Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību krīze?

 
Reitings 2
Reģ: 05.03.2017
Sveikas, meitenes! Gribēju izstāstīt savu problēmu un paprasīt padomu.
Tātad. Mēs ar draugu esam kopā jau 3 gadus. Sagājām kopā 18 gadu vecumā. Tolaik biju vēl jauna un stulba, biju diezgan greizsirdīga. Neteiktu, ka draugs tāds nebija. Lielākoties mana greizsirdība izpaudās tajā, ka jau attiecību sākuma uzzināju, ka viņa labāka draudzene vēl neilgi pirms mūsu kopā būšanas viņam ļoti patika, kā arī laiku pa laikam viņam rakstīja viņa bijušā, ar kuru viņi palika draugi. Ar laiku, protams, sapratu, ka būt greizsirdīgai nav iemesla, ka draugam uzticos, un viss bija kārtībā. Pēc diviem gadiem kopā būšanas bijām uz aizbraukuši uz ballīti, kur bija mana draudzene. Mans draugs tik ļoti piedzērās, ka vairs sevi nekontrolēja, ārdījās un sāka gar viņu grābstīties un uzmākties. No rīta lūdza piedošanu un es piedevu ar norunu, ka vairs alkoholu kādu laiku nelietos. Varbūt tikai divatā vīnu kādu vakaru. Tā nu gads pagāja un pirms dažām dienām es uzzināju, ka draugs bija sarunājis ar kursabiedriem aiziet uzspēlēt biljardu. Beigās izrādījās, ka bija arī draugu meitenes ar savām draudzenēm. Un visi iedzēra alkoholu un bija jautri. Nekādā gadījumā nedomāju, ka mans draugs mani krāpa vai vēl kaut kas, tikai pateicu, ka mani ļoti aizvaino, ka alkoholu tomēr lietoja, jo mums taču bija noruna. Un es neuzskatu, ka alkohols bija tāda nepieciešamība. Draugs uzreiz sāka pārmest, ka viņš nejūtas brīvs, ka, ja es viņu mīlu, tad negribētu, lai viņš upurē man savu komfortu (komforts ir alkohola lietošana). Beigās arī pateica, ka nejūtas vainīgs nemaz, ka toreiz aiztika manu draudzeni, jo pašā attiecību sākumā ar savu greizsirdību liku viņam justies vainīgam. Tāpēc nekādu baigo atšķirību nejūt.
Protams, es apzinos, ka tolaik greizsirdīgai būt bija stulbi, bet viņš arī bija.
Vispār šobrīd nezinu, vai šīs attiecības vajag glābt un saglabāt. Ļoti gribu to izdarīt, bet nesaprotu, vai man vajag. Ir arī kaudze citu problēmu.
Lieta tāda, ka sanāk daudz strīdu. Un pēdejā laikā viņš ir kā no ķēdes norāvies. Savulaik viņš sastrīdējies ar savu labāko draugu sīkuma dēļ un nekādā gadījumā negribēja pirmais atjaunot kontaktu, lai gan es mudināju un gribēju, lai viņš to dara. Beigās katrā strīdā man pārmet, ka manis dēļ viņš atteicies no draugiem, lai gan tā nemaz nebija.
Senāk visu attiecību laikā mēs bieži vien uz veikaliem gājām kopā. Es viņam prasīju padomu, lai iesaka, vai man piestāv šis un tas. Kā arī es ieteicu viņam. Tagad pēdējos pāris mēnešos, kad viņam vajag nopirkt kaut ko no drēbēm un es mēģinu ieteikt, viņš atcērt, ka nav jau mazs bērns un viņam kauns, ka es mēdzu iet viņam līdzi uz veikalu.
Man pēdejā laikā vispār ir ļoti grūts periods, jo daudz kas nesanāk. Nomira man ļoti tuvs cilvēks, tā iemesla dēļ man bija ļoti grūti mācīties un beigās tiku atskaitīta no universitātes, kas priekš manis bija pasaules gals. Visu laiku raudāju un jebkurš sīkums man varēja ļoti sabojāt dienu. Dažreiz tik ļoti gribētos tādos mirkļos, lai draugs pateiktu, ka kaut ko izdomās, kaut kā palīdzēs un mēs tiksim galā, bet beigās viss sanāk tieši pretēji. Strīdās ar mani pat par tādiem sīkumiem kā jogurta izvēle. Ja es palūgšu šobrīd nestrīdēties, jo bez tā jau asaras birst, viņš pasaka, ka pilnībā ierobežoju viņa izvēli un viedokli, neļauju izteikties. Beigās sanāk, ka visu laiku piekāpjos es, nevis viņš. Lai gan dažreiz ļoti gribētos, lai manis dēļ izdara tādu sīkumu.
Es savu draugu ļoti stipri mīlu, bet rokas jau nolaižas. Ir piedzīvotas vairākas attiecību krīzes, bet neliekas, ka šo iespējams piedzīvot. Zinu, ka arī draugs mani stipri mīl un negrib speciāli man darīt sāpīgi. Bet īpaši stipri mani sāpina tas, ka tad, kad stāstu, kā es jūtos un domāju, vai ir jēga turpināt būt kopā, viņš pasaka, ka viņam svarīgi, lai esmu laimīga, un neturēs mani ar spēku. Sāpina, ka viņš nemaina neko, nekustina ne pirksta. Beigās nevaru saprast, varbūt es tikai pati saskatu problēmas. Varbūt man jāmaina sava attieksme, nevis drauga. Varbūt tiešām pie visiem strīdiem esmu vainīga es. Gribētu dzirdēt jūsu padomus.
06.03.2017 12:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu Caloo, ka principā puisis pateica, ka ir gatavs škirties (diezgan saudzīgā veidā). Un piekrītu PeeKaboo - man arī nebūtu motivācijas cīnīties par attiecībām, kuras otrs cilvēks acīmredzot nevērtē pietiekoši augstu, lai arī pacenstos.
Mana līdzjūtība Tev par tuvā cilvēka zaudējumu. Turies!
06.03.2017 21:35 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Viss tavas rokās, bet man izskatās, ka viņš Tev uzliek lielāku slogu vēl grūtībās, nevis atvieglo kaut ko, kā tam vajadzētu būt! Neredzu šobrīd kā izskatās drauga mīlestība pret Tevi.
Pilnīgi takā man. Vispār ja man ir skumji, manejais dusmojas vēl vairāk un es esmu tā stulbene kurā kaut kādu iemeslu dēļ pie visa ir vainīga. (Arī es biju vakar izveidojuši savu diskusiju, stāstu)
Es pagaidām vēl uzreiz nešķiros, kaut vai man ir skaidrs ka ar šo cilvēku nebūsu kopā. Viss ir atkarīgs no dzīves situācijas...Man piemēram pagaidām ir sesija un nav tik stabils darbs, bet uzturu sevi pati. Pat ja man nebūtu darba mans draugs mani neatbalstītu...Tad būtu vispār tracis. Tāpēc pagaidām es nerikojos, bet arī neesmu akla un uz neko neceru.
Iesāku autorei, tāpat izvērtēt situāciju bet nezinu vai tādās attiecībās vispār ir kāda cerība...
06.03.2017 21:25 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Reti komentēju attiecību problēmsituācijas, bet šis stāsts liek atgādināt manu pieredzi un pēc tava stāstīstā varu piekrist šim (bēdīgi, bet tā ir):
Man neizklausās ka viņš tik ļoti mīletu vai viņam tu baigi vispār rūpētu..drīzāk esi viņam apnikusi.
06.03.2017 19:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viss tavas rokās, bet man izskatās, ka viņš Tev uzliek lielāku slogu vēl grūtībās, nevis atvieglo kaut ko, kā tam vajadzētu būt! Neredzu šobrīd kā izskatās drauga mīlestība pret Tevi. Tu - piedod, saproti, aprodi ar visu, bet tikmēr viņš Tevi kritizē, ir iekārojis citas meitenes, turklāt Tev tuva... nezinu, es to nesaprastu! Kāpēc Tu gribi palikt? Bail vienai būt, pieradums vai kas?

Es labāk nevarētu uzrakstīt! :)
06.03.2017 19:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
viņš pasaka, ka viņam svarīgi, lai esmu laimīga, un neturēs mani ar spēku.

Piekrītu, ka IESPĒJAMS šis ir pamudinājums Tev izbeigt attiecības, jo pats nevar saņemties. Ja Tev ir svarīgi, ka Tevi nepamet pirmo, (man būtu, jo nepatīk palikt losenes lomā - ir bijis, ja jūtu, ka iet uz grāvi - eju laicīgi prom) tad varbūt pārdomā plusus, mīnusus, ja to mīnusu savācās daudz, pašai tomēr ir iespēja pasūtīt čali? Tici tikai, būs, kurš pat neskatīsies uz citām un nevienu brīdi nesalīdzinās, nēsās uz rokām, pēdējo maizes kumosu atdos utt. Būs! Par to baidīties nevajag. ;)
06.03.2017 19:49 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Viss tavas rokās, bet man izskatās, ka viņš Tev uzliek lielāku slogu vēl grūtībās, nevis atvieglo kaut ko, kā tam vajadzētu būt! Neredzu šobrīd kā izskatās drauga mīlestība pret Tevi. Tu - piedod, saproti, aprodi ar visu, bet tikmēr viņš Tevi kritizē, ir iekārojis citas meitenes, turklāt Tev tuva... nezinu, es to nesaprastu! Kāpēc Tu gribi palikt? Bail vienai būt, pieradums vai kas?
06.03.2017 19:43 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
īstenībā attiecībās ir tik daudz mājienu par to, ka kaut kas nav tā kā vajag vai tās jau acīmredzami neizdosies, bet mēs tos palaižam garām vai neticam vai nevēlamies redzēt. Jā..iespējams tā ir tikai krīze, iespējams, ka šis laiks paies un Jums atkal būs labi, tomēr es vienmēr aizdomājos, ka, ja laicīgi sāc redzēt, ka viss iet pamatīgi šķērsām tad tikai tāpēc, ka tā ir jābūt. Tagad lasu interesantu grāmatu Latvietes karma. Tur ir daudz par šo visu rakstīts. Par to kā sievietes pašas sevi iznīcina nelaimīgās attiecībās piemēram. Īpaši patika viens raksts arī Lilit žurnālā par likteņa laušanu. Tas notiek bieži tad, kad mēs pakļaujamies citu spiedienam kaut ko darīt vai neredzam jau laicīgi cik, piemēram, tās pašas attiecības mūs iztukšo. Nekladzināšu par to, ka acīmredzami tu mīli vai nemīli sevi, ka ļauj pret sevi šādi izturēties, bet viens priekšnosacījums bez kura nekas nekad neizdosies ir cieņas neesamība jebkurās savstarpējās attiecībās :) tāpat kā labs piemērs par to, kad zināt, ka attiecības ir beigušas/ sevi izmsēlušas. Elementāri - tad, kad atmiņas tu sāc mīlēt vairāk par to cilvēku, kuru redzi sev pretī.
06.03.2017 19:33 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Visu neizlasīju, bet, ja mans vīrs/draugs būtu apgrābstījis un uzmācies manai draudzenei dzērumā manā klātbūtnē, es ar tādu nebūtu palikusi kopā... Manuprāt, tas daudz ko izsaka.
06.03.2017 18:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..Nedomāju ka ar šo cilvēku es varetu būt kopā nākotnē.
Skumji ko tādu lasīt... Tādā gadījumā, kāda jēga dzīvot ar tādu cilvēku tagad un šķiest savu laiku attiecībās bez nākotnes?...
06.03.2017 18:27 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
Var just ka tam vīrietim vajag vairāk brīvības. Mums abiem ir 27 un manejais liekas jo paliek vecāks jo vairāk iet atpakaļ jaunības vajadzībās. Viņš no darba atnākot mājās psiho pats kā dzīve ir šausmīga jo viņam ir maz laika sev, viņš grib dibināt mūzikas grupu un veltīt vairāk laika sev utt. Es viņam nekad neko neaizliedzu. Viņš arvien biežāk saka, ja es piedāvāju kaut ko padarīt kopā "nē, es gribu šodien satikties ar draugiem jo man ir jāpavada laiks arī ar viņiem!" It kā es viņam kaut ko būtu aizliegusi! Lai iet! Bet viņam gribas tagad baigi parādīt ka grib darīt ko grib un viss. Man atkal viss notiek otrādi...Ar laiku ar 27 gadiem jau gribas iekrāt naudiņu dzīvoklim, sākt domāt par kaut ko vairāk (nopietnāku). ..Nedomāju ka ar šo cilvēku es varetu būt kopā nākotnē.
06.03.2017 17:58 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Opposite
Bet īpaši stipri mani sāpina tas, ka tad, kad stāstu, kā es jūtos un domāju, vai ir jēga turpināt būt kopā, viņš pasaka, ka viņam svarīgi, lai esmu laimīga, un neturēs mani ar spēku.

Tu viņam to stāsti, jo patiesībā vēlies no viņa dzirdēt apliecinājumu, ka nav viss tik traki, bet viņš Tev faktiski paziņo, ka ir gatavs šķirties. Tas daudz ko izsaka.
06.03.2017 17:56 |
 
Reitings 24
Reģ: 27.02.2017
salīdzina attiecības (visi to dara, un šoreiz no savas pieredzes) es bijušajam neuzticējos nekādā veidā, tāpēc, ka viņš pats izraisīja to, ka es neuzticos ar sarakstēm, dzirdētajām sarunām utt. Ar dažādiem sīkumiem. Toreiz domāju, ka vienkārši nespēju cilvēkiem uzticēties un vaina ir manī.
Gan šis komentārs gan autores stāstā ir saskatāma līdzība ar manām attiecībām. Mēs esam gandrīz uz šķiršanās robežas.
06.03.2017 17:52 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Te nu jāatgādina vecā atziņa par to, ka dzīvesbiedrs vislabāk novērtējams, kad viņš ir pilnīgi piedzēries. Kamēr vieni kļūst agresīvi, vai citi miegaini, vēl kāds meklēs katru mīkstu miesu ko pačamdīt. Citi zvana bijušajiem, citi stūrītī sēž un loka rasolu iekšā, kāds grib izkauties, ja ne ar kādu no čaļiem tad varbūt mājās ar draudzeni vai sievu. Citam uznāk melnie, cits atkal kļūst skaists un iekārojams... Un man gribas domāt, ka šie modeļi nemainās. Mainīties var iemesli, kāpēc iedzert, bet ne uzvedība, kad tas jau izdarīts pie kam krietnos daudzumos. Un tad nav nozīmes, cik bieži - reizi gadā vai katras brīvdienas.
Tevi uz tiem tusiņiem, kur nāk draugi ar savām meitenēm neaicina?
06.03.2017 17:49 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
viņš pasaka, ka viņam svarīgi, lai esmu laimīga, un neturēs mani ar spēku.
Šis ir kā slēptais pamudinājums tev no viņa puses pārtraukt attiecības. Neba jau lai tu būtu laimīga,bet gan,jo viņš pats vairs nevēlas attiecības ar sevi. Šis teksts ir tikpat vecs kā "vaina nav tevī,bet gan manī." Tavs draugs vienkārši pagaidām nav pats saņēmies pārtraukt attiecības,bet domāju,ka tas ir tikai laika jautājums. Tu esi viņam sniegusi pilnīgu varu pār sevi.
Manuprāt,jums šobrīd ir jāiet katram savs ceļš,bet galīgais lēmums ir jāpieņem tev pašai.
06.03.2017 17:42 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Piekrītu dreambig !
06.03.2017 16:33 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
mani ārkārtīgi tracina ārā, ja cilvēks nespēj uzņemties atbildību par saviem vārdiem/rīcību, bet izdomā veidus kā visi citi ir vainīgi, tikai ne viņš. ja es būtu tavā vietā, tad šī īpašība vien man būtu tā nokaitinājusi, ka draudzenes apgrābstīšana būtu pēdējais punktiņš un nekādas piedošanas vai skaidrošanās, ka tā ir mana vaina, nelīdzētu. bet jūs jau jauni :D dažreiz vecums attaisno dumju rīcību, dažreiz ne vecumā tā vaina.
06.03.2017 15:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
nepiekrītu te dažām daļēji. Tas, ka TU vīrietim neuzticies - ne vienmēr vaina ir tevī kā cilvēkā/sievietē! Ja salīdzina attiecības (visi to dara, un šoreiz no savas pieredzes) es bijušajam neuzticējos nekādā veidā, tāpēc, ka viņš pats izraisīja to, ka es neuzticos ar sarakstēm, dzirdētajām sarunām utt. Ar dažādiem sīkumiem. Toreiz domāju, ka vienkārši nespēju cilvēkiem uzticēties un vaina ir manī. Bet tad es izšķīros un tagadējās attiecībās nav strīdu par to, kur kurš ies vai brauks ar draugiem, jo ir abpusēja uzticība un zinu, ka vīrietis nedarīs neko divdomīgu vai man nepieņemamu. Tā vietā otrā dienā, kad esam pamodušies izrunajam ko katrs ir darījis un pasmejamies. Manas draudzenes apgrābstīšana noteikti neraisītu uzticību.
06.03.2017 15:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
"Alkohols prioritāte". 1x gada laikā iedzēra ....
06.03.2017 14:52 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ja ir meginats entas reizes ar vinu runat un nekas nav izbeidzies un alkohols ir prioritaate nevis milotais cilveks tad tadi nemainas vai looti reti . Nav svarigi vai dzerumaa ir uzmaacies tavai draudzenei vai jebkurai citai sievietei. Ir runa par morales principiem. Skan skarbi,bet es jutu ka te vienkarsi nekas nav labs. Ja virietis ir loti jauns tad pienemu ka nav vel izardijies un nav gatavs stabilam ,nopietnaam attiecibaam. Tu esi pelnijusi labaaku.
06.03.2017 14:51 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Ieteiktu izdarīt pamatīgus secinajumus uz priekšdienām, kad jau būs nākamās attiecības:
-greizsirdības scēnas
-aizliegšana
-neļaušana pašam izvēlēties
Ja ir attiecības un mīlat viens otru, ir jāmāk arī palaist, parādīt, ka Tu viņam uzticies, jo acīmredzami jau no paša sākuma uzticības nebija.
Šeit jau ir daudz, kas slikts pateikts un izdarīts, nav, protams, nekas tik šausmīgs, bet tomēr ir (draudzenes apgrābstīšana, melošana). Var cīnīties, bet vai ir to vērts, vai viņš arī grib visu turpināt? Parunā ar viņu, ja nav no runātājiem, tad skaties kā viņš uzvedās un, tad jau pati izdomā ko darīt.
06.03.2017 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits