Pārāk augsts libido?

 
10 gadi
Reitings 447
Reģ: 31.01.2009
Vai sievietēm arī var būt kādi hormonāli traucējumi, kad seksu gribas vairāk kā vajadzētu? Un kur ir tā robeža starp normāli un nenormāli?
Īsumā par manu problēmu - draugam pietiek ar tuvību katru otro dienu, man gribas vairākas reizes dienā, ar tām 30min ik pārdienu (vidēji) man ir krietni par maz. Bez maz vai - apetīte rodas ēdot, kad pēc viena orgasma jau domāju par nākamo. (s) Viņš teorētiski mani saprot un dara, ko var, bet viņam darbs sākas agri, tāpēc naktī ir jāizguļas nevis jādomā, kā apmierināt manu kāri. Arī es cenšos to saprast. Reizēm ceļos kopā ar viņu, lai tikai pamīlētos un tad eju atpakaļ gulēt.
Ir kādas idejas kā to risināt? Esmu sākusi sportot un vairāk pievērsties mācībām, bet nejūtu, ka tas, ka man ir mazāk brīva laika, kaut kā palīdzētu. Pēc treniņa vispār ne par ko citu nevaru padomāt. (t) Ko darīt? :'-(
09.04.2017 19:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nu man ar 30min arī nepietiktu, ja nu pēcpusdienas un rīta seksiņam. Tad jau labāk retāk, bet ilgāk....nu pēc 5 stundu izcilas mīlēšanās varu arī vairākas dienas iztikt bez!

Ak, Dievs! Man jau 30 minūtes liekas ilgi, bet izrādās, citiem ir otrādi :D Un 5 stundas - tas tikai radītu alerģiju pret seksu kā tādu.
11.04.2017 13:03 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Jā, jo tā būtu cīņa ar vējdzirnavām. Bet man nebija ģimenes saišu.
Otru pamainīt ir nereāli, bet sevi diezgan sāpīgi un vai vajag.
Nemēģināji dzert atkal OK? Viņš nemanīsies, īpaši, ja vienmēr tā ir bijis.
11.04.2017 18:14 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Normāla gribēšana. Tādu vajadzētu katram cilvēkam.
11.04.2017 18:20 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Viņš teorētiski mani saprot un dara, ko var...

Es nesaprastu. Trakums ar tevi.
11.04.2017 23:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Es gan nezinu, kāpēc ir viedoklis, ka vīrieši grib seksu vairāk...
Jā varbūt no 16 līdz kādiem 23... Kad ir daudz brīvā laika, enerģijas, studijas, skola utt., Bet tā, ja normāli strādā ar labu slodzi var kaut vai vienu divas reizes nedēļā pa pusstundai.
Biežāk jau sanāk censties dēļ meitenēm, tad visu enerģiju izpumpē lai tiek laimīgās 5 h brīvdienās...
Man vismaz ir sanācis, ka puse no meitenēm ir bijušas tiešām ļoti gribošas un atklātas par to... Pat vairāk kā es vēlējos, kad biju jaunāks.
12.04.2017 08:40 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man jau šķita, ka man ir pārāk augsts libido, bet uzrodas kāda, kurai vēl augstāks.
Man tiešām patīk, ka mīlēties var daudz un ilgi, bet tajā pašā laikā saprotu, ka tik bieži to darīt nav labi, jo pazūd tā kaisle un tā lieta paliek par pašsaprotamu.
Es arī ieteiktu paciesties, pagaidīt un paskatīties kā uz to reaģē vīrietis. Man tas ir nostrādājis. :-)
12.04.2017 08:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits