārs zīmols liek zem plus size reklāmas. Domāju, ka tas vairāk ietekmē cilvēku domāšanu.
13.08.2017 09:50 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Neizmaināma ģenētika nav nemaz tik neizmaināma.

Tā jau saka gēnus neizmainīt, vielmaiņu gan...
11.08.2017 16:12 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Pa lielam katru piemeklē izmaiņas ar iepsēju tās rosināt, pretējā gadijumā veidols būtu neatkaŗīgs neno kā :-D uzburtos.
11.08.2017 16:10 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Neizmaināma ģenētika nav nemaz tik neizmaināma. :)
11.08.2017 15:54 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Video aktualizēja kas ir apmierinātības ierosinātājs? Ģenētika vai dzīvesveids, jo neērtā situācijā pirmais aiz kā pieķerties var katrs būtu pie "neizmaināmas ģenētikas"ka lietas notiek un regulē ģenētika dari ko gribi un tur vai iepūt, jā ok tomēr liela varbūtība ka vairāk tas velk uz blefu ne īstenību. Ja ari vielmaiņa dara savu arī to iepsējams ja ne izmainīt ta pamainīt.
11.08.2017 15:50 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Sapratu, ka katrs šīs diskusijas komentētājs liek uzsvarus uz to, uz ko pats grib likt uzsvarus, un attiecīgi par to arī cepās.
Es kaut kā tieši piefiksēju, ka meitenes runāja, ka tā ideja ir nevis kultivēt plussize kā normu, bet to, lai katrs jūtas labi savā ķermenī. Ja nejūtas labi, tad attiecīgi ir jādara kaut kas, lai justos labi. Un tā ir katra paša izvēle.

+
jā jo katram savas tendences un dīzvesvieds ne vienmēr, bet primāri pēc sava un sekundāri pēc citu, kas aŗī loģiski jo sākums no sevis. Satiktos tur desmit dažādas miesasbūves cilvēki visiem katram būtu oki doki ar sevi un dzīvi un no saviem skatpunktiem vispirms un sajūtām arī pasniedz iespējams daškārt kā obejktīvo kaut sebjektīvs viedokļa stāvoklis kamēr tas vienskaitlī, bet rezultāts veidojas liekot kopā skatpunktus un izveidojās kopskats no visa. Iedomājoties, ka kāds no demsit nosaka kā, nodod kas ir kas un ne savādāk, diemžēl tīrākā bezkompromisu diktatūra. :-D video tur nekas drakstisks nebija, ideja kā tāda, ka mēŗķtiecīgi kā jēga tas netika kultivēts, citādāk ir ko likt pretī un atspēkojumu nevarēs atrast jo katram savas vēlmes kas aŗī dabiski.
11.08.2017 15:24 |
 
Reitings 4
Reģ: 21.07.2017
Studēju medicīnu iepriekš, nav viss tik viennozīmīgs. Arī mani šī cīņa par kapitācijas naudām daļēji ir zaudējusi ievērību uz profesionālām lietām, jo pārvirza būtību un problēmas sakni uz citiem, nepareiza pieeja medicīnas sistēmas kārtošanai. Būtu jālimitē skaits, cik vispār spēj uzņemt cilvēkus reģistrā un tiem, kam ir mazāk, jādomā par citu risinājumu, proti, tur, kur iedzīvotāju mazāk. Jā, daļai ir garas darba stundas, ja pats to vēlas, atbildīgs darbs, bet ir arī citas profesijas, kur ir līdzīgi, un, redzot iekšienē, ģimenes ārsti patiešām nav tie neaizsargātākie.
11.08.2017 14:03 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
:-D
11.08.2017 12:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
freya, te jau par veselību runāja, par attieksmi pret sevi, cēloņiem un sekām visam un citu vērtējumu, salīdzinot identiskas situācijas, ja tas būtu ļoti tievs cilvēks, ne tik daudz to, ka visām jāpaliek resnām (jākultivē kā labās sievietes tēls).
11.08.2017 12:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar šo arī varam beigt. Man nav vēlme iztirzāt katru vārdu, ja nespēj atbildēt par saviem izteicieniem citu cilvēku virzienā. :-)
11.08.2017 12:31 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Laikam jau diskusija aizgājusi par citu tēmu, bet es te beidzot, māju tīrot, noklausījos to video. Sapratu, ka katrs šīs diskusijas komentētājs liek uzsvarus uz to, uz ko pats grib likt uzsvarus, un attiecīgi par to arī cepās.
Es kaut kā tieši piefiksēju, ka meitenes runāja, ka tā ideja ir nevis kultivēt plussize kā normu, bet to, lai katrs jūtas labi savā ķermenī. Ja nejūtas labi, tad attiecīgi ir jādara kaut kas, lai justos labi. Un tā ir katra paša izvēle.
11.08.2017 12:30 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man rodas sajūta, ka Duujaa pie ārsta nekad dzīvē nav bijusi

Man rodas sajūta

rodas sajūta
11.08.2017 12:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dianna, aiziet, pierādi, ka neesmu bijusi ne pie viena ārsta?
11.08.2017 12:25 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Negribu būt rupja, bet, ja tu neiesaistos diskusijās, kur tev nav zināšanu, tu praktiski nekomentētu vispār. Kā piemēru es pieminu visas diskusijas, kur bija runa par likumdošanu.
11.08.2017 12:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja nebūtu runājusi par šo ar pazīstamiem dakteriem, tad gan jau neielaistos diskusijā, nebūtu interesanti.
11.08.2017 12:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
"šausmīgo ļaundaru un naudas iekasētāju"

Kur tas ir rakstīts? :D
11.08.2017 11:59 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man rodas sajūta, ka Duujaa pie ārsta nekad dzīvē nav bijusi, un par šo "šausmīgo ļaundaru un naudas iekasētāju" darbu spriež tikai pēc viena ceha raksta.:-D
11.08.2017 11:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
petunijayyy, protams, ''labu'' gribot. Mācīšanās tev nenozīmē iegaumēšanu un prasmi pielietot. Neesi pati ievērojusi, ko tev saka lietotāji? Ne tikai par loģiku, bet par to, ka vienmēr tev katrā diskusijā šķiet, ka kāds māca tevi, uzspiež kaut ko, apšauba tavu vienīgo pareizumu un tad tu pati ņem un izvērs kaut kādus personīgus apvainojumus, ''ieteikumus'', vai ierodies un pasaki, ka visi principā ir stulbi, jo nedomā, kā tev vajag.
*
Nu esi bijusi pie psihoterapeitiem, psihiatriem, sava ģimenes un gan jau vēl kādiem ārstiem utt., bet kādā sakarā tu sagrozi manus vārdus? Kur teikts, ka slikti ir pelnīt, piemēram? Lai iet un lai cīnās, es runāju par prioritātēm, valstij naudas nav, kur tad būs tiem taviem skolotājiem un citiem ārstiem? Viņi necīnās tiem mērķiem, ko bija sludinājuši, un iegūstot, tāpat tas nemazina nevienlīdzību un neatrisina problēmu - tiem, kam alga pāri 2tk, tiem būs vēl vairāk, jo pacientus tonnu pieraksta un nevar veltīt vairāk par 5 min, ja vispār ir kur pierakstīties, pārējiem knapi savilkti gali būs joprojām. Un arguments, ka mācību ilgums tagad norāda uz to, kādu algu vajag saņemt, jo tev tā labpatiktos, zeme atveries. Tad jau trīs augstākās var pabeigt, bez darba pieredzes un šūmēties, kā tad tā. Varbūt vairāk jāpelna tiem, kas mācībās iztērē naudu, ne tiem, kas bija budžetā, jo nauda taču jau iztērēta vairāk nekā citiem? Saproti, kādu absurdu lej?
11.08.2017 11:35 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Dūja, es ne tikai esmu palasījusi, bet arī pamācījusies skolā tradicionālo loģiku. Es nesaku, ka vienmēr diskutēju ņemot vērā tos pamatprincipus, bieži nē, bet vienkārši jūs ar konkrēto lietotāju visu laiku runājat kaut kādu sviestu un esmu ievērojusi, ka daudzi to pamanīja/jums rakstīja , ka, piemēram, prasāt no citiem argumentus, bet paši neargumentējat vai prasāt no citiem atbildes uz jautājumiem, kas neprasa atbildes. Tāpēc labu gribot pateicu, ka pastāv tādas grāmatas. Tā jau vispār būtu klusējusi, ja man netiktu adresēti šie absurdie "tev nav atbilžu uz maniem jautājumiem, tu neko nevari pierādīt, tāpēc tev nav taisnība", citādi, kāda man daļa, ja vien nesāk šo absurdu vērst uz mani.
***
Par ārstiem, man ir zināma darīšana arī ar šīs profesijas pārstāvjiem. Ja pat arī nebūtu, manuprāt, teikt, ka kāds pelna pārāk labi un prasa vairāk, tā ir nekaunība, jo labi zinām, ka Latvijā maz kurš godīgi strādājot pelna labi, vēl nekaunība ir pārmest lielas algas cilvēkiem, kas mācījušies tik ilgus gadus un ieguldījuši savā izglītība daudz vairāk par trim gadiem kaut kādā ekonomikas kultūras augstskolā. Turklāt tieši būtu ļoti labi, ja streiki kļūtu biežāki, arī citās jomās. Ja šis streiks izgāzīsies, tas dos signālu, ka streiki neko nevar panākt, bet, ja izdosies iegūt sev vēlamo, tad arī citi ārsti, skolotāji utt. Varētu sākt streikot. Diemžēl mēs vēl baidāmies streikot tā, kā to dara citas valstis - piedalās teju visi un radikāli, lai valstij neatliek nekas cits kā iet uz sarunu. Vēlētos, lai Latvijā cilvēkiem būtu labāka dzīve, bet par to ir jācīnās.
11.08.2017 07:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits