Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepakārtot dzīvi attiecībām

 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Meitenes, kā jums izdodas nepakārtot dzīvi attiecībām? Kādus trīs mēnešus esmu kopā ar puisi, kurš ik pa laikam izmet tādas frāzes kā "nedomā tik daudz, kas būs-būs".
Mēs esam darba kolēģi un viņš hierarhijā ir par mani augstāk, turklāt joprojām pārbaudes laikā, tādēļ visam klāt ir attiecību slēpšana un vēl lielāka neziņa. Plus vēl mums bija ārkārtīgi nepatīkams gadījums, kad viņš piedzērās un skūpstījās ar citu meiteni. Pēc tam gan apgalvoja, ka nesaprot, kā kaut kas tāds varēja notikt, turklāt pasākumā, kurā klāt biju arī es. Neko neatceras un ļoti nožēlo. Izlēmu piedot, jo nez kāpēc tiešām viņam uzticos un ticu, ka tā vairs nenotiks.
Laikam mana problēma ir tā, ka pārāk ātri pieķeros un mana attieksme ir visu vai neko. Cik esam runājuši, viņš par ģimenes dibināšanu kā tādu vispār nedomā, bet es kaut kā naivi vienmēr ticu (ne tikai šajās attiecībās), ka tas mainīsies.
Nezinu, ko darīt. Jāciena sevi vairāk, nedrīkst sevi pazaudēt otra cilvēka milzīgajā ego. Bet kā?
31.07.2017 18:33 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nopietni?te vel ir jautajumi!?
01.08.2017 14:14 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Motivation, atļaušos oponēt, ka ļooooti atkarīgs no attiecībām. Kad biju jaunāka, vēl dzīvoju pie mammas, utt, tad ar puisi attiecību sākumā tiekamies tur ķip 2x nedēļā, un viss tā lēni un mīlīgi, un tad tie pirmie trīs mēneši ir lēni un dīvaini, un neesi drošs.
Bet ir cilvēki, kas ir droši. Mazliet paaugos - un (manā dzīvē un manā pieredzē), kad cilvēki ir dzīvē nostabilizējušies un paši saprot, ko grib, kas vajadzīgs un ko var dot, tad tā muļļāšanās ir mazāka. Iepazinos ar puisi. Operatīvi sapratām, ka viss saklikšķ. Pēc trīs mēnešiem jau bijām tā salipuši, ka faktiski dzīvojām kopā, bet vēl pāris mēnešus nogaidījām, pirms atvest (vēl dabiskā ceļā neatvestās) mantas un uzsākt kopīgu kopdzīvi, jo paši nez no kā baidījāmies :-D
My point is, Astrrra, piedod, viņš izklausās pēc pidara. Tas ir katram subjektīvi, bet Tev ir visas tiesības pēc 3 mēnešiem zināt, ko Tu gribi un Tev ir tiesības uz vīrieti, kurš arī zina, ko viņš grib. Šitais negrib. Nu visādi tev te var aplinkus teikt, bet nu negrib. Move on.
01.08.2017 13:57 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tomēr esi kopā, bet tiecies pēc cita, tā sanāk.
01.08.2017 00:38 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Var jau pateikt, ko līdzīgu, bet ne jau, ka par ģimeni nedomā vispār, tad jau satiks to, ar kuru gan aizdomāsies. Šis konspektīvi labi teikts:
attiecību statuss miglā tīts un slepens, vīrietis jau laikus piekodinājis ilgtermiņa plānus nelolot, padsmitnieka izgājieni dzērumā u.c.

Un nuu, piemēram, es tiekoties ar vienu, ja cienu viņu un man viņš patīk, nelaizos un nemīcos ar citiem, jo nu kāda jēga, tad jau jūt, ka nav un nebūs. :D
01.08.2017 00:37 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ļoti patīk tavs viedoklis, Motivation.
01.08.2017 00:36 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es izteikšu nepopulāru viedokli, bet nu cmoon.. 3 mēneši. Es patiešām pirmos 3 mēnešus baudu kopā būšanu, randiņus..attiecības ir vieglas un tajā brīdī NENOPIETNAS. Ja man pajautātu čalis pēc 3 mēnešiem,ko es domāju par kāzām, bērniem, ģimeni, es arī noteiktu teiktu ko līdzīgu - dzīvosim redzēsim .. kā būs, tā būs! Un tas pats arī par bučošanos. Pirmo 3 mēnešu laikā vēl nekas par attiecībām nav skaidrs un liela daļa turpina sarakstīties ar savām ''simpātijām'' un t.s. citiem variantiem, ja nu ar šo nekas nesanāktu. Diez vai jau no pirmās dienas visi domā - viss, tagad man ir nopietnas attiecības un es kā ar nazi nogriežu visu citu. Nu nav tā. Cilvēki saostās un tad pēc laika tas paliek nopietni un visi pārējie dabiski atkrīt.
Vienīgais,kas mani tiešām darītu patiešām uzmanīgu, ir šī te minētā bezfilma. Pie tam vēl darba pasākumā.
01.08.2017 00:30 |
 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
Pret kuru izlietni tu galvu atsiti?

ērzelis, Piedod, es nevaru :-D:-D:-D
31.07.2017 23:12 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Cik tad ilgi pirms attiecību uzsākšanas bijāt pazīstami? Ja neilgi un vīrietis iepriekš nebija pietiekami labi pazīstams, tad, manuprāt, iemesla tagad brīnīties par vīrieša izgājieniem nav.
31.07.2017 22:31 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Ar ģimenes dibināšanu domāts laulības kā tādas vai tikai bērnu veidošana?
31.07.2017 20:41 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Dzērums padara vēl sliktāku visu, ko tad vēl dzērumā izdarīs un tad skatīsies foto un mēģinās tīt atpakaļ, un 30 gados vai pēc!
31.07.2017 20:35 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
P.S. 3 mēneši gan ir laiks, kad attiecības ir autiņstadijā, un daudzas sacīs, ka domās klausīties kāzu zvanus ir lieki, bet, ja reiz ir tādas domas galvā, tad ir.
31.07.2017 20:35 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Fuj, šito visu izlasot vēl vairāk neko ar viņu pat nemēģinātu veidot! Bezfilmā piedzeras, kolēģe lien rīklē uzreiz, kā iedomājies tur strādāt? Uzskatīs tevi par nākamo ballīšumeiču, kā arī principā ir.
31.07.2017 20:34 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Īstenībā no bučošanās sāgas arī mani visvairāk satrauc tas, ka var tā zaudēt kontroli. Jā, sāpēja nenormāli sākumā, ka var tā izdarīt, bet es apzinos, ka tas bija alkohols. Kas, protams, nav attaisnojums utt, bet to es varu piedot. Vienreiz, protams.
31.07.2017 20:34 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Pašai jāsaprot, cik nozīmīga Tev ir iespēja veidot nopietnas attiecības, savienību un ģimeni tieši ar šo vīrieti. Es teiktu, ka dotie neizskatās diez ko daudzsološi: attiecību statuss miglā tīts un slepens, vīrietis jau laikus piekodinājis ilgtermiņa plānus nelolot, padsmitnieka izgājieni dzērumā u.c. Protams, nekur nav rakstīts, ka runcis- visurgājējs reiz nevar iepazīt stabilitātes baudu un vilinājumus, tomēr es būtu krietni vien piesardzīga, jo pievilta pieķeršanās ellīgi sāp.
31.07.2017 20:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ok... Dzērums, bezfilma, intrigas... Pilns komplekts! No šī visa mani visvairāk uztrauktu, ka vīrietis dzer līdz bezfilmai (nemāk bremzēt) un, ka blakus ir kolēģe, kura gatava ielīst viņa biksēs pat neskatoties uz to, ka pašai ir vai pareizāk - nu jau bija attiecības...(t)
31.07.2017 20:27 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
To, ka skūpts ir bijis apliecina pat foto :D Ja gribu sasāpināties - paskatos bildīti. Man šķiet, ja nebūtu foto, viņš joprojām noliegtu, ka kaut kas ir noticis. Bet, tas, ka viņš bija bezfilmā man ir skaidrs, jo viņš gribēja dejot ar mani, bet tāds pārdzēries tirliņš mani tajā brīdī neinteresēja, turklāt arī negribēju visu priekšā kādu pārāk intīmu soli izdarīt. Nu, re, pati vainīga - cita izdarīja :D Ai, bērnudārzs.
31.07.2017 20:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tak pajautā kolēģei vai tiem, kuri to skūpstu redzēja. Nez... Es arī vēl nesteigtos ar šķiršanos, bet saausītos gan. Noteikti vairāk runātu par attiecībām un nākotnes plāniem, pat, ja viņš to negrib. Un noteikti uzstātu uz to, lai attiecības netiktu slēptas.
31.07.2017 20:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Es pati to neredzēju, bet tā ir mana interpretācija, ka tā visdrīzāk arī bija. Viņš pats vienmēr apgalvoja, ka nekad nekrāptu. Pats pagātnē bija ticis krāpts un vairākus gadus nevarēja tam tikt pāri (arī tagad saka, ka tikai lēnām tādēļ var atvērties jaunām attiecībām). Bet nu re kā - dubulti standarti vai kaut kas tāds beigās sanāk.
31.07.2017 20:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paga, tad tā otra kolēģe būdama attiecībās pati pielîda un noskūpstīja bezfilmā sēdošo (vai nu ko viņš tur darīja tajā brīdī) darbinieku citu klātbūtnē?
31.07.2017 20:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2017
Ir tā, ka es visu laiku cenšos viņu attaisnot. Par to skūpstīšanos ir vesels stāsts. Meitene, ar kuru viņš skūpstījās, arī ir mūsu kolēģe ar mani vienā hierarhijas līmenī un mēs ar viņu jau sen bijām runājušas, ka viņa mēģinās viņu noskūpstīt. Tas, ka mums ar puisi ir kaut kas vairāk par koleģiālām attiecībām, arī viņai nav zināms un es esmu droša, ka viņš tiešām neatceras, ka kaut kas starp viņiem tovakar notika. Turklāt vairāki kolēģi to skūpstu redzēja, kā tad paliek ar to, ka mums jāslēpjas, bet viņš bučojas pārdzēries visu priekšā?! :D Bet, nu, es to attaisnoju ar bezfilmu (kā es varbūt uzvedos pirms 10 gadiem, nevis tagad, kad gandrīz 30 :D ). Un viņš tiešām pārdzīvoja nākamajā dienā to uzzinājis, sākumā vispār atteicās noticēt, ka kas tāds vispār ir noticis. Meitene, ar kuru viņš skūpstījās, izstāstīja to savam draugam, un draugs nespēja piedot - tas "manu" vīrieti vispār sagrāva.
Par visām nevērīgajām atbildēm par attiecībām mans attaisnojums viņam ir tāds, ka viņš ir vienkārši ārkārtīgi neromantisks un nesentimentāls vīrieša tips. Ar darbiem viņš izrāda rūpes - gan pārsteidz ar pašgatavotu ēdienu, gan uzsedz nošļukušu sedziņu, gan pabužina vaidziņu, ja esmu saskumusi :D
31.07.2017 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits