Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atteikšanās no dezodoranta ikdienā

 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Ko jūs domājat par atteikšanos no dezodoranta ikdienā? Izņemot, protams, pie lielas fiziskas slodzes vai karstā laikā. Cik esmu runājusi ar citām sievietēm, lielākā daļa uzsver, ka svīst kā cūkas un ir nepieciešams hardcore antiperspirants. Man liekas, ka lielākajā daļā gadījumu tādas domas norakstāmas uz nedaudz aplamu sevis novērtējumu un masu medijos atspoguļoto domu, ka dezītis ir must have jebkurā dzīves situācijā. Tāpat tiek daudz diskutēts par antiperspirantu kaitīgo ietekmi uz veselību, korelāciju starp tā lietošanu un krūts vēzi utt. Protams, arī dažādi iekaisumi, alerģijas.
Zinu cilvēkus, ka dezodorantu ikdienā nelieto, un nav tā, ka elpu rauj ciet. Ir arī cilvēki, kuriem nekāds dezītis nelīdz, un ir grūti atrasties viņiem blakus.
Kādas ir jūsu domas? Lūdzu nenomētājiet mani ar akmeņiem, es tikai tā hipotētiski domāju par šo tēmu :-D
31.05.2017 11:51 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es pati lietoju dezodorantu, turpināšu arī lietot. Nav nekāds hardcore, bet nu jūtos ērtāk un patīkamāk, ja man tāds ir.
Bet draudzene, kura ļoti ļoti aktīvi sāka piedomāt pie savas ēdienkartes un dzīvesveida, arī minēja iepriekš izteikto, ka svīst ārā tikai ūdeni, tāpēc dezodorantu jau kādu laiku nelieto - neesot vajadzības. Nu nesmird viņa.
Bet nu jā, fakts, ka sviedru (un vispār ķermeņa) aromātam ir vislielākā saistība ar uzturu un dzīvesveidu, ir jau sen pierādīts, un tam noteikti ir jābūt sākumpunktam, ja gribas atteikties no dezodoranta lietošanas.
04.06.2017 10:40 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Par cik es dziivoju ljoti karstaa valstii, tad man deziitis ir absoluuta nepieciesamiiba.

arī dzīvoju "karstā" valstī, bet pie pastiprinātas svīšanas temperatūrai kāpjot 30 un uz augšu neizjūtu nepatīkamu aromātu, tīrs ūdens izdalās. Viss atkarīgs no tā, ko Tu ēd, dzer, vai ir problēmas ar veselību.
dezīšus nelietoju.
04.06.2017 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Lietoju Maxim jau vairākus gadus, atteikties netaisos un lietot parastos veikalu arī nē, šķiet, ka viņi paši smird, tiklīdz iesmērēti. par audumiem var piekrist attiecībā uz zeķēm. sintētiskajās ļoti svīst kājas un ir neērti, patīk kokvilnas zeķītes, tajās visu dienu ir labi.
03.06.2017 18:48 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Tas pēdējais ieliktais man nepatika, kaut labas atsauksmes arī dzirdētas.
03.06.2017 16:46 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Šis skaitās labs kristāla deo?
03.06.2017 11:43 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Dezodorants ir tikpat neatņemama sastāvdaļa kā zobu birste un zobu pasta. Smaržas Tu vari nelietot, ja negribi, bet dezodorants tiešām ir must have produkts.
03.06.2017 11:09 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Daudz kas jau arī ir atkarīgs no uztura un aktivitātēm, piemēram ir reizes, kad esmu saēdusies visādus ''junk food'' vai kautko tiešām neveselīgu un es treniņā pilnīgi jūtu, kā mani sviedri smird pēc tā ēdiena. Bet ja ēdu normāli, īpaši vasarā, tad dezodorantu dažreiz pat varu neizmantot. Bet tas laikam ir kā kuram.
02.06.2017 21:53 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Es lietoju antiperspirantu katru dienu un man ir vienalga, cik ir vai nav veselīgi. Mana lielāka fobija ir smirdēt, it sevišķi cilvēkos. Man dažam draudzenēm ir bijusi šie eko bez deža periodi. Ja godīgi, tad es bieži vien jutu nelāgu aromātu. Un, sitiet mani nost, es nespēju cilvēkam pateikt, ka smird, lai cik tuvs arī nebūtu. Varu tikai pateikt vīram, pat masai ne. Tā ka es domāju, ka cilvēki bieži vien taktiski vienkārši noklusē. Plus tas tiešām ir ļoti atkarīgs no svīšanas intensitātes. Piemēram, mans vīrietis!!! vispār nelieto dezodorantu un nesmird praktiski nekad, tikai pie lielas slodzes sporta zāle mēdz sasvīst. Es, piemēram, bez deza nu nekā, svīstu diezgan daudz.(t)
02.06.2017 21:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mārdža, es tev PM aizsūtīju, bet izglītojošos nolūkos arī te:

+ vēl Alterra arī Drogās, Drogās ir arī pāris veidi tā dabīgā akmensveida "dezīša", par ko meitenes raksta, Rimi ir Jāson brends, vispār, tagad uz katra stūra, ne tā, kā pirms padsmit gadiem, kad man nekasīties no dezodoranta alreģijas bija sarežģīta misija. Tagad ir pūšami, zīmuļi, spreji, rullīši, zieķē kā iedvesma liek.
.
Tikai jāuzlike brilles un jāapbruņojas ar pacietību lasīt. Bet nu, labā ziņa - ALumīnijs, ja ir, tad ir ingredients sarakstā pats pirmais.
02.06.2017 21:29 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Lietoju gēlveida antiperspirantu, jo man ir sausa āda. Ideāls priekš manis. Pa dienu ne drukas nesvīstu, paduses skaistas un nav nemaz kairinātas. (l)
02.06.2017 21:02 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja cilvēkam ir "aromātiskie" sviedri, dezodorants to nenoslāpēs. Ja tādi nav, tad arī bez dezodoranta nebūs jūtams.
01.06.2017 22:15 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Kā cūka nesvīstu,tomēr es katru dienu lietoju rullīti,jo šķiet drošības sajūtu labāka. Par eco vai ne eco ,par to nedomāju, pašlaik lietoju no avon un nav nekādu sūdzību.:-D
01.06.2017 19:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
SALOMEJA
Kad no ķīmiskā rullīša pārgāju uz eko deo, tad pirmās divas trīs dienas nu nenormāli pludoju. :D Bet tam ir izskaidrojums - ķīmiskie noštopē, lai nesvīst, kamēr eko rūpējas par to, lai nevairojas baktērijas, kuras rada to netīkamo aromātu. Un tad, kad sviedru dziedzeri atdambējas vaļā... :D Nu tad arī papludo, kamēr lielums noskrien. :D ;) Vesela cilvēka sviedriem ir normāls aromāts, un svīst ir veselīgi, protams, normas robežās. ;)
.
Cik esmu pamanījusi, tāds princips ir ar visām pāriešanām no ķīmiskajiem uz eko - i kosmētikā, i veļas mazgāšanā, i ēdienā utt.. :)
01.06.2017 18:53 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
SALOMEJA
pamēģini varbūt to Real Purity... Šis ir patiešām efektīvs, lai gan dabīgs. no antipersperanti tiešām nav pārāk veselīgi ikdienai :-|
un mājās to kristālu, tieši tā :)
01.06.2017 16:19 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Es domāju,ka Tev vnk nestrādā tā, kā Tu gribētu. Man parastais kristāla dezis arī nav visām dienām, kā jau rakstīju. Dažādas meitenes svīst atšķirīgi. Tāpēc man ir gan kristāla deo, gan "spēcīgāks" deo

Hmm, iespējams. Es viņu izdomāju notestēt karstā vasaras dienā :-D Pa mājām, protams. Noteikti negribētu, lai kādam būtu nepatīkami atrasties man blakus eksperimentu dēļ.
Domāju, ka ir nepieklājīgi uzspļaut citiem, ka viss vienalga un dezīti vairs nelietošu nekad. Tad tomēr ir jābūt pastiprinātiem higiēnas pasākumiem. diemžēl, ir kadri, kas to nesaprot (t)
Ir gadījies veikalā paņemt smuku blūzīti, bet redz kāda iesvīdusi viņu uzlaikojusi un drēbe pievilkusies. Nu fuj.
Aizdomājos, ka nu jau 10+ gadus katru rītu smērēju padusēs antiperspirantus, neatkarīgi no dienas plāniem. Diez ko veselīgi nav, ir bijušas problēmas. Mēģināšu pāriet uz kristālu mājas variantā, lai vismaz padusēm ir kāda atpūta. Pagrūti, jo galvā ir doma
ka svīst kā cūkas un ir nepieciešams hardcore antiperspirants

Vispār mani pārsteidz, cik daudz dezīti ikdienā nelieto vai izmanto kristālu!
01.06.2017 16:12 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja man būtu crystal, tad jau zinātu arī to, kur nopirkt.

?? vai es teicu,ka zini? :D
01.06.2017 15:57 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
KAĶIS
Nē, lady speed stickam. Ja man būtu crystal, tad jau zinātu arī to, kur nopirkt. Vēlāk pamanīju, ka jau minēja komentāros par i-herb.
.
Laikam par tekstila veidu ir nesapratne. Sintētisks materiāls nenozīmē, ka svīst vairāk, taču, ja svīst, tad sistētiska materiāla gadījumā smaka var būt spēcīga, pat pretīga, bet dabīga materiāla gadījumā knapi manāma smarža, ko par smaku pat grūti nosaukt.
Ja ar dabīgu materiālu ir nepanesama smaka, tad visdrīzāk drēbe ir vilkta ne pirmo dienu, drēbe vilkta uz nenomazgāta ķermeņa, veselības problēmas vai arī vienkārši ļoti spēcīga svīšana cilvēkam ir normāla (katram taču dažāda svīšanas intensitāte un aromāti). Bet es noteikti pārbaudītu veselību, ja būtu nepanesama smaka.
01.06.2017 15:33 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
D0LLs
kristāla deo beidzies termiņš?? vai citam? jo kristāla īsti nevar beigties termiņš, manuprāt :D
es pērku iherb un šis ir labs un ļoti lēts
01.06.2017 14:50 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Starp kristāla dezīšu firmām ir kāda atšķirība? Nopirku no lētā gala, bet nelikās diez ko efektīvs. Varbūt jāmēģina kas dārgāks?

Es domāju,ka Tev vnk nestrādā tā, kā Tu gribētu. Man parastais kristāla dezis arī nav visām dienām, kā jau rakstīju. Dažādas meitenes svīst atšķirīgi. Tāpēc man ir gan kristāla deo, gan "spēcīgāks" deo
01.06.2017 14:45 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nepiekritīšu tam , ka tikai sintētiskā apģērbā smird .
Kad nebiju vēl dekrētā un strādāju ofisā , man kokvilnas blūze mēdza padusēs slapja palikt , katru dienu rokām mazgāju . Un tā ar daudziem it kā dabīgiem materiāliem .
01.06.2017 13:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits