São Paulo, Brazīlijā 2015 gadā tika pieņemts likums par barošanu ar krūti publiskās vietās....

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
...varbūt arī Latvijā vajadzētu tādu likumu? Izklausās daudz jēdzīgāk par tiem lēmumiem, ko pēdējā laikā pieņem mūsu valdība.
..
https://www.theguardian.com/world/2015/mar/19/brazil-law-breastfeeding-mothers-fine-sao-paulo
São Paulo is the first city to pass legislation regarding breastfeeding in public. The law will fine any business or organization that prevents women from comfortably nursing in public.
20.02.2017 12:17 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
ir redzeetas sievietes, kuras seezh parkaa uz solinja vai veel kaadaa publiskaa vietaa, baro beernu, bet ir uzmest virsuu kkaads lakatinjsh un to pat pamaniit nevar! Nu kaadas probleemas var buut taadaa gadiijuma? Visi laimiigi - beerns paaeedis, juutigaa saboedriibas dalja nav traumeeta un tad ir buutnes raven und havajas veidolaa, kuraam shkjiet, ka kruushu baazshana aaraa un vienalga kur ir ok und akceptejami!

Viena sieviete tā izdarīja un tev trauma uz mūžu?
Mans bērns tā vietā, lai ēstu, sāks raut nost to lupatu un bļaut.
Es neredzu kaut kā, ka krūšu aizstāvētājas bruktu virsū tām pašām "seksīgajām" lee, un mācītu viņām, ka krūtis ir bērna barošanai, nevis lai liktu savā instagramā katru dienu, lai apmierinātu savu psihisko slimību - aka ekstremālu uzmanības trūkumu un pēc tam priecātos par pretīgiem komentāriem no čurkām, kuri ir pārgirbējušies un sēž un masturbē pie viņu lētajām bildēm.

Es šos radījumus, ko tu nosauci par sievietēm mēģinu ignorēt - tā teikt - nepatīk aizgriežos un nepievēršu uzmanību.
20.02.2017 17:19 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
raven, nu re, un ja reiz tu tam piekrīti, vai nepiekrīti arī tam, ka tieši šādas "dāmas" ir nedaudz pabojājušas sabiedrības uztveri par krūtīm? Es jau kuro reizi atkārtošos, jo, manuprāt, tieši šim faktam tiek pievērsts par maz uzmanības visā šajā krūšu epopejā - bet vai tik nav tā, ka pašas sievietes ir panākušas aizspriedumus pret krūtīm? Es neredzu kaut kā, ka krūšu aizstāvētājas bruktu virsū tām pašām "seksīgajām" lee, un mācītu viņām, ka krūtis ir bērna barošanai, nevis lai liktu savā instagramā katru dienu, lai apmierinātu savu psihisko slimību - aka ekstremālu uzmanības trūkumu un pēc tam priecātos par pretīgiem komentāriem no čurkām, kuri ir pārgirbējušies un sēž un masturbē pie viņu lētajām bildēm.
20.02.2017 17:07 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ēšana nav dabīgā vajadzība? :-D

Visas dabīgās vajadzības nav vienādas. Tādā gadījumā arī ēšanu sabiedriskā vietā vajadzētu uzskatīt par kaut ko pretīgu un perversu.
...
lindadada, es ne mirkli neteicu, ka tas būtu jādara tikai tāpēc, ka ir dabīgi. Bet tādā gadījumā nevienam nevajadzētu publiski ēst. Ne visi pieaugušie prot normāli paēst.
20.02.2017 17:06 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Calloo, Tev arii uztveres probleemas? :D es neesmu pret kruuts baroshanu, jaa tas ir dabiski, BET ir starpiiba, kad sievietes to dara diskreeti vai kaa manaa ieprieksh aprakstiitajaa gadiijumaa! Un veel likumu vinjaam vajag :D afigec, kuda mir katjitsa :D ir redzeetas sievietes, kuras seezh parkaa uz solinja vai veel kaadaa publiskaa vietaa, baro beernu, bet ir uzmest virsuu kkaads lakatinjsh un to pat pamaniit nevar! Nu kaadas probleemas var buut taadaa gadiijuma? Visi laimiigi - beerns paaeedis, juutigaa saboedriibas dalja nav traumeeta :D un tad ir buutnes raven und havajas veidolaa, kuraam shkjiet, ka kruushu baazshana aaraa un vienalga kur ir ok und akceptejami!
20.02.2017 17:06 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu tad es nesaprotu par ko te kašķelējas, ja saprot, ka bērna barošana nav pretīga. Nu ir situācijas, ka tas bērns ir jābaro tajā publiskajā vietā, jo viņš grib ēst.
20.02.2017 17:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vidusceļš laikam nav iespējams.
20.02.2017 17:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es domāju, ka tev drīzāk vajadzētu vērsties pret tām, kuras savus pupeļus diendienām instagramos bāž un rada to vulgāruma un aizspriedumu piegaršu pret sievietes krūtīm.

Es arī esmu pret to. Ļoti ceru, ka šāda mode drīz beigsies. Galu galā, ķļošenes un līdz ceļiem nošļukušas bikses arī kādreiz bija modē :-D
20.02.2017 17:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
lindadada
Mieru, tikai mieru. :D Atbildi, lūdzu, uz manu jautājumu 16:50, lai es saprotu, cik ekstrēma tad īsti ir tava nostāja. :)
Normāli audzināts cilvēks to nekad nedarīs demonstratīvi, jo tā tomēr ir spiesta lieta, nevis kāds no tā ķer kaifu...
20.02.2017 16:59 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Es te atsevishkju indiiviidu domu (bremzeeto) gaajienu novelshu uz joprojaam nenomierinaajamiem hormoniem :D
20.02.2017 16:58 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ābol, paldies :-) Es vairākkārt to minēju, ka nav jau vaina pašā barošanā, tādēļ nesaprotu priekš kam te kaut kādi neironi ir jāmin utt? :-D Pavisam vienkārši - bērna barošana ar krūti ir intīms process, arī krūtis ir intīma ķermeņa daļa, kuru nevajadzētu likt uz displeja. Piesegties ar lakatiņu vai varbūt mazliet paiet malā taču nav tik grūti, vai ne? Neviens nesaka, ka nevajag bērnu ar krūti barot vai cik bieži un kur to vajadzētu vai nevajadzētu darīt. Bet mūsdienās, noliegt to, kas ir krūtis vispārējā izpratnē un ka tomēr nav īpaši pieklājīgi un smuki tās izrādīt, lai tur vai kādiem mērķiem, tas ir vienkārši naivi :-)
20.02.2017 16:58 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kur gan ir minēts, ka pretīgs ir fakts, ka baro bērnu? Man šķiet, ka te dažām lasīt vajadzētu laikam pamācīties.
20.02.2017 16:56 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Calloo teemas pieteikums jau ir taads, ka kruuts baroshanai publikaa ir vajadziigs LIKUMS, lai visi tie sabiedriibas loceklji klusee lupatinjaa, kad kaarteejaa vaate varone, ekshibicioniste izdomaas izkaart savas kruutis kafejniicaa, autobusaa, lidostaa, da jebkuraa publiskaa vietaa jo vinjai tachu beeeeeeerninjsh! Nu tak mozh mainat pamperus uz eedamgalda? Ja jau atrast klusaaku vietu vai elemntaari piesegties ir neiespeejamaa misija un tikpat reta paraadiiba kaaa Feenikss?
20.02.2017 16:56 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es tādu bezkaunīgu krūtsbarošanu gan neatbalstu, bet nu cik stulbam değenērātam ir jābūt, lai salīdzinā bērnu barošanu ar narkomāniem, publisko seksu utt. Bērns, ļoti maziņš būdams, stundā var ēst ntās reizes. Ne visi bērni ņem tās pudelītes, bet prasa tikai krūti. Neredzeu problēmu, ja mamma piesedzoties, pabaro bēbi. Ja jums ur pretīgs pats fakts, ka redz jūsu princešu rādiusā kāds baro bērnu, nu tad jums jāiet kāda literatūra palasīt vai pie psihiatra jāiziet, jo normāli tas nav :-D.
20.02.2017 16:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
galu galaa prieksh kam ir taas maaminju "istabas" visur - shopinh centros, lidostaas, veikalos?

Veikalos? Cik daudzos veikalos Latvijā tādas ir?
Ir gadījies ka bērn sagrib ēst iepirkšanās centrā, pirmais, ko dara māte - iet uz šo "istabu", bet tur zīmīte - "nedarbojas", bērns jau sāk skaļāk bļaut, kamēr māte skrien uz otru šādu "istabu", kas atrodas pretējā iepirkšanās centra otrā galā un tur atklāj, ka tā ir aizņemta. Bērns jau histēriski brēc. Nekas cits, kā apsēsties uz tuvākā soliņa un pabarot neatliek.
20.02.2017 16:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Apple_pie
Tāpēc uzrakstīju, jo šķiet, ka katrs cepās par kaut ko savu. :D
20.02.2017 16:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Caloo, bet "atbalstītājas" šo visu pasniedz tā, it kā "pretinieces" liktu mērdēt bērnu badā. Lai gan jau katrā komentārā pasaka, ka nav pret barošanu, kamēr nākamais atkal ir par to, kā aizliedz bērnu barot.
20.02.2017 16:52 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Zini havaja, par ignoranci buutu muti pievaldiijusi! Kaa jau teicu ir varinati lai visi ir apmierinaati - gan tu ar savi atvasi, gan sabiedriiba tev apkaart! Varu pateikt jaunumu - tas, ka tev it beerns ne ar ko nepadara tevi iipashaaku par citiem un tavas vajadziibas nav ne par matu svariigaakas par citi vajadziibaam!
20.02.2017 16:51 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Viens vienkāršs jautājums publiskas barošanas "pretiniecēm": vai ir normāli, ka māte to dara nevis demonstratīvi, bet apsēžas tā, lai citiem nav jāredz šo procesu, cik nu attiecīgajā situācijā tas ir iespējams?
Jo es kaut kā nemanīju, ka kaut viena no "atbalstītājām" būtu teikusi, ka darīt to demonstratīvi un "bāzt savus pupus citiem acīs" ir ok.
20.02.2017 16:50 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.12.2014
pieaugusam cilvekam ir pamatzinasanas par berna attistibu un uzturvielu daudzumu noteikta laika perioda

Tev laikam nav pilns rublis :-D
Man ir 22 gadi, bet man ir pilnīgi pie vienas vietas bērnu uzturvielu daudzums jebkurā perioda, kamēr man pašai savu bērnu nav, un neuzskatu, ka man tas būtu tagad jāzin! :-D
tada gadijuma varbut labak paaugties, apgut dazas lietas dzive un tad par tam diskutet

Neredzu sakaru starp savu vecumu, kaut kādas neaktuālās priekš manis informācijas nezināšanu un to, ka man ļoti lielu nepatiku izraisa atkailināti pupi sabiedriskajās vietās.
20.02.2017 16:50 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man šķiet, ka te dr un lindada tiek pārprastas, viņas nesaka, ka nav jābaro, bet var piesegties, aizgriezties vai paiet maliņā. Man tiešām nepatīk to vērot, kā māte apsēžas telpas vidū, izkar pupu, vēl paspaida, tad baro. Es ļoti atvainojos, bet man uz to nav jāskatās. Tad jau, kad bērnam ļoti vajag čurāt, arī var izčurināt ielas vidū, jo nu ļoti taču vajag. Ja man gribēsies čurāt un atraugāties, es arī to darīšu, kur pagadās? Nē, taču.
Neviens nesaka, ka bērnam badā jāmirst, bet izkārt pupus un izlikties, ka viss ir ideāli, arī nevar. ;)
20.02.2017 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits