Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas ģimenei

 
Reitings 89
Reģ: 14.04.2016
Padalieties, ko esiet sarūpējuši savējiem svētkos. :)
Man pagaidām trūkst ideju dāvanām vecākiem un vecvecākiem. Varbūt ir kādi ieteikumi?
(biļetes uz koncertiem, teātriem šoreiz nederēs)
16.12.2016 09:47 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Mums šogad zem eglītes ilgi kārotas lietiņas, kas jau pirms tam tika ierakstītas vēstulē Ziemassvētku vecītim, tāpēc zināmas.
Mammai dāvanu karte un ļoti laba grāmata, tētim daži instrumenti būvniecībai, brālim power bank, krusttēva ģimenei kino apmeklējuma dāvanu kartes. Es pati saņēmu somu. Ar draugu manai ģimenei dāvināsim termobļodu, jo mana ģimene ir īsti šašliku un ārā sēdēšanas cilvēki, tad nu ļoti noderēs. Drauga ģimenei dāvanā no visiem bērniem ar otrajām pusītēm jauns, pilns pusdienu trauku komplekts + piederumi 12 personām. Nu mūsu visu ir ļoti daudz :D
Protams, viss pasniegts kopā ar saldumiem, vīniem un citādiem nieciņiem. Mums visiem ir ļoti svarīgi saņemt praktiskas un tiešām vajadzīgas lietas, tāpēc dāvinām vispār neraksturīgas lietas dāvināšanai, pirms tam laicīgi noskaidrojot vairāk vēlmes, kādas tad katram būs šajos svētkos! (l)
25.12.2016 10:14 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Mammai tika olīveļļas un balzāmetiķa komplektiņš, kas ļoti garšo.
Tētim - Ziemassvētku dziesmu disks (ļoti gribēja).
Brālim - plānotājs.
Māsai - smukuma lietas.
Vectēvam - vilnas zeķes.
Suņukam - dažādi gardumi.
:)
24.12.2016 23:49 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Nekur nav teikts :)
Bet tas šķita likumsakarīgi, ja ienāc dāvanu diskusijā pateikt, ka jums nav dāvanu, jo svarīgākais ir kas cits .. Bet es nevelku uz kašķi, vienkārši tā sapratu :D
24.12.2016 18:19 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Un kur raksīts, ka pārējām meitenēm materiālais ir svarīgākais?

un kur ir teikts, ka tieši viņām ir svarīgāks materiālais :D nevarēju atrast savā komentārā
es saku par to, kā ir man, ne to, kas ir citiem
24.12.2016 16:27 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Kaut kā neesam uz materiālo Ziemīšos. Galvenais ir sanākt kopā.

Un kur raksīts, ka pārējām meitenēm materiālais ir svarīgākais?
Pirkt dāvanas nenozīmē, ka sanākšana kopā ir mazāk svarīga. Man svētki ir arī par papildus prieku, ko radu citiem - sanākšana kopā ir neatsverama, bet tas prieka zibsnis, ko redzi citos, kad viņi saņem kaut ko, ko patiešām vēlas, man ir svarīgs.
Runājot par tēmu - tētim personalizēts plānotājs, viņa mīļākais viskijs un dāvanu karte spa, lai ar mammu var aizceļot. Mammai - mīļākais sejas krēms (vēl nesen saskuma, ka bijis ļoti labs, bet netēŗēšot taču lielu naudu par krēmu sev) un auskari, kurus aprbīnoja skatlogā. Brālim snowborda dēlis, kuru viņš ļoti grib, bet jau gadu nevar sakrāt tam naudiņu.
24.12.2016 13:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Dāvanas tiek dāvinātas tikai bērniem, pārējiem neko. Kaut kā neesam uz materiālo Ziemīšos. Galvenais ir sanākt kopā.

Ooo, man šāds variants būtu superekonomisks: man ir tikai 2 radu bērni, kam kko uzdāvināt.
24.12.2016 12:59 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Dāvanas tiek dāvinātas tikai bērniem, pārējiem neko. Kaut kā neesam uz materiālo Ziemīšos. Galvenais ir sanākt kopā.
24.12.2016 10:43 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Mammai un viņas draugam- biļetes. Mammai arī kosmētikas maku, jo zinu, ka gribēja. Un no meitas viņiem abiem porcelāna sargenğelīši.
Vīrietim smaržas un šalli.
Vīrieša vecākiem - smukas krūzes, stikla bumbas, LV ēdamlietas, balzamu uc Tā konkrēti bija grūti nopirkt, tāpēc salasīju kaudzi ar visādām foršām ziemīgām lietām.
Bērnam - visādas mantas un rotu komplektiņu.
Kolēğēm šogad patērējos - nepagāju garām skaistiem stikla enğeļiem.
24.12.2016 10:40 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es Rozes grāmatnīcā safanojos par plikņu kalendāriem. :D tad nu paķēru vēl pa vienai pēdējā mirkļa dāvanai mammai un tētim. Mammai ar pusplikiem puikām, tētim ar maitenēm. :D
Mamma noteikti būs sajūsmā. Pagājušogad mums bija jādodās uz Vatikānu, jo viņa bija tikusi pie seksīgo svētotēvu kalendāra. Un viņai vajadzēja vismaz vienu no viņiem redzēt dzīvajā. :D
24.12.2016 10:30 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Tētim sapirku dažādus sīkumus mašīnai, bet mamma dārza lietas. Omei nopirku dekoratīvas burciņas, ko izrotāju ar saldumiem pašgatavotiem un opim nopirku zeķes un upeņu vīnu. Draudzenēm uztaisīju bildes un pieliku katrai klāt kādu simbolisku nieciņu. Viss šogad pa vienkāršo :-)
24.12.2016 09:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Diviem vecāka gadagājuma cilvēkiem tiks daudz saldumu, ideja nav oriģināla, bet es zinu, ka viņi ļoti priecāsies.
Kaķim radiatora gultiņa, kaķu džemperis.
Vecmammai grāmata, par kuru zinu, ka viņai ļoti patiks.
Mammai vēl svārstos starp žurnāla abonementu un vīnu+vēl kaut ko, bet laikam gādāšu gan gan.
Par dāvanu draugam nestāstīšu, viņš lasa cosmo. (s)
Draudzenēm vīna glāzes, lūpu balzāmi, eko kosmētika, roku krēmi, virtuves štrumenti, kas nu kurai. Vienai jau uzdāvināju kūku pannu, viņa bija sajūsmā, jo ir absolūti virtuves-kūku cilvēks. Ja zini, ka cilvēkam patīk gatavot, manuprāt, no nedārgā gala kāds labs virtuves gadžets + garšvielu komplekts ir laba doma. Nu ne gluži mammai vai sievai vai māsai, bet attālākai draudzenei - gan.
24.12.2016 03:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Aij, es šajā foršajā dāvanu gādāšanas noskaņojumā papildināju savu sarakstiņu:
Kolēģēm - smaržīgās (ļoti ļoti) sveces un Stenders vannas bumbas.
Tētim ar dāmu - Escape room dāvanu karte.
Otrai vecmammai - spilvens, sega, čības (komplektā vakar iegādātajai gultai un matracim no citiem rūķiem). Klāt vēl tēja un saldumi.
Draudzenei - cimdi un Stenders bumbas.
Kaķim - extra dārgā, cerams arī labā barība, mantiņas, graužamie gardumi un vitamīni. :D
Ehh, ja būtu vairāk naudas, arī kaimiņus apdāvinātu. (l)
23.12.2016 18:27 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Vecākiem un omei būs Stollar multivārāmais katls un pielikumā gardumu paka ar dažādiem interesantiem produktiem, tēju, kafiju utt. Droši vien nenoturēšos un katram vēl atsevišķi kādu nieku nopirkšu :-)
Draugam lietusjaka no TRU FIX un kapučjaka. Māsai ZIB plānotājs, Stendera dāvanu komplektiņš un tēja. Brālim nike sporta soma.
Par drauga vecākiem gan pagaidām nav ideju, jo viņi paši saka, ka neko nevēlas, un mēs arī nevaram izdomāt.
17.12.2016 17:01 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Vecākiem un vecvecākiem kopīgs kalendārs ar bērnu,mazbērnu un mazmazbērnu bildēm.Tiks dāvināta arī smiltsērkšķu tēja un medus.
17.12.2016 16:31 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Es lielāko daļu sapurku 220.lv izpardošanā.
Draugam-Busuļa koncerts "Dzintaros"
Drauga mammai-virtuves piederumi un vīns.
Mammai-Kosmetikas komplekts
Tētim-Guess smaržas.
Brālim-Mexx smaržas.
Brāļa sievai-kosmetikas palete.
Brāļa dēlam-bērnu nieciņi.
Omei-čības un pirts piederumi. :-)
Man arī ļoti patīk dāvināt. Dāvanu budžets jau sen iztērēts, bet vakar vēl staigāju pa veikaliem un skatījos uz visādiem nieciņiem, ar kuriem papildināt dāvanas :-D
17.12.2016 10:40 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
manējie šogad paliks bez dāvanām no manis, jo piegāde tomēr ir pārāk dārga. :( biju domājusi nopirkt kaut kādus kuponus, bet nekas īsti neuzrunāja.
16.12.2016 21:01 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Mammai ar draugu - personalizētais kalendārs, +smukumlietiņas mammai un saldumi draugam.
Vecmammai - žurnālu abonaments, saldumi.
Brālim - kāda spēle no Brain Games vai grāmatnīcas dāvanu karte.
Mammas brālim ar dāmu - teātra dāvanu karte, + sejas maska dāmai.
Tētim ar dāmu - tas pats.
Otrai vecmammai - saldumu groziņš.
Mazajai mīlulītei - attīstoša rotaļlieta.
Pārējiem - loterijas.
16.12.2016 20:56 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Sākumā bija plāns par DIY dāvaniņām ģimenei un draugiem, bet tā kā mums mājās mega remonts/ būvdarbi, tad beigās sapirku Z-svētku tirdziņos visādus Latvijas mājražotāju gardumus un katram tiks kastīte ar dažādiem gardumiem.
Prieks arī par to, ka atbalstu vietējos mazos ražotājus (l), lai arī tas sanāk krietni dārgāk kā nopirkt kaut ko standartizētu lielveikalos.
16.12.2016 20:39 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Man arī šogad nav iedvesmas un ideju. nopirku visai ģimenei Tallink ceļojumu, jo mamma dikti gribēja un līdz šim nav sanācis izbraukt ar Tallinku. Un šodien ka reiz atnāca Tallink dāvanu karte, tad nu domāju, lai iet.
Plānā vēl jatram nopikt pa grāmatai, tētim adu zeķes, mammai taisīšu paštaisītu sakistumkasti - vannas bumbas, skrubîtis un tā. Vēl kaut kas jāizdomā brālim, pagaidām bez idejām.
Krustmātei aizsūtīju dāvanu kasti ar saldumiem, un visàdiem niecņiem, šlāgerdisku un smuku šallīti. Viņai šādas dāvanas dikti patīk. Otrajai pusītei pagaidām bez idejām... :-/
16.12.2016 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Mammai - jaunu putekļusūcēju, jo vecais noplīsa
Tētim - 100 euro naudiņas pirts celtniecībai un pirts komplektu
Brālim - Tomij Hailfiger naudas maku
Vīram - Calvin klein smaržas, dušas želeju, sejas kopšanas putiņas, ādas cimdus no Stokmann
Dēlam - runājošo suni
Vīra mammai - blenderis un dvieļus
Vīra tēvam - jaunas nūjošanas nūjas un cimdus
Iztērējām daudz, ļoti daudz (t)
16.12.2016 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits