Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Manikīres darbs. Iesakiet.

 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Sveikas.
Brīva veida diskusija! :)
Esmu izgājusi manikīra kursus jau kādu laiku, pati sev un ģimenes lokā šad un tad uzlieku gēllaku. Tagad ir doma, ka varētu tomēr to visu uzsākt nopietni. Vēlos darboties mājās. Ir atrasts arī brīvs stūris istabā, istabas nav caurstaigājamas, uzreiz tieši ienākot dzīvoklī vituvākā telpa. :)
Kas jums ir svarīgi ejot pie manikīres? Pirmajā vietā ir darbs, bet kas ir tie sīkumiņi, kas jūs iepriecinātu?
Kā būtu jāizskatās telpai/telpas daļai, kas atvēlēta manikīram?
Piedāvāšu tikai manikīru.
14.12.2016 09:32 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Sarunas manikīra laikā. Jo manikīrs ir pieskārieni. Man svarīgi, ka mana manikīriste ir foršs cilvēks, ar viņu var forši papļāpāt, kamēr man nagus taisa.
14.12.2016 09:36 |
 
Reitings 68
Reģ: 01.11.2016
Es esmu gājusi pie divām meistarēm uz mājām. Viena nagus lika virtuvē, tur visu laiku skraidīja bērns bļaudams un traucēja viņai strādāt, tad kaķis bija jābaro, tad atnāca vīrs, kurš virtuvē izdomāja gatavot vakariņas. Nū, es saprastu, ja būtu aizgājusi pie draudzenes likt nagus un tad tur notiktu vēl visādas blakus lietas, kas traucē gan man, gan meistarei, bet šajā gadījumā es negribēju un nevarēju to izturēt. Pie viņas vairs neeju.
----
Otra meistare savā dzīvoklī ir iekārtojusi atsevišķu darba istabu. Nav tur nekādu lieku mēbeļu vai lietu, viss tikai darbam nepieciešamais. Tīra vide, varu redzēt, kur instrumenti tiek sterilizēti, varu apskatīt ar kādas firmas produktiem viņa strādā, ir izlikti viņas sertifikāti un izcenojumu lapas. Vienmēr tiek piedāvāta tēja/kafija/ūdens. Nu viss tur ir perfekti un man ļoti patīk.
14.12.2016 09:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tēja vai kafija būtu jauki. Banāli, bet smaids un draudzīga attieksme (nejaukt ar uzbāzību), liekas pašsaprotami, bet pietiekami bieži sanākt sastapt cilvēkus, kuriem tas ir piemirsies.
14.12.2016 09:47 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Miers un komforts! Manikīrs tomēr ir PROCEDŪRA. Tā ir sevis palutināšana. Es gan kādu laiciņu jau pati sev gelish lieku, bet kad gāju pie meistara (uz salonu gan, bet atsevišķā kabinetā), tad patika, ka smuki un svaigi smaržo, ka vienmēr piedāvāja tēju/kafiju/ūdeni ar citronu, relaksējoša mūzika fonā un ērts krēsls. Tā, ka pēc manikīra iznāc ārā un jūties mazliet atpūtusies pat, nevis kā "atsēdējusi" :)
14.12.2016 10:09 |
 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Par šīm lietām esmu padomājusi, vīrs man mājās nenāk un dzīvnieki un bērni apkārt neskraidīs.
Es draudzīga, komunikabla, bet drīzāk baidos, kad atnāks kāda nejauka kliente, kura steidzās, kurai nekas nepatīk. :-D
14.12.2016 10:17 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Man šķiet, ka skaistumkopšanas jomā vispār meistaram ir diezgan labi jājūt savs klients, jo esmu bijusi pie tādām meistarēm, kas vāvuļo bez mitas un neļauj izbaudīt procedūru, bet esmu bijusi arī pie tādām, ar kurām komunikācija nav iespējama - atceros, dienu pirms kāzām biju likt gelish nagus un tajā pirmskāzu stresiņā man gribējās runāt, lai novērstu domas, bet manikīra meistare uz maniem jautājumiem atbildēja tikai ar jā un nē, tāds pokerface. :) Vārdu sakot, ir jājūt klients.
Jā, un tēja/kafija/ūdens ir patīkams "bonusiņš". Tāpat arī kāds smaržīgs krēmiņš pēc procedūras sniedz tādu nelielu spa sajūtu :)
14.12.2016 10:36 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Pievienojos tam,kas šeit jau izteikts.
Man svarìgas ir sakārtotas telpas. Arī wc. Kādreiz gāju pie vienas meistares uz mājām,iegāju wc,bet tur ož pēc urīna.(s)Brr! Man bija nepatìkami.
14.12.2016 10:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
1) redzamā vietā jāstāv dezinfekcijas u. tml. līdzekļiem;
2) zāles pret steidzīgajiem- jau pierakstoties informē klientu, cik ilga būs procedūra,
3) sagatavo mūzikas diskus ar dažādu mūziku, ļauj klientei izvēlēties (ja nav vinas iecienītās, tad noskaidro, kas patīk un sagatavo uz nākamo reizi)
4) parūpējies par svaigu gaisu un smaržu (neviens pēc manikīra negribēs ost pēc skābiem kapostiem vai kotletēm),
5) ierēķini 15-20 min starplaiku starp klientiem-lai neaizkavējas pieraksts, ja kāds kavē vai procedūra ieilgst,
6) ievies klientu kladi-atzīmē svarīgāko info-kāda mūzikas patīk (uzliec pirms ierodas), kādi sarunu temati (piemeram, vegānei nestāstīt par jauno foršo gaļas veikalu ap stūri).
14.12.2016 10:49 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Piekrītu visam iepriekšminētajam. Par sarunām. Liekas, ka šis ir visbūtiskākais - just, vai kliente vēlas klusumu vai papļāpāt. Ciest nevaru, ja man uzbāžas ar vāvuļošanu. Tai sajūtai, ka jums abām ir forši papļāpāt jānāk dabiski. Ja tā nav, labāk nevajag. Jaukumam un pieklājībai jābūt, tas gan. Atceros, kā biju vienreiz labā salonā, bet nu visu procesa laiku meistarei bija tāds koka ģīmis un enerģija, ka nevarēju sagaidīt beigas. Joprojām atceroties gribas noskurināties. Noteikti, NOTEIKTI jābūt tīrībai un kārtībai - tas ir priekšnoteikums nR1. Telpai jābūt labi izvēdinātai, svaigai. Patīkami, ja degtu kāda aromātiska svece, fonā mierīga fona mūzika. Nebūtu forši, ja krēsls, kurā kliente sēž, ir pret durvīm, nav tad omulīga sajūta. WC tiešām jābūt visam pēc iespējas neitrālākam, sakoptākam. Negatavo ēdienu tieši pirms tam. Ļauj klientei justies mierīgi, negrūd uzreiz tajā stūrī. Vari nolikt kādu žurnālu netālu.
14.12.2016 10:51 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Pirmkārt, jau man ir svarīgi, lai meistars būtu labs, lai viņam būtu piemēri(instagram konts vai kāda lapa kur publicē savus darbus, jo bez tā pie X meistara, kuru neredzu kā strādā es neietu)!
Vide, kāda nu kuram ir, galvenais lai ir manikīra stūrītis.
Viedās Minkas prasības man ir svešas, nekad neesmu sastapusi nevienu meistaru, kas būtu sagatavojis mūziku :-D, vispār man tas ir vienaldzīgi, bet ir kuriem patīk :), lai gan aizdomājos, reiz biju salonā kur bija mēms klusums, bet telpas ļoti plašas :-D
Un komunikācija ar meistaru ir svarīga, es neesmu tas cilvēks, kas sēdēs un klusēs, vai ieurbsies telefonā, forši ja meistars ir komunikabls, ar viņu var sirsnīgi parunāt.
Ļoti nepatīk, ja meistars aprunā cita meistara darbu, tas ir pirmais, sorry, es vairs te nenākšu. Un tāda meistare ir viena ko te kādu laiku ieteica diskusijās, tas ir slikts tonis, praktiski pusi laika tiek apdirsti citi meistari :-|
14.12.2016 10:57 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Patīkami ja piedāvā tēju vai kafiju, manuprāt, tas ir obligāti, jo īpaši ziemā, laukā nosalis, bet tēju nepiedāvā. To gan vienmēr atceries!!!
14.12.2016 10:58 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Jā, tēja/kafija obligāti. Un lai ir kaut necik izvēles iespējas. Es, piemēram, kafiju dzeru tikai ar pienu un nedzeru zaļo tēju. Tāpēc tēju tādu neitrālu - kumelīšu, piparmētru...
14.12.2016 11:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man gan vide ir ļoti svarīga. Visticamāk, ka pat neieietu dzīvoklī, kuram būtu psrs laika remonts.
Pārējās man svarīgās lietas - tīrs, kārtīgs dzīvoklis, lai dzīvoklī neatrodas citas personas (īpaši attiecas uz bērniem), istaba ir domāta tikai nagu procedūrām (nav nekāda dzīvojamā istaba) un pieklājīga, nebalamutīga meistare.
Mūzika nav svarīga - var gan klusums būt, gan radio. Piefiksēt katru manu vārdu arī nav vajadzības, jo lielākoties man patīk "klusās" procedūras, kuru laikā tiek vairāk pieklājīgi klusēts nevis runāts.
14.12.2016 11:12 |
 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Tējas izvēle man ir, neesmu kafijas dzērājs, tāpēc man ciemiņiem ir tikai šķīstoša kaut kāda Jacobs kafija, vai kas tāds. Ceru,ka derēs.
Piedāvāšu arī ūdeni, jo pašai tas ir svarīgi.
Par mūzikas izvēli gan netaisos iespringt, nav man nekāds krutais salons, lai katrai būtu savs disks un beigās samaksa 10 eiro. Tad man būtu jāprasa visi 20 un tad būs krēsls ne pret durvīm, Vivaldi 4 gadalaiku diski. :D
14.12.2016 11:13 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Man vissvarīgākā lieta būtu sterilitāte, lai visi instrumenti tiktu sterilizēti manu acu priekšā. Šajā ziņā esmu piekasīga, neuzticos plikiem vārdiem, ka viss esot tīrs, runa tomēr ir par man veselību.
Nākošā lieta - laipna attieksme, klusa, kārtīga un gaiša telpa, ērts krēsls, jo manikīra procedūras tomēr neaizņem pāris minūtes.
14.12.2016 11:25 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Nezinu kādus kursus autore ir izgājusi, bet parasti kursos stāsta visu to, ko meitenes te jau ir minējušas, gan saskarsmi, gan to, kādai ir jābūt darba telpai gan par sterelitāti un to, cik bieži ir jāvēdina telpas. Manuprāt pilnīgi pašsaprotamas lietas. Es gan vēl tikai esmu pusceļā uz manikīres profesiju, bet visas šeit minētās lietas ir pašsaprotamas. Turklāt, kā te minēja, strādāt virtuvē ir pretlikumīgi.
14.12.2016 11:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es draudzīga, komunikabla, bet drīzāk baidos, kad atnāks kāda nejauka kliente, kura steidzās, kurai nekas nepatīk

Ir tādi cilvēki, kuri tikpat kā nekad nav apmierināti.. pat ja uztaisīsi ideālāko manikīru :-)
Toties to rūgtumu kompensēs jaukās klientes (l)
14.12.2016 11:49 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Kā arī - to droši vien nevar pieprasīt un tā ir katra personīgā darīšana - bet es uzreiz pievēršu uzmanību manikīres pašas nagiem. Ja viņai ir nekoptas rokas, man uzreiz rodas nepatīkama sajūta un neticība manikīres prasmēm - ja nespēj pat pati savus nagus sakopt, kāda garantija, ka spēj sakopt manējos.
14.12.2016 11:51 |
 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Turklāt, kā te minēja, strādāt virtuvē ir pretlikumīgi.

Kurš te taisās strādāt virtuvē?
14.12.2016 12:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man atkal tieši sanācis pamanīt to, ka tās manikīres, kuras forši strādā, bieži vien pašas ar nekādiem nagiem staigā, jo nav ne laika ne vēlmes ap saviem ņemties :-D Vai nu tieši tādas, kurām ir nu super ekstravaganti nagi :-D
14.12.2016 12:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits