Paternitātes lietas

 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Sveikas! Iespējams te ir kāda zinoša portāla lietotāja paternitātes jautājumā, varbūt pat pati kam līdzīgam ir gājusi cauri. Tātad stāsts īsumā tāds-Esmu precējusies, 2 bērnu mamma. Pirms kāda laika man bija romāns ar vīrieti, kurš arī ir 2 bērnu tēvs, oficiāli precējies. Visa šī rezultātā esmu stāvoklī,jau rit otrais grūtniecības mēnesis. Abortu netaisīšu, tas ir izslēgts. Viss ir izstāstīts gan manam vīram, gan bijušā sievai. Sapratu, ka ar vīru pēc kā tāda dzīvot kopā nevaru, arī ar bijušo nē, jo negribu būt nākamā, kuru krāps. Sākumā viss bija labi-bijušas teica, ka labprātīgi atzīs paternitāti, taču tagad ir pagājuši 2 mēneši, viņš atkal ir atgriezies pie sievas un abi ir izdomājuši, ka paternitate atzīta netiks. Liels juceklis, bet gribētos zināt viedokli un padomu. Zinu, ka sākumā par bērna tēvu tiks ierakstīts vīrs, par cik esam oficiāli precējušies, bet kas tālāk - vajag apstrīdēt paternitati un vēlāk atkal atzīt paternitati otram plus prasīt uzturlīdzekļus?
28.04.2017 21:08 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Daenerys1, protams, situācija nav īsta-man ir daudz brīva laika, lai sēdētu portālos un sacerētu pasaciņas. (e)
Vēl pirms neilga laika es pati domātu, ka situācija ir neīsta un neprātīga, bet redz, ka pašai tā gadījās.
29.04.2017 15:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Divaina morales izjuta, preceta sieviete tuse kopa ar ctu precetu viries, krapj laulatos, dzemde ber nu no cita, gimeni izjauc savu, berniem sekas visiem jaizjut tas oki. Tacu aborts ir slikti... njaa
29.04.2017 15:46 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Rīdziniece, jā, ja nav ko teikt, tad nesaki vispār. Nebūs man nekādu ceturto bērnu un arī nedzemdēšu no visiem sastaptajiem vīriešiem-nevajag pārspīlēt!!!
29.04.2017 15:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Daenerys1, protams, situācija nav īsta-man ir daudz brīva laika, lai sēdētu portālos un sacerētu pasaciņas.
ta ari ir...tu te regsitrejes tipa 2010 gada, bet pirmais ieraksts tikai tagad!!!!!!!!!!!!!!!!!! cosmo adminiem izklaidite tada?
29.04.2017 15:48 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
KattyPerry, Tev ir meita? Ja nav, varbūt būs. Tu ieteiktu meitai tā darīt? Es saprotu, ka reizēm gadās visādas "dzīve kā seriāls" situācijas, nu tur paliek stāvoklī no cita, krāpj vīru, nu labi, vienas nakts sakars, nu OK. Bet ko Tu teiktu meitai, ja uzzinātu, ka viņai ir romāns ar citu un viņa ar mīļāko plāno bērnu vīram aiz muguras? Tu kā māte atbalstītu, ja pie Tevis atnāktu meita, 3 bērni, 2 no viena, 1 no cita vīrieša, un pateiktu: mammu, man nav, kur dzīvot, es palikšu pie tevis.
-
Kāda būtu Tava reakcija, ja Tu uzzinātu, ka Tava dēla sievai būs bērns no mīļākā? Vai ka Tavs dēls uztaisījis bērnu citai sievietei un šķiras no sievas?
29.04.2017 15:49 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Laikam gan man visabsurdākais liekas PLĀNOT bērnu ar vīrieti, ar kuru ir romāns 7 mēnešus un pat neesat dzīvojuši kopā. Laikam, ja būtu tikai mīļākie,kuriem būtu gadījies tikt pie bērna, tas tomēr liktos mazāk nosodoši.
.
Ļoti jūtu līdzi bērniem, kuriem būs visu bērnību jāmētājas no vienas mājas uz otru tikai tādēļ, ka māte bija... teiksim tā - vieglprātīga.
29.04.2017 15:50 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Es tiešām nesaprotu, vai tev būs labāk, ja mīļākais piespiedu kārtā būs oficiāls tēvs un visu mūžu turēs ļaunu prātu gan uz tevi, gan uz tavu bērnu. Esat savārījuši ziepes, bet turpini dzīvot tālāk un ļauj arī pārējiem to darīt. Bet, protams, izvēle ir tavās rokās.
29.04.2017 15:54 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
kāpēc bērni dzīvos pie tēva nevis tevis?
29.04.2017 15:55 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Nesaprotu, kāpēc Cosmo tik daudzas netic visādām diskusijām (ne tikai šai), lai gan šādas situācijas tiešām ir dzīvajā. :D
KattyPerry, Tev ir meita? Ja nav, varbūt būs. Tu ieteiktu meitai tā darīt? Es saprotu, ka reizēm gadās visādas "dzīve kā seriāls" situācijas, nu tur paliek stāvoklī no cita, krāpj vīru, nu labi, vienas nakts sakars, nu OK. Bet ko Tu teiktu meitai, ja uzzinātu, ka viņai ir romāns ar citu un viņa ar mīļāko plāno bērnu vīram aiz muguras? Tu kā māte atbalstītu, ja pie Tevis atnāktu meita, 3 bērni, 2 no viena, 1 no cita vīrieša, un pateiktu: mammu, man nav, kur dzīvot, es palikšu pie tevis.
-
Kāda būtu Tava reakcija, ja Tu uzzinātu, ka Tava dēla sievai būs bērns no mīļākā? Vai ka Tavs dēls uztaisījis bērnu citai sievietei un šķiras no sievas?

Piemēram, manā aprakstītajā situācijā (bet tur nebija bērna no "mīļākā") sievietes vecāki tikai priecājās, ka beidzot atradās normāls vīrietis, jo pirmais vīrs bija drausmīgs. Sieviete slēpa no viņa aiziešanu, jo viņš bija neadekvāts - pašnāvību taisīja, sievietes dārglietas apzaga utt. Vīrieša pirmā sieva arī bija "labs" kadrs. Cilvēki ir traki un reizēm mīlas lietas tā sagrozās tiešām kā seriālā, jo īpaši, ja precas pirmo reizi 18gadnieki, neiepazinuši savus partnerus līdz galam.
29.04.2017 15:56 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Piemēram, manā aprakstītajā situācijā (bet tur nebija bērna no "mīļākā") sievietes vecāki tikai priecājās

Bet te jau paliks bez neviena vīrieša. Būšu skarba, bet nu sievietei ir jābūt tiešām WOW, lai kāds sakarīgs, foršs vīrietis gribētu veidot attiecības ar 3 bērnu māti.
29.04.2017 15:58 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Es tiešām nesaprotu, vai tev būs labāk, ja mīļākais piespiedu kārtā būs oficiāls tēvs un visu mūžu turēs ļaunu prātu gan uz tevi, gan uz tavu bērnu. Esat savārījuši ziepes, bet turpini dzīvot tālāk un ļauj arī pārējiem to darīt. Bet, protams, izvēle ir tavās rokās.

Kāpēc bērnam nav tiesību uz tēvu VISMAZ papīros un uz alimentiem? Tās ir bērna tiesības - lai papīros nav svītriņas tēva vietā un lai tēvs maksā naudu. Tēvs zināja, kur savu locekli bāz un uz tā nelika virsū prezervatīvu, tā kā tagad pieprasīt abortu ir cūcīgi.
29.04.2017 15:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/profils/katyperry/ registreta 2010 gada!!!!!! un vel atceras profila paroli, lai gan sis ir 7 gadu laika vieniagis un pirmais ieraksts! Trollis vai admins izklaidejas jo cosmo forums lenu garu mirst.
29.04.2017 15:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es tiešām nesaprotu, vai tev būs labāk, ja mīļākais piespiedu kārtā būs oficiāls tēvs un visu mūžu turēs ļaunu prātu gan uz tevi, gan uz tavu bērnu.

Nē, nē, ka tik nabadziņš netur ļaunu prātu visu mūžu, to tik ne. :D
Esat savārījuši ziepes, bet turpini dzīvot tālāk un ļauj arī pārējiem to darīt.

Varētu domāt, ka viņa viena bērnu radīja. Viņai jāuztur un jāaudzina vienai pašai saviem spēkiem, bet otrs tikpat atbildīgais par šo situāciju, lai dzīvo cepuri kuldams. :D
29.04.2017 16:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
kāpēc bērni dzīvos pie tēva nevis tevis?

Varbūt tēvs vēlas, lai bērni dzīvo pie viņa, kas ir tikai normāli, jo gan jau ir kārtīgs cilvēks. Un, ja tā, autorei jau nemaz īpaši citu variantu, kā tam piekrist, nav, jo domāju, ka tiesa arī lemtu par labu vīrietim, jo principā māte ir morāli pagrimusi sieviete, kas var slikti ietekmēt bērnus.
29.04.2017 16:08 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Es nesaku, ka vīrietis nav vainīgs. Bet autorei arī piespiedu kārtā nevajag dzemdēt un audzināt. Nevienam nevajag bērnu, negribot viņu.
29.04.2017 16:09 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Piemēram, manā aprakstītajā situācijā (bet tur nebija bērna no "mīļākā") sievietes vecāki tikai priecājās, ka beidzot atradās normāls vīrietis, jo pirmais vīrs bija drausmīgs. Sieviete slēpa no viņa aiziešanu, jo viņš bija neadekvāts - pašnāvību taisīja, sievietes dārglietas apzaga utt. Vīrieša pirmā sieva arī bija "labs" kadrs. Cilvēki ir traki un reizēm mīlas lietas tā sagrozās tiešām kā seriālā, jo īpaši, ja precas pirmo reizi 18gadnieki, neiepazinuši savus partnerus līdz galam.
Cosmietes jau prot tikai nosodīt un citas saukt par maukām un kazām,nezinot īsto situāciju.
Mēs visas zinām kā ir iemīlēties,tāpat noteikti visas zinām,kā ir,kad vīrietis piedzied pilnas ausis. Bet nu ko es....:-)
29.04.2017 16:11 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Piemēram, manā aprakstītajā situācijā (bet tur nebija bērna no "mīļākā") sievietes vecāki tikai priecājās
Bet te jau paliks bez neviena vīrieša. Būšu skarba, bet nu sievietei ir jābūt tiešām WOW, lai kāds sakarīgs, foršs vīrietis gribētu veidot attiecības ar 3 bērnu māti.

Nu jā, jāpiekrīt vien ir, ka šī situācija ir daudz skumjāka, jo beigās paliek pie sasistas siles, ne vīra, ne mīļākā. Es KattyPerry vietā rīkotos citādi (taisītu abortu), bet kaut kā diezgan šerpi pret sievieti un vēl nedzimušo bērnu teikt, ka pašas atbildība utt., vīrietis tiek pataisīts par bērnu, kas nekad nav apskatījis Zīlīti un nezinājis, kā rodas bērni.
29.04.2017 16:11 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Rīdziniece, atslābsti
29.04.2017 16:12 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mēs visas zinām kā ir iemīlēties,tāpat noteikti visas zinām,kā ir,kad vīrietis piedzied pilnas ausis. Bet nu ko es....

Bet loģiskais saprāts kaut kāds neieslēdzas? No tādas perspektīvas raugoties, es būtu apbērnojusies jau 11.klasē, bet ir taču kaut kāda loģiskā domāšana un seku apzināšanās.
29.04.2017 16:12 |
 
Reitings 47
Reģ: 28.06.2010
Rīdziniece, man Tev savu īsto vārdu un uzvārdu pateikt, lai Tu nomierinātos?
29.04.2017 16:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits