Piekrītu, ka, izvēloties kultūras studijas, nevajadzētu lolot izlūzijas par labi apmaksātu darbu. Ja tiešām esi noskaņojusies izglītību iegūt, lai būtu pieprasīta darba tirgū, tad gluži vienkārši neizvēlies šo jomu. Neatkarīgi no tā, kurā mācību iestādē.
Ja Tevi dzen kaut kāda iekšējā kaislība uz kultūru, tad cita lieta. Bet tad ir jāsamierinās, ka kultūrā pelna uzņēmīgi cilvēki, kuriem ir ķēriens uz biznesu un spēj lietas darīt un organizēt paši. Ja jūti,ka vari gāzt kalnus un kultūras studijas Tev var palīdzēt tikt pie zināšanām jomā, kurā gribi gāzt kalnus, tad ej.
Jo tie, kuri tic tikai augstskolas diploma spēkam un vienkārši gaida kādu, kurš viņiem iedos darbu, tā arī paliek pukstēt, ka skola vainīga viņu nelaimēs. Viss ir atkarīgs no paša. Bet tā nav tikai humanitārajās zinātnēs. Tā ir pilnīgi visās jomās.
Nekad neesmu ticējusi augstākās izglītības nozīmīgumam darba tirgū, tāpēc studēt uz LKA gāju apgūt tieši teoriju personīgās intereses par dažādu mākslu vēsturēm vadīta. LKA studēju kultūras teoriju un menedžmentu. Ja interesē teorija, tad LKA ir lieliska vieta, kur to apgūt, jo pedagogi pārzina katrs savu jomu un spēj savās zināšanās dalīties ar azartu. Ja interesē uzņēmējdarbība kultūras jomā, ir iespējas realizēt savas idejas (ja pašam ir apņēmība), jo studiju gaitā tiek piedāvāts izstrādāt savus projektus, prezentēt dažādos biznesa inkubatoros, iegūt kritiku, padomus un attīstīties.
Izlasīju sūdzību un drusciņ nesaprotu studenta sāpi. Tādus tekstiņus parasti cepj tie, kuri ir kaut ko pārpratuši, apvainojušies un meklē, kur piekasīties. LKA personāls ir fantastiski pretimnākošs un lietas man vienmēr šķita sakārtotas.