Medikamentozais aborts

 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
Sveikas, vai kādai ir bijusi pieredze? :-/
28.06.2017 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Vasja, chill! Evija tak runā par nevēlamas grūtniecības pārtraukšanu! Nevienā brīdī netika pieminēta tīrīšana pret pašas gribu.. Paar to jau tas stāsts! :/
01.04.2018 15:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vasja, tas, ko apraksti, grūtniecība, kas jābeidz ārsta ieteikuma dēļ vai spontānais aborts, tomēr ir pavisam, pavisam cita lieta. Un, ja statistikas samazināšanās nozīmē, ka medicīna spēj labāk palīdzēt šādos gadījumos tomēr tikt pie vesela bērniņa, arī tad jāsaka, ka "ir progress".
01.04.2018 15:39 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Ok, ok, vnk sāpīgi uztveri tos abortus, kas tiek pieplusoti statistikai, kaut gan ir ļoti, ļoti negribēti. :'-(
01.04.2018 16:16 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Manai labākajai draudzenei bija medikamentozais aborts. Loti agrā terminā vina pamanīja, 3. nedēlā. Ārsts ieteica medikamentozo, jo abi ar draugu vēl nebija gatavi bērninam. Es biju vinai blakus pēc 2. tabletes. Vinai nebija izteiktu sāpju un izasinoja kā parastas mēnešreizes tikai aptuveni tējakrote asinu. Tagad vinai ir bērnins. Paihologiski varbūt ir grūtāk, bet fiziski es neteiktu, ka bija traki. Un arī sekas uz kermeni nu būtībā kas līdzīgs avārijas kontrasepcijai pēc ginekologa sacītā.
01.04.2018 16:17 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ļoti stipri sāp vēders, kā pirms mēnešreizēm bet x10, sāp mugura, slikta dūša, vemšana, caureja, sāp viss. Es vnk gulēju vannas istabā uz grīdas no sāpēm un neko citu nevarēju darīt.Un tā kādas 3 stundas no vietas pēc otrās tabletes.Tad vel sākas stipra asiņošana, stiprāka kā parastas mēnešreizes un ilgst lidz 10 dienām.

Un viss. Un es pavārtījos sāpēs un pēc nedēļas gāju tālāk.
(t)(t)(t)
Gan jau manā draugu, paziņu lokā arī kāds aborts ir pieredzēts, bet nav dzirdēts. Ja Tev ir vimaz 10 paziņas, no kurām ir dzirdēts, Tu esi vai nu ginekologs vai āāāaaarkārtīgi sociāls cilvēks. Turklāt, tā kā šī nav populārākā sarunu tēma pie kafijtases kūkotavā, visticamāk tam Tavam paziņu lokam ir vēl labāka statistika. Tomēr ne par to ir stāsts.
Ne viens, ne otrs no šiem veidiem nav veselīgs un nekaitīgs organismam, tomēr veicot ķirurģisko abortu tas viss notiek vismaz ārstu kontrolē, nevis asiņojot vannasistabā uz grīdas :-/
01.04.2018 16:19 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Es nāku no labas gimenes un apkārt ir izglītoti jaunieši, bet jāsaka, ka ir bieži dzirdēts par abortiem. Normāli, es neteiktu, ka tas ir normāli, bet uzskatu, ka tas ir labāk nekā negribēts bērninš. Nav gluži tāda lieta, ko stāsta pazinām un nav arī tas kaut kas tāds, ko kāds “plāno” pieredzēt, tāpēc mans ieteikums ir mazāk nosodīt un vairāk vairot pozitīvo un izglītojošo.
01.04.2018 16:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
izsargājāmies ar pārtraukto dzimumaktu un viss.Necepos par tavu komentu bet dazi labi te raksta tā itkā pašas būtu svētas un ar seksu nodarbojas tikai ar savu vīru.

HAHAHA. Ja bērns ir tik nevēlams ka jātaisa aborts, tad pārtrauktais nav nekāda izsargāšanās. Par vīru vispār nesapratu kāds sakars...visās nenopietnās attiecībās arī ar pārtraukto "izsargājies"? Nē nu tad nav brīnums, skaidas vien galvā.
01.04.2018 17:01 |
 
Reitings 17
Reģ: 02.07.2014
Zinas tante, ja jums tik ljoti gribas izteikt savu viedokli par manis rakstīto tad vismaz sekojiet lidzi sarunai. Es rakstiju par to, ka es to nedariju uz savu galvu un nepasutiju kkads ļevās tabletes internetā.Tas notika arsta kontrolē. Ārsts man tas zales iedeva lidzi uz majam un nevajag pārspīlēt manus vārdus. Ģībonī es nekritu un nenoasiņoju kā aizkauta cūka. Viss noritēja tā kā tam bija jābūt un bez koplikācijām.
01.04.2018 17:08 |
 
Reitings 17
Reģ: 02.07.2014
Mana vēsule bija domāta meitenēm, kas nonākušas līdzīgā situācijā nevis morelizētājiem un gudrajiem komentāru rakstītājiem kuri paši ir svēti.:-D
01.04.2018 17:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Manuprāt, seku neapzināšanās ir bezatbildība. Ceru, ka tad, kad vajadzēs tikt pie bērna, viss būs labi, bez komplikācijām sev un bērnam, bet tas tā cerības līmenī. Un pilnīgi nesaprotu, kāpēc tiek piesaukta jau kuro reizi ''svēto'' būšana. Tā kā domā, ka patiesībā slēpjam, ka pašām bijis un visām paziņām pa 13 reizēm? Vai kā tad to varētu piemērot topikam?
Un tai, kurai 7 reizes aborts un ja jau jūs tik brīvi pārspriežat gan jau aborta veidus un vietas, tad varbūt var viņai ieteikt kādu kontracepciju, pastāstīt, ka ir izsargāšanās metodes? Un arī pašai uz ledusskapja uzrakstīt, ka PĀRTRAUKTAIS TĀDA NAV?
01.04.2018 17:34 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Evija, tu tā raksti, ka man bez maz tagad no kauna zemē līst, jo esmu tik nepieklājīgi svēta, ka mans viedoklis nekādi nevar būt objektīvs. Nu atradu es savu īsto un vienīgo bez vajadzības gulēt ar ntajiem izpētes objektiem - es automātiski esmu spriest nespējīga?! Wtf?
01.04.2018 17:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neko nemoralizēšu par to, ka medikamentozais aborts tiek piekopts kā "izsargāšanās" līdzeklis. (t)
Bet tām, kuras te šausminās par tā norisi un uzskata, ka mehāniska iejaukšanās ir labāka - nebūs taisnība. Medikamentozais aborts izauc dzemdības, kuras sievietes organismam ir dabisks process un tas nodara vismazāko kaitējumu organismam. Jā, protams, ir sāpīgi, jo sieviete dzemdē (sāpes gan nevar salīdzināt ar dzemdību sāpēm, kad jādzemdē grūtniecības beigās). Asinis - arī dabisks un normāls iztīrīšanās process. Brīžam šķiet, ka mūsdienu sievietes ir pārlieku jūtīgas un nu tik vārgas, ka nevar paciest pat tādu nieku (tas tiešām IR nieks, jo sāp +/- kā pie stiprām MR, un MR katrai ir savādākas - kāda nevar iztikt bez atsāpinošiem līdzekļiem, bet tomēr - tas ir dabisks process, vai tad ne?) un no asinīm gatavas paģībt. Nu tik pretīgi, ka vājprāts... 8-)
Pajautājiet ārstam, kāpēc agrīnā grūtniecības posmā iesaka pirmām kārtām - medikamentozo abortu, nevis mehānisku iejaukšanos. ;-)
01.04.2018 17:58 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Jo abortus tikai muļķi taisa?

raven man vienkārši liekas ka bezatbildīgu dāmu starp tām sievietēm, kuras ir taisījušas abortu, ir vairāk, nekā atbildīgu.
01.04.2018 18:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
xanax, novēlu tev un tavai meitenei nekad nenonākt tādā situācijā. Esi atbildīgs katru reizi!
01.04.2018 19:01 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
novēlu tev un tavai meitenei nekad nenonākt tādā situācijā. Esi atbildīgs katru reizi!

"Раз в год и палка стреляет".
01.04.2018 19:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Man vairāk interesētu statistika (vai dzirdēti nostāsti), cik viegli ir kļūt par māti pēc tam, kad pirmās grūtniecības laikā veikts mehāniskais aborts?
01.04.2018 19:44 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Scandinavian - man kursbiedrene 17 gados veica abortu. Vēlāk ap 22 gadiem koda pirkstos, jo ilgi nevarēja tikt pie bērniņa. Vai tur pie vainas aborts!? Ļoti iespējams, bet par to vairs nerunāja. Šobrīd ir bērns.
01.04.2018 19:50 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nu es arī nāku no labas ģimenes un man apkārt ir tik pat izglītotas draudzenes, bet divām no tām arī bijis ķirurģisks aborts. Vienai sanāca iekrist 18 gados, otrai 20. Neesmu viņas nekad par šo nosodījusi, jo tajos gados bija citas prioritātes, bērns nebija vēlams, draugs nebija tik nopietns un es, droši vien, būtu tāpat rīkojusies. Tāpēc nebrīnos, kur tā statistika tāda rodas. Šī jau nav arī tāda lieta, par kuru kladzina apkārt parasti. Vienai no viņām pieteicās mazais ar pirmo mēģinājumu 25 gados, otra vēl nemēģina.
01.04.2018 20:20 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Manai mammai pirms manis bija aborts. Es pieteicos kamēr lietoja spirāli. Un man ir arī jaunāka māsa
02.04.2018 10:00 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man vienmēr tas viedoklis, ka pēc aborta nebūs bērnu, būs grūtības radīt bērnu utt, šķitis kā muļķības, jo ģimenē divas tuvas sievietes ir veikušas abortus (tsk arī medikamentozo vienreiz) un pēc tam šīm sievietēm ir sanācis ātri tikt pie bērna, viena vēlējās vienu, otrajai ir divi. Es pieņemu, ka cilvēki ir dažādi un vienmēr ir iespējas izlozēt neveiksmīgo lozi un ietilpt tajos %, kuriem rodas komplikācijas, bet neuzskatu to par kaut ko izplatītu, briesmīgu vai tml, jo arī bez abortiem ir sievietes, kas nevar tik vienkārši ieņemt bērnu. Neredzu tur tādu stingru kopsakaru.
Man pret abortu ļoti vienkārša nostāja - tāpat kā pret jebkuru citu medicīnisko manipulāciju. Embriju par bērnu neuzskatu, tās manas ģimenes sievietes, kas veica šo manipulāciju, ir laimīgas, ka to veica, jo brīdis, kad sanāca nejauši palikt stāvoklī, nebija īstais, lai radītu bērnus. Pēc tam, kad bija īstais brīdis, radīja un visi laimīgi, nekādu garīgo vai fizisko problēmu.
Nezinu, kādu abortu izvēlētos, pirms tam pētītu aprakstus, komentārus utt tieši no tām sievietēm, kam pašām ir personīgā pieredze.
02.04.2018 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits